Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Dátum: 2009.06.09. 08:03:53
Ez a sírásszoba nem is rossz ötlet
Meg lehetne oldani úgy, hogy aki elsírja oda bánatát annak Baraty tiszteletes jár közbe Random istennél, hogy legyen már valami előrelépés az ügyben
Dátum: 2009.06.08. 23:15:55
Sanyi hidd el együtt érzek veled, én is most kzdtem el vele mókázni
Eddig 40 vadászatból jött 1 db óriás
Dátum: 2009.06.05. 18:12:45
Én is gratulálok minden (újdonsült) bajnoknak
Dátum: 2009.06.05. 13:16:14
Idézet: Sun13 - 2009.06.05. 11:44:22
Teljesen normálisan csináltam mindent, elvadásztam a csp-ket, megtettem mindent hogy nyerjem a portyákat és a térkaukat. Azt hittem hogy ez a játék lényege.


Én ebben érzek némi sarkítást.

Ugye még amikor a Légió és a Horda tagjai még olyan 20-30-as szint körül voltak, számos Légiós és Hordás játékos karakterlapján láttam ilyen "nagyon szívesen segítek bármiben, ha cserébe teletömsz TP-vel" jellegű kiírásokat, aminek a segítségével tulajdonképp elhúztatok szintben.
Az hogy csak e két szövetség tagjai voltak akik ilyen kunyerálással jutottak előre, a többi játékos pedig haladt a normális úton és ezért húztatok el szintben ezek tények, ugye tovább rontja a helyzeteteket, hogy még szövetségesek is vagytok és nem nagyon ütitek egymást egy-két speciális dologtól eltekintve, úgyhogy magatoknak tettétek tamagocsivá a játékot.

Az hogy ennek tetejébe még az alattatok levő játékosok megpróbálnak játszani és elérni azt, hogy ne verjétek szét őket 2 óránként 5-ször azt meg ne fogjátok már fel "pofátlanságnak" részükről, gondolom ha ti lennétek ilyen helyzetbe akkor ti is ezt tennétek
Dátum: 2009.06.05. 11:30:22
A játéknak szerintem jót tesz, mert így legalább a szintben alattatok levő játékosok legalább saját célra is tudják használni az ÉP-jüket, mondjuk tudnak ők is portyázni, térkapuzni, stb.
Maximum nektek akik a toplista legelején vagytok nem tesz jót, de azért hadd legyen már annyi "önzőség" a többi játékosban, hogy a rendelkezésre álló ép-ből megpróbál játszani, nem pedig csupán a "top" játékszere akarjon lenni

Azt, hogy nincs célpontotok csupán magatoknak köszönhetitek, ugyanis ha normál ütemben haladtok a szintlépésekkel akkor benne maradtatok volna az úgymond sűrűjében és lenne célpontotok is
Dátum: 2009.06.02. 19:48:46
Sokkal jobb ötletem van!
Oldjuk már meg azt inkább, hogy a vesztes csatákat is be lehessen váltani dukátra, mondjuk 10 vesztes csata = 1 dukát
Dátum: 2009.06.02. 09:13:14
Nekem meg egy olyan szűrő kellene, amibe beírhatom, hogy mennyit akarok rabolni és csak azokat a játékosokat dobja ki a portyalista akiktől legalább a beírt értéket el tudom rabolni
Dátum: 2009.06.01. 21:24:28
Idézet: Mortimer - 2009.06.01. 20:54:23
Figyeled néha a világeseményeket? Ez megtörtént. Nem feltételezés, TÉNY: a Kristályhorda hadat üzent olyan szövetségnek, ahol a szintkülönbség miatt a tagjaik senkit nem tudnak ütni (Lélekszipolyozók). Ezeknek két választásuk lett volna, vagy kapitulálnak, és bukják a kút 15%-át, vagy kapnak naponta egy 100ezres citadellát. Ha kapitulálnak, jött volna utánuk lélekkút nagyság szerinti sorban a következő szövetség, ugyanezekkel a lehetőségekkel.


