Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.06.01. 10:13:07
Pálinkás Napot!

A 300 as kvízválasz előre megcsinálása mikor kerül be? Vagy esetleg lehetne egy nullával több...
Tulok!


Engem szólított valaki....?? :-) Itt vagyok...

Sajnos fogalmam sincs miről van szó, szóval ezért jár a lepontozás, köcce
Dátum: 2010.05.30. 20:25:35
Hú Pöttöm!!!

Ez a remix nagyon ott van, sajna eddig még nem láttam, de....
Dátum: 2010.05.28. 13:00:41
Miklós
Adminisztrátor
1384 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
193. hozzászólás - 2010.05.21. 16:32:21
Kérésetek alapján bekerült a játékba egy alternatív metódus a kvízmedálok szerzésére. A karakterlapon nyilvántartjuk, kinek hány kvízkérdés besorolása volt (azokat számoljuk, amelyek besorolása sikeresen lezárult, tehát rajtad kívül más játékosok is ugyanabba a kategóriába sorolták, mint te). Akinek kvíz gyorsítása van, annak 1 besorolás 2-t számít, hasonlóan érvényesül más duplázó bónusz is amit a besorolás LE-re adtunk. Az eddigi besorolásokat is visszamenőleg összeszámoltuk, és a jutalmat megadtuk érte illetve feltüntettük a karakterlapon. Minden 250 besorolás után adunk 1 kvíz medált. Összesen 8 kvíz medál gyűjthető így, és egy játékosnak továbbra sem lehet 12-nél több kvíz medálja.
Hamarosan azt is megcsináljuk, hogy a megadott vadászathoz tartozónál több kvízkérdést is lehessen előre megválaszolni / besorolni, és azok a további vadászatokhoz majd beszámítanak.
Dátum: 2010.05.27. 21:58:37
Miklós
Adminisztrátor
1384 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
193. hozzászólás - 2010.05.21. 16:32:21
Kérésetek alapján bekerült a játékba egy alternatív metódus a kvízmedálok szerzésére. A karakterlapon nyilvántartjuk, kinek hány kvízkérdés besorolása volt (azokat számoljuk, amelyek besorolása sikeresen lezárult, tehát rajtad kívül más játékosok is ugyanabba a kategóriába sorolták, mint te). Akinek kvíz gyorsítása van, annak 1 besorolás 2-t számít, hasonlóan érvényesül más duplázó bónusz is amit a besorolás LE-re adtunk. Az eddigi besorolásokat is visszamenőleg összeszámoltuk, és a jutalmat megadtuk érte illetve feltüntettük a karakterlapon. Minden 250 besorolás után adunk 1 kvíz medált. Összesen 8 kvíz medál gyűjthető így, és egy játékosnak továbbra sem lehet 12-nél több kvíz medálja.
Hamarosan azt is megcsináljuk, hogy a megadott vadászathoz tartozónál több kvízkérdést is lehessen előre megválaszolni / besorolni, és azok a további vadászatokhoz majd beszámítanak.
Dátum: 2010.05.27. 16:44:27
Nagyszerű újítás...

Mi az Miklós most tartják a 2. Karácsonyt?
Dátum: 2010.05.27. 16:43:08
Sajna gyorsításra ugyanúgy hat....mert ha ne adj Isten 100 ra válaszolok az még mindig csak 50 csp...a 300 is csak 150 lesz, de mindegy jó ahogy van, nekem ez bejön, ha más nem legalább ezért emelem majd sörömet Miklósra a fórumteremben...
Dátum: 2010.05.27. 16:33:41
A sün hátát hozzávetőlegesen hány tüske borítja?
10000
4000
16000
1000


De most komolyan ez kit érdekel?

Ha én felteszem mondjuk megszámolom a fülemben lévő szőrök darabszámát és felteszem, mint kérdést, elfogadják mint helyes vagy....
Dátum: 2010.05.27. 16:31:16
Persze ennyi erővel a kvíz besorolásra is lehetne vmi kis újítás...szaki vagy hasonló...szívesen kínoznám vele az emberkéket (ha már én nem csinálom) Nyeheheheheeeee
Dátum: 2010.05.27. 16:19:23
Nekem is... Remélem hamarosan nem csak 300 as hanem 1000-es is bekerül... Hajrá fíúkák....
V3-on?

