Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2009.08.07. 20:06:28
Világonként attól függ, melyikből mennyi van.
Dátum: 2009.08.07. 20:04:47
Ahol a hordaparancsnokot és Drakint. Csak hozzá a 14. szint kell.
Dátum: 2009.08.07. 19:56:48
Koplárovics Bélaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Dátum: 2009.08.07. 19:10:44
Idézet: Gohanssj - 2009.08.07. 18:53:08
Helló!Lehet ez egy egyszerű kérdés de fogalmam sincs mi a válasz rá:)

tértorzítás Kritikus sebzés: -7%; Bénítás: -7%

Ennél a varázslatnál a -7% mit jelent pontosan?Azt hogy én ennyi minuszt kapok, vagy pedig az ellenfél kap ennyi minuszt!

Köszi!


Ellenfélnek osztja.

Idézet: Wolfking1996 - 2009.08.07. 18:54:17
Helló!
Meg tudja valaki mondani a kiégett őskövekbe hogy lehet energiát rakni?
Előre köszi a válaszokat!


Ha veszel őskövet akkor maximum a vásárolt mennyiségnek megfelelő kiégett őskő is átalakul.

Idézet: Wolfking1996 - 2009.08.07. 18:59:36
Őskövet csak rendeléssel vagy máshogy is lehet szerezni?
Ha máshogy is lehet szerezni akkor írjátok meg hogy!



Kösz!


A játék legelején a mentor és egy kérdőív ad, ezeken kívül csak rendeléssel.
Dátum: 2009.08.07. 17:38:45
Ohh! A rosszul fejlesztett kari visszahozásán én is sikerrel túlestem egyszer. Nem szeretném törölni Incut, sőt! Nekem Ő a karakterem. De van valami kis esély arra, hogy alkossak valamit... Van egy kis verseny... Van egy kis újdonság... Meg kellett próbálnom.

Nem tudom mennyire éri meg Yasmina. Senki nem tudja a végéig. De ekkora tartalékkal engem bizony el fogsz kapni... Nem maradt csp-m...
Dátum: 2009.08.07. 17:24:26
Idézet: S0laris - 2009.08.07. 17:03:21
Incu, mennyit kéne nekem betölteni hogy Balumacival partyban legyek? 400k LE? nekem lehet hogy egy szintlépés, neki feleannyi, a magasabb bevétel miatt nem gyengül annyira mint én.

sok sikert neked, remélem nem bánod meg.


Hát bátyja három dolog lehetséges:

1. Bepróbáltam, kemény lesz a jutalom (és sikerül is esetleg megtartani a pozícióm, ami Yasmina alapján nem valószínű, főleg ha ő a TF-es Yasmina, mert akkor tudom, hogy ért az ilyen játékokhoz, egyike volt a TF legendáinak) és akkor nyertem kis előnyt. Nyilván nekem ez lenne a legjobb, de majd kiderül.
2. Kicsit veszteséges lesz a buli. Sokat kompenzál a jutalom, de összességében kicsit bukok. Ezt jó játékkal kompenzálni lehet. Nem tudom mennyire vagyok jó játékos, de Piciklontól tanulok és ő egészen kiemelkedő.
3. Hatalmas, behozhatatlan bukta, gyenge vagy közepes jutalom egy brutális hátránnyal szemben. Ez esetben van egy jó kis karim v3-on is, majd csak ott leszek, Incu meg törlésre kerül, nem nagy kaland.

Bármi legyen is, azt elmondhatom: én megpróbáltam, pár napig remekül szórakoztam. Ha ott tudok maradni a top10-ben valami kis emlékem csak lesz a dologról. És tettem valamit a játékban. Ha ez a kari törléséhez vezet? Mond már. Én 19-re lapot húzok és most megbízom a Behoban (még akkor is, ha Kati továbbra is laposra tapos ). Nagy buli. Megér egy karaktert. Akiket megismertem és megszerettem, azok megmaradnak nekem bármi lesz is. Ennyi a lényeg. Én megpróbáltam.
(Azokért aggódom, akik szintén megpróbálják de nem férnek be a top10-be. Ha nekik nem lesz kompenzáció... ERŐS kompenzáció... Na az fogja elindítani az eddigi legnagyobb törléshullámot!)
Dátum: 2009.08.07. 16:37:55
Hát majd beledöglök, annyira izzadok rajta!!!
Dátum: 2009.08.07. 16:19:50
Idézet: S0laris - 2009.08.07. 16:08:25
ha a betett LÉt figyeli a rendszer, kb esélyem sincs hogy beszáljak egy 60-as mellé, kivéve ha tönkreteszem a karimat, de bocsi, nem ez a célom.


Winnie helyett megfelelek én is?
Az effektív LE-nél a betett energiát elosztja a szinteddel. Ergo minél magasabb szintű vagy, annál nagyobb osztót kapsz.
Ez egy 5-ös karakternek 0 sm-el nem vígasz, de a te szinteden azért...
Dátum: 2009.08.07. 16:14:12
Idézet: PottomPanna - 2009.08.07. 16:07:23
Igaz, hogy össz. töltésben utolsók vagyunk, mi smaragdok,de a leölt manókban 4. Incubus, a töltésben meg első Balumaci.


Köszi, bíztatásnak veszem.

