Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dess

Oldal: 1234
Dátum: 2009.01.05. 08:27:26
Calahan (nem Babsali vagy te?)!

Miert akartok ti Drizzt-ek lenni itt? Ez a jatek, nem a bekes, epitgetos tipusu jatek! Magat az alapkoncepciot eroszakoljatok meg!
"Hu, de miert ne lehetne egy demon jolelku, es segitokesz?" Hanyszor hallottam mar ilyen eltevedt "szerepjatekos" gondolatokat.
Dátum: 2009.01.04. 21:04:58
Nekunk is ertelmetlen lesz. De nektek, sokkal-sokkal-de sokkal ertelmetlenebb. Egy vesztes haboru + maximalis PC a szovetsegeteken. Megeri. De, legyetek kemenyek.
Dátum: 2009.01.04. 20:48:54
CaveMaN: sikerult megragadnod a lenyeget. Gratula. A reagalasodnak semmi koze nem volt a hozzaszolasomhoz.
Az altalad bullshit-nek nevezett Racshoz barki csatlakozhat, aki nem akarja a terrorizmus eszkozet hasznalni. Nem az altalatok oly nagyon gyulolt topszovik kisajatitott dolga. De a lila kodon sajna ez nem jon at. A PC nem visszavagas, hanem a jatekvezetes altal a kezetekbe adott atombomba, melyen a piros gombot ideges kisgyerekekent boszen nyomogattok.
Aki kesobb indult az is tud erosodni, ehhez a haborunak es a PC-nek semmi koze nincs, eleg rendesen osszemosod a dolgokat. Huzza fel a karakteret, szovetsegtol es lelekkuttol fuggetlenul, es elvereznek rajta a tamadok, akar sima portya, akar haboru. A 15% ala lekerules csak sajat portya lehetosegetol fosztja meg oket egy ideig. (Apropo, beke galambok, ti nem is portyaztok? Miben kulonbozik alapjaiban egy haboru es egy sima portya?)
Megy majd az atom oda-vissza es lesz egy rohogo harmadik fel.
Dátum: 2009.01.04. 20:21:56
Idézet: Liadas - 2009.01.04. 13:03:40
Aki a Pusztítás Citadelláját használja az terrorista. Mondja ezt egy áruló, aki elhagyta a hordáját...


Hordat valtottam, es sok gyemanttal most is jo a kapcsolatom. De foleg az ilyen jellegu hozzaallas es modor miatt hagytam ott a Gyemantokat. A TOGY-rol ne is beszeljunk. Azert koszi a szemelyeskedest.
Dátum: 2009.01.04. 20:19:42
Mindenki kedves figyelmebe ajanlom, hogy a terrorista modszer es a PC esztelen es sokszori hasznalata egyvalaki(k)nek jo: a jatekvezetesnek. Ertelmetlen dologra kell elpazarolni a draga LE-t, az ablakon dobja ki barmelyik szovetseg. Kb. olyan mint a Fertozes elleni kuzdelem, csak itt aktivan lehet verni csalannal a sajat ...
Dátum: 2009.01.04. 12:44:11
A PC egyertelmuen terrorista eszkoz. Hulyeseg volt berakni a jatekvezetesnek. Ezt ismerte fel a CitedellaRacs, es ezert nem akarta AKTIVan hasznalni.
Aki a frusztraltsaga vagy meg nem ertettsege miatt hasznalja a PC-t, az terrorista. Ezen nem szepit semmit se egy alszent mese, se az alszent hozzaallas, se Simon tamogatasa. Hasznaljak, de ne akarjanak magasztos eszmet keriteni koreje, egyertelmuen: dogoljon meg a szomszed tehene effektus. Elobb-utobb eljut a dolog a jatekvezeteshez, es lesz hatasa. De, lehet, hogy eme hatas elott rohad szet a Pusztitas Hirmondoinak szovetsege.
A Vegzetur egy pvp jatek, itt csatazni fogsz, ha akarsz, ha nem a masikkal. Haboruban vagy azon kivul. Sokan ezert jatszanak itt. Akinek ez nem tetszik, vagy ertelmezesi nehezsegei voltak a jatek kezdeten, annak figyelmebe ajanlom, hogy korberohognek azt az embert, aki egy boxmeccsre ugy menne be a ringbe, hogy OK, ez itt egy boxmeccs, ertem en, de nem szabad utni! Sot, meg csak ne is gondolj ra! Csak a ket ellentetes sarokbol nezzuk egymast.
EZ A JATEK NEM A BEKEROL SZOL! Ertsuk mar meg vegre!

