Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Dátum: 2009.07.16. 08:12:03
Köszönöm a választ
Dátum: 2009.07.15. 21:09:28
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy a lélekszívás működik-e epikus illetve térkapus szörnyön is?

A választ köszi előre is
Dátum: 2009.07.06. 21:13:54
Ki tudja, még lehet, hogy a Begginer név is átmenne a rostán, ha nem sajnálnám a dukátokat?
Dátum: 2009.07.03. 18:43:06
Grat a bajnokoknak!
Dátum: 2009.07.01. 09:41:40
Én szeretném jelölni az egyik rajongómat
Ilyen szívhez szóló, költői levelet nem tud ám akárki írni
Szerintem megérdemli, hogy megörökítsék

Bővebb info:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,36.2300#hsz2310
Dátum: 2009.06.25. 11:45:35
Mondjuk ez azért vicc kategória, mert mert mire már 50-60-as szint fölé érnek a játéksok, ott már szinte semmi LE nincs a portyában (ugye 0 LE-ből kiindulva annak a +50 vagy 100%-a is 0 LE)
Az a +5 tulajdonság mindenből meg az a + 5 tudatturbós dolog hát....

Szerk: utánaszámoltam, talán 652500 LE a fertőzés teljes költsége, ennek fényében tehát lehet mérlegelni, hogy megérte/megéri-e ellene küzdeni
Dátum: 2009.06.24. 11:53:43
Ne aggódj, nekem a 7 óriás lény kb 200 csp-be került
Dátum: 2009.06.22. 16:01:45
Egész jó!
Odaát tényleg 0 TP jár a portyáért, vagy csak "hiba van a mátrixban"?
You have won the battle.
The reward is 25 soul-energy and 0 XP.
Mondjuk szerintem annyira nem vicces ez a dolog
Ez a Jeriko féle 20K LE-s nyerő/vesztő eset is arra világít rá, hogy a portyakorlátozások után ugyanúgy engedélyezett maradt kreatív exploit, csak így kisebb tételben lehet tovább csinálni.(Bár ezt tudtuk eddig is)
Ráadásul ez a küldetéspár még ösztönöz is rá
Hát Jeriko karakterlapján az alábbi szöveg áll rég óta:
"Ha szeretnéd megcsinálni a szerezz 20.000 LE-t, vagy a veszíts 20.000 LE-t küldetést, írj, segítek és a LE-t is visszaadom."
Valószínűleg nem merő önzetlenségből segít, hanem úgy, hogy 50-es kreatívval rendelkezik...
Ha nem így van természetesen itt kérek tőle elnézést
Azta, tényleg egy rajongó
A legnagyobb vicc az egészben, hogy ő támadott, azt hittem, hogy csak le akarja üttetni magát
Mondjuk ezzel a levéllel együtt már úgy tűnik, mint valami istenség, akinek belegázoltam a legyőzhetetlenségi mivoltába
Na ez már az alpáriság legalja
Ezt a levelet kaptam tegnap:


"Küldő:
Red fang
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 23:10:19
hülye geci mért öltél meg faszomat a szádba most már folyton támadni foglak mert legyőzhetetlen vagyok csak szerencséd volt buzikám, erősebb vagyok hogy jössz te ehhez ? buzgány geci támadni foglak nem úszod meg !!!!!!!!!!!!!"
Dátum: 2009.06.17. 08:39:02
Nekem nincs!

Csizmás Pandúr
Na igen lehet esélyed, feltéve ha kilépsz az Elitből a küldi idejére meg nem gyűlölsz gyémántot meg..., hát tudod az összes többi
Most mondhatnám, hogy elmész te a...
De ehhelyett csak annyit mondok, hogy gratula
Tényleg abból a 15-ből 5-öt nem adsz kölcsön?
Hát ha 32-es szintű lennél én kapva kapnék az alkalmon
Bár személyes jótanácsként csak annyit tudok mondani, hogy nézz rá a karakterlapomra, azon belül is a döntetlenes leírásra
Erre én is gondoltam
Bár az "mókás" lenne, ha a leküzdés utáni első belépésénél kapna egy üzenetet, hogy "Gratulálunk legyőzted a fertőzést ezzel a játékod véget ért, karaktered 10 másodpercen belül törlődik"
Bár elég elvont vicc, a mostani "fejlesztési csomag" átadása után ezt sem tartom kizártnak
Mondjuk arra még kíváncsi leszek, hogy mi történik ha Sharpa legyőzi a fertőzést
Dátum: 2009.06.10. 13:44:17
Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy ki lesz az első szövetség aki felhúzza elsőként ezen csodás épületet
Az egyszer biztos, hogy akinek eltűnik a gyaktér/védőfal kegyetlen nagy hátrány lesz egy ideig
(Már ha valaki meglépi ezt egyátalán)
Dátum: 2009.06.10. 11:42:20
Szerintem maxold első lépésként a szinguláris ismereteket