Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alienkiller

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.11.22. 13:51:24
Idézet: Hlegba - 2008.11.22. 13:40:29
Szia. Azóta annyi változás történt, hogy a portyázási pontjaim 16-ra emelkedtek, de semmi lélekenergiát nem kaptam a mentor továbbra is csak azt mondja hogy: Ez a portyázás képernyő. Itt választhatsz magadnak ellenfelet az ellenséges végzeturak közül. Hogy nagyobb esélyed legyen, most kapsz tőlem egy áldást: erre a harcra a támadásod megnő 15-tel! Görgesd lejjebb a képernyőt, és támadj meg egy ellenfelet úgy, hogy a neve mellett levő támadás gombra kattintasz! Jutalmul 50 lélekenergiát fogsz kapni tőlem........

Tehát mégsem kaptam meg a pontokat


Kiemeltem neked a lényeget és aláhúztam azt amit csinálnod kell ahhoz, hogy teljesisd a feladatott. A pontokat nem a portyázási pontokra kapod meg, hanem a támadási tulajdonságodra erre az egy támadásra.
Ajajaj a Két Nő máris egymásnak esett. Pedig egyik se 10-en éves. Kicsit rosszul indul ez az ismerkedés. Gabrillius hidd el ha mondom Cirip jó fej, ajánlom mielőtt végzetes következtetést vonnál le olvasd el a hozzá szólásait. Rá klikkelsz a nevére, majd hozzászólások és már olvashatod is, de elég ha be mész a kötetlen csevej topikba.
S Cirip hidd el Gabrillius se rossz, ismerem máshonnan, csak itt még új ezt láthatod a hozzá szólás mennyiségéből.

De egyet értek Lanmandragoran a régi hozzá szólás az bizony régi.
Ha az értelmes rétegre gondolt akkor Gabrillius csak emeli az átlag életkort is és az átlag IQ-t is. Ha a másik rétegre gondolt akkor azt én kérem ki Gabrillius helyet.
Jujj de lovagias vagyok.
Dátum: 2008.11.21. 23:27:07
Gondolom azoknak speciális akiknek IQ-ból megy, hogy "Mi áll Ronaldino első mezének, a belsején található címkén, a 3. sorban?"
Dátum: 2008.11.21. 23:17:44
Mleiyk városhoz köthető a Tankcsapda zenekar megalakulása?

Hú az elején kérnénk javítani a kérdő szót.
Dátum: 2008.11.21. 22:41:21
Valami nagyon nem stimmel a kviznél

"Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a mostantól számított 7. vadászatodra 10%-al több lélekenergiát kapsz.
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 0-1:0-1 időd van." akkor most mennyi időm is van?
Vagy ez
"Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a mostantól számított 6. vadászatodra 10%-al több lélekenergiát kapsz.
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 59:59 időd van." Hát nem is tudom hogy elég lesz-e rá?

hú menet közben most meg vissza ugrott a 8. jött volna s megint a hetedikre kell válaszolnom
Dátum: 2008.11.21. 13:23:42
Látom itt is vannak olyanok akik azt a szép régi magyar mentalitást követik, hogy adjanak nekem mindent ingyen. Ezért tart ez az ország ott ahol. Emberek vegyétek már észre, minden pénzbe kerül, ennek ellenére itt van ez a játék ahol pl. én is ingyen játszok, játszhatok. Igen vannak olyanok akik fizetnek érte, nekik köszönhető az, hogy a játék itt van és üzemel, s amíg fizetnek addig nem fogják leállítani vagy ha tönkre megy a serverben valami akkor kicserélik, hogy mi is tudjunk tovább játszani. Igen aki fizet had kapjon többet, aki többet foglalkozik a karakterével az többet is fejlődik, de gondolom ezt ti sose fogjátok megérteni, mert nektek dolgozni se kell, hisz mindent ingyen megkaptok és TI is ingyen megcsináltok mindent.
Ezenkívül, sehol nincs leírva, hogy ha kevesebbet foglalkozol a karaktereddel, akkor is ugyan úgy fogsz fejlődni, mint az aki többet foglalkozik vele, esetleg isten bocsássa meg nekik még a "szemtelenje" fizet is érte.
Dátum: 2008.11.21. 13:02:47
Hát gondolkodtam egy ideig hogy hozzá szóljak-e a dolgokhoz, s úgy döntöttem hogy igen.

