Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.10.14. 13:58:58
Varázslat
dezintegtáció
Szint: 143

Egy r betű hiányzik.
Dátum: 2009.10.14. 13:41:02
Ha erősítve lesznek, az nem a topot fogja érinteni, hanem a legalsó szinteket. Most a KH alatti réteg szív, ezután a KH legalsó 1-2 szintje fog. A többi szimplán az elérhető legalsókat üti. (8 szintet lehet már letámadni! 30-50%-os lélekszívással pedig a rablási LE nullázása nem számít.) Kocos meg mindenképp tápol. Szóval szimpla erősítés nem megoldás.
Dátum: 2009.10.13. 22:43:28
Miklós, naponta 5x biztos belépek, és mégis el vagyok csúszva vele. Egyszerűen megfeledkezem róla, hogy oda is kéne kattintani, mert az égvilágon nem figyelmeztet rá semmi. Néha ránézek, látom hogy x óra, de utána...

Egyébként senki nem 45 napot kért, hanem egy-két entitásnyi puffert. Ne várd már el a játék minden pontján, hogy ahhoz, hogy ne maradjunk ki egyes lehetőségekből, akkor ilyen apróságokra is figyelni kelljen. Röhejes, hogy a hétvégére se gondolsz.

Légy szíves vedd le a főlapról a "Nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod." szöveget, mert minden ilyen megnyilvánulásod után ezt ismét látva csaK ideges leszek. (Vagy adj alternatívát a gyógyításra, idomításra. Te hogy csinálnád félóránként, hogy ne vegye el sok szabadidőd?)
Dátum: 2009.10.13. 14:30:07
Aha. Ilyen sokat nem is tudom mikor raboltam utoljára bárkitől is.
Dátum: 2009.10.13. 12:16:28
Kocos sokmilliós rablású pókokra gondolt, szerintem.

Ezek a számok micsodák?
Dátum: 2009.10.13. 00:24:45
A szavazás nem fog eltűnni sosem.
Dátum: 2009.10.12. 23:38:21
Már hozzászólt, lásd #27.
Dátum: 2009.10.12. 22:09:29
Már én is kértem másik topikban egy hete, hogy sárguljon be ilyenkor a menüpont, de az ilyen apróságok tartanak a legtovább.
Dátum: 2009.10.12. 18:50:58
Mielőtt elkezdenének sajnálni, megjegyezném, hogy a tegnap esti csatánkból ha lett volna nálam LE, 2471 LE-t szívtál volna el tőlem.
Dátum: 2009.10.12. 15:54:09
Szóval hogy ne feledjük, + lélekszívás, aminél érthetetlen módon lefelé támadva nem csökken a mennyiség, viszont a sebzés, és vele együtt az eredmény radikálisan nő.
Dátum: 2009.10.12. 15:33:43
Egyébként a LE diffben a lélekszívás ugye nincs benne? (Sose néztem eddig.)
Dátum: 2009.10.12. 15:15:32
Miért kellene? Nehogymár kötelező legyen 10 dukátot költenem.
Dátum: 2009.10.12. 14:51:42
"Nem várhatsz tovább"

Ezt hol írják?
Dátum: 2009.10.12. 11:54:31
Sajnos minden szériában van több olyan kincs, ami semmire se jó, lehet ezeket gondolta Miklós a küldetéseseknek.
(Kőlánc, Életfókusz, Transzprojektor, avatár nyakék, Aurum stb.)
Dátum: 2009.10.12. 11:45:34
A tárgy szintje függ. Ha Zafír csillag és Rubin triász is kell, elég egyesével haladnod.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,216.860#hsz871

Folytatódik ahol abbamaradt. Ez csak a legszükségesebb tárgyak megszerzésére lett kitalálva.
Dátum: 2009.10.12. 11:24:12
"Mi van akkor, ha a a két szöviben többen vannak, mint az őrposzt mérete"
Nyilván semmi, nem olvadhatnak össze.

"folyamatban levő háborúk"
Háború esetén kizárt az összeolvadás. Csak békeidőben lehetséges.

"folyamatban levő épitések"
A beolvadó szövetség eltörlődik, nincs építés folyamatban.

"Az épületek nem vesznek el, ha a kisebb szövi olvad a nagyba, az egyetlen dolog, amit elbuksz, az olvadó szövetség tagjainak kincspontja."

