Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
141. hozzászólás - 2009.06.11. 19:38:18 (Válasz Endyr #139 hozzászólására.)
Olcsóbb lesz és mivel véges, így ki az aki ebbe pénzt akar fektetni?

Egyébként csak én nem látom értelmét a V4-nek? Mi abban a kihívás és az élvezet, ha világ elejétől kezdve csak építek mint a hülye, hogy legalább a közelében legyek a végének..? Le merném fogadni, hogy a szavazók többsége csak azért szavazott a véges játékra, mert még olyan nem volt...

Idézet: Gyulas84 - 2009.06.11. 19:37:23
Mondjuk arra még kíváncsi leszek, hogy mi történik ha Sharpa legyőzi a fertőzést


Jah, csak reménykedjünk benne, hogy nem törli magát miután legyőzte...
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.06.11. 19:39:24-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
142. hozzászólás - 2009.06.11. 19:39:03 (Válasz Gyulas84 #140 hozzászólására.)
Kap 50 ingyen őskövet, hogy rontsa el kétszer, máris nyer Miklós egy extra hónapot
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
143. hozzászólás - 2009.06.11. 19:43:37 (Válasz Gyulas84 #140 hozzászólására.)
Tippre semmi, mert nem fogja elmondani mit tud
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
144. hozzászólás - 2009.06.11. 19:50:51 (Válasz Nari77 #141 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.06.11. 19:38:18
Olcsóbb lesz és mivel véges, így ki az aki ebbe pénzt akar fektetni?

Egyébként csak én nem látom értelmét a V4-nek? Mi abban a kihívás és az élvezet, ha világ elejétől kezdve csak építek mint a hülye, hogy legalább a közelében legyek a végének..? Le merném fogadni, hogy a szavazók többsége csak azért szavazott a véges játékra, mert még olyan nem volt...


Ezek szerint te meg sosem fizettel a moziban, mert amikor bemesz mar tudod, h vege lesz. lol

Multkor is asszem pont veled targyaltuk ki, h a Travian pont ilyen veges jatek es sokkal tobben jatszak, mint a VU. Akkor borzaszto intelligensen lehulyeztel, h hogy kepzelem, h maskepp gondolkodom, mint te. No most kiderult, h 47% latja ugy, mint en, ami azert nem keves valljuk meg.

Szerintem jo moka lesz, meg inkabb a versenyszellem fog dominalni es valoszinuleg kevesebb torles is lesz (ha lesz), mivel tudjak, h X ido mulva veget er, nem unjak el az emberek.

Neked pedig ott marad a masik 3 vilag.
Pontszám: 8.50
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
145. hozzászólás - 2009.06.11. 20:00:12 (Válasz Endyr #143 hozzászólására.)
Erre én is gondoltam
Bár az "mókás" lenne, ha a leküzdés utáni első belépésénél kapna egy üzenetet, hogy "Gratulálunk legyőzted a fertőzést ezzel a játékod véget ért, karaktered 10 másodpercen belül törlődik"
Bár elég elvont vicc, a mostani "fejlesztési csomag" átadása után ezt sem tartom kizártnak




Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
146. hozzászólás - 2009.06.11. 20:00:43 (Válasz Endyr #144 hozzászólására.)
Igen a 47% nem fizet a játékért.

Jah és hogy tudd! Ha veszel egy filmet dvd-n, vagy egy játékot, akkor még ha vége is van, ugyan azért az árért többször végignézheted, játszhatod.

Egyébként nem mondtam soha sem azt, hogy az aki velem nem ért egyet az hülye! Ezt pont te gondolod! (főleg rólam)
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
147. hozzászólás - 2009.06.11. 20:44:48
Egy véges játékban az őskövek vásárlása is biztosan kevesebb. Szerintem.

Az lett volna a legjobb, ha a világ4 egy tesztvilág, ahol az ezer sebből vérző portyarendszert (a háborúkról nem is beszélve) teljesen új szemléletbe lehetne helyezni, és az olyan egyensúlyt megbontó szakértelmeket, mint a manakonstrukció, visszafogott fejlődés, stb. abszolút nem is léteznének, mások kerülnének a helyükre. Szerintem utána sokkal szívesebben játszanának közülünk nem kevesen egy kiforrottabb 5. világon.

Persze Miklós elsősorban üzletember, ő tudja mi a legjobb neki, illetve a játéknak...
Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
148. hozzászólás - 2009.06.11. 21:22:14 (Válasz Gyulas84 #140 hozzászólására.)
Idézet: Gyulas84 - 2009.06.11. 19:37:23
Mondjuk arra még kíváncsi leszek, hogy mi történik ha Sharpa legyőzi a fertőzést


Szerintem addig örülj, amíg nem tudod.
Abban az egyben biztos vagyok, hogy a fórumnak pár napig lesz témája, és sajnos arra tippelek, olyasmi lesz a hangulata, mint ennek a topicnak
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
149. hozzászólás - 2009.06.11. 22:07:01 (Válasz Nari77 #146 hozzászólására.)
Nem tartalak hulyenek egyaltalan, inkabb szuk latokorunek.

A lenyege a mondandomnak az lett volna, h ez is hasonlo, mint a mozi. Fizetsz vmiert es szorakozol. Ha nem tetszik nem gond, nem fizetsz erte, de masoknak azert add meg a lehetoseget.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
150. hozzászólás - 2009.06.11. 22:11:32 (Válasz Endyr #149 hozzászólására.)
Én aztán nem vettem el a lehetőséget Csak kifejeztem a véleményemet (de hagyjuk ezt a témát, mert megint átmegy egy végtelen vitába )
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
151. hozzászólás - 2009.06.12. 06:32:59 (Válasz Ywgarrd #147 hozzászólására.)
Én is erre szavaztam volna, azzal a különbséggel, hogy Miklósék helyében megkérném a már működő három "testvérvilág" legjobb játékosait - nem, nem a legnagyobbakat csupán, hanem minden szint és horda legjobbjait, építésben, pókságban, szakizásban, rafinériában legjobbakat - segítsenek nekem, engedjék, hogy lemásoljam a karaktereiket erre a negyedik világra, és játsszanak vele, ha kell játékosként viselkedő NPC-k ellen, én pedig szabadon variálhatnám alattuk a terepet, és megkérdezném, ez rád milyen hatással volt, vagy amaz, mit szólsz hozzá?
És tényleg odafigyelnék arra, amit mondanak, és megpróbálnék egy minden szinten játszhatóbb dolgot összehozni velük. Annyira megérdemelné ez a játék.

Az eredmény talán egy játszhatóbb és kiegyensúlyozottabb játék lenne, amiben megmaradna a portya értéke, ami önmagában el tudná gurigázni ezt a játékot akármeddig is, és nem követelőzne mindenki új-új-új után, mert halálra unja magát.
És hátha nem kerülnének be ilyen antifejlesztések, mint a "bontsdleamitsokmilláértépítettél" és a "húzdfelaztaszakaitamireavilágonsemmiszükségnincs"

Míg a már működő világokon sincs rend, addig nem másik világ, meg nemzetközi szerver kéne, nem tudom mennyiben fogják nemzetköziben tolerálni, ha pl. kihúznak alóluk egy fél év után egy-két-három szakit, átírják a harcirendszerüket, vagy egyéb jóságot követnek el, de szerintem kb úgy, mint mi itt.

Persze mindez csak az én amatőr véleményem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.58
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője