Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Dátum: 2009.09.21. 20:03:25
valóban kellemetlen lehet, kérdezzetek rá Baratynál, hátha csak valami bug-ról van szó
(lehet, hogy a torta mellé ezt hozta a jézuska )
Dátum: 2009.09.17. 09:35:42
A sebgyógyítással kapcsolatban én is csak egyet tudok érteni, szerintem elég sok játékosnál az általad felvázolt alternaiíva, a vastag bőr.
Tudom, hogy ez elsősorban azért lenne, hogy a karakter regenerálódjon, de mi van azokkal, akiknek semmi szüksége erre?
én speciel 3000 ép alá sose kerülök (még akkor sem, ha epikust ütök), szóval aki nagyon engem keresett a portyalistában az eddig is megtalált és az egyéni epikus bevezetése után is meg fog találni sebgyógyítás nélkül is:)
Dátum: 2009.09.17. 09:25:54
Üdv!

A Zarknod ébredése event-ből megszerezhető portyagömbel kapcsolatban lehet, hogy egy bug-ról van szó
azt vettem észre, hogy a harmadik egymás utáni támadásnál már beoszt -10% büntetést, valamint
-70%-nál már nem enged tovább támadni, miközben ennek -80%-nál kellene jelentkeznie
más is vett észre hasonlót?
Dátum: 2009.09.11. 14:05:54
mindenesetre V1-es viszonylatban még van 3-4 nap biztosan az event-ből, ha tényleg így van ahogy itt többen kifejtették (minél magasabb szintű valaki annál kevésbé éri meg a részvétel), akkor Miklósék még korrigálhatnak, a kérdés csupán annyi hogy megteszik-e ezt a hátralévő időben
Annyi biztos, hogy ha már V3-on is születtek aránytalanságok a jutalmazással kapcsolatban, akkor ezek V1-en jóval nagyobbak lesznek (nem tudom hányas szintű a legmagasabb ott, de biztos nem 70-80 körül van)
Dátum: 2009.09.07. 07:53:50
hát ha így halad akkor V3-on hamarabb végeznek a harmadik fázissal, mint V1-en a másodikkal...
Bár azt nem tudom, hogy a lelkesedésbeni különbség, vagy a helytelenül belőtt töltési érték lehet az oka ennek
Dátum: 2009.09.02. 21:21:22
félreértettél, nem kifejezetten neked szólt, aki úgymond az "árral szemben" ment, vagyis bevállalta, hogy már pedig azért is fertőzött lesz (bár voltak akik mindössze azért, hogy ennyivel több jusson TÖ/szaki fejlesztésre) az is megérdemel valami speciális lehetőséget, nem is a bónuszt sajnálom amit kaptatok/kapni fogtok, a hangsúlyt arra akartam inkább helyezni, hogy nem lehet rátok visszatámadni és ez az amit kifogásolok, ez viszont kissé olyan feeling, hogy a nem ferőzött tárt karokkal köteles várni azt, hogy egy 100%-os fertőzött leszedje.
Ha a 100%-os fertőzötteket lehetne mindenkinek ütni, vagy legalább vissza lehetne rájuk támadni akkor teljesen korrekt lenne a dolog
Dátum: 2009.09.02. 20:58:11
te meg azt a több 100K LE-t 2-3 portyapont felhasználásával elhozhatod a saját hordatársaidtól akiknek esélye sem lesz ezt megbosszulni
Dátum: 2009.08.28. 17:43:55
Nemár!

De ha már ez így van akkor úgy lenne korrekt, ha a 100%-os fertőzöttet akkor is támadhatom, ha ugyanazon hordában vagyunk (azaz ha ő üthet engem akkor én is őt)
ez is egy nizonyíték arra, hogy a játékosok intelligencia hányadosának mértéke nincs szinthez kötve
nagy az isten állatkertje
szerintem a kivégzés szövegére értette
Bár mit vár, ha nekem jön 1 szál buzogánnyal és kb 300 ép-vel?
De jó érzés volt, hogy 1 napig személyes szövetségese és jó barátja voltam, ráadásul másnap meggyanusított azzal, hogy feltörtem a karakterét, megtámadtam vele magamat és én írtam magamnak azt a kis "szösszenetet"
Erre csak azt tudom mondani, hogy röhögd képen a csókát és támadd ahányszor csak tudod, hátha megtanul civilizált emberhez méltóan kommunikálni
Ha mégsem akkor írj Baratynak, hogy jegelje a srácot egy időre

Bár ez a levél az egykoron nekem címzetthez képest még egész szalonképes

Ím:

