Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2011.03.12. 07:04:52
És persze rőt hozzászólás nem történt. Ezek szerint a vörösek, a legfelsőbb hatalom nem is akar hallani róla, ez pech...

Javaslom sztrájkoljunk, törjük fel a piros kapukat! Töröljük a karaktereiket...kivégzések legyenek mindennaposak! Talán ha átvesszük a hatalmat, és ki kiáltjuk pontjainkat, majd megváltozik. De erőszak nélkül nincs eredmény.

Március 15-én, azaz kedden. Minden végzetúrnő és végzetúr jelenjen meg a Főtéren. Békés tüntetéssel kezdünk, persze utána ez elfajulhat...

Jelszavunk: Mindenki hozzon magával még 1 embert.
Dátum: 2011.03.11. 17:43:47
(Tegnap volt) Chuck Norris (71.) születésnapja...e ööm e bódottág.
Dátum: 2011.03.11. 17:42:37
Persze de a csóró emberek nem mennek árverésre, hanem bekapcsolják otthon a Paintet...
Dátum: 2011.03.10. 20:57:09
De megjelent mikor Miklós írta, most már viszont nincs bent...mert átfejlesztik, hogy tényleg relikvia legyen vagy egyszer használatos kacat.
Dátum: 2011.03.10. 17:58:19
Igen 150. szintű tárgy...én is csak azért látom, mert ittam.
Dátum: 2011.03.09. 22:30:06
A középkori Angliában az emberek nem szexelhettek, csak a király jóváhagyásával (kivétel a királyi család). Mikor egy család gyereket akart, a királyhoz kellett fordulniuk kérelemért, aki küldött nekik egy táblát, amit az ajtóra kellett kitűzniük, amikor házas életet éltek. A táblán ez állt:
Fornication Under Consent of the King. ( F. U. C. K. ), azaz paráználkodás a király engedélyével.
Innen ered a mai "fuck" angol szó.



Niel Amstrong aki miután megtette első lépéseit a Holdon és elmondta mára elhíresült mondatát, mely szerint "Kis lépés ez egy embernek, de nagy lépés az emberiségnek", hozzáfűzött még egy üzenetet ami a következő volt: "Sok szerencsét Mr. Glotszky!"
Visszatérése után éveken át riporterek százai próbálták megtudni tőle sikertelenül ki is az a Mr. Glotszky, és mire vonatkozott az üzenet. Ő minden esetben csak sejtelmesen mosolygott.
Több évtizeddel az eset után amikor még egyszer megpróbálkoztak vele, megtört a jég és tekintettel arra, hogy az érintett addigra már nem volt az élők sorában, elárulta üzenete történetét.
Kisgyerekkorában a testvérével baseballoztak a kertjükben, amikor is a labda egy véletlen és a nagy lendület folytán a szomszédban landolt, ahogy ez már lenni szokott a gyerekek körében. Ezúttal a kis Niel-en volt a sor, hogy áthágjon a kerítésen és ahogy kereste a labdát, akarva akaratlanul a szomszéd nyitott hálószoba ablaka alatt haladt el. Épp lehajolt a labdáért és ment is volna tovább, amikor bentről párbeszéd ütötte meg a fülét. A szomszéd hölgy intézett felháborodott hangokat férjéhez:
"Orális szex? Orális szexet akarsz? Majd ha a szomszéd gyerek a Holdon jár!!!"



