Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Macee

Oldal: 1
Dátum: 2018.09.25. 12:40:49
Nagyon jó, épp több százezer LE-t tudnék rabolni, ha sikerülne felhasználni pár húsvéti tojást.
Dátum: 2010.09.08. 22:50:31
Melyik filmben nem szerepel Kiefer Sutherland?

Az összes válaszlehetőségre nem emlékszem, de a Halálfutam-ot jelöltem meg, ami egy Jason Statham film. Erre kidobta azt, h "Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Tükrök"

Kár, hogy a Tükrökben főszereplő volt Kiefer.
komoly sorozatfüggés nincs, nem jár elvonási tünetekkel, mig az általad emlitett másik két addikció világszerte komoly népbetegség. és ha szerinted a média csak arra való, hogy elterelje a figyelmet a valóságról, akkor rossz médiumot nézel:)
3 kedvencem a:
-Dexter
-Lost
-Wire

három egymástól teljesen eltérő sorozat. természetesen mindet csak felirattal szabad nézni, a szinkron = hangulatgyilkolás..

a Wire-t pörgetem most leginkább.. kis betekintést enged a Baltimore-i drogkereskedelembe, a rendőrök munkájába, és a nyomozások mögött meghúzódó (gyakran a nyomozást hátráltató) bürokratikus rendszerbe. jó szinészek, hiteles alakitások, semmi túlzás a történet terén sem..
élet szagú - mégis durva. szeretem.
"az enyém, a tiéd, mennyi lármát szüle, miolta a mienk nevezet elüle"

hosszú évszázadokig-ezredekig nem volt magántulajdon.
amit emlitettél, hogy próbálkoztak már elzárt, önfenntartó kis közösségeket létrehozni, de sikertelenül.. az azért van, mert a mai emberben már ott van a vele született rossz. vagy ha nincs is ott, élete során úgy nevelik, hogy megjelenjen...

a cigánykérdésbe pedig ne menjünk bele. lehetetlen megbecsülni, hányan élnek magyarországon. több mint 20%-uk, akik rendesen nagycsaládosak, és 2-3 évente létrehoznak egy új purdét, nem is vallják magukat cigánynak.

a marson pedig soha nem lesz élet, mert kurvahideg van. ne vegyél be mindent, amit a gugli, meg a NASA mond. soha nem lesz ózonréteg sem, ami a naptól védje az ott létrejövő életet. legfeljebb kupolákban élhetnénk.

a körmozgás pedig csak töredékét pótolja a gravitációnak. az asztronauták sok kilóval könnyebben térnek vissza még úgy is, hogy edzenek odafönt. pedig nem ezer évig vannak ott.
és még szót sem ejtettem a gravitáció hiánya miatti kevesebb izommunka következtében fellépő csontritkulásról.

