Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kölök

Dátum: 2009.01.13. 22:05:48
Neha-neha kiveri a biztositekot ilyesmi, ezt be kell vagnom, gondolom nem vagyok egesz egyedül:

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 90 sebzést okoztál, és 822 sebzést kaptál.

En 26. szintü vagyok, atlagos statokkal:

Erő: 53 +26
Támadás: 72 +25
Védekezés: 67 +40
Egészség: 43 +9
IQ: 60 +3
Mágia: 40
Taumaturgia: 50
Szerencse: 38
(most, hogy ezt leirtam, keretik nem kiszamolni, ki is lehetek es ramugrani meg 30-an. Annyi LE nncs nalam )
Ket szinttel magasabb cuccokat tudok megvenni, atlagos harci szakertelmek.

Tamadom 32. szintü, a szokasos 36. szintü cuccokban...

Ennek most komolyan, mi ertelme van?
24. szint ota nem tudok talpraallni, mindegy mennyi penzt rakok a jatekba, egyszerüen agyonvernek. Ez olyan szinten aranytalan, mintha nekiallnek eletre-halalra megvivni a spánielemmel. Biztos meg tudna harapni a szerencsetlen egyszer...

Nem volt ez megint atgondolva, fiuk...
Persze nem sokan hasznaljak a 30 portyapontos megoldast, lenne ott nagy-nagy egymas melle csapolas, meg hatalmas buktak szep szammal. De ez a hat szinttel lejjebb tamadas abszolut hazavag idönkent. Lehet ugy is jatszani, hogy közvetlen 15% felett lavirozgat a polgár, na de kinek van ideje ott dekkolni egesz nap a gep elött, valamint hol van itt a jateköröm..?

Ismetlem, nem nyavajogni szandekszom, csak egyre erösödö aranytalansagok vannak a jatekban, melyeknek ez is resze erösen. Kis béta tesz rafert volna még, ugy gondolom.

Ram meg nemi whisky, miutan ugyse mehetek ket oran at sehova...
Dátum: 2009.01.09. 21:38:42
Tudom en, ez volt a beugratos valasz a kerdesemben; nem jutott el a beugratasig...
Dátum: 2009.01.09. 21:18:57
Melyik filmben hangzik el: "Tartsd meg az aprót, te mocskos állat!"?
Gladiátor
Reszkessetek betörők 1
A Birodalom visszavág
Hyppolit, a lakáj

Valasz a betörös. Na de kerem szepen, mar nem lehet ertekelni. Nekem visszadobtak anno a "this is the beginning of a beautiful friendship" c. kerdesemet. Azert a Casablanca sem kevesbe fontos mozzanata a filmtörtenetnek...
Dátum: 2009.01.09. 14:53:55
A mai tornan nem volt allatom; akkor jelentkeztem, mikor harom napig nem tudtam jatszani es megsertödött a dög (alacsony a moralja, a szerk.). Ez szerintem azert meltanytalan, mert minden egyeb stat virtualis (max ep, vp, nincs valos sebzödes stb.). Persze ugy sem lettem volna sokkal kiralyabb gyerek, csak csalodott voltam picit. Lehet ezen valtoztatni a jövöben?

ui.: mindket vilagon ugyanez volt a helyzet...
Idézet: winnie - 2009.01.04. 12:20:40
Idézet: Kölök - 2009.01.04. 12:14:28
Hol halt meg Márai Sándor író?

