Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.21. 18:24:20
Könyörgöm írjátok már be, hogy világ1-en vagy 2-n van-e a szövetségetek? Mert így sok meló lesz nektek is a jelentkezők felével megdumálni, hogy ember, ez így nem jó...
Dátum: 2008.11.21. 18:17:29
Küldtem neked privát üzit Selymess, azt kérlek olvasd el!

EDIT: meg világ1-en, vagy világ2-n?
Dátum: 2008.11.21. 17:56:58
Szia Selymess!

Hát írj a szövetségek - rubin/zafír/smaragd/gyémánt szövetségek topicba, és várd a jelentkezőket.
Nyilván a hordádnak megfelelő topicot válaszd.
Dátum: 2008.11.21. 16:52:03
A játék harcrendszere egyetlen felépítést képes kezelni. Egyrészt a kezedben tartott fegyvert nem tudod eladni. Próbáld meg nyugodtan, nem fogja engedni. És sajnálom, de jelenleg nincs lehetőség egynél többször varázslatot elsütni (durva is lenne, rubin harcosként alig élem túl az egyetlen villámcsapást is...). Szóval sajnos nincs egyéb lehetőség.
Dátum: 2008.11.21. 14:37:56
Hát eberek vagyunk, mások vagyunk. Lassan én most megyek, majd este vagy holnap! Szióka!

És természetesen amikor csak kedved támad összeverni Faviust keress fel nyugodtan!
Dátum: 2008.11.21. 14:30:49
Őszintén? Egy nagyon jó alapötlet rettenetesen feleslegesen elbonyolítva. Alapvetően jó könyve, de... Hát szóval azért nem egy Szürke Halál Légió. Legalábbis szerintem.
Dátum: 2008.11.21. 14:14:05
Dobj fel valamit.
Dátum: 2008.11.21. 14:03:46
Biztos. Csak én nem beszélek angolt.
Dátum: 2008.11.21. 14:01:43
Ha háború tör ki, akkor bizony, ha van sorkötelezettség, ha nincs, a fiatal fiúkat behívják. Ha meg ezek kezdenek fogyni, akkor az idősebbeket meg a gyerekeket is. (Amerikai ejtőernyősök mondták, semmi nem volt olyan borzasztó, mint a Hitlerjugend gránátosai ellen harcolni. A legfiatalabb közülük a dögcédula szerint még nem volt egészen 11 éves... Na az betett a kemény ejtőernyősőknek is!)
Dátum: 2008.11.21. 13:47:19
Én is örülök a megismerkedésnek, ritka értékes ember vagy Körte!

Ha ott feküdnél a lövészárokban? Jó kérdés... Voltak olyan katonák akik egyszerűen sokkot kaptak. Nem tudtak mit csinálni. Csak zokogva feküdtek az árok aljában. (Az dobja rájuk ugye az első követ...) De ha azt látod, hogy melletted a bajtársaid, akikkel hónapok óta össze vagy zárva, akiket ismersz, tudod, hogy az egyiket fiatal kedves várja otthon, a másik pici gyermeket hagyott odahaza, és ők melletted esnek el, akkor belép a képbe a bosszú, a harag érzete is.
Dátum: 2008.11.21. 13:23:47
Gyűjts össze idomítás*100LE-t. Akkor megjelenik mellette az idomítás gomb. Arra rákattintasz, és annyit idomít rajta.
Dátum: 2008.11.21. 13:18:55
Néhány megjegyzés:
A sorozatgyilkosokhoz: zsigerből ellene vagyok a halálbüntetésnek, mert az nem hoz vissza senkit a halálból, csak más családok fájdalmát növeli. (Ezzel kapcsolatban is van egy talán érdeklődésetekre számot tartó történetem:
A 2. világháborúban egy Felix Steiner nevű orvos egy koncentrációs táborban folytatott kísérleteket kisgyermekeken a végleges impotencia elérésére. Iszonyúan fájdalmas kísérletek voltak. 8-11 éves kislányok még normálisan ki sem alakult petefészkébe petróleum és higított sósav vegyületét fecskendezte, remélve, hogy ezzel a durva sebfertőzéssel teszi őket végleg terméketlenné (igen) illetve a hasonló korú kisfiúk külső nemi szerveit hosszú röntgensugárzásnak tette ki ugyanezen okból (mind belehalt hosszú távon). 3 év alatt 1411 gyermek került dr. Steinerhez. A háború után az orvos elkerülte a felelősségre vonást, eltűnt. De össze is tört lelkileg. 20 évvel később Afrikában találták meg, egy lepratelepen volt önkéntes orvos. Ő így vezekelt. Mi értelme lett volna akkor felelősségre vonni? Csak a leprásoknak ártottak volna vele. Egyszerűen élete végéig "házi őrizetbe került" a telepen.)
Ha háború van, akkor úgyis behívnak majd Körte. És igen, semmivel sem rosszabb a másik egyenruhát viselő srác, de a haza védelme sok mindent megkövetel. Szerintem háborúban tudnék harcolni. Hidegvérrel ölni? Azt nem.
Dátum: 2008.11.21. 13:08:29
Idézet: Rata - 2008.11.21. 13:04:24
Sziasztok!

