Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

A hsz-emre értettem.

kicsit olyannak tűnik, mindegy felfogom annak, hogy én zártam a topikot. (egy időre) 3:)
Mi az mindenki ennyire megszeppent?
Nem olvastam el, Birka-Kocos-Craslorg-Ariel topikját, ez van.

Inkább tessék leírni szépen, hogy eddigi ténykedése alatt, ki mennyi dukátot szerzett!


Én (v3-on, közel 3 év alatt {fél év pihenő} elvileg 472 ismételhetőt csináltam meg, de max minden ötödikért kaptam dukátot, ergó nem érdekel. . Optimalisták kíméljenek!

4 tételt vettem eddig-meg van nálam egy kevés, így összesen:

5324 dukátot gyűjtöttem, (jelenleg nálam lévő) epikus cuccokat, dukátteremtőket nem számoltam bele (400-500, még pluszba)

Így visszanézve röhejes mennyiség, V1-n, élő aukción ennyiért kelnek el a tárgyak V1-n. (jobbak)

Lehet folytatni a sort...

Ui: Én még mindig azt vallom, hogy szintszerűen legyenek a tételek, mert akkor még mindig kisebb a szórás, pontosan a ismételhetőek falkájára gondolok, magas szinten, ők szerintem nem a dukátért, sokkal inkább a 50-60 ezres LÉ-kért csinálják, legtöbbjüknek már mellékes a dukát, mert mindenük meg van...

Illetve vegyétek ki ezeket a +4 TP-s állat bizbaszokat, mert a 20. szintű karakteremnek sem venném meg ha lehetne, de nem lehet 24. szintig, ugyebár. :-P
Dátum: 2013.01.21. 12:54:27
Csak nekem írja ezt ki az ÜF-re?

Not Found

The requested URL /segitseg was not found on this server.
118.

Január 17. 12:38 A világmindenség Buksija 360. szintre lépett! TOP 2.
Dátum: 2013.01.05. 23:31:56
Naná, aztán 2 év múlva elő aukción megveszem az inspirátort 24. szinten, addigra Arielék 300. szintűek lesznek én meg kapok szűk 190 csp-t naponta...teljesen normális gondolkodásra vall.
Dátum: 2012.12.28. 10:08:31
Állat lépett szintjei szerint nem tudnátok képeket megadni, amik közül lehet választani?

0-50-ig (szint) x kép
50-100-ig (szint) y kép
100-150-ig (szint z kép
150-200-ig (szint) w kép

és így tovább, mert ha bármilyen képet be lehet rakni, akkor sok értelme nem lesz...mindenki bíbor möszével fog rohangászni. D azt el tudom képzelni, hogy akinek mondjuk 322-es szintű állatja van, az válaszhat a 300-350. szintű állatok képeiből, vagy az epikus/entitás ellenfelek nevéből. Az állat nevekre is el tudok képzelni a DCS-hez hasonlóan, címeket.
Dátum: 2012.12.21. 07:05:49
A világvége miatt a sárkánkígyóm magától elszabadult, nem találom sehun sem. A becsületes megtalálónak 15 db fehér kristályital, és 73,5 kiégett őskő üti a markát! Ne habozzatok segíteni...bár teljesen mindegy, mert mert mind meghalunk, meneküljön ki merre lát!
Dátum: 2012.12.16. 16:22:30
Hát, ha a pénz nem számít, akkor én is lesz***am volna.

Sőt még írtam volna Miklósnak, hogy én az összeset dekrétumozni akarom, és nem csak soronként 3-at.

Ezért simán megérdemelnél egy címet, de inkább nem írom le, még megsértődnél.
Dátum: 2012.12.14. 20:18:56
Azaz, nem találhatok plazmát? Vagy ha találok azonnal megsemmisül?

Ezt, hogy kell értelmezni?
Dátum: 2012.12.13. 21:03:38
Azt hittem azt Írod: "- Nem is tudtam, hogy van ilyen."

xDDDDD

Miért ha nem adódnának össze, akkor hogy gondoltad? Hatványozódnak?
Dátum: 2012.12.13. 08:58:42
Ez meg már abnormális.
Dátum: 2012.12.13. 08:43:54
Szerintem már az sem normális, hogy ennyit rabolsz Tőle, V3-on... O.o
Dátum: 2012.12.13. 08:42:45
Kis szintű az állatotok...
Elnyelés: 778
, veszély forrása nem áll fent.
Behónak új számlát kéne nyitni annak a halom pénznek...szóval biztos nem lesz ilyen változás.

Max, úgy tudom elképzelni, ha külön szabály-, új V4 lesz.

Kevesebb epikussal, más követeltséggel...mert ha ez bekerül, szerintem nem, hogy 6 fős, nulla fős szövetségek lesznek, vagy csak poénból, viszont egyszer meg kellene csinálni, hogy senki nem versenyezik...
Dátum: 2012.12.12. 20:12:49
Akkor biztos a szubplazma, ősdrágakő is relikvia.
Dátum: 2012.12.12. 18:30:07
Hát nekem a nyakláncoknál van...a maszk van a relikviák közt, mivel az az.
Dátum: 2012.12.12. 10:19:42
Ráadásul, szerintem ez teljesen természetes. Mivel a vadászatnak semmi köze a portyázáshoz, 2 különböző erőforrás.
Dátum: 2012.12.12. 09:38:53
Hát nekem bearanyoztad a napomat...ezzel.

Magnetto
Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Üzenet küldése


Re: Kérdezz, és mi válaszolunk 2.

13386. hozzászólás - Ma, 08:28:47 (Válasz Byzon #3 hozzászólására.)

D4vid nem szórakozik és főleg nem marhul,hanem feltett egy igen egyszerű kérdést,amire egy igen egyszerű választ szeretett volna kapni.Ha képtelen vagy arra hogy válaszolj rá értelmesen,akkor ne is irj.
Egyébbként nekem is ez lenne a kérdésem,mert sehol nem találni a hordaparancsnokot.És én sem szórakozom vagy marhulok,viszont szeretnék egy éertelmes választ kapni rá. Köszönöm!
Dátum: 2012.12.12. 09:37:05
Ezért nem kell egy percig sem ilyenen gondolkozni! Le kell szépen ****-ni!

Ha belegondolsz már rég nem "optiakármin" jászol/játszunk...hálistennek. Aki azt szeretné, csak tessék.

Klarinét@

A v5-t nem kell keverni, ott mindenki oltári sok tp-t szerez, ha vadászik, és nem lefelé támad. Mondjuk én nem tudom milyen, ott még egyszer sem fordultam meg.

Azért hűség zálogát nem sajnáltad. :-D

Aki egy kicsit is odafigyel a karakterére az simán összeszed 10-20 bajnokit is. V1-n nekem is van 5, 20. szinten. Nekem erre nincs szükségem, így is megigigaultraistenkirály vagyok. :-DD És csak 1 karakterre költök.

V1-n Lan gonosz ikertestvérének is van x bajnokia, 10. szint alatt )pedig az egy rakás ...semmi karakter) :-D

MIndenki arra költ, amire akar. Lehet bosszúsgodni, hogy 21 K-ért, a gazdagok megvehetnek x pálcát, x kupont. De fölösleges. Engem legalábbis nem hat meg.