Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2013.03.05. 13:55:46
Majd az egész a » Ω « Edralianhoz ment, kivéve Macit (kis lázadó). Szerintem közép alacsony/magasabb szinten , nincs váltás, maximum az első 2-3 napban, amikor még nem kufározott, csak eseménypontot gyűjtött.

Innatlozadhoz, szerintem meg az Illu+Kod ment, meg Tőlük többen Toplistára hajtanak, ha 10-20 karakter komolyan csinálja, akkor meg is van melyik csapat vezet. Ebből is lehet következtetni mennyire kevés "hívő" van...
Dátum: 2013.03.05. 09:45:25
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, A világmindenség Buksija, egy 389. szintű Sárkánykígyó is részt vesz a csatában.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 6513 sebzést okoztál, és 160 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2837 lélekenergia és 13 TP!

Először megnéztelek volna Téged is, de sajnos egy Kufárnál vagyunk.
Dátum: 2013.03.05. 09:37:13
Keveset.,
Dátum: 2013.03.04. 12:46:52
Vegyél szépen császári dekrétumot, meg mellé hűség zálogát, már is nem lesz gondod belőle.

Apropó, katakombában elég nehéz szintet lépni, de, azért megpróbálok erre figyelni.
Dátum: 2013.03.03. 21:15:14
Hát valami hihetetlen...teljesen új világ, főleg az event alatt, rámentem az ismételhetőekre, és ááááá...el nem tudom mondani.
3 nap alatt, vadászat nélkül +5M LÉ.
Dátum: 2013.03.03. 16:45:05
Őrmester@

Komolyan Neked minek a szövetségi küldetés? Fél év alatt lépsz egy szintet, jó esetben. (bár lehet nem bűn, ha azt mondom 2 éve állsz 20. szinten és csak a BM-ket {Bajnoki Medál} lapátolod)

Vegyétek úgy, ez marhára nem nektek készült, hanem azoknak, akik már megunták az 1TP/1000 Lé-s portyákat.

Nagyon is jól tudom miről beszélsz (magam ellen is beszélek, mert sok rinyálásban benne voltam). Igaz V3-n játszok, de van máshol is karakterem, igen azon a szinten, ahol Te vagy, igen már lassan 3 éve nem léptem szintet...

V3-n 42. szinten vettem sztázisbubit, 73. szintig csináltam, aztán maradtam "csak" VF-es, kihívás kombóval, nem mondom mennyire lassú taktika, aki tudja-tudja, aki nem-nem.

Most (97. szinten) elegem lett, béna állatfelszerelések, cuccok, marhára kevés AF, szövetségi jutalom, blab-la. Váltottam EH-ra (térkifordító, még valamikor az ókorban 4 db térkifordítót választottam valamelyik jutalomból) alapos tanulás és minden EH-t növelő skill maxolása, kihívásról való lemondás, ismételhetőek elkezdése (igen csak most).

A hosszú bekezdésből arra szeretnék rávezetni titeket, hogy (amit Quellon is leírt) más taktikátok van, másban vagytok jók, nem ebben, ezért ne is akarjátok megérteni, elfogadni ezeket. Ez van, majd ha 10 év múlva azt mondod elég, nincs farm, akkor majd rájössz, amire én is. Hogy sokkal rosszabb egy helyben álldogálni, nem mellesleg, hogy totál unalmas...

Ahoi,
Dátum: 2013.03.03. 12:30:21
Hát, sok benne az értelmetlen dolog...de lehet, mert túl kipihent vagyok, a tegnapi dumaszínház után...

1. Koktélozni férfiak nem nagyon szoktak (max long island)
2. Ha hullarészegen hazajövök (évente 1* maximum) akkor nm fogok reggel vidáman reggelizni
3. Reggeli közben biztos nem veszem észre, hogy széttört asztalt.
Stb, stb...tudom, én vagyok a hülye, de ha már fikázom küldök egyet én is (biztos volt, már :-) )



Kiszivárgott! A 2013-AS - EMELT SZINTŰ ÉRETTSÉGI - MATEMATIKAI ÍRÁSBELI FELADATAI:

1. Sztojka család rendkívüli szorgalommal bodza lekvárt készít. A bodzát a közeli erdőből lopják, így semmilyen mezőgazdasági beruházásra nincs szükségük. Az 500g-os bodza lekvárt 600,- Ft-ért adják el az ismerőseiknek, számla nélkül. Rezsiköltséggel sem kell számolni, mivel a villanyórát átkötötték a 10db rezsó működtetéséhez. Így egy bodza lekvár eladásával 600,- Ft tiszta hasznot könyvelhetnek el.
- Mennyi bodza lekvárt kell eladni, hogy 3db BMW X5 személyautót és 2db nagyobb ingatlant tudjanak venni 1 éven belül?

2. A rendszerváltás óta a nemzeti összvagyon 40%-a tűnt el, és közben 100 milliárd forinttal adósodott el az ország. Hány hónapot kell még lopni a parlamenti képviselőknek, hogy a maradék közvagyon is eltűnjön, és az ország teljesen lepusztuljon?

3. Lajcsi faterja Vácon tölti a hatéves büntetését, amit kettős gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 1.700.000 Ft-ot és egy félmillióért eladható arany Rolex karórát akasztott le. Lajcsi a vérdíjból minden héten eljátszik a lovin 15.000 Ft-ot. Átlagosan minden fogadás 8.000 Ft veszteséggel jár.
- Mennyi marad a vérdíjból, mire Lajcsi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül?