Na ne viccelj 70.ként regeltél de még csak 46-os vagy...holott másnak már 100 as karija van (neki meg csak 500 a regszáma)
Ha csak magamat nézem...mikor én voltam 10 es akk voltál Te 30 as...
Persze hogy nem, már nem is játszik...
Affranc akkor nem éri meg Vagy mittomén'
Az él játékosok 70-80% tuti használ gyorsítót...lehet Te is használtál annó, nem?

Sztem ennek a kvízesdolognak sok értelme nincs (mármint arról, hogy aki ezt használja ejnye-bejnye...) ez marhaság részemről, aki szeretné, ért hozzá az használja aki meg nem (köztük én is) az nem. Az a 3 napos bannolás meg nem élet halál dolog nő a csp, pp.

És összeségben véve ellenőrizni sztem lehetetlen... Max ha feldobják saját magukat a használók!
1* én is beírnám, de többet tuti nem...

Bár ha azt nézzük 3 nap múlva lesz 150 csp-vel többje...
És ezután is fogod használni a scriptet vagy...?
Dátum: 2010.05.26. 09:21:02
14. szintre érve a Legendában!
Dátum: 2010.05.26. 08:45:13
Én most kezdtem V1-n egy karaktert 1-es szintű legnagyobb rablásom 198 volt legkisebb 50, átlagosan 85-110 et rabolok, veszíteni annál kevesebbet... Holott egy vadászatért 5-30 Lé jön átlagosan dupla annyi tp-ért...sztem ezzel a karival nem vadászok semmennyit, de még küldetést sem csinálok...

Ugyancsak V1-n játszottam 10. szintre értem el a 700 K ás diffet, és ott nem én voltam a legnagyobb optimátor, mert nálam aztán voltak elvetemültebbek is...és nem utcsó sorban én felfelé meg poénból is támadtam, tehát nem ördöngösség az a 100-as kivégzés...nekem pl 50 es tanulásom volt, meg 30 as transzplant. (de azt már egy másik játékos viszi tovább, én már abbahagytam a játékot azzal...)

V3-on tényleg móka és kacagás az egész, én pl ide tervezek egy alap 300-as lopást, 500 as krit ütést, varit és 500 as tudatturbót... 50. szinten majd 1000-el verem szakiösszegben az átlagot a legnagyobbnak 470 el kisebb a SZÖ-je mint nekem...
Dátum: 2010.05.26. 08:20:18
Akkor ilyen alapon ugyanez volt a helyzet (a régi) Zarknoddal is... nem?


Vaczakka-nak:

( a csapdaészlelés 52. szinten ennyibe kerül nekem (zafír csillaggal együtt) 13923 lélekenergiából fejleszthető.)
( a mászás meg 14483 lélekenergiából fejleszthető. 60. szinten) ez 1527-es SZö-nél kerül ennyibe illetve 1,41 M Lé 100 szakipontra (ez ugye 3*)

Illetve nagyon nem érdekel a térkép, csak gondoltam megosztom veletek sanyarú sorsomat...csak az idegesít, hogy +1 szinttel kell számolnom mert 50. szinten akartam meg venni a kataklizmát, így 51. szintig várnom kell... :-P
Dátum: 2010.05.25. 21:07:38
120 as tt vel volt és mivel a térkép számomra egy küldetés volt ezért többnyire azt turbóztam (mást nem nagyon kellene )

Kérdésekre mind 2. 3 ra jól válaszoltam a hónap alatt 766 tal nőtt a helyes kérdéseim száma. Mindegy Neki akkor is 0-ás mászása amúgy meg benéztem de nagyon nem érdekel (40 től csak kalandot lehet csinálni) :-D

Engem csak az háborított fel hogy "ha" 5,6% lett volna akk min 43-at kellett volna találnom max meg 766-ot

Te a verseny során 35 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 2. helyezést ért el.
Jutalmad: Az alku ezüst lánca! Gratulálunk!


Mindegy ez egy ilyen event volt legközelebb elég lesz 10-is de akkora már 200 as mászásom lesz

(A pontozásról meg annyit aki nem szeret (fiúkák) azoknak nem küldök dedikált aktképet, jóóó?)

UI:
Életszerű? Még ultra optimális is lehet, ugyanis a kaland szakik fejlesztése nem növeli a többi szakértelem fejlesztési költségét. Ha nem 1600-as szakértelem szint mellett fejlesztem ki súlyos százezreket lehet vele spórolni kiadásban, sőt, meg merem kockáztatni, több, mint fél M LE-t ha időben fejlesztem


Ajjaj akkor nagyon úgy tűnik, hogy én elszabtam... :-D:-D Mindegy amúgy is alap 100 ra viszem fel mind3 szakit.