Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Dátum: 2009.05.26. 21:43:04
Pont ezt akartam írni, de megelőztél
Azaz dögöljön meg a szomszéd tehene is
Dátum: 2009.05.26. 21:25:43
Zacc, pálinkázni lehet?
Akkor én is csatlakozom!
Dátum: 2009.05.26. 21:23:59
Mint írtam a te ötleted a leghumánusabb.
Én személy szerint már azértnem fogok hozzászólni érdemben ezekhez a dolgokhoz, ha egy pók ugyanis kitalál valamit vagy hozzászól valamit akkor jól lehurrogják és az ellenkezője fog megvalósulni és ha jól emélkszem a "top" részéről jön a legtöbb "utáljuk a pókot" felhívás

Ebben a topicban valóban Te és Jerikó tárgyaltátok a témát, de nézz szét a többiben is és akkor akkor nem csupán ennyi "ötletelést" láthatsz majd a frága "top" részéről a "gonosz" kis pókok kárára
Dátum: 2009.05.26. 21:10:30
Aham.
Egyenlőre
Dátum: 2009.05.26. 21:09:04
Üdv!

Csak azt szeretném kérdezni, ha kivégzem a térkapus szörnyet nem kellene több LE-t adnia mint úgy általában?
Dátum: 2009.05.26. 21:07:11
Idézet: Anababa - 2009.05.26. 21:00:56

(Malfunction is törölt nem így gondoltam a toplistán való előrejutást, de igazából már nem is érdekel)


Hát igen, nagy nagy gratula a top-nak nevezett valaminek főleg azoknak akik bőszen képviseltetik magukat a pókok ügyében
Én sem így akartam, de én azért is maradok hobbijátékosnak, hogy terheljem a szervert, más kérdés, hogy egyre inkább affelé hajlok, hogy őskövet nem fogok többet venni...
Úgyhogy engem még lazán utolérhetsz
Dátum: 2009.05.26. 20:59:40
Hagyd, úgy néz ki, hogy a "top" abban leli örömét, hogy kicseszik mindenki mással...
Lefelé ütés, akit nem tudnak ütni azt másképp molesztálják (ne hogy már jobb lehessen valaki a szintjéhez mérve, mint ők)
Csak az a gond, hogy Miklós mindenben rájuk hallgat...
Szerk.: Még talán Kocos ötlete a leghumánusabb
Dátum: 2009.05.26. 09:07:27
Mortimer ezzel tökéletesen egyetértek, szerintem lehetne valami ilyesmi, hogy ahány szinttel magasabb a kivégzésed, mint ellenfeledé annyi %-kal több LE-t hozhatsz tőle, viszont nem többet mint 50% (bár azt nem tudom, hogy eddig is így volt-e)
Dátum: 2009.05.26. 08:53:04
Konkrét számadatokat esetleg lehetne kérni + hogy mikortól akarjátok módosítani?
Köszi Mási Testvér, hogy példát is hoztál a fenti érvelésemre
OFF

Végre valaki a top-ból, aki normális hangnemben ír
Idézet: Jeriko - 2009.05.25. 16:21:48


Gyakorlatilag olyan dolog, mint amikor valaki 10 évesen még mindig vissza van maradva az óvodába, és az tölti el örömmel, hogy bármikor el tudja verni társait, és ő lehet a király a homokozóban.


