Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.14. 18:35:05
Nálam jók...
Dátum: 2008.11.14. 18:31:20
Erről nem tudok nyilatkozni, a kaszárnyánkban (szövetség) tükör az nincs...
Dátum: 2008.11.14. 18:30:32
Kizárható. Ő is gyémánt.
Dátum: 2008.11.14. 18:23:28
Erősebb, nagyjából veletek egyforma erejű, vagy nálatok gyengébb a másik szövetség?
Sok sikert!
Lassan sétáltam előre a ritkás erdő csökevény fái között. Tekintetem veszély és préda után kutatott. Mindenfelé a gyilkos naptól megperzselt levelű növények egybefüggő horizontja hangolta le az erre tévedőket. Apró tisztásra értem, ahol már ketten vártak rám. Egyikük jellegtelen arcú, alacsony férfi, a végzetúr lordok szolgái által viselt kék köpenyben. Egy próbamester. Mellette csinos, megnyerő arcú végzetúrnő ácsorgott. A ruhája ugyan kissé viseltesnek tűnt, de a fegyverzetén látszott, olyan harcosé, aki tudja, az élete múlhat állapotukon. Mithrill páncél védte testét, bal karjára szíjazva egy pulzátort láttam, jobb kezében már elővonva tartotta Enyészmesterét. Jobb mellén kitűző hirdette: a Lélekőrök Szövetségének tagja. Az egyértelműen harci állás láttán szomorkásan felsóhajtottam. Előhúztam két sárga gyógyitalt, majd mindkettőt felhajtottam. Magam mellé parancsoltam egyetlen mozdulattal a hegekkel borított morfinderemet. Utána közelebb sétáltam és tisztelegtem az ében tündekarddal. Meglepően kellemesen csilingelő hangon szólított meg:
- A nevem Tierga. Párbaj a hagyományok szerint. Párbaj a bukásodig!
- A nevem Incubus. Elfogadom a párbajt. Pengéink között Tharr fog dönteni.
Bólintottunk egymás felé, majd gyakorlatilag egyszerre mozdultunk. Tierga gyorsan felém kiáltotta a villámcsapás igéjét, mire kecses ujjaiból szekérderéknyi villámnyaláb száguldott felém. Ahhoz én túl nagy darab vagyok, hogy félreugráljak, inkább aligátorbőr pajzsom védelmében bíztam, magam elé kapva azt. Az energia sisteregve száguldott végig kopott mithrill láncingemen, csúnya égési sebeket, görcsbe ránduló izmokat hagyva maga után. (58 pontnyit sebzett) Magam nem vagyok éppen a mágia mestere, de megpróbáltam időt nyerni, hogy görcsös izmaim újra nekem engedelmeskedjenek, így gyorsan felé vakkantottam a méregfelhő megidézéséhez szükséges szavakat. Tierga gyakorlott harcos volt, ezt a támadást pedig szinte mindenki ismeri. Azonnal szája elé kapta a kezét, így a hatás alig volt több, mint némi köhécselés. (13 Ép-t vesztett)
Felém ugrott, kezében veszedelmesen villant az Enyészmester, de én még túl kábult voltam a sikeres védekezéshez. Éreztem, ahogy a penge az oldalamba mar. (59 Ép-t sebzett) Ugyanakkor egy gyönyörű, félköríves rúgással fogadta a felé ugró morfinderemet. (2 Ép-t sebzett rajta) Előre lendültem, az ében tündekarddal a válla felé szúrva. Meg próbált megpördülni, de félúton sem járt, mikor a fegyverem már átszúrta a láncingét. (25 Ép-t vesztett) A morfinderem pedig acsarogva harapott a lábikrájába. (3 Ép) Tierga szikrázó szemekkel pördült felém, az Enyészmester a combomba fúródott (24 Ép), miközben elegáns mozdulattal taposott rá az újabb ugrásra készülő morfinderre. Hallottam a kellemetlen hangot, ahogy a lány talpa alatt megroppan az állat teste, majd elernyed. (1 Ép-t sebzett rajta, a morfinder elájult) Mivel az állat eme utolsó tette kellőképpen elterelte rólam a figyelmét egy pillanatra, így az ében tündekard markolatával Tierga arcába sújtottam. (49 Ép sebzés) Ő viszont felrántva a térdét, egyenesen az ágyékomba rúgott. (46 Ép sérülés) Irtózatos fájdalom robbant a lábaim között, kétségbeesetten kaszáltam felé, hogy távolságot nyerjek, amelyet ő fölényes mosollyal hárított. A morfinderre pillantottam, és megértettem, hogy az állat már nem képes cselekedni. Így a harc már értelmetlenné vált. Még egyszer kétszer ugyan ütöttünk egymás felé, de igazán már egyikünk sem adta bele a tudását, így könnyűszerrel hárítottuk egymás csapásait. Végül is győzött a magasabb tudás és kitartás. Már képtelen voltam egy helyben állni is, fájdalmas hördüléssel zuhantam a porba. Tierga megállt felettem, majd lábát a mellkasomra téve hirdette a világnak, győzelmet aratott felettem. Megnyitottam elmémet, hogy vehesse a lélekenergiámat, de ő csak legyintett, és gőgösen annyit mondott:
- Neked több szükséged van rá!
(A csatában 90 sebzést okoztam és 187 sebzést kaptam, Tierga elszívott 0 LE-t)
A próbamester velem nem törődve odasétált a fekvő morfinderhez, majd egy hosszú tűvel megbökte. Bólintott a mozdulatlan állat láttán és Tierga felé fordult:
- Sikeres küldetés.
Ezzel meglehetős mennyiségű lélekenergiát áramoltatott a lány testébe, majd mindketten elindultak.