Kassa
Budapest
San Diego x
Locarno

Erdektelen lexikalis tudas ertekelest kapott.
Az illetö a modern magyar irodalom egyik vezetö alakja volt.
Ilyen alapon kerem az összes amerikai focira, jegkorongmerközesre, kit-fejelt-le-Zidane-ra, hol-jatszik-Gazsi-2009-ben-re vonatkozo kerdest, valamint pl. Petöfi születesei helyere vonatkozo kerdest törölni es a feltevöit szintén ijesztö figyelmeztetesekkel traktalni, miszerint ha ez igy megy tovabb, nem tehet fel több kerdest.

köszönettel

Barany Peter



ezzel nem tudom, hogy mi a gondod. attól, hogy valaki nagy író, még nem feltétlenül kell ismerni a halála színhelyét. vagy a születási évszámát. vagy a kedvenc ételét. esetleg, ha 3 magyar és 1 amerikai város lett volna, akkor bekapcsol az a tudás, miszerint nem itthon halt meg, de egy visszautasított kérdésnél nem besértődni és a szomszéd tehenet kell dögleszteni, hanem magadban is keresni a hibát:) mert egyébként visszatetsző a panasz. (a panaszok, miszerint mi minden kerül át a rostán igazak persze, de az értékelő emberek randomok.)


Nem sértődöm meg, csak meglepett. Benyomja az ember a keresőbe, hogy "Márai" és a wiki fejlécben ott a keresett adat.
Amely azért érdekesség, mert az illető nem magától ment, hanem muszáj volt neki, mint sok más embernek akkoriban. Mellesleg ettől még nagy író maradt, s nem baj, ha emlékszünk arra, hogy voltak erre vacakabb idők is, mint a mai. Ez se durvább kérdés, mint a "8X4X6 deciméteres akváriumba, melynek falvastagsága 2 cm, belefér-e 80 liter víz" című gyöngyszem, amelyet már átengedett a nagyérdemű.
S ha én veszem a fáradságot és végignyálazom a google-t minden rohadt foci-hoki-forma 1-és társai után, miért ne tehetnék ezzel az egészen egyszerűen és magyarul! lenyomozható kérdéssel a népek?
Valamint miért silányítsam egyszerű balgombklikkeléssé a feladatot azzal, hogy egyértelmű három hülyeséget írok a megfejtés mellé? Attól feladat a kvíz, hogy mozdít valamit az agysejteken.

A vigyori jelzi, nem vagyok agresszív, csak értetlenkedem.
Hol halt meg Márai Sándor író?

Kassa
Budapest
San Diego x
Locarno

Erdektelen lexikalis tudas ertekelest kapott.
Az illetö a modern magyar irodalom egyik vezetö alakja volt.
Ilyen alapon kerem az összes amerikai focira, jegkorongmerközesre, kit-fejelt-le-Zidane-ra, hol-jatszik-Gazsi-2009-ben-re vonatkozo kerdest, valamint pl. Petöfi születesei helyere vonatkozo kerdest törölni es a feltevöit szintén ijesztö figyelmeztetesekkel traktalni, miszerint ha ez igy megy tovabb, nem tehet fel több kerdest.

köszönettel

Barany Peter
Dátum: 2009.01.04. 01:54:55
Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.04. 01:35:47
Ilyen későn ne fórumozz, úgy látszik gond van az értő olvasással nálad. Gondolod, ha az ékezetek miatt akarnék kötözkörni, csak az egyik szót írtam volna át...
Segítek, olvasd össze a két hozzászólást.
(soha az életben nem kötözködtem a fórumon az ékezet nélküli írásért, csak egyszer vagy kétszer, mikor az adott személy más tagok hasonló kaliberű írási sajátosságain lovagolt)


Jóvanna, lehet, hogy tényleg késő van. El is megyek aludni erre fel
Dátum: 2009.01.04. 01:01:24
Meg meddig kekeckedtek azokkal, akiknek nincs magyar billentyüzetük ilyen, vagy olyan okok miatt?

Ezek teljesen felesleges beszolasok. Szolidaritasbol en se strapalom magam, pedig felnyomtam direkt ezert a Mozillat.
Dátum: 2009.01.04. 00:22:58
Gondolom 65, vagy 85. Az rájuk vallana...

Egyébként tényleg máglyára vele
Dátum: 2009.01.04. 00:10:32
Melyik orswzágban gyártják az új vadászgépünket a JAS-39 Gripent?
Anglia
USA
Oroszország
Svédország

Make love not war, mint mar írtam volt régebben.
a valasz: Svédország, de ki a francot érdekel...