Ezt csak megerősíteni tudom
Tegnap délután 15 óra körül kezdődött az "ádáz" háborúnk és ha a TGY nem kapituláltatja őket még a délelőtt folyamán mint 5-dik győztes szövetség(természetesen gratula és hálás köszönet érte szerintem mindannyiunk nevében) akkor kaptuk volna az "égi áldást" utána kapitulálunk valószínűleg és ha nem állítja meg őket senki akkor valószínűleg tényleg végigsöpörtek volna az egész Végzetúr szövetségi mezőnyön
Megjegyzem az a tény, hogy úgy lettek beállítva, hogy citadellázzanak ész nélkül ezt nagyon hibás elgondolásnak tartom
Dátum: 2009.06.01. 18:26:13
Kissé szűk látókörűen közelíted meg ezt a dolgot úgy látom.
Az egy dolog, hogy a top3 szövetséget már szétveti az unalom, mert gyakorlatilag már semmi értelmeset nem tudnak építeni, de akik éppen zárkóznának felfelé azokat lehet, hogy érzékenyen érinti
Karakter szempontból pedig ne hagyd figyelmen kívül azt sem, hogy 40-50 szint alatt még azért másképp működik az élet (nem feltétlenül van mindenkinek max építése és/vagy manakonstrukciója)
Dátum: 2009.06.01. 17:23:22
Idézet: winnie - 2009.06.01. 16:39:43
Idézet: Mong0ose - 2009.06.01. 13:09:46
Elpusztul, dob egy tárgyat/relikviát. Lehet rá licitálni valamilyen igazságosnak vélt rendszer szerint kapott pontokból.


jaja, a lényeg, hogy legyen táp is, mert maga a változatosság, a plusz játékélmény már nem elég.


Szerintem azért a 200-500K veszteségért amit a citadellázással veszítenek azért cserébe járhat valami kompenzáció, akár relikviák is
Dátum: 2009.05.31. 16:27:34
Én a portyapontjaimat TP-re szeretném átváltani (Mondjuk 1 pp = szint * 30 TP árfolyamon)
Dátum: 2009.05.31. 15:03:57
Egyébként nincs olyan szabály, hogy bármely szövetség max 5 szövivel háborúzhat?
A kristályok jelenleg az alább iszövetségekkel állnak hadban:
Rózsaszín Nyuszitappancs, Tökéletes Gyémánt, Sötét ösvény, Chaos, Baenre, Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza, Laraxians, Lélekőrök Szövetsége
Dátum: 2009.05.31. 11:59:08
A top szövetséget én úgy definiálnám, hogy minden fontosabb épületük maxolva van és az építéssel kapcsolatos topic már kihalt náluk egy ideje
Azért ez nálunk még nem áll fenn, nekik viszont már tényleg nem tétel
Dátum: 2009.05.31. 10:54:35
Értem amit mondasz, csak ezesetben nekünk ez színtiszta szivatás csupán, mert abban túl sok játékélmény nincs, hogy ütni se tudjuk őket, viszont kapjuk tőlük az "égi áldást"

Bár jobban meggondolva ha elég mazoisták vagyunk és szeretnénk 3 hétig minden nap egy 20-as csapást kapni akkor még egy döntetlenre jók lehetünk
Dátum: 2009.05.31. 09:51:34
De tudod csak azért, mert aki nem úgy játszik mint ők azt ki kell irtani a rendszerből... (Tudod a Solina féle LanMaffia vírus)
Dátum: 2009.05.31. 09:21:21
Nem kell aggódni, én személy szerint példát fogok venni a kedves "top"-ról hamarosan és elkezdek olyan szinten lefelé ütni ahogy tudok
Asszem abból lesz a 3. világháborús hiszti
Dátum: 2009.05.31. 08:09:05
Na igen, de az még 3 szint mire valakit ütni fognak tudni, bár gondolom addig sem unatkoznak és kapjuk majd tőlük bőszen a 20-as citadellacsapásokat
Dátum: 2009.05.31. 07:19:59
a Kristály Szövetség szövetség hadat üzent nektek! A háború 2009.05.31. 15:00:02-kor kezdődik.
Ennek mi értelme, ha nem tudnak ütni senkit közülünk?
Dátum: 2009.05.30. 22:36:34
Hát én a 100-as kivégzést lefelejtettem mert most "díjmentes akció" volt, azaz szaki nélkül meg lehetett ezt tenni
Ne aggódj, Crimson mesterünk mondta, hogy milyen jó érzés már az "örök vadászmezőkön" tengődni, csupa móka és kacagás