Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.04.13. 08:06:07
Tényleg van benne valami, mert a portyalistában már egyetlen egy végzetúrnő sincs (hosszas keresgélés után).
Megmondom őszintén eddig 2 tojást kaptam. Egyiket tegnap szereztem, másikat ma, de úgy, hogy velük háborúban vagyunk és Ő támadott, vesztett.
Sőt nagyon illedelmesesen megisbeszéltük...
************************
Én: Köszi a grifftojást!

Yasha: Neked mindig

***********************

Megkérek minden végzetúrat, aki már tucatnyi végzetúrnőt vert el, csak azért, hogy + száz Le-kell több legyen az figyeljen oda, és ne garázdálkodjon szabadon, ünnep van, DE az ne arról szoljon, h x számű hölgyet leütök...blabblablala!
Dátum: 2009.04.12. 23:48:50
Annyira nálad nem látszik meg ...pl pajzs, nem akarod lecserélni?
Dátum: 2009.04.12. 23:39:04
A kereskedelem később mégjobban megéri főleg úgy amikor egy 8-10 el magasabb fegyverrel, varázslattal, egyéb cuccal mászkálsz...
Dátum: 2009.04.12. 22:31:47
Látom ez már veszett ló...nem is azt mondtam, hogy 45K költs, ha 300 ért veszel egy lötyit, akk az csak 270...

Most raboltam 2 portyából 3400-at , szívesen leírnám a nevüket csak az a baj, h gyémántok voltak...na én megyek eltávozni...de csak a fórumról!
Dátum: 2009.04.12. 22:28:18
Kitől származik az idézet? "Hová tűnt Damon Hill?"

Héder Barna
Palik László
Ifj. Knézy Jenő
Knézy Jenő


Excellent, ja bocsi szótár...kitűnő!

Mikor volt a mohácsi vész?

1526
1942
i.e.előtt 1000-ben
1627


Kivételesen nincs olyan, hogy nincs ilyen, de akkor is...
Dátum: 2009.04.12. 22:15:10
Ja okké!

Tudom olvastam akk valszeg a vetésivel kevertem
Dátum: 2009.04.12. 22:13:04
Szó mi szó...De ha mindenki csak az adott hordabonuszát növelné akkor a smaragdok egy energia lövedékkel 500-akat sebeznének, a rubinok a buzogánnyal sebeznének ugyanennyit, a zafírok pedig egy bőrvért védenének, ehhez hasonlóan...
Ti meg ha a kereskedelmet fejlesztitek olcsóbban vesztek erősebb tárgyakat, és amikor én több ezret rabolok (mert magas szinten is lehet, csak mázli és taktika kell!!) akkor Ti 33%kal többet vinnétek...
Dátum: 2009.04.12. 22:06:04
2. kérdésnél: Hát sajna nekem érdektelen, speciális, stb. Ha viszont nem akkor az csak az Én híbám lehet, de még soha életemben nem halottam róla...

1. nél akk valszeg így van bár én úgy tudtam Magyarországon minden madárfaj védett, az év madara is valamelyik varjú volt, mert a kékvércse a fészkében költ-->ebből kiindúlva is simán védett lehet...és nem utolsó sorban benne volt a tv-ben is, a hírekben...Debrecenbe beköltöztek a varjak a "védelem" miatt még elzavarni sem lehetett őket.
Dátum: 2009.04.12. 22:00:24
A szakértelmekre mindenkinek annyi esélye van mint a másiknak, azt egyik hordabónusz sem növeli...de amint tudjuk az építés (szerencse) befolyásolja.

Nem tünt el, csak magasabb szinten mindenkinek kinőtt az agya ...és megpróbálnak úgy vadászni, hogy leütettik magukat vagy epikussal, vagy térkapussal vagy csak simán...szerintem ezt a lé elbujtató szakit senki sem fejleszti...beleértve magamat is.
Tőlem esetleg úgy lopnak, ha éjjel fennvagyok vadászok, idomítok és a fáradságtól elalszom, csak reggel kelek és korán lopnak bár ezt mindenki csak magának köszönheti!
Dátum: 2009.04.12. 21:49:58
Akkor szerinted mi a megoldás?