és semmiféle propaganda szöveg nem volt abban, amit irtam. ezek a saját gondolataim rólunk, emberekről, és egy egyre inkább realisztikusnak tűnő jövőképről.
20 év múlva az ország lakosságának fele cigány lesz. 30-40 év múlva a 60-70%-a. erre nincs megoldás. legalábbis törvényes keretek között nincsen.. ők fogják benépesíteni szeretett hazánkat.
akinek esze van, az már most elkezd gondolkodni a külföldi munkavállaláson-letelepedésen. vagy pedig marad, és bízik abban, hogy 40 év múlva nemcsak kicsiny országunk, hanem az egész Föld nagy szarban lesz.
sajnos be kell látni, az ember egy vírus a földön. ha nem is annak született...de a pénz vírussá tette. persze, nem mindenkit..de éppen elég, ha a fő vírustörzset (a világ leggazdagabb, legbefolyásosabb embereit, akiknek mindenük megvan, de az is kevés) elvakítja a kapzsiság, mohóság... mi, az alárendelt szerepünk miatt nem tudunk mit tenni, csak savanyú szájjal sodródni az árral, és várni, hogy kipurcanjon a bolygónk. mert mire észbe kapnak, késő lesz.
sajnos, nem tudunk szimbiózisban élni a környezetünkkel. több száz milliárd dollárokat költünk űrkutatásra, olyan lépésekre, amelyek az emberi faj esetleges megmentését, más bolygón való letelepedését szolgálják. fölöslegesen elköltött pénz. soha nem fogunk tudni fénysebességgel utazni, mert fizikai képtelenség. ha mégis sikerülne (bruhaha), azzal sem jutunk semmire, mert többszáz, többezer évet kellene utazni még emellett a sebesség mellett is. nem beszélve arról, hogy ezalatt a hosszú idő alatt elbomlunk a súlytalanság állapota miatt, valamint a gravitáció hiánya a szaporodást is képtelenséggé teszi.(az űrben egyetlen darab megtermékenyített tojás sem kel ki a keltetőben, ki tudja, a zéró gravitáció milyen hatással lenne egy embrió fejlődésére). mesterséges gravitációt létrehozni pedig éppúgy nem fogunk tudni, mint elérni a fénysebességet.
miért nem elégszünk meg hát azzal, amink van, és menekülés helyett a környezetünk szebbé tételére, regenerációjára költenénk ezt az irdatlan mennyiségű pénzt? ha megtanulnánk a környezetünk részévé válni, és nem csak kiszipojozni tudnánk azt... ha elérnénk, hogy a környezetbarát találmányokat világszerte szabadalmaztathassák, és ne kelljen tovább pusztítanunk semmit sem csak azért, hogy valakik tovább tömhessék a zsebüket..
de én nem bánkódom. már megbékéltem... mert tudom, hogy nem ide valók vagyunk. csupán szerencse, hogy egyáltalán élet jelent meg a földön. még nagyobb szerencse, hogy mi, (gondolkodó-vagy éppen nem gondolkodó) emberek is..
a mi életünk bolygónk életének csupán egy porszemet jelentő periódusa. elszaporodtunk.. benépesítettük, és feléljük a gazdatestet.. ha végeztünk vele, meghalunk, mert nélküle életképtelenek vagyunk.. a bolygó megtisztul...hogy aztán újra születhessen, de immáron nélkülünk..
tudjuk, hogy így lesz, ezért próbálunk reményt vesztve, pénzt nem kímélve menekülési útvonalat tervezni.. és azért ezt az utat választottuk, mert egyszerűbb vakítani a parasztot, mint letaszítani az uralkodó fő vírustörzset a trónjáról..hiszen minden az ő kezükben összpontosul. saját maguknak pedig nem akarnak rosszat..
mi, ártatlanul fórumozó, jelentéktelen végzeturazók is vírusok vagyunk..
de ha így van.. akkor a mi (perpillanat) kisebbségünk? az mi? megmondom én....
egy víruson élősködő vírus.......
de immáron mutálódott, sokkal agresszívebben szaporodó fajta.. mert tudja, hogy csak igy maradhat fenn.. és mintegy mellékhatásaként, kilök minket a saját gazdatestünkből... a kárpát medencéből......
Dátum: 2009.05.30. 15:05:21
kizárólag a "legyen 6 befogott állatod" küldetés miatt fejlesztettem 25-ös szintre a vezetőkészséget, gondoltam nem baj, mert a küldetés befejeztével majd elfelejtem, és visszajön a LÉ.. de arról nem volt szó, hogy a tudatturbózott felejtés nem fejti ki a hatását, és azt is fel kell húznom 25-ös szintig.. igy kőkeményen deficites a buli

hmm..közben meg olvasom, hogy másnak működik..
ha tudatturbózom a felejtést, bővül az elfelejthető szakértelmek listája.. csak a vezetőkészség nem jelenik meg..:S
Dátum: 2009.05.30. 14:48:15
sziasztok.

miért van az, hogy...:

25-ös vezetőkészség szintet szeretnék elfelejteni 20-as felejtés, és 20-as tudatturbó segitségével (ez igy együtt ugye 30-as szint). nem sikerül....
először arra gondoltam, azért nem jelenik meg az elfelejthető szakértelmek között a legördülő listában a vezetőkészség, mert az állatom miatt használatban van. igy bevállaltam, hogy őskőért fogom majd visszavásárolni. szabadon engedtem.... változás viszont semmi.

kérdés: miért van a felejtés a tudatturbózható szakértelmek között, ha a hatását nem fejti ki?!
én ugyanezt megkaptam, és ma reggel, félkómás állapotban, még álmosan, bedőltem neki...((
Dátum: 2009.03.07. 00:04:35
melyik évben kapott a gyűrűk ura: a király visszatér cimű film oscar díjat?
-2001
-2002
-2003
-2004

a helyes válasz a 2004, de a kérdés beküldője 2003-at jelölte meg. a legjobb az, hogy ez volt a 18. kérdésem a "válaszolj egymás után helyesen 20 kvizkérdésre" küldetésben, és most én szivjam a fogamat azért, mert más nem képes normálisan utánajárni
sem a beküldő, sem az aki jó kérdésként értékelte.....
rohadtul idegesitő
Oldal: 1