Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kölök

Dátum: 2008.10.18. 14:02:50
Ket szepseg, csak olvasni kellett volna. Na jo, meg magyar orara jarni meg idejeben:

Ki nem tartozik a Tini Tiánok közé?
Ez ugye Titánok akart lenni... -amugy meg kit erdekel, de google megoldja.

Mi talalhato Debrecenbe?
A helyhatarozo ragja ban- ben- tudtommal.
A ba- be- az meg célhatározó..? Valaki, akinek meg közelebb vannak a tanulmanyai, vagy szimplan okosabb, vilagitson fel kerem
Dátum: 2008.10.17. 14:03:18
Hat igen, belebotlottunk abba a körbe, hogy 5 perc alatt gyakorlatilag barmit le lehet szedni a netröl, s hogy akkor mi szamit specifikus kerdesnek...

At lehetne ezt gondolni, kedves fejlesztök...

Ja, es a 2565-ösre reagaltam
Dátum: 2008.10.17. 13:59:34
Ívanhááá!

Én is szok ügyeeni a hejjesírásra, peg a billentjüzeten nincsen is ékezzet, aztat mégiscsak igyexek.

No.

èljen a Török Szultán!
Dátum: 2008.10.17. 11:45:08
"Dante művének az Isteni színjátékának mi volt az eredeti címe?"

Bitte schön, ilyen megfogalmazast hogyan lehet helyesnek elfogadni??!

Testvereim! Lázagyatok! -ahogy egy örökbecsü figura (tán Fülig Jimmy, bar nem vagyok biztos) mondotta vala
Dátum: 2008.10.16. 23:10:55
Jóvammáá, meggyöztetek, csak en vagyok a hüjje
De föleg lusta dög, aki naponta 2Xfel orat felhötlenül szeretne jaccani es nem txt fajlokkal pöcsölni
Az a hivatkozasi szam jo 5let, fel kene nyomni illetekeseknek. En nem fogom, asszem
Dátum: 2008.10.16. 23:02:04
Vaaoo köszi Cras, ez kimeritö valasz volt es korrekt. Nem nagyon nezek szet (szokasom szerint ) a pontos szabalyzatban, mert jobb dolgom is van, mint a gep elött dekkolni egesz nap, tehat tudatlan paraszt maradok . Viszont lam-lam vannak kedves tarsak, kik felvilagitanak
Viszont a kimasolas se az igazi, mert pl 20 db vadaszatnal becsuszhat 2-5 hülye/hibas/retg stb kerdes is, es ha kopizgatom öket, akkor bukom a 10% energiat, mire elintezem a hozzaszolast. De ha ez az ut, akkor probalkozom. Hatha kitiltanak
Dátum: 2008.10.16. 22:45:48
Hat onnan, hogy a jatekosoket ertekelni lehet, az eredetieket meg nem. Bar azokat is jatekosok irtak, mint a JV-töl megtudtam (csak meg a teszt idöszakban, gondolom.)
Dátum: 2008.10.16. 22:37:15
Hello, itt is dühöngök 1 kicsit, hatha tamogatokrta lelek. Szeretnem, ha a CÉG altal feltett kerdeseket is ertekelhetnenk, bar azt a valaszt kaptam, hogy azokat mar elfogadta a jatekos közösseg...
Na de bocsanat, az olyan jellegü kerdesek, mint "Melyik a holland nemzetisegü DJ az alabbiak közül?"-ezutan negy teljesen megallapithatatlan nev következik, na ez kimeriti a reteg-kerdes fogalmat. Aztan a helyesirasi hibak, amelyek mar a TF-en is dühitettek. Aztan a pontatlanul feltett kerdesek. Mind-mind céges, tehat nem jatekostol szarmazo kerdes. Leccileccilecci!!!