Na bármennyire is nem egyezik ezen témában véleményünk ez a hasonlat nekem is tetszett, ezért adtam 10 pontot hozzászólásodra
Nos hát kezdjük azzal, hogy a pók taktika (ahogy Crimson is leírta) az EGYETLEN védekezési lehetőség az ellen, hogy a sokkal magasabb szintről jövő támadásokkal szemben az ember ne letolt kisgatyával várja azt, hogy szétrúgják a valagát, hanem legyen esélye arra, hogy visszarúgjon. Az óvodás példával élve mivel tudom, hogy ha tovább megyek azonnal első osztályba akkor tudom, hogy a 6. osztályosok össze-vissza fognak verni, épp ezért úgymond sokáig hízom az oviban, hogy ez ne történhessen meg, engem és volt csapattársaimat elég skoszor ütötték így és elhatároztam, hogy teszek valamit ez ellen

Azt pedig biztosan merem állítani, gondolom ezt te is tudod, hogy a végzeturban mindenki 1 buzogánnyal és 140 TÖ-vel indul, épp ezért azt gondolom, volt részem bőven abban is, hogy a saját súlycsoportommal vívjak élet-halál meccset, attól pedig ne tarts, hogy csak 300 TÖ alatt választok ellenfelet, volt egy időszak amikor megtorlási célból pl.: elég sokszor ütöttem VM-est is pedig ők már nem az amatőr kategória.

Egyébként az az érzésem, hogy kissé álszent vagy ezügyben, nem hiszem, hogy te a veled egyforma erősségű emberkéket támadod, hisz az állataidnak kell a morál és a TP, úgyhogy ne magyarázd el nekem, hogy a top milyen lovagias(nem mondtad ki, de érezteted), véleményem szerint ugyanúgy ütsz lefelé, mint bárki más odafent ami legalább ugyanakkora mészárlás és az a gond, hogy ez a lefelé ütős jelenség volt előbb a pók egyfajta védekező mechanizmus ez ellen
Idézet: winnie - 2009.05.25. 14:35:49
Idézet: Gyulas84 - 2009.05.25. 14:06:55
Hát én úgy látom, hogy a portyát végképp meg akarják ölni...


egy dolog, hogy téged rosszul érint, de azért húzd ki a fejed a csőből. ha lesz változás, akkor abból a játékosok 99%-a semmit sem fog észlelni. ha ez neked egyenlő a portya megölésével, akkor széles látókört javaslok.

nem panaszkodni, sírni kell, ha változás előszele csap meg. hanem alkalmazkodni. összeszorított foggal. nem csak egy játékos játssza a játékot.


Természetesen nem egymagam játszom ezt a játékot, viszont ha megnézed a tulajdonságok, szakértelmek neveit (erő, támadás, védekezés, kritikus ütés, stb.) arra utalnak, hogy ez egy alapvetően harcra épülő játék amely abból áll, hogy összemérd másokkal az erősséged(PORTYA) , hidd el semmi bajom azokkal az emberekkel akik esetleg nem ezen mivolta miatt játszák, de azt
tudomásul kellene venned, hogy aki a harc miatt regisztrált és harcosként (nem vadászként) akar fejlődni azoktól sem szabad elvenni minden lehetőséget

Ha már a sírást említetted amikor ha jól tudom amikor a VM megtámadott benneteket akkor te nemhogy sírtál, hanem zokogtál, hogy hogy merészelnek benneteket megzavarni lelki békétekben, egyúttal példát mutattál a csapatszellemből és összetartásból azzal, hogy nagyívben tojtál rá, hogy ronggyá verik a csapattársaidat, pedig simán odacsaphattál volna egy-két VM-es játékosnak, mivel a karaktered azért nem olyan rossz

(Edit: Nem én pontoztalak le mindettől függetlenül)
Hát én úgy látom, hogy a portyát végképp meg akarják ölni...

1. fázis: kivégzés korlátozása 50% maxra (ez még érthető és jogos, teljesen ne legyen megkopasztva senki)

2. fázis: kreatív affinitás korlátozása: a visszaélés lehetőségét nem szűnteti meg, csak mérsékli, miközben az ügyesebb portyázóknak keresztbe tesz.

3. fázis: felmerült a kivégzés max értékének 30%-ra csökkentése (szerintem ki lesz sírva)

.
.
.
.

utolsó előtti fázis: ne lehessen egyáltalán portyából rabolni, mert az fáj a vesztes félnek

utólsó fázis: a portyázás eltörlése, mert ha 2 félből az egyik kikap akkor az fáj a vesztes félnek.
A Végkifejlett: Üdvözlünk a teveklubban!