Egy akvárium magassága, hossza és szélessége 2×5×8 deciméterben, az üveg vastagsága 2 centiméter. Belefér-e az akváriumba 80 liter víz?

Nem fér bele, az üveg vastagsága miatt. De télleg tudnom kell ezt 5 perc alatt fejben kiszámolni,
vagy annyira azért nem tartozik bele a műveltségi alapba..?



Elsősorban miből készül a sör?
vízből, krétaporból, sóból.
árpából, mézből, viaszból.
cukorból, sóból, acélból.
vízből, árpából, komlóból.

Basszus, no comment.
Dátum: 2008.12.20. 23:43:20
Mit mondanak hányszor ajánlott(szabad) éltkezni a McDonald's-ban?
Havi egyszer
Heti egyszer
Kétnaponta
Soha!

Soha a válasz. Most ez vicc, mert annak nem egyértelmű, vagy mivan?
Utalom a gyorsétkezdéket...


Hol fejlesztették ki a rakétát?
Kína
Japán
Egyesült Államok
Oroszország

Miután benyomtam a rosszat, mar értettem, de azért a kérdés nem egyértelmű nekem. A válasz: Kínában.

Hány skálahangból áll egy egész oktáv?

A válasz 8, s ez azon túl, hogy spec, meg rossz is, mert attól függ, milyen skáláról beszelünk? A kromatikus skála az pl. mindjárt 12 hangból áll...
Dátum: 2008.12.17. 13:49:55
melyik eszik planktont?

Kékbálna volt a helyes, pedig az krillt eszik, ami apró lebegő rákocska és maga a rák táplálkozik planktonnal, ha jól sikerült utána néznem...


Szintenként mennyivel változik a kapott lélekerőd a helyesen feltett kvízekért?
5
15
60
40


Ezt bármennyire szeretném, nem értem. Már a kérdést se, hát még a válaszokat


Hány könyv van a Bibliában?

Ez a kérdés meg mindig nem került javításra, pedig azt hiszem, mar volt itt elmélkedés róla. A válasznak megadott 66 mindenesetre csak egy a lehetséges helyes válaszok közül
Dátum: 2008.12.16. 16:45:44
es akkor le is zarhatjuk ezt a topicot, targytalan
Dátum: 2008.12.16. 16:38:03
Kedves fejlesztök,
jo volna, ha ezen balhen okulva valami hatekonyabb es gyakrabb mentesi rendszert vezetnetek be. Nagyon gyors a jatek, föleg magasabb szinten az esetleges egy ejszakas kalandok nehezen ismetelhetök. Olvashattuk az eddigiekben szep szammal.
Nekem huszonegyedik szint vege fele ösi mithril vert, 200 LE vesztös küldi, 6 tulajdonsag növeles 60. szint körüli tulajdonsagokon, szövetsegnek egy megnyert, plusz egy epp elkezdödött csata, szerencsesen felepült magustorony 5. szint ment a levesbe hirtelen. Csak az elsö vilagon. A masodikat nem szamolom vegig, ott az optimalizalosabb karakter.

Alapvetöen aki valamit el akar nyugodtan erni, ejszaka probalja, mert akkor kevesen vannak fenn es bekes a helyzet. Tehat reggelre nagyot valtozhat minden. Kene egy mentes ejfelkor, oke, meg egy delben. Nem ertek hozza. ezenkivül teny. hogy a jatek indulasa ota kb. 8 honapnyi TF zsetont költöttem el ra, gondolom nem vagyok ezzel egyedül, s kisse zsenans ez a bibi.