Ez nem a VadaszUrak jateka. Se Epitomester. Eh...
Dátum: 2008.12.21. 13:55:13
Se az epikus ellenfelunk:
http://images.vegzetur.hu/pic/creature/kyorg%20agyfagyaszto.jpg

Se a sajat karakterem avatarja nincs a szerveren:
http://images.vegzetur.hu/pic/avatar/ferfi/dess_avatar_1262.jpg

Mukodik a jatek, de eleg csuf igy a kinezetem.
Dátum: 2008.12.03. 08:35:43
Ha 3 ősköved, 12 kiégett ősköved van és veszel 9-et mennyi ősköved lesz?
12
21
27
9

A jo valasz 21 a feltevo szerint. Szerintem meg nem tud szamolni.
3+12+9=24
Melyik ország fekszik a legközelebb a Déli-sarkhoz?

Ausztrál Államszövetség
Új-Zéland
Chile
Dél-Afrika

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Shame on u. Kis gondolkozas, egy terkep es nicsak...!
Dátum: 2008.11.30. 21:09:20
Sajna nem copypasteztam oket, igy csak emlekezetbol:

Mennyi bolygo van a Naprendszerunkben?

A feltevo szerint 9. Pedig a Pluto mar nem az, igy a helyes valasz: 8.

Melyik allatfaj nem Mo-n elo vadfajta?

A feltevo szerint a szirti sas.

Magyarországon rendszeresen költ 1-3 pár az Északi Középhegységben, télen olykor a Hortobágyon lehet megfigyelni őket.
Dátum: 2008.11.29. 22:12:59
Klikkelj a szovegben Drakin nevere.
Dátum: 2008.11.23. 19:43:04
A következő TV adók közül melyik a nem ismeretterjesztő?
National Geographi
Spektrum
Diskoveri Channel
RTL klub

Geographic
Discovery
Klub

Dátum: 2008.11.22. 19:57:30
Sajna a kerdest pontosan nem tudom idevagni, de kb. ez volt:

Melyik hal szarmazik del-amerikabol? (direkt irtam a d-t kisbetuvel, mert a kerdesben is igy volt.)

A valaszok kozott: sullo, bodorka, amur es csuka szerepelt.

A valaszfeltevo szerint az amur. (Szerintem egyik sem.)

Amur:
Kína északi részén és Szibériában őshonos. Nevét az Amur folyóról kapta, Oroszország és Kína határfolyójáról, melynek középső és alsó szakaszán elterjedt. Tipikusan folyóvízi, ott is a meder mély, gyors sodrású részein tartózkodik legszívesebben.
Dátum: 2008.11.20. 08:05:07
Ki nyerte a 2006-2007-as spanyol bajnokságot?

Melyiket? A spanyol curling? Esetleg vadvizi evezes?
Amugy is fontos alapveto muveltsegi kerdes.
Dátum: 2008.11.20. 08:03:16
Mi baranya megye fövárosa?

Dátum: 2008.11.19. 13:24:03
Melyik ország volt a 2006-os foci Vb harmadik helyezettje?
Németország
Olaszország
Portugália
Franciaország

Valoban alapveto muveltsegi kerdes. OMG.
Dátum: 2008.11.19. 12:20:39
Melyik évbe halt meg Kussuth Lajos?
1900
1849
1894
1848

Dátum: 2008.11.19. 07:52:19
Megkaptam vadaszatkor az altalam bekuldott kerdesem, kerdes es valaszok is stimm, tokkal-vonoval.

Hány perc egy fertályóra?

30
15
45
60

Ez a prominens kerdes.
Dátum: 2008.11.07. 13:26:02
Megertelek, ha nem kedvelsz, de a VU-ban a Haboru mar csak ilyen... amugy hamarosan jo esellyel nem utjuk egymast.
Dátum: 2008.11.06. 21:12:03
sycko: lehet tudni miert? Jakab is torolte magat.
Oldal: 1234