Mert ha azt írnám, hogy hajtsatok rá a vadászós szakikra és abból fejlesszétek magatokat, akkor is azt mondanád...

-Jajj de hát most kezdjen mindenki TÖ-re, SZÖ-re hajtani?!

Ui: az a játék lényege, hogy minél erősebbek legyünk...Csak megsúgom a mai nap 4 ember támodott meg ebből "csak" 4 volt gyémánt tehát 100%...én tehetek ez ellen valamit?

IGEN fejlesztem magam mint az őrült...ez van!
Dátum: 2009.04.12. 21:40:53
Hát akkor is csak annyit tudok mondani hogy akik itt játszanak annak a nagyobbik része gyémánt...kevesebb belőle a smaragd, rubin, zafír. Az általában úgy megy, akikből a legtöbb van azt kell ütni...

Tudom, hogy nem fair, de akkor kérdezem Én költőien mért azt választottátok kiscserkész korotokban, mi fogott meg abban?

Bár, ha jól tudom Miklós vmi olyanról beszélt...az aukciós házban hogy lesznek érdekes cuccok (olyan tárgy amit ha megveszel megkapod a többi horda bónuszát) akkor erre feküdjetek rá, de keményen.

Ha lehetne hordát váltani akkor zafír lennék...miért is? Csak azon okokból, mert így a 3 legvonzóbb hordája közül választ6ok portyázás során (a gyémánt, smaragd ad a legjobban portyák után)...de Én nem akarok mert nekem jó így...
Dátum: 2009.04.12. 21:18:53
Érdekes módon Nőnapkor nem volt ehhez hasonló, ejnye Miklós, ez nem szép tőled...
Dátum: 2009.04.12. 21:17:08
Sztem minden olyan varázslat érdektelen, ami nem sebez ténylegesen...bár nekem nincs ilyenem, csak hídeg tűzem...

***Jé csak most vettem észre tök rímes lett...elmegyek versírónak!! ***
Dátum: 2009.04.12. 21:15:54
Ha annyira rossz azoknak a gyémántok, akkor tessék hordát váltani...

Kedves gyémántok portyázzatok min 28-as szintig, utána egy gyors hordaváltás és minden megvan oldva, ha meg még sem, akkor passz!
Dátum: 2009.04.12. 21:03:47
Melyik állat védett hazánkban?

Házi veréb
Fehér gólya
Üregi nyúl
Dolmányos varjú


2007 vagy 2008 óta (nem tudom pontosan ) már minden madár védett Magyarországon...tehát 3 helyes válasz van!

MI a hires raper The Game bandájának a neve?

47 miller gang
The Black Wall Street
Latin kings
crips


Dusztom sincs, amugy meg érdektelen.

Melyik nem Depeche Mode album?

Speak and spell
Violator
Black celebration
Now or never


Szintén...

Ki a Herry Potter könyvek írója?

Philip Pullman
Joanne Kathleen Rowling
Christopher Paolini
C.S. Lewis



Herry nem = Harry-vel! Amúgy is mindenki J. K. Rowling-nak ismeri...

A mátrix című filmben, hogy hívták az emberek föld altti városát?

Zion
Nyékládháza
Dion
Lion


Híbák, tömkelege...Nyékládháza jobb nem ment volna???

Hány törpével él együtt Hófehérke,a Hófehérke és a hét törpe című mesében?

nincs ilyen mese
7
10
5


Nincs...nincs soha nem unjuk meg?? TÖRLÉS!

Ki nem volt a Bonanza Banzai együttes tagja?

Kovács Ákos
Császár Előd
Menczel Gábor
Hauber Zsolt


SPEC.

Melyik a világ legnagyobb MMORPG-je?

World of New York
nincs ilyen
War of Warcraft
Word of Warcraft


Nincs ilyen....
Dátum: 2009.04.11. 15:06:14
Max...60
Nyugi Sanyi. Ne kapd fel a vizet...szusza, szusza...
Dátum: 2009.04.11. 14:34:51
Jól van Buksi...dicsak!
Dátum: 2009.04.11. 14:10:37
Tévedni emberi dolog... tökmag
Dátum: 2009.04.11. 14:08:52
Lemaradtatok...bíbíbíííí