Írtam egy kérdést amire speciális tudású értékelést kaptam. A kérdés:

A "Need for Speed Undercover" játék melyik legújabb autót mutatja be?
Pagani Zonda F
Nissan 370Z
Alfa Romeo Junior
Lamborghini Reventon

A problémám csak ott lenne hogy kaptam (nem is egyszer) olyan kérdést is amely a Warcraft- ról szólt. Például hogy melyik faj használ élő nyersanyagot? (Pontosan nem tudom hogy volt a kérdés, a válaszoknál meg fel volt sorolva a fajok.) Szerintem ez a kérdés kaphatott volna speciális érdeklődést. Az én kérdésemre egyszerűen rá lehet keresni a neten.

Üdv.: Rata


Szia Rata!

Hát a kérdésed mindenképpen rossz. Én is ezt nyomtam volna rá. Igaz a Warcraftosok is azok. Ha ilyennel találkozol írd fel ide és Hatsepsut törölni fogja, az tuti. Viszont ha a tiéd át is ment volna, hidd el, viszonylag gyorsan azt is Hatspsuthoz küldtük volna, hogy na de hát mégis...
Dátum: 2008.11.21. 12:57:00
Nem kiragadni akartam a mondatot, hanem másra terelni a beszélgetést.
Igen nagyon tetszett a sereg. Én nagyon maradtam volna. Az emberölés sohasem lehet egyszerű, de a harci cselekmény az azért nem gyilkosság... Szerintem. A másiknál is van mordály. A mai napig sajnálom, hogy nem maradhattam az angyalbőrben.
Idézet: Charma25 - 2008.11.21. 12:45:02
Ezért elnézést kérek.Ahogy már előtte is írtam le a kalappal a taktikájuk előtt.Ennyi.


Ez így szép és korrekt volt Charma! (Ha felépülök, akkor megyek hozzád ígérem ).
Igen. Döbbenetesen jó volt a taktikájuk, sokaknál, köztük sajnos Miklósnál is ki is verte a biztosítékot. Ez utóbbit tényleg sajnálom, mert a kreativitásukra is szükség van, hogy színt vigyen a játékba. Na mindegy. Ez ellen nem tehetünk semmit.
Sajnálom Mazlee ha estleg téged megbántottalak volna az időközben született reakcióimmal, de fenntartom, nagyon de nagyon nem egyezik a véleményünk.

Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.11.21. 12:48:20
Idézet: Kortevirag - 2008.11.21. 12:14:42
Én rendőrnek tuti nem lennék jó,meg katonának sem.


De nagyon szerettem volna én katona lenni... Istenem! De nem vagyok alkalmas...
Dátum: 2008.11.21. 12:45:46
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.21. 12:38:09
Nekem azzal van bajom,hogy egy többszörös gyilkos, vagy pedofil beül a templomba imátkozni és megbocsájtást kap. A kis falukban az ilyen embereket kivetik maguk közül a tisztességes hívők, de itt nálunk a pap és a többszörös gyilkos a legjobb cimborák.


A gyónásnál a pap nem válogathat. Akármilyen bűnt vall is meg a hívő, a papnak feloldozást kell adnia. Ha őszinte a bűnbánata, akkor Isten megbocsájt minden bűnösnek, ha nem... Nos akkor úgysem ér semmit a gyónása.

Ismerek egy nagyon jó papot. Ő maga mondta, az egyik legnehezebb pillanata volt papi pályafutásának egy eset. Két kis csecsemőt találtak egy nejlonzsákban, addigra kihűltek már, meghaltak. Krisztián atya adta rájuk a búcsúkeresztséget. Két nappal később úgy hozta a sors, hogy az anyuka, aki elhagyta őket a kukában, nála gyónt meg. Azt mondta, azt a helyzetet soha senkinek nem kívánja... Megértem. Hosszú beszélgetések sora után adott feloldozást az atya, de nem tagadhatta meg, mert ő nem ítélheti meg, hogy a bűnbánat őszinte-e. Szóval nehéz dolog ez. De a papnak csak közvetíteni kell a hívő és Istn között, az Úr szeretete pedig végtelen, minden bűnt megbocsájt ha őszintén kérik.
Dátum: 2008.11.21. 12:36:27
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.21. 12:22:54
Tehát,még mindig ugyanúgy kedvellek!


Na ez az ami számít nekem, elvégre nem is vagyok térítő misszionárius!

Mindkettőtöknek csak annyit szeretnék mondani, hogy ha lehet, ne csak egyes hívek vagy akár papok alapján ítéljétek meg az egyházat, van annak sok szépsége is! Komolyan...
Viszont ahhoz, hogy valaki elmondhassa magáról: jó keresztény vagyok, ahhoz templomba járni nem kell. Ahhoz úgy kell élni. Ahogy eddig látlak titket, mindkettőtöknek csak letről integethetek majd a túlvilágon. Néha egy pohár vizet hozhatnátok majd, mert meleg lesz ott...
Dátum: 2008.11.21. 12:32:07
Bassz... Köszi szépen! Akkor a fentiek szellemében Hatsep!
Bocsánat. Most ez tényleg nem esett le...
Dátum: 2008.11.21. 12:26:43
Minimum hány mai forintal lehet kitenni a 645-t?

4
3
5
2

Srácok segítség! Nekem ezt értékelni kéne. Valaki mondja meg hogy lehet 6-nál kevesebbel kirakni, mert ha nem jövök rá, akkor rosszra veszem...

EDIT: rosszra vettem, hibás válaszokkal. 5-öt fogadta el. Ha valaki kitalálja hogyan, akkor mea culpa Hatsepsut és akkor maradjon! Amúgy is tetszik a kérdés nagyon, csak hát...