Szerintem nagyjából ebbe az irányba megy egy PvP-nek kikiáltott játék
Dátum: 2009.05.24. 21:58:45
Hát engem meg az e heti történések után kb már csak a szövetségeseim meg az ő általuk generált jó társaság tart itt...
Már megírtam, hogy a pókok ellen az a legmegfelelőbb védekezési mód, ha nem tart magánál az illető 10-15K LE-t. Hidd el akitől 2-3 alkalommal 0 vagy kevés LE-vel távozom (de szerintem így van az összes portyakarinál) az már megvédte magát tőlem/tőlünk
1. Mint írtam is, nem miattad fakadtam ki, te korrektül kifejtetted a véleményed, aminek egy részével egyet is értek, csak az ilyen "HALÁL A PÓKOKRA!"(Jeriko, AL) felkiáltások akasztanak ki
2. A pókok ellen is lehet védekezni, a leghatékonyabban úgy, ha nem szaladgálnak az emberek 20-30K LE-vel, hanem mondjuk elköltik, vagy projekció. Hidd el, akitől 2-3 alkalommal 0 LE-vel jövök el többet nem lát sem engem, sem más pókokat
3. Azt továbbra is tartom, hogy a pókok és a sok szintel lefelé támadók közt az "egyik kutya másik eb" összefüggés érzékelhető játékélmény rombolás szempontjából
Van igazság abban amit mondasz, mindebben az a legfájóbb, hogy csak a pókok, meg aki portyából akar LE-t szerezni azok teszik csak tönkre mások játékát, arról amit a "TOP" csinál, hogy folyamatosan beveri a nálánál 6-7-8 szinttel alacsonyabb szinű játékosokat, beléjük verve 3000 sebzést folyamatosan, amint üthetővé vának, kérdem én, hogy ez nem ugyanúgy a játék ellehetetlenítése részetekről?
Mert szerintem igenis az és őszintén szólva felfordul a gyomrom azoktól, akik nem képesek egy kicsit magukba is nézni ezügyben, hogy ki kinek a játékát lehetetleníti el, ha van valami akkor csak a portyakarakterek vannak elővéve, mint bűnbakok, hogy milyen szemetek vagyunk mindenért

Ezúton szeretném kérni azokat akik csak bennünk látnak minden hibát (Jeriko, Azúr Légió tagjai), hogy azért kicsit nézzenek már magukba is egy kicsit, hogy ők ugyan nem-e teszik tönkre mások játékát azzal, hogy mondjuk csak pofátlanul lefelé ütve csak vadászni adnak lehetőséget másoknak, mert ÉP hiányában a portya, térkapu az ugye esélytelen
Idézet: LanMaffia - 2009.05.23. 11:42:46
azért mert eddig "béke" volt odafenn és könnyű volt osztani a kicsiket hogy húzzanak egészséget meg figyeljenek oda. Most már persze a világ változtatásért kiállt.


100%-ban igazad van
Meg hát a "TOP" is pityereg egyfolytában, hogy semmi LE nincs a játékban, amin persze nem is csodálkozom, mert mindannyian 0 LE-vel támadnak

Egyébként most írkáljanak az "okosak", hogy "EGÉSZSÉG!" Csak ugye az nagyon érzékeny pontjuk, ha nekik is költeni kell rá...
Ez az ötlet magas szintre tökéletesen értelmezhető, mivel ott amúgy sincs LE a portyából (1-2 kivételtől eltekintve), viszont a pókokat nem kéne ilyen nyíltan fikázni, valószínűsítem, hogy te sem vagy túl szimpatikus azoknak a 6-7-8 szinttel alacsonyabb játékosoknak akikbe belevágsz legalább 3000 sebzést