Ennél fontosabb dolog van, amit átlépéskor elveszít az ember: a társaság, a közösségi érzés. Egy kilépőnek el kell hagynia tucatnyi másikat, és ez morálisan nagyon letöri az embereket. Ha egymás után több ilyen történik, az még több abbahagyót generál a kis szövetségben. Ha viszont ehelyett egyszerre olvadnak be valahova, topikostul, épületestül, akkor az pont ellenkezőjére vált, nagyon feldobja az emberek hangulatát. Ez az, amit nem lehet számokban mérni. Max. te őskőben, mert nem hagyják abba a játékot.
Dátum: 2009.10.11. 15:05:50
Mert együtt maradnak az eddigi összeszokott tagok. Nagyon nem ugyanaz egyenként átlépni 10-15 embernek, mint egyszerre, és e mellé még kapnak bónusz épületeket is.

Jelenleg ha valaki egy kis szövetségben van, és nagyobbak az ambíciói, egyetlen lehetősége, hogy kilép jelenlegi társai közül, és átmegy máshova. Ezek az emberek általában is a szövetség vezetői, legerősebb tagjai, akik sokat foglalkoznak a játékkal. Így viszont ezen túl már arra is lehetősége lesz, hogy ahelyett, hogy elhagyja őket, inkább meggyőzze őket, hogy olvadjanak be együtt, közösen máshova, és ezáltal csökken a lemorzsolódás is, hiszen a játékot abbahagyók jelentős részét az ilyen magára hagyott gyengébb játékosok teszik ki, akik vezető nélkül maradtak.
Dátum: 2009.10.11. 14:50:36
"Hogy én, meg másik négy azért építsek valamit, hogy másoknak javuljon a játékélménye, az nem érv."

De miért másoknak javulna a játékélménye ? MINDKÉT szövetség részesedne az előnyökből.
Dátum: 2009.10.11. 14:08:26
Idézet: Darah - 2009.10.11. 13:54:13
Ha semmit nem adsz az új belépőknek, akkor azok neked nem fognak egy hullafölösleges épületet felépíteni, csak hogy hozományt vihessenek nektek, maguknak meg semmit.
Ha valami, ez az igazi hülyeség.


1. Nem rólam van szó, nem érint az egész szövetségi összeolvadásos móka. Nem értem miért kell személyeskedni. Másrészt légy szíves írjál az állításaimra valami ellenvéleményt is, mert igenis nagy összeveszéseket generál, ha egy ilyen eset előfordul. Tudsz lehetőséget ennek elkerülésére?
2. Kapásból pár szinttel magasabb lesz több épületük, másrészt a puszta tény, hogy magasabb egy szövetség taglétszáma közvetetten nagyban növeli az egyes tagok harcértékét is. Sűrűbben térkapuzhatnak, magasabb szintű szakértelmekhez jutnak, vagy direktben nagyobb lesz a védőfaluk.
3. És ez a legfontosabb: drasztikusan nő az egész szövetség építési kapacitása. Az épületek költsége meredeken emelkedve drágul, arányosan egyre kisebb bónuszt adnak, azonban ha többen építik, egyénre lebontva nem változik.

Ha több egymással azonos szintű szövetség jönne létre, és nem ennyire szétszakadozott a mezőny, akkor mindenkinek javulhat a játékélménye.
Dátum: 2009.10.11. 13:32:35
A kincspontot átvinni azért hülyeség, mert rengeteg olyan szövetség van, ahol direkt nem verik el az epikust - példákat is írhatnék, mert több topicban is olvastam ilyet. A másik szövetség tagjai lehet, hogy erejükön felül ölik öket, 50-nél járnak, és az ugyanolyan szintű tagok a másik szövetségben meg mondjuk 10-15-nél. Utóbbiak arra használják, hogy állatokat tréningezzenek rajta, vagy direkt várnak az kincsvásárlós küldetést elérőkre de ezzel a másik szövetség tagjai nincsenek tisztában, és amikor belépnek veszik észre, hogy "jé, ezeknek sokezernyi kincspontjuk van, azaz mivel 12-en vannak, a következő tucatnyi 100. szint feletti epikus lény minden kincse az övék lesz".

Persze ha összeolvadás előtt láthatják a tagok, hogy a másik szövetségben kinek hány kincspontja van, akkor ezt nem vethetik egymás szemére. De jelenleg senkinek fogalma sincsen, hogy egy másik szövetség hogyan áll ezen a téren.