Ennek egy órája. Most itt ülök, és lassan befejezem a morfinderem kötözését. Hirtelen kilép a bokrok közül korábbi ellenfelem. Arcán nyoma sincs a korábbi fölényes gőgnek, kimondottan barátságos mosolyt villant felém:
- Jól vagy?
- Volt már rosszabb is.
- És a morfinder?
- Túléli.
- De hogyan... Amikor megszúrta a próbamester...
- Én erre képezem őt. Zokszó és mozdulat nélkül tűri a fájdalmat.
- Mindenesetre köszönöm szépen - mondja, és kis zacskót nyújt át a fizetségemmel. Bólintok és elköszönök. A bokrok közül kilépő szőrös vadember, az igazi bajtársam karjaiba veszi a morfindert. Holnapra újra készen kell állnia, hogy meggyőzően pusztuljon el egy próbamester előtt. Megveregetem frissen szerzett vagyonkámat és szomorúan sóhajtok fel az égre, Tharr felé:
- Sajnálom Uram! De hát egy zsoldosnak is élnie kell valamiből.
Dátum: 2008.11.14. 17:23:03
Igen. Neked sem fért be.
Dátum: 2008.11.14. 17:21:52
Fórumon lemész legalulra, és ott látod kik voltak online az elmúlt 15 percben.
Amúgy neked is csáó!
Dátum: 2008.11.14. 17:17:59
Köszi Hydro, kimásoltam egy doksiba, hogy legközelebb tudjam, mert asszem ez így nem férne be aláírásnak...
Danke schön!
Dátum: 2008.11.14. 17:14:59
Bocsi, ezt nem tudtam... (nekem olyanom még nincs... )
Dátum: 2008.11.14. 17:02:50
Gyűjts LE-t mikor éppen le vagy verve Superbad! Ne add fel! Hidd el, ezért nem érdemes! Az erősebb szövetségekkel való háborúk sajnos mindig a játék része lesznek, ezzel együtt kell élni! Van egy szakértelem (fejből nem jut eszembe) ami csökkenti a tőled rabolt LE-t, azt vedd meg magadnak. Fog az menni!
Dátum: 2008.11.14. 16:56:33
Kezd elegem lenni! Hydro, én bevállalom helyetted aláírásként a HKK-s ismertetést az istenekkel, csak akkor te írd már át a Drizzt do'Urdenre vonatkozó információkkal mert a tököm tele van velük! Bocsánat a kifejezésért!
Dátum: 2008.11.14. 16:45:02
A Végzetúr színvilága a Túlélők Földjének melyik istenéhez kapcsolható.
Leah
Sheran
Nodornod
Chara-Din

Elsőre megértenem is nehéz volt, de ez a kérdés így legfelejbb a HKK melyik istenéhez köthető formában lenne igaz (legalábbis amíg TF-tem ott nem voltak az isteneknek "szent színei"). Nodornodot meg végképp nem ismerem. Ha esetleg a gonoszság és pusztító tűz urára gondol a kedves kérdező, az életében Nord, istenné válása után meg Dornodon volt. Nem értékelhettem a kérdést, de ha tehetem, akkor ez lett volna életem első "azonnal törölni" értékelése...
A kérdés azért rossz, mert túl speciális tudást igényel...
Igen, sajnos vannak ennél durvábban rossz kérdések is, de attól még ez sem jó...
Nehéz kérdés. A lárva nagyobb elnylést fog adni, ami szerintem nagyon fontos, azok a dögök viszont komolyabb Ép-vel és sebzéssel fognak rendelkezni... Döntsd el, neked mi a fontosabb!
Dátum: 2008.11.14. 16:16:51
Nincs mit. Objektíven gondolkodtam, megpróbáltam neki a legjobbat ajánlani. Ti jutottatok eszembe, a Moroflex meg a Blood Diamonds, ebben a sorrendben ajánlottam a szerencsét próbálást...
Dátum: 2008.11.14. 16:09:42
És én ezt honnan tudjam? Tőlem annyit kértek, mondjak neki olyan szövetséget, ami fiatal gyémánt hordásként jó, segítőkész bandával rendelkezik. Konkréte te jutottál eszembe. Meg hát csak-csak szövetségesek volnánk...
Dátum: 2008.11.14. 16:01:50
Szia Vukan!

Ajánlottam a szövetségedet kezdő gyémántos játékosnak, remélem jó helyre küldöm. Mondtam veled vegye fel a kapcsolatot. Nem tudom hányadik szintű, milyen erős, de azthiszem még az elején van (3-4 lehet talán).
Remélem nem gond!
Mert aki 1.-2. szintű, az legfeljebb még csak a lélekkutat, őrtornyot ismeri, ha friss szövetségben van. Az honnan tudja?
Dátum: 2008.11.14. 15:20:46
Veszel rendes őskövet, és max amennyit vettél, annyi kiégett is átalakul őskővé. De tessék elolvasni a leírást.
Dátum: 2008.11.14. 15:16:03
Most erre vajh válaszoljak, vagy tartsam magam a "csitt"-hez? Na azért megkockáztatom, elvégre ma még úgyis elfenekel majd a néni (csak a jószágommal együtt):
Nincs mit!