Egy kollégám nagybátyja hazafelé tartott éjszaka a forgalmas városi bekötőúton. Csak az nem stimmelt, hogy erősen be volt rúgva, annyira, hogy talán még ránéznie se lett volna szabad az autóra, nemhogy vezetnie. A belső sávban poroszkált halál lassan, hogy ne tűnhessen fel senkinek. Ez a túlzott lassúság (és az időnkénti kilengések) lett a veszte. Hamarosan leintették a rendőrök. Elég volt egyetlen pillantás vérben forgó, bamba szemeire, egyetlen szippantás a leheletéből, és elő kellett venniük a szondát. Felszólították, hogy hagyja ott a kocsit, és tartson velük a kapitányságra. Már épp vitték volna el, amikor két autó összeütközött a szemközti sávban. Szigorúan ráparancsoltak a részeg nagybácsira, maradjon ott, ahol van, és áttűztek helyszínelni. Emberünk viszont rájött, hogy ez az utolsó esélye, gyorsan elhatározta, hogy lelép. Mikor meggyőződött róla, hogy a rendőrök éppen nem láthatják, kereket oldott. Egyenesen a garázsba vitte az autót, és beszaladt rémült feleségéhez. - Ha jönnek a zsaruk, mondd, hogy influenzám van, és egész nap itthon voltam. Közelébe se mentem a kocsinak - hadarta. - Ja, meg hogy odabenn alszom az ágyikómban - fejezte be, és egy whiskeys üveget felkapva a szobájába indult. Félóra múlva megjelent a rendőrség. A feleség kinyitotta az ajtót és még mielőtt a rendőrök megszólalhattak volna, előadta, hogy a férje egész nap ágyban volt, mert beteg, most is alszik, mit akarnak. - Ez esetben, asszonyom - szólalt meg végül a rendőr -, gondolom nincs kifogása ellene, ha benézünk a garázsba - és már nyújtotta is kezét a kulcsért. Az asszony zavartan odaadta, és ő is velük tartott. Amint beléptek, elállt a lélegzete. A rendőrök viszont azt látták, amire számítottak. Ott állt a gyönyörű rendőrautó, villogott a kék fény a tetején.




Egyik barátnőm síelni ment a télen a francia Alpokba. Nagyon jól érezte magát, jó volt az idő, friss a hó. A lány tapasztalt síző lévén egyik délután magányosan elindult az ismeretlen lejtőkön. A hó itt, ha lehet, még csodálatosabban ragyogott, mert nem taposták még le a síelők, mint a népszerűbb pályákon.
Egy különösen kellemes lesiklás után a lányra rájött a pisilhetnék. Érezte, hogy már késő visszaindulni a bódékhoz. Nem volt más választása, mint ott helyben elintézni a dolgot. Ez megoldhatónak tűnt, hiszen nem látott senkit a közelben. Óvatosan lefejtette magáról az egyrészes síruhát, letolta térdig, és leguggolt.
Igen ám, de közben érezte, hogy elindul. Akaratlanul keresztbe tette a síléceit, és attól kezdve félmeztelenül és megállíthatatlanul buckázott lefelé. A lejtő aljára már eszméletét vesztve érkezett. Komoly baja nem lett, de a sokk és az apróbb zúzódások miatt kórházba vitték.
Ott elmesélte szomorú történetét a mellette fekvő felpolcolt lábú pasasnak, aki nagyon jót mulatott. Kiderült, hogy ő meg azért törte el a lábát, mert ahogy békésen siklott lefelé, hirtelen egy pucér lány gurult el mellette a lejtőn, és ez annyira elvonta a figyelmét saját útjáról, hogy nekiment egy fának.
Dátum: 2011.03.08. 21:27:09
Jó-jó azt csak bónuszként írtam...

De ismereteim szerint (max) 2 hete volt az okuláré, és láss csodát megint itt van. Nagyon jó cucc már régen volt (kivéve a szkarabeusz=Dzskar)

Hol egy aranytojó, térkapus 3*, fertőcsökkentő lötty, stb stb.

Nyomás előre...Bud Spencer szerint még egen, de szintben.
Dátum: 2011.03.08. 20:49:29
Már megint mik ezek a ratyik az Aukciós Házban???

Nem csodálom, ha ezért törölnek egyesek. Ezeket a köveket nem lehetne elfelejteni...viccnek is rossz. És nem mellesleg múltkoriban is ezek fityegtek.

Könyörgöm...ne zsibvásár legyen má'!
Dátum: 2011.03.08. 18:17:16
1000 Ép-ról kivégezni, már nem nagy szám. Persze, ha egy 0-vál több lenne, akkor igencsak...de így.
Dátum: 2011.03.07. 23:02:35
Szerintem megveheted. És fel is használhatod. Ha csak arra gondolok, hogy a fertő csökkentést/növelést is beszámolta a gép (Baraty ezt írta)

De ha biztos akarsz lenni, mentsd el, valahol, hogy megvetted és amint elértél oda (ha nincs meg) akkor írj a info@vegzetur.hu-ra

Én legalább is ezt fogom csinálni.

Gamer01!

Tudom, hogy van egy olyan lötty, de nem hiszem, hogy lenne annyi dukátom, hogy elvigyem.
Dátum: 2011.03.07. 20:14:31
Igen, de ki a francot érdekel! Ha Te is így látod, akkor minden rendben van. Mindenkinek van olyan dolog,amit elcseszett, és aki ezen tovább tud lépni az jól járt, aki meg nem az nem veszi észre, hogy ez csak egy játék...

