Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2013.08.02. 12:10:16
A kérdésre válaszolva, elég érdekes számomra, hogy nagy Tudás fa rablás nem volt sehol sem, pedig V3-on is építenek rendesen.

» Ω « 6. szint
Az Illuminati Lovagjai 7. szint
KoD 6. szint
Abydos Gate 3. szint
Kocsma bogarak 7. szint
Mohir 1. szint
A Vérkő Bajnokai 2. szint
Hajnalpajzs 2. szint
Italos őskövületek 3. szint


Visszatérve a kérdésedre, a jelenlegi "új" fejlesztés, nem oldott meg semmit sem, ez az újdonság, nem nyerte el azt a tetszést, mint várható lett volna.

Teszem azt felépülnek másfél hónapon belül 200. szintre a DP-k, HT: "vmelyiknapúgyisamiénklesz" szlógennel el vagyunk. Marad a nagy semmi a LÉ-kútból építeni. Kristályósítót nem említeném...

Javasolnám, vmi új építhető dolgot kitalálni, ami nem egyezik meg Nagymesteri építészet 20-al, vagy jelenlegi épületek kitolásával. Értem én, hogy idő, de az idő pénz, szóval, ha minél tovább akarjátok, hogy itt maradjanak a játékosok, akkor találjatok ki vmi nagyszabású újítást...már így is egyre több a "megunt karakter".

Ui: Az utolsó bekezdés, csak úgy belement a nagy semmibe. Együtt érzünk Veled, tudjuk a bajodat, Kóc, mondani erre okosat nem lehet, vagy, ha mégis nincs jelentősége, nincs JV.
Dátum: 2013.08.02. 11:54:31
Nagymesteri építészethez kell elég magas DP, szóval bíííp, rossz válasz.
Dátum: 2013.08.01. 21:03:49
És azt, hogy kell kiszámolni? Van hozzá térkép?
Dátum: 2013.08.01. 19:28:55
Buksi nélkül biztos sokat sebződnék, de így együtt 4700 volt a legtöbb, a legkevesebb pedig 543, átlagosan 2000 körül sebeznek, 560-at meg regenerálok.

A világmindenség Buksija (familiáris)
468. Szint

Alapszint: 120
Elnyelés: 1320


Nem mellesleg, Maci is hasonló problémával áll, nem érti, hogy sebeznek ennyit, sztem ez Xenó féle varitől függ. Ezek szerint az a 135. szintű ilyen.
Dátum: 2013.08.01. 15:00:12
120. szinten sem ér semmit.

606 db szubplazma
Dátum: 2013.08.01. 09:37:35
Ispirátorom van, az event alatt 6 szintet lépek, most járok a 3. elejénél...
Dátum: 2013.07.31. 13:42:03
Ne aggódj majd én utolérlek, sőt még Sy Webet is lenyomom.
Dátum: 2013.07.26. 17:35:57
Jó, hogy elfelejtett szólni a JV...

Mivel tegnap nem működött a pp-re az EH bónusz vagy valami, mert 3570 LE jött, 75-ös EH-ra, ma meg már 4382...nem soktól buktam el, csak 250K-tól, de akkor is.
Óhh, nekem már volt olyan legalább 3*, hogy 14 kalandnál dobtam el a küldetést, mert annyira "jó kedvemben voltam" vadászat/portya után.
Dátum: 2013.07.26. 08:29:32
Kóc, miért nem másolod be a mi építésünket, akkor rájönnének, hogy mi kaptunk a legkevesebb téglát, a legtöbb építésért...

Én nem merem, mert leszólsz.
Dátum: 2013.07.24. 17:22:59
2-es fára sem adott sokkal többet. Döbbenetes jutalom, fogjatok le, mert még elszállok.

Ma, 17:03 Gratulálok, a 118. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály
Dátum: 2013.07.24. 11:27:57
Nem lehet, csak kritikus ütés, 50 vadászat, 15 kaland én ezeket pörgetem.

Nem számolódik bele, direkt...
Dátum: 2013.07.24. 11:23:48
Haggyál még békén, fél éve vagy ott? Én konkrétan Téged nem számítalak be a Légió tagjának.
Dátum: 2013.07.24. 10:07:01
A csatában összesen 18747 sebzést okoztál, és 2149 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 20726 lélekenergia és 79 TP!

(-1 ősdrágakő) A szerzett lélekenergiából 3454 a helyes válaszért kapott LE.