Windows: Bevált, sokan használják, legtöbb program csak windowsra készül, egy-egy hardware telepítése rövid időn belül megvan, de sajnos elégé instabil, plusz kell egy jó védelmi szoftver is, alapból eszi a rendszer erőforrásait.

Linux: Nekem bevált, bár a rádiós net még nem működik rajta (egyedi védelmi beállítások a routernél jellenleg használt Linux meghajtó nem értelmezi), s nem is fog már, csak ha lesz idő telepíteni az 11-es suse-t. Játékok még nem találkoztam olyannal, amit ne tudtam volna elindítani rajta, igaz csak 1024x768, de nekem nem is kell nagyobb (Cedega legrosszabb esetben is"Dead space, Oblivion, Sacred 2 csak egy pár a jelenleg is fent lévők közül."), igaz néha nagyon nem egyszerű. A legtöbb hardware telepítése már automatikus, ha más nem interneten keresztül. Stabil kb. 3 éve telepítettem utoljára gép csere miatt. Nem emészti fel a rendszer erő forrásait. Pl.: lehet benne egyszerre letölteni, cd írni vagy konvertálni, és játszani nem akad se a játék se semmi és még marad erő a gépben. Egy játék egy windows xp-s gépen rosszabb eredményt hoz ki, mint egy ugyan olyan gépen amiben gyengébb monitor vezérlővel van szerelve és linuxon fut rajta. De ennek ellenére sajnos, nem merném ajánlani, egy mezei felhasználónak, hisz nagyon nem felhasználó barát a telepítési/beállítási része, bár van már néhány barátom, akiknek én telepítettem és használják film, zene, net, játék, de nekem kell menni is, ha van egy hardware cserélve a gépben mert annak a telepítése, már nekik nem megy.

Ha mindent össze kellene hasonlítanom, akkor se tudnék dönteni hogy Windows XP Prof. vagy Suse linux. Így hát mindkettő ,de inkább Linux, Gates iránti gyűlöletem miatt, na meg az hogy ingyen is jogtiszta, míg az WinXp Prof-om 32k volt.
Persze ez csak az én véleményem és meglátásom tapasztalatom.
Dátum: 2008.11.21. 11:40:16
Nem kell hozzá prémiumnak lenni, elég ha csak rá klikkelsz a prémium gombra és ott írja, hogy mit kapsz anélkül, hogy igénybe vennéd.
Dátum: 2008.11.21. 10:59:04
Miért van az, hogy szeretnék megtámadni valakit és azt írja, hogy nem lehet, mert kevés az életpontja, pedig lekémkedtem és több mint 60%-on áll. Valaki valami ötlet?
Dátum: 2008.11.20. 22:05:38
Na akkor jelzem egy Adminnak hogy törölje köszi a választ.
Dátum: 2008.11.20. 21:53:30
Sziasztok

Megtudja nekem mondani valaki hogy az S1-en és az S2-őn, ugyan abból az adatbázisból veszi a kérdéseket, mert ha igen, akkor át engedtem egyet, amit nem kellet volna. Már volt hasonló igazából ugyan az csak egy szó különbséggel.
Hány része van a Narniának? (film)
6
3
2
1


Kedves kérdés feltevő, ezt bizony törlésre küldtem, miért is? Enged meg hogy felvilágosítsalak Jelenleg 6 db Narnia van leforgatva, de ebből kettő nem számít hisz az a kettő már le volt forgatva.
Azaz 4 db Narnia film van ami külön részeket jelent, még a BBC forgatta le őket a 80-as években ha jól emlékszem. Amúgy mind a 4 megvásárolható idehaza. Tehát a kérdésed rossz, mert nincs benne a helyes válasz, de ha rossznak jelölöm akkor úgyis feltetted volna megint hibásan.
Dátum: 2008.11.19. 14:46:26
Hanyadik villanyfényes versenye volt a 2008.09 28-as verseny a Forma-1nek?

