Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.09.17. 21:56:49
Mindenhol vannak hülyék, ne foglalkozz velük.
Dátum: 2009.09.17. 18:24:35
Ariel szerint amikor egy szövetség napi 2-3 millió LE-t tol be épületekbe VP-ből akkor már 10millió sem megfelelő jutalom. Keressünk akkor alternatívát, egyéb bónuszt, amiért megéri háborúzni, és beáldozni az építést. Hajlok arra, hogy tényleg csak karakterszintű jutalom lehet, valamilyen bónusz az egyéni fejlődésre.
Dátum: 2009.09.17. 18:03:58
Lásd 23. hozzászólás 3. pontja, illetve #24.
Dátum: 2009.09.17. 17:46:04
Az ötlet jó.

Az azonos szövetségben lévő karakterek együttműködésére vonatkozó lista elég rövid, csak a segítségnyújtás van rajta. Ez elég gyér.
Dátum: 2009.09.17. 17:38:32
Szerintem alapjában véve semmi bajuk az embereknek a sebgyógyítással, az zavarja őket, hogy akkor nem csak az egyéni epikusra működne a visszagyógyulás. (Ismert probléma, hogy lerabolják az embert, visszagyógyulja, és 5 perc múlva már jön is a szövetségi társa, aki szintén megveri. Viccesen hangzik, de az állatokért fejlesztett sebgyógyítás marhasok állat haláláért felelős - szép sorban mindenki belesebez az állatkába, mivel a karakter üthető, és 15 perc alatt simán kinyírják, ha jó célpontot nyújt.)

Ha a visszaregenerálás kap egy kapcsolót, hogy "csak egyéni epikusnál akarok visszagyógyulni", akkor ki van húzva a dolog méregfoga.
Dátum: 2009.09.17. 12:52:06
Kivégzés szakértelem, lásd aláírásom.
Dátum: 2009.09.17. 11:28:52
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=jatekleiras&sub=multizas
Dátum: 2009.09.17. 11:27:53
Magasabb szerencse növeli a lények méretmódosítóját.

Olvasgasd az aláírásomban szereplő oldalt.
"a ruhak fejlodesenek betudhatoan"

Ez OFF, de ezt te sem gondolod komolyan Figyeld meg, nem állítják vissza az eredményeket, és nemsokára ugyanúgy döntenek ismét világcsúcsokat. A "más edzésmódszereknek" köszönhetően
Dátum: 2009.09.17. 10:18:41
Nem, természetesen, de 10 tagnak három és félszer annyi esélye van találni valakit, mint fordítva.

Szerintem hagyjuk ezt a vitát, minden részt vevő tudja miről van szó, felesleges szócséplés. Mindenki bemutatta az álláspontját, Miklósnak kellene írnia valamit a kérdésben, anélkül úgy néz ki nem tudunk továbbhaladni.
Dátum: 2009.09.17. 10:07:36
"Normális esetben a 35 vs 10 azt jelenti, hogy a kisebb szövetség minden játékosára 3,5 ember jut, akik le tudják fogni. Akár váltásokban. Ha így nézzük pont a kisebb szövetségnek kellene bónuszt adni."

Normális esetben.

A játék rendszerében viszont azt jelenti, hogy a 35 tag megüti fejenként EGYSZER a 10 tagot, ezután a 10 tag megiszik egy gyógyitalt, és a 35ből bever 10-et, és egyből visszakerül 15% alá. Ezután megisznak még egyet (vagy csak simán megnyomják a mágikus regen. gombot), és ismét bevernek 10-et. Közben a 35 szuperaktív tag csak néz, hogy mi van, mert közel a dupla győzelmes, három napos vereség.
Dátum: 2009.09.17. 09:45:50
"Ha háborús élményre vágyik valaki, akkor tudjon lemondani a 10-15 helykitöltő tag által naponta bevágott 100K konstrukcióról."