Dátum: 2013.07.24. 09:47:44
Nem feltétlenül (Eddig 80 entitást győztél le, az utoljára kihívott 290. szintű volt.), de pl V1-Arieléknél az alacsonyabb szintűek, egyáltalán nem entitásoznak. Engem meg mindig az zavar, hogy azt feltételezed, hogy egy mókáért játszó, és egy komolyan játszó szövetség ugyanolyan feltételeket élvez(het). Lehet, hogy rosszul esik, de én nem tartom egy mércén a kettőt.
Dátum: 2013.07.24. 00:06:37
Látom tünde szemeim előtt, hogy nem is lesz itt semmiféle kincspont reform, hanem bejön részletes útmutatóval a szövetségi küldetésben a tagok részt vevésének a roppant bonyolult táblázata, ami útján Mad elképzelése lesz a helytálló. Megemelkednek a jutalmak, de akár csökkenhetnek is,

Vagy elindulhatna egy szövetségi végzet templom...vagy, vagy.
Dátum: 2013.07.23. 20:32:04
V4 még jó, hogy...máshogy nem lenne egy olyan szövetség sem aki megnyerné.

A megbeszélés egy dolog, hosszú távon (véleményem szerint) nagyobb ellenérzetet szül. Teszem azt van 4 db ugyanolyan szintű, tulajdonságú, fejlesztésű karakter, esik 1 tárgy, ami mind a 4-nek kell, a 3 másik lemond, milyen úton, csak sima beszélés, kizárt. 20 tárgyból is a mrnd dönt, visszahívással sem feltétlen, hogy kiesik.

A megbeszélés csak, olyan formában élhet, ha nagyon sokszínű a szövetség, azonos karakterek között, a maximális kincspont számít.

Illetve, ez a fejlesztés pont arra megy rá, hogy kiderüljön ki mennyit tesz a szövetségéért, ha bejön az egyik, a másiknak már csak egy lehelet kell, ha azt nézzük.
Dátum: 2013.07.23. 18:07:14
Már miért ne állná meg a helyét, jelenleg vannak a szövetségi küldetések:

manakonstrukció
5%
3 epikus
kihívás
kaland
vadászat
anomália
10 szint
dukát
szintlépés

- Manakonstrukció, elvileg mindenki ugyanannyi eséllyel indul.

- 5%, nagyobb kúttal rendelkező szövetség (50 M, vagy afeletti) szigorú szabályokkal rendelkezik, nálunk, pl van egy kvóta, amit lelehet foglalni, aki akar építeni, szerencsét növelni az jelentkezik, ha nincs elég felajánlás, akkor a maradék szét van osztva szint (lépett) szerint. Aki többet áldoz/akar fejleszteni szerencsét az többet épít.

- 3 epikus, ez mondhatjuk a nagyok harca.

- Kihívás, vannak olyan karakterek akik erre mennek rá, de vannak olyanok is akik nem, nekik nyűg ellőni az értékes portyát, küldetést, ez simán lehet az optimalizálósaknak, kisebbeknek, egyebeknek.

- Kaland, szintén vannak nagy kalandozók és nem.

- Vadászat, szintén vannak, akik vadásznak és akik nem, akiknek inspirátor van stb.

- Anomália, aki vadászik és portyázik az töbet szerezhet, mint aki csak egyik tevékenységet.

- 10 szint, többnyire lélekkútból megy, és az is HT.

- Dukát, van aki nem adja el, van akinek relikviája van 3* árral dolgozik, stb.

Szintlépés, szintén taktikához köttöt.

Elvileg mindenkinek ugyanannyira kéne részt vennie, mint bármelyik szövetségi társnak, DE jelenleg teljesen más hogy van ez a dolog, ezért lehetne így jutalmazni...röviden ennyit akartam, ha már felmerült.
Dátum: 2013.07.23. 17:43:33
Pontosan nem beszélve, hogy 180. szinten, 100K élettel, magasabb szintű fegyókkal, és ami ezzel jár, nekik nem lehetetlen a verése. Nem úgy, mint 117. szinten...kb a varija kivégez, jah nem most már 1 támadást is kibírok, mondjuk 9 állattal támad...úgy könnyű.

Aki addig eljutott, az tett valamit az asztalra, én meg csak ezt mondom, épp ezért lenne ultra kitolás azokkal szemben, pont.
Dátum: 2013.07.23. 17:24:15
A magasabb szintű karakter megdolgozott azért az x szinttért...épp ezért abba nem nyúlnék bele. A lehetőség mind2 karakter előtt meg van, aki fejlődni akar az fog is, aki meg nem az nem. Illetve az epikus ütés nem ingyen van a 120-as karinak, gyógyital, állat ÉP, idő.

Eddig, ha olyan volt bárki építhet azért, mert le volt marad epikben, szvsz.