Idézet: Gyulas84 - 2009.06.18. 08:22:15

hülye geci mért öltél meg faszomat a szádba most már folyton támadni foglak mert legyőzhetetlen vagyok csak szerencséd volt buzikám, erősebb vagyok hogy jössz te ehhez ? buzgány geci támadni foglak nem úszod meg !!!!!!!!!!!!!"
Ne aggódj, ez a levél amit kaptál, még eléggé szalonképesnek nevezhető!
Dátum: 2009.08.06. 22:38:39
Oh, lehet ezért nem voltam képben

Köszönöm a választ
Dátum: 2009.08.06. 22:31:00
egy kérdésem lenne: mi alapján kapunk a manók után TP-t?
Nekem az 58 TP amit kaptam érte kissé soknak tűnik...
Dátum: 2009.08.06. 10:26:02
Ez miez?
Te nyerted a csatát, jutalmad 1292 lélekenergia és 54 TP!
Na asszem ez a része senkinek se lesz szimpi
(A szinthuszárok a 2 csp-t vesztéstől, a pókok meg a sok TP miatt fogják húzni a szájukat)
Dátum: 2009.08.05. 15:38:02
Gratulálok mind a 4 világ összes bajnokának!
Dátum: 2009.08.03. 18:08:43
Már ne is haragudj Ariel de én is úgy látom, hogy Kócos mesterrel karöltve azon vagytok, hogy az egyik kiemelkedésre alkalmas játékstílust (szintben történő rohanás) segítő tápért foggal-körömmel harcoltok, miközben a másik kiemelkedésre alkalmas játékstílust (pók) igyekeztek minél jobban bekorlátozni és mindenféle olyan "frappáns" javaslattal igyekeztek előállni, ami pozitív értelemben csak nektek jó/nem árt nektek és a pókokat pedig csak szivatja vagy korlátozza.
Elég szemléletes lehet, ha valaki megnézi a "Végzetúr friss hírek" topicban szinte egyszerre került be a kreatív és kivegzés lebutításával (volt ezért is lobbi rendesen a részetekről) a kristályhorda is (ami csak és kizárólag a toplista kb. első oldalának táp, a többieknek vagy színtiszta szivatás, vagy hozzá sem férnek), mindkettő a ti tevékeny közreműködésetek segítségével.

Most ahogy nézem megint sikerült egy "korszakújító" javaslattal előállni ami rajtatok kívül minden más kategória bajnokait gyakorlatilag egy idő után kizárja a vetélkedésből, ugyanis titeket akik a legelején vagytok már nem lehet fentebb pakolni és az eléggé elképzelhető, ha eddig se indítottak 1-2 embernek külön bajnoki kategóriát, valószínűleg ezután se fognak, ergó ha a szint szerinti toplistán ott maradtok ahol vagytok, akkor ugyanazon játékosokkal fogtok csatázni a bajnokiért vagyis ti semmi féle büntetést nem kaptok a +1 szint miatt.
A következtetésem ebből csupán annyi, hogy leállhatnátok végre a "mindent a topnak, semmit a póknak" hozzáállásról, mi sem említjük meg minden másodpercben azt, hogy a kristályhordát töröljék, ugyanis ez szinte csak a top 25-nek táp (de nekik nagyon, érdemes megnézni az LE diff listájuk változását) a a nagy többséggel szemben pedig igen csak igazságtalan, mert vagy csak arra jók, hogy jól lerabolják az embert, a játékosok mintegy 95%-a pedig hozzá sem fér.


Végül egy szösszenet amely arról szól, hogy milyen frappáns ellentmondásba tudsz kerülni akár magaddal is amikor speciel a szingulárisról volt szó:

Idézet: Ariel - 2009.06.25. 21:39:49
Mindenkinek, aki elmaradt a fertőzés elleni küzdelemmel, és szeretné mielőbb leküzdeni, javaslom, hogy felejtse el a visszafogott fejlődést, és álljon neki a szinguláris ismereteket fejleszteni. Hetekkel, de akár hónapokkal elöbb legyőzheti a fertőzést mint egyébként.


Idézet: Ariel - 2009.07.17. 21:17:09
Nem akarok én senkit rávenni arra, hogy használja a szingulárist


Úgy gondolom többek között az ilyen megnyilvánulások miatt vesztik el hitelességüket az "élenjárók"
Dátum: 2009.07.31. 15:40:30
Hát itt meg mi történt?
Kinek a karakterébe másztak bele?
Dátum: 2009.07.27. 11:04:57
Üdv!

Az ajánlás fülre kattintva is igen érdekes háttérrel jön fel az oldal + a kínzókamrás bevételemet sem írták jóvá.
Másnak is van ilyen problémája?