Igen, ez van most, a szövetségi háborúk rendszere jelenleg a kis szövetségekre van optimalizálva. Ezen szeretnék én változtatni. És szerintem a többség érdeke is ez, hiszen a sokezer játékosból nagyon kevesen vannak olyan szövetségben, ami kis létszámú és/vagy mindenki folyamatosan aktív. Ez nem elvárható követelmény, vagy ha igen, akkor teljesen felesleges az egész.
Dátum: 2009.09.17. 09:36:07
Az aktivitáshoz a büntetésnek semmi köze.

Ahhoz van köze, hogy kevés ember harcol nagyon sok ellen, és emiatt számottevő bónuszokat kap. És effektíve nem büntetést kap, hanem a másik kap bónuszt, hogy kicsit visszább billentsük a mérleg nyelvét.
Dátum: 2009.09.17. 09:22:05
"Kell még pár szakértelem, mire nekieshetek a tulajdonságnöveléseknek."

Igen, valahogy éreztem hogy ezt a választ fogom kapni...
Dátum: 2009.09.17. 09:19:54
Hét háború.

Csak egész órában ütnek, és egyszerre csak egy. De közel sem biztos, hogy ütnek! Akár 12 óra is simán kimaradhat.

Nincs mindig LE - én már találkoztam 0 LE-ssel is.

Minden délben lőnek.

Nem szívják a varázspontot, hanem a varázslat feleannyit semmisít meg, amennyi a sebzése.

A tulajdonságaikra nagyon jelentős bónuszt kapnak (főleg mágiára és egészségre), viszont nincsenek fókuszkristályaik a cuccaikban.
Dátum: 2009.09.17. 09:15:57
Jelenleg adott esetben 150 embernek kell(ene) ugyanolyan aktívnak lennie, mint 20 embernek, hogy kiegyenlített viszonyokat kapjunk. (A Lélekőröknek most is 6 aktív háborúja van. Esélye sincs az ellenfeleiknek.)

Ja, fontos pont, kimaradt: természetesen a nagyobb taglétszámú szövetség a bónuszokat csak akkor kapná meg a kisebbel szemben, ha a kisebb taglétszámú indította a háborút!
Dátum: 2009.09.17. 09:05:33
OFF:

Awenhai, neked a leírásodból egyértelműen lejön, hogy az alacsony egészséggel van problémád. Valóban, 44. szinten 63 tragikusan alacsony. Ha megnöveled 85-90-re (lásd aláírásom), egyből nem lesznek ilyen gondjaid. (Nekem emlékeim szerint a szinted környékén 95 volt, az hónapokig kitartott.)

És most lehet sírni, hogy "nincs rá LE", meg "tervben van, de előbb mást növelek", de akkor is tény, hogy az ÉP szűkében lévő karaktereknek egészséget kell növelnie.
Dátum: 2009.09.17. 08:58:15
"ne csak a maximalizált létszámú szövetség játékélménye számítson már, ha szabadna kérnem"

Jelenleg az a helyzet, hogy a kis szövetség kap nagyon jelentős háborús bónuszt a naggyal szemben. Konkrét javaslatok megfogalmazása nélkül, ezt meg kell fordítani, vagy legalábbis a nagy tagjainak a létszámkülönbségből számolt bónuszokkal ki kell egyenlíteni, mert nem reális.

Még egy fontos pont: folyamatosan látszódjon a háborús végeredmény, a rabolt LE. Szerintem rengeteg félreértést, káromkodást elkerülnénk, ha lenne egy olyan mondat a háborús statisztikáknál, hogy "Ha ezt a háborút elveszítitek, x LE-t fogtok veszíteni, ha nyertek, akkor pedig y LE fog töltődni a kutatokba." Jelenleg még csak becsülni sem merném ezeket az értékeket.
Dátum: 2009.09.17. 08:47:49
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,216.360#hsz363
Dátum: 2009.09.17. 08:46:02
Ezt inkább a hibajelentésbe írd, köszi. Itt teljesen más a téma.