A volt után egy "," és ha már a dátum formátumot elkezdtük, az egyik írási szabály szerint, akkor úgy is kéne befejezni, azaz "2008.09.28-as", de csak szerintem.
Dátum: 2008.11.19. 14:40:34
Na elmentem portyázni hogy kipróbáljam.

A következő történt. 1 vadászatra mentem 1 kvízre válaszoltam, ezzel szemben vissza megyek kb. 5 perc múlva, befogtam 1 állatkát és még mindig vadászok. Végig vártam, megkaptam az érte járó LE a +10%-al. Fogtam elmentem megint vadászni egyet nem kellet válaszolnóm a kvízkérdésre és azt írja hogy a helyes válaszért kapok 10% pluszt. Nem szakítottam meg korábban vadászatot, hogy az esetlegesen ott jól válaszolt kvíz miatt lenne. Ami nem is lehet hisz egy kérdésre válaszolnom kellet a legelején. S1-es világ.
Dátum: 2008.11.19. 13:33:41
Hát én ezt a hibát csak az S1-en tapasztalom 12:39-óta de már a 4. ilyen volt most.
Dátum: 2008.11.19. 12:48:19
Star Wars-hoz csak hogy hozzá szóljak. Eredetileg George Lucas ötlete. Ő találta ki a fő vonalat és felkért író párosokat hogy írják meg. Ezek után Készültek a filmek. A kár csak az, hogy bejelentette nem lesz több Star Wars film, pedig eredetileg 9 nagy rész van (amiket az író párosok írtak neki), s csak 6 lett leforgatva. Igaz a következő 2 részben még szerepelnie kellenem Carrie Fisher,Mark Hamill, Harrison Ford. s még sok egyéb szereplőnek, ami ugye ennyi év után, már nem lenne az igazi.
Idézet: Byzon - 2008.11.18. 15:54:17
Srácok!

Dunsztom sincs ki ő... Ha be akaraj váltani a fenyegetését, akkor arra úgyis kénytelen leszek rádöbbenni.
Nem szokásom az ilyen (gyerekes problémák miatt keseregni, "árulkodni"), most is csak azzal sikerült ezt elérnie, hogy nem a saját nevében írta alá a levelét. Ezt pedig szégyenletesnek tartom. Elnézést kérek a durva kifejezésért, de ez gerinctelen dolog!


Ugyan nem ismerjük egymást, de tetszettek a hozzászólásaid, ha beváltja az ígéretét, biztos lehetsz benne hogy leszünk egy páran akik rászállnak Pl.: ÉN. Ha gyémántos és hordában van, s addig nem javítják legfeljebb Hadat üzenek az egész szövetségének, ezt a részét még úgyse néztem a játéknak.

Más, ugyan írtam Miklósnak, de szerintetek nem kellene, javasolni (többen is), hogy tegyenek mind a játék levelezésébe, mind a fórum levelezésébe egy feljelent gombot?

Én nem szoktam kiadni az e-mail címem, vagy ha nem lehet beállítani egy oldalon hogy a levél címet elrejtse, akkor olyat adok meg amit nem is nézek.

Byzon ez ugyan én vagyok, de Én már azért se hagynám abba a hozzá szólásokat, s azért is tovább segítenék mindenkinek, azért is a fórumon s nem privátba.
Dátum: 2008.11.18. 00:35:40
ez nem hiba csak bántja a szemem
Hadüzeneteknél
"....
Egyszerre legfeljebb 5 háborút indíthattok (de bárhány hadüzenetet kaphattok).
....."

Nem inkább bármennyi ???

Vagy így éjszaka csak nekem bántja már a szemem?

A zárójelek minek? elég a de elé 1 vesző.
Dátum: 2008.11.17. 13:24:14
Idézet: BlonDeeYay - 2008.11.17. 13:21:23
Az imént küldtem el a karakteremet 2 vadászatra, de csak 1 kvízkérdést kaptam.


Ha megszakitottad az előző vadászatott akkor azért.
Dátum: 2008.11.17. 00:09:15
Idézet: Gorgons6 - 2008.11.17. 00:00:36
A pénzügyi válsággal is jól járt valaki.


Akik értünk, nekünk dolgoznak.

...


Jól sejted "MÉGSEM" ez csak a mesében van.
Oldal: 1234567891011