Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.11.18. 20:32:35
1-el több, mint Neked lehetne...

Tudod Pöttöm 90+ szintű, Neki ez a szint már a kacsa feneke alatt van...
Perverz...
Dátum: 2010.11.18. 17:31:53
Hello!

Ha vadászat útján akarsz szerezni darabkákat, akkor nem árt jól válaszolni a kérdésekre, mivel csak helyes válasz esetén van %-nyi esély a találásra!
Portyánál, meg meg kell nyerni a csatát/kihívást!

Tömören, ennyi.

Illetve 10 kőért a varázsvessző, ami +0,5%-at ad.
Köszi!

De ne csüggedj hajrá Neked is lesz ez még jobb is, elfogyott a pp-m :S

Te eddig 27 térképdarabot találtál.
Dátum: 2010.11.18. 13:14:49
Inkább az a hangolás menne, amit javasoltam...nálam olyan 6-al csökkent.



-De olyat is eltudnék képzelni, hogy a 2. helyezettnél ki lenne írva, hogy mennyit kell még gyűjteni 1-el jobb cuccért, a 3. helyezettnek 2-vel jobbért, a 4-nek a 3-mal jobbért. Az első helyezettnek, pedig 10 is elég lenne, persze csak akkor, ha a második nem előzi be őket a verseny során. És ez a db szám mindig változna, mivel a helyek is cserélhetnek gazdát!

És ebben az lenne a muris, hogy nem biztos, hogy megszerzi valaki azt a mennyiséget.

Vélemények?-
Mint mondtam vadászatból szinte semmi sem esik...és itt van a felháborító rész. A random mellett legalább annyi térkép essen már amennyinek kell esnie, a Te esetedben mondjuk 100 vadászat/2 db térkép, erre fel 0...Miklós szerint minden teljesen korrekt, az is ha ez a szám mondjuk 10 lenne vagy jelen esetben 1...uncsi!
Dátum: 2010.11.18. 11:28:28
Háhá most 3-ak vagyunk...csak voltunk...
Nah most már 21 darabnál járok a mostani 10 kihívásból "csak" 3 db esett...33% esély van vagy mi???
Én csak a Romantikot ismerem, de bár NE ismerném!
Dátum: 2010.11.18. 10:54:09
Hahahááá!

A végső győztes te vagy. Ellenfeled gratulál. Nyereményed 3 kristálypont.
Állataid fejlődtek, moráljuk javult!

A portyázás során egy kalandra bukkantál: A térkép

A kihívás során találtál egy térképrészletet!


Szép még a kaland neve is az, hogy =II=, ezért jár valami jutalom? :-P 18. db.
Dátum: 2010.11.18. 09:59:57
4 hónap alatt kb. 20 nyert portyám volt, de mondhatnánk úgy is összesen annyim, volt, az is csak amiatt, mert 3 küldetés kilőttem vele.

Sebezz 15-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
Érj el egy portyázásodban 2000 sebzést úgy, hogy te támadsz!
Sebezz egy csatában legalább 100-at ellenfeled állatán úgy, hogy te támadsz!

Ezeken kívül, ha nem tűnt volna fel nem pp-zek csak kihívás 3300 valamennyinél járok.
Jah meg 2 portyám tegnapelőtt mert kérdezte ASDARA, hogy nem tudnék-e mutatni Neki egy 10+-os lopást, mondom, de csak pp-nem kell 2. portyára meg is lett, azt most megosztva is láthatjátok. Illetve megvettem a sztázisbubit és használni is akarom, ahhoz meg elengedhetetlen a több vereség, mint győzelem, legutolsó sorban meg még nincs felvíve a lopás, annyira ameddig akarom, és itt van az i-n a pont!

Szal jelenleg 500-nál járok.

De ez már teljesen off, inkább privátba, mert akk ne csodálkozz, ha rohamos csökken a pontod...
Dátum: 2010.11.18. 09:38:19
Hát izzítsd be és akkor múkodik!

Mász:

Miklós beleírhatta volna azt is, hogy ne csak 1-el jobb cuccot vigyen el az ember fia, hanem az aranyat is elvihesse, annak megfelelően nőtt volna a térképek száma, valaki írjon már Neki, akinek jó az átlaga, mert engem sz@rba sem néz
Elsem hiszem, ennyien szavazni Louis-ra...ettől meghatódtam...

Itt a finom sampipi http://www.youtube.com/watch?v=oou7tswUwP8 Aki ne látta volna, annak nem adom kölcsön a dvd-m, de youtube-n megnézheti!
A Gyűrűk Ura 4. melyikben lesz benne? Amikor Frodó úr meg Kancsalf elmennek Alice csodaországba?

Jojo én is szeretem a gyűrűkkúrát, de ne mindenütt az nyerjen má', írjátok le, hogy arra szavaznátok, de nem most!
Dátum: 2010.11.18. 09:18:55
Melyik világon és hanyadik szinten játszol, kedves Appple?
Dátum: 2010.11.18. 09:15:42
Ezt sem tudod?

Endyr csinálta, amikor még volt, igaz akkor azt írta, hogy követi 1 hónapon keresztül, hát kb. 5 napig sikerült.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,326.0
Dátum: 2010.11.18. 09:14:30
Csp-ből nekem is nagyon kevés, pedig a válaszolt kérdések 90%-t!! jól válaszoltam, eddig 2 jött, 130 kihívásból meg 12 db...sztem jobb ha mindenki afelé megy, mert vadászásból még a 10 db sem jön össze, nem hogy 70-80 db...
Te eddig 13 térképdarabot találtál.


Jó ez kihívás, itt legalább, csak nagy ritkán rontok...sajna már csak 120 db van XD
Dátum: 2010.11.17. 20:41:51
Igen van és tudom is használni...(nyammm ), de nem hiszem, hogy eltudnám vinni a csapdát, sajnos nincs +1000 dukátom...

Pöttöm!

Igen ugyanaz, de, mint mondottam Hercegnőnél pl van egy, igaz Ő csak azért vette meg, hogy 1-el több relikje legyen.

***Így legalább olcsón hozzájuthatok egy láthatatlan köpönyeghez...olyan jó, hogy mindig mindenből tök olcsón jövök ki:-DDD***
Dátum: 2010.11.17. 20:28:29
A karámiumnál mi az /2 a képletbe? A láthatatlan sajtolás hátránya, azaz nincs sztázisbubi, vagy van csak nem használható a több győzelem miatt?