Béke béke béke
A VY Canis Majoris csatlakozik a bekes karacsonyhoz. Kar ezt a szep ötletet optimalizalok es irigykedök ocska vitajava silanyitani. Ez egy haromnapos beke-ünnep, semmi mas. Ha a lelked boldogabb ettöl, mit erdekel a masik haszna? Ha csak a sajat hasznod nezed, mit erdekel ez a topic?
Dátum: 2008.12.14. 15:55:50
Melyik az az előadó a következők közül aki nem hunyt el?
Aaliyah
Tupac
Eazy-E
Ludacris

Kisse extrának érzem... A válasz Ludacris, mint utólag megtudtam




Milyen színűek a John Deere mezőgazdasági gépek?
típusfüggő
zöld-sárga
piros
kék-fehér

Na most tényleg. Az alsógatyám meg többnyire fekete
zöld-sárga a válasz


Az 1984es Transformers animációs sorozat amerikai főcímdalának ki volt a szerzője?
Anna Bryant
Ed Fruge
Richie Wise
Mute Math

Tényleg ezek jöttek sorban, nemm hiszem el
Anna Byrant


Hany ember kell a hazássághoz?

Kettö volt a válasz, pedig szerintem három, mert kell valaki, aki összeadja a népet
Tehat a kérdés rossz, csak nem lehet értékelni...
Dátum: 2008.12.11. 11:38:39
Elmennyéé
Dátum: 2008.12.11. 11:34:27
Ráadásul rosszak a válaszok, mert ugyi 20 db tejfogunk van kicsiben. Kihullás nélkül
Dátum: 2008.12.11. 10:58:09
Bocsánat, kissé felgyűlt, vigasztaljon, hogy a felét se írtam ide, mert nem jutott eszembe

Kié a Győri Audi ETO női kézilabda csapatból a 13 számú mez?
Vérten Orsolya
Tomori Zsuzsanna
Görbicz Anita
Pálinger Katalin

Kell ezt tudni?


Hány világ közül választhat jelenleg egy kezdő játékos a Végzetúrba?
1
3
2
4

-ban -ben rag...

Mi az 4 lába van mégis elesik?

kutya
diszno
medve

"mi az" után kettőspont, aztán meg nem elesik, hanem megbotlik, emlékeim szerint.

Tolkein melyik mitológiát használta alapjául, a Gyűrűk Ura világának létrehozására?
Kelta
Római
Magyar
Görög

Tolkien a jóember neve, gondolom elírás.
A kérdés szerkezete is eléggé zavaros


Mi a Walzer szó magyar megfelelője
szonáta
keringő
mars
induló

kerdöjel...
Meg aztán a mars és az induló ugyanazt jelenti, csak az előbbi franciául (marche)



Melyik számnak Billy Talent az előadója?
Still Waiting
Speak of the devil
Red flag
Hell song

Bocsesz, ki az említett művész? Tényleg elévülhetetlen része az altalajos világörökségnek?

Kinek énekelte a "Happy Nation"c számot?
kris rea
vengaboys
Ace of base
charlie


Ugyanaz, a helyesírás pedig no comment. Pötyögd mar be a böngésződbe, mielőtt orbitális hüjjesegeket irkálsz
Az eredmény amúgy ÉszofBéz



Ki játszotta a főszerepet az Amelie csodálatos élete c. filmben?
Jennifer Ariston
Audrey Tautou
Jennifer Lopez
Audrey Heburn

Aniston, Hepburn. Eszem megáll

Mi történik ha láthatatlanná válsz?
+10% minden tulajdonságodra
+30% minden tulajdonságodra
+40% minden tulajdonságodra
+20% minden tulajdonságodra

Ez tökhibás, +10-et kapsz alapesetben, de nem százalékban!
Dátum: 2008.12.05. 13:12:01
Igazad van, kihagytam még pár érintettet...

A tiszteletben is igazad van természetesen. Csupán annyira terjedelmes már ez a topic, hogy teljesen átláthatatlanná vált, esélyem sincs visszanézni, ki miről írt pl. két nappal ezelőtt, valaki reklamálta-e már ugyanazt, mint én stb. Ezért én csak a kirívó hibákra, vagy hülyeségekre szorítkozom.

És engem szinte mindenki a vezetéknevemen hív
Még a nejem is