Nekem is van egy 15. szintű karim, de amióta rendesen játszok vele (most nem szünet van) azóta volt a Xenóban, a térképes eventben, meg ebben a Langyiban.

Igaz lehet, hogy 100%-ban nem fogom kihasználni az új eventet a 15-sel. De itt V3-n tuti, hogy igen.
Dátum: 2011.03.07. 20:07:39
Tehát 80. szinten, mikor 5% lesz a fertőm 4% tudok csökkenteni, azaz 81. szinten végzek az egésszel!?

A kérdésem erre irányult.

Köszöntem.
Dátum: 2011.03.07. 18:47:37
Rosszul látod a dolgokat...fertőm 69% tehát min 82. szintig nem leszek 0-ás. (Igaz 80. szintre, ahogy számolgattam 4800 körül lesz a SZÖ-m ez 1 év :-DD)

Kérdés (Aki tudja):

68. szinten lehet a földi halandó 0%-ás fertőzött, ha nem használ semmilyen nyereményt (eventek) és nem felejtette el csökkenteni. A kérdés így szól....

68. szint fölött sem lehet az utolsó 5%-ot egyszerre lecsökkenteni 0-ra vagy ott ez már nem vonatkozik, értem ezt arra, hogy 80. szinten (ha a Jó Isten is úgy akarja) lesz 5%-os a fertőzöttségem, de fertőtlenítő gömb (vagy micsoda, relikvia) 69. szint után nem 2, hanem 4%-ot lehet lecsökkenteni szintenként. Ez ekkora szinten is érvényes, azaz szintenként csak 1%-t lehet csökkenteni, vagy itt már nem?
Dátum: 2011.03.07. 15:22:49
Hát ha már 0%-on lennék tuti megnövelném. Jelszavam Ne turbózz semmit...

Igaz ebből 3 szakértelem kivételt képez/ képezni fog majd. (krit ütés, vari, lopás)
Dátum: 2011.03.07. 14:44:44
Tehát maxon 0,5% regenerál (most nem nézem a 0%-os fertőt). Csak akkor regenerál ha ütöm, szóval ha nem kap sebzést akkor nem regenerál, igaz?
Amúgy akkor király, Neked sört sem kell majd vennem, elég lesz magamnak...

Ha csak megszomjazol, előveszed a Norbi Update zsír- és kalória mentes csapvizedet és nagyokat kortyolsz belőle...mert ugye nem leszek szemét, hogy szegényt megfertőzzük a pokol bugyrának a levével...nem-nem. Kizárt!
Dátum: 2011.03.07. 08:09:45
A sebgyógy szakértelem az ép és a szaki nagyságától függ és max 60%-át gyógyít.

Akkor kattan be, ha 3* annyit sebződök
Vagy van pl Medikus csomagom

Izzé tudja valaki mekkora sebgyógy kell hozzá, Birka?

Illetve az ÉP ehhez minek? Akkor is annyi %-ot gyógyít, csak ugye 100-al nagyobb egészségnél többet életet gyógyít...
Dátum: 2011.03.07. 07:58:27
Kicsit gyorsan-, illetve néha-néha léptem az entitánsokkal (29.)

Aktuális entitás ellenfél

Nihil, a negatív elementál (112. szint) 103.000 / 103.000 ÉP


(szintem 64.) De sajnos így kell haladni a Vámpír, Szürkéért...

És az operációra mikor fogsz elmenni? Anyukád ruháit már becsukott szemmel is sikerül felpróbálni igaz?

Azért nagy kamugép vagy...a legutóbbi találkozón 20 db szendvicset hoztál magaddal meg, én magamnak 3-at csináltam.
Dátum: 2011.03.04. 21:08:34
Ilyen kevés pontszámom sem volt még, ezen a héten...

Kár ezen filózni, úgy sem lesz betéve! Elmondta Miklós is...inkább annak kell örülni, hogy egyáltalán bekerül. Egyes embereknek semmi sem jó. Utalj pénzt a számlámra én meg megveszem Neked a kódot, ha átb@sztalak, akkor ne utalj, ennyi.

Apropó már nem kell fél évet várni, mert már lassan vége annak a fél évnek...a novemberi találkozón került be, annak meg 4 hónapja.