4. Sanya és Laca egy ukrán autógyűjtőtől a következő teljesítménybért kapják:
BMW: 40.000 Ft
Merci: 50.000 Ft
Toyota: 20.000 Ft
Opel: 15.000 Ft.
Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyűjtőnek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek?

5. Dr. Lakatos Jokey és képzett munkatársa Sándor a vasúti sínek műszaki vizsgálatával foglalkozik. A hibásnak, illetve ISO 9001 minőség biztosításnak nem megfelelő vasúti síneket egyből eltávolítják. Ha egy óra alatt, az éjszaka sötétjében 4 pár sínt tudnak felszedni és egy IFA-ra felrakni, mennyi idő alatt tudják megszűntetni a Tárnok és Mezőberény közötti 225km hosszú vasútvonalat, ha nappal is dolgozhatnának?

6. Kolompár Dzseniffer két barátnőjével minden pénteken 16 üveg sört és két doboz cigit lop a közeli non-stopból. Hány üveget lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsősök.

7. Lakatos Winnetou és üzlettársai havonta 3 vasúti sorompóból lopják ki az akkumulátort. Ez átlagosan 8 halálos balesetet jelent havonta.
a.) Ha egy akkumulátor ára 400 eFt, mennyivel kéne megemelni a családi pótlékukat, hogy a halálos áldozatok száma felére csökkenjen?
b.) Ha ezek a berendezések nem kerülnének pótlásra, és egyben le is zárnák a veszélyes szakaszokat, hány év múlva lenne nyereséges a MÁV?
Dátum: 2013.03.01. 18:57:56
Nem tudom...Maffiának mennyi van 400K?

Felhasználható lélekgyémánt: 223205
Dátum: 2013.02.28. 21:30:59
Úristen másfél napig elvonón vagyok, úristen mi lesz most???

Nem is tudom miért ez jutott eszembe... (megjegyzem nekem nem jön be - a szám)

http://www.youtube.com/watch?v=UylZ_e2mAFk
Dátum: 2013.02.27. 17:08:41
Még jó, hogy van 3 pálcám.
Dátum: 2013.02.26. 16:21:55
Vadászathoz képest. Jelenleg egy kalandcsatára 33 TP-t kapok, egy vadászatra 67 TP-t. Megjegyzem Kufár csatára is fele TP jön. (27-33-ig)

Szerintem ez eleve, így lett betervezve, hogy kaland csatára csak fele TP jár. Mivel 70-es szentély mellett is borzalmas nagy a szórás 1000-5500-ig adja a LÉ-t. (98. szinten)
Dátum: 2013.02.26. 13:48:21
A kalandcsatára EH-n is fele TP jár.
Dátum: 2013.02.26. 09:04:56
Egy hónap volt benne (mert az ÜSZ-ről másoltam), de engem mindig ezzel a szöveggel csitítgatott...pár tucatszor megkaptam, már.
Dátum: 2013.02.26. 09:03:24
A LE, nőhetne. 50%-kal mondjuk, vagy 60-al.
Dátum: 2013.02.25. 20:59:57
Szerintem ezt akarta írni...csak újítani akart, és véletlenül azt kaptad meg...

Szia.

Pontos időt nem tudok mondani, valószinűleg xxx indul, időben értesültök róla.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Nézd a jó oldalát, legalább a szövetségi társaid felpontoznak, bármekkora értelmetlenséget is írsz. Szvsz, aki itt "beszámol" a másiknak, az nagyon érett, értelmes, embernek gondolom. Szerintem a szájkaratét ballisztikus ívben le kell...****ni, bár én csak röhögnék rajta.
Dátum: 2013.02.25. 08:11:47
Ó, ha nálunk ilyen lenne, annak is örülök, ha elérem az 1*-est.
Dátum: 2013.02.23. 23:18:51
Most nincs kedvem belemenni, de sarkítva írtam, és Te is tudod, hogy nem az. Más szempontok szerint jár el a JV, ha azt a TOP játékosok kérik, mint amikor Egyszeri Béla jön ide, és kér valamit. (Tudom-tudom hülyeség...biztos csak nálam volt ilyen.)
Dátum: 2013.02.23. 19:16:42
Aki a fórumra írkál 1000+ hsz-t, az már csak (ab-,)normális gondolkodásban sem átlag "karakter".

Már rég ott van a sárga színű segítség gomb, előtte az e-mailes rendszer, én a helyedben már rég írtam volna...ide teljesen fölösleges írnod, ha eddig nem tudtad volna, csak 20-30 játékos kérelmét nézi át a JV, ellenkező esetben 200000 aláírást, ha összeszedsz, akkor talán Miklós is nyög valamit.
Dátum: 2013.02.23. 19:01:40
Nálam már rég maxos az detektor mind2 dologra, ősdrágakőben pedig egyáltalán nem fürdök...42 van és eddig ha 3-at használtam el. Szóval akinek 100 van (őskő vásárlás nélkül) az tegye össze a kis kacsóját, és örüljön neki.

Igaz-ami igaz, átlag karakternek nincsenek ilyen gondjai...én meg lélekenergiába fürdök (9.776.748 LE), jajj istenem, mi lesz most? (amúgy csak azért mondom mindezt, mert nem most jöttem ide sírdogálni, hogy 50000 kristálypontom, 300000 LGY-m, meg x akármim van, hanem már évmilliókkal ezelőtt-> sz@rkazmus) teszem, hozzá nagy ívben ****.