Incubus
Dátum: 2009.08.07. 15:16:53
Nem a zafírok elszántságát???? Hát mégis mit??? Mind a két fajta toplistát vezetik és egyiken sem számít a szorzó. Miről beszélsz Darkshade?!
Én most így állok (smaragdként):

Legyőzött manók:
Látondi Zan 10 db
Alzanni Mátka 2 db
Rabi Vastitán 10 db
Táncos Vozálk 6 db
Zanti Rumivác 7 db
Viskóti Dán 14 db
Moróki Thils 11 db
Összesen 60 db


Eldobtam rá kb 75k LE-t, vagy 140 csp-t és ezzel (talán) 5. leszek a köv frissítésnél. Felettem csak zafírok! Konkréten kaptam egy olyan tárgyat (relikvia) ami egy szinte használhatatlan szakértelmet erősít, sz'al szinte semmit. Ők sem állnak másképpen. Ha ez még nem elszántság akkor mi a jó nyű az?
Dátum: 2009.08.07. 14:54:20
Idézet: Darah - 2009.08.07. 14:50:32
Ööö... mire akarsz fizetni?


Felteszem a srác non prémes, mert más értelme nincs a mondatának (prém = több csp).
(Amúgy is csak annyi értelme van, hogy cefet módon irigy vagyok és csak azért is belekötök kész!)
Dátum: 2009.08.07. 14:13:13
Nem rossz, nem rossz, de a this is Halloween amit az adatlapunkra tettél ki jobban bejön
Dátum: 2009.08.07. 12:20:45
Idézet: Darah - 2009.08.07. 12:18:06

Nem, nem minden meglepit szeretünk, és sajna azt kell mondjam, én itt már nagyon sok meglepit nem szerettem, lásd pl a húsvéti meglepit.


Mivel az akkori háborús ellenfélnek volt 2 gyenge hölgy tagja, én imádtam...
Dátum: 2009.08.07. 08:30:53
A szorzó a szinteddel fordítottan arányos, vagyis a kis szintű karaktereké többet ér mint a nagyoké
Mellesleg Gort hozzászólását olvasd el Yuurei... Sajnálom Gort, tényleg sajnálatos és dühítő lehet!
Dátum: 2009.08.07. 08:18:40
Egészen rövid voltál és nem magyaráztál meg vele semmit... Ez így nem érvelés. Ez egy "mert csak" vélemény így...
Dátum: 2009.08.07. 08:07:25
Én is smaragd vagyok Yuurei! És csinálom. Ha a nagy smaragdok kimaradnak... Túrós a fülükbe, mi nem adjuk fel!
Dátum: 2009.08.07. 07:45:14
Had fejtsem ki nagyon röviden a véleményemet immár én is, bár munka miatt eleddig csak érintőlegesen tudtam kivenni a részemet a dologból.
Tehát:
Végre van újdonság, ami látszólag nagyon nem éri meg, de egy egyszeri, rövid ideig tartó esemény. Nem gondolnám, hogy erre nem lehet bevállalni némi antitápot mindazoknak, akik hetek óta újdonságért sírnak. Szerintem nagy élmény a Behos főnökség ellen küzdeni (bár Kati folyamatosan laposra tapos , de a többit azért verem ).
Nem tudjuk mi a fontosabb manót verni/LE-t költeni. Versenyezni! Mind a kettőben! Gyerünk, harcra fel! Ébresszük fel a moncát! Mellesleg szerencsétlen karaktereink se tudnak elvileg többet, nekünk miért kéne?
Úgyis a zafírok nyernek, ez zafír esemény, stb. Szokványos sírás. Ha megmozdulna ugyanolyan aktivítással a többi horda mint a zafír, nagy számukból adódóan ellensúlyoznák. De nem... Á! Miért is! Inkább vadásszuk a verseny top10-ét kamrába. Akik ennyit látnak az egészből... Azok kaptak egy biztos tápot pár hétre, be lehet fogni, kritikai jogosultság megszűnt!
És utoljára. Akiknek ez csak egy optimalizáló játék és CSAK AZ, azok szépen kérem hagyják abba a sírást. Elég sokrétű a játék küzdjenek a többi optimalizátorral. Akiknek ez mást is jelent, azok ne mindig a TÁPot keressék. Élvezzék, hogy részt vesznek valami egyszeri és megismétlésre (állítólag) nem kerülő dologban!

Hajrá srácok, hajrá csajok! Kürtöljünk Zarki fülébe bele!
Dátum: 2009.08.06. 08:30:13
Fene! Éjszakás vagyok... Nem várom ki az ébredését, elalszom ha tudok, de nem sokat... Főnök megöl...
Dátum: 2009.08.05. 20:11:57
Ehmm... Kedves egykori és jelenlegi TF-esek! Nincs kedve valakinek egy kis kedvcsinálót írni röviden, hogy ki is ez a Zarknod?
Én sajnos nem jutottam el a triklem drakolder Ónixpiramisáig... Valaki aki igen?
Dátum: 2009.08.05. 19:55:53
Idézet: Nari77 - 2009.08.05. 19:40:50
Nah az egész jó! És ha befejeződik, akkor lesz hasonló ilyen esemény? Vagy ugyan ez fog ismétlődni? Egyáltalán fog e ismétlődni?


TF-en ŐV-n félévente szokott lenni régi emlékeim szerint. De val'szeg sok múlik azon, hogy visszasírjuk-e.
De tudod mit Nari? Ha az optimalizátorok nem azzal kezdik, hogy kiszámolják táp-e vagy sem 3 perccel a bekerülése után, és nem válnak valóra Ricardo félelmei, ellenben csak egy kis színt visz a játékba (és nem csupán megtalálhatod Elenios büdös harisnyáját, +3 egészség, +12 másodlagos támadás) akkor én fogok versenyt bőgni a fórumon az biztos. Ha emiatt csak egyetlen most törlésen gondolkodó ember megváltoztatja az álláspontját vagy egyetlen karakterlapról lekerül a tamagochi-mód megjegyzés... Akkor meg szerintem kórusban fogunk rinyálni.