Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Idézet: Byzon - 2008.11.18. 15:39:23
Bocsánat, hogy ideírom, de nem találtam jobb helyet. 2 db e-mailt kaptam egy kedves játékostárstól... Ha megengeditek, előre is elnézést kérek, idézném:
"Figyelj faszfej! Muszály neked minden fórumon válaszolni a sok buzinak aki pampog? Menj már a büdös picsába!!! Ki a kurva annyukat érdekli, hogy mi a fasszomat nem tudnak! Majd rájönnek bazd meg! Elegem van belőlük is, meg az ilyen faszfej szmaritánus debilekből is mint te kicsi csíra!!!!! Hiába játszod a nagyokost buzikám, a játékban bármikor széjjelcsapom a pofád köcösg!!! Húzzad meg magadat aszt ajánlom! MEGÉRTTETTED FASSSZOPÓ????"
Itt nem vettem még a fáradtságot a válaszra, ugyanis nem szoktam névtelen levelekre adni, avagy reagálni. De most jött még egy:
"Na idefigyelj szájbabaszott köcsögbuzzi!
Asszem nem voltam elég világos a múltkór, hogy raknád szájba annyádqat!!! Ha tovább pofázól minden fórumon, hogy nem lehett tőled nyugissan körbenézzni, mocsadék, akkor felnyalatom veled a kibaszott flasztertt bazdmeg! Akármikor széjjelbaszom a szádat a játékban a jókúrvaanyáddal eggyütt, megértetted????
Fanthasylia"
Másodszorra már sikerült aláírnod is. Remélem, ha harmadszor is küldesz e-mailt, akkor a saját karaktered nevét adod meg! Ugyanis véletlenül tudom, hogy Fanthasylia játékosa hölgy, te pedig az email címed alapján (gabor222222@citromail.hu) olybá tűnik, férfiember vagy... (Bár mondjuk nálam ez ott kezdődik, hogy nem bújok más szoknyája mögé!) Emellett nincs szerencséd a választással, mert Khettyvel elég jóban vagyok, és rajta keresztül már valamelyest ismerem a Napkapu tagjait, s egyikükről sem tételeznék fel ilyen hangvételű és helyesírású üzenetet. Az pedig, hogy elhiggyem, hogy az üzenet Fanthasyliától jött, nos ez egy pillanatra sem fordult meg a fejemben! Mivel az emailemre nem reagáltál, így itt írom le:
Elvtelen dolognak tartom, hogy egy az egészről mit sem sejtő játékos nevében írsz le ilyen mondatokat, legalább vállald fel a véleményedet! Nem te vagy az első, aki amiatt ír felháborodott levelet, hogy unja a Drakinra meg az állatbefogásra vonatkozó kérdéseket és válaszokat, ezen játékosokkal mindig megbeszéltem ezt az ügyet, de azt hiszem veled nem fogom, mert nem hiszem, hogy lehet.
Jóval erősebb vagy mint Incubus, a karakterem? Elhiszem barátom, de ez még nem igazán fegyvertény... Viszont ha így van, akkor mi szükség erre a hangnemre? Elhittem volna akkor is, ha finomabban fogalmazol...
Remélem egyet értünk abban, hogy a becsület úgy diktálja, hogy Fanthasyliától töredelmesen bocsánatot kérj. Remélem van benned ennyi tisztesség...
Egy tanácsot azért had adjak. Ehhez az e-mailhez nem akármilyen indulatok kellettek. A Végzetúr viszont egy játék. Egy játék, amelynek a célja a szórakoztatás lenne. Kérlek szépen, próbáld meg élvezni a játékot, mert ezek az indulatok, úgy hiszem, csak tönkre teszik.
És végül. Elhiszem, hogy sokak számára idegesítőek az unalomig ismételt kérdések és mivel nem szeretném, ha te vagy bárki más ellehetetlenítené a játékomat, így ezennel szeretném jelezni, a továbbiakban a fórumon kérdésekre nem válaszolok. Viszont minden kedves kezdő játékosnak továbbra is áll rendelkezésére szerény tudásom, de csak és kizárólag privát üzenet esetén. Sajnálom, de én sem szeretném a következő időszakot 1Ép-re verve tölteni. És elnézést mindenkitől, akiket eddig untattam Drakinnal, meg a többivel...
Illetve Miklóst szeretném még megkérni, hogy ha mód és lehetőség van rá, anélkül, hogy a felhasználási feltételeket megsértené, akkor a gabor222222@citromail.hu címről regisztrált kedves játékosnak adja már át ezen hsz legalább a Fanthasyliától való bocsánatkérésre felszólító részét... Nem kérem, hogy áruld el ki a karakter, csak add át légyszíves, persze, ha erről a címről regisztrált a játékra.
Minden kedves fórumozótól kérném emellett, hogy ha valahol a sokadik átnézés után is maradt volna ebben a hsz-ben netikettet sértő rész, akkor szóljanak és átírom.

Tisztelettel:
Byzon (avagy Incubus)


Nos srácok akik kiálltatok mellettem és informálást kértetek, nektek mondom:
Nos azóta szinte 100%-os bizonyossággal tudjuk ki volt a kedves játékostárs. Én akkor megígértem, hogy szólok nektek, így meg is teszem, bár hidjétek el, nem túl jó kedvvel.
Váltottam pár e-mailt még a sráccal. Hamar kiderült olyan dolgokról tud a rubintok-Napkapu háborúból, amit tényleg csak olyan valaki ismerhet, aki részt vett benne. (Hány győzelemnél kapituláltunk, hogy ekkor lett elege a folyamatos leütésből az egyik társunknak, stb.) Végül ha nem is fórumon (tehát nem hivatalosan) elismerte ki ő, amikor szembesítettük vele. Egy olyan társunk, akit a háború után elküldtünk a rubintoktól (sokaknak nem tetszett, hogy az akkori vezérünket Maxit vádolja a háborús vereségért, mikor ő is tudta, esélyünk nem lett volna, és akkor akarta a leváltását, sőt a kizárását, amikor Max nem tudta megvédeni magát. Végül a srácok kizárták mint bomlasztó embert, Max minden tiltakozása ellenére). Lényegében a leveleivel annyit akart elérni, hogy újabb háborúba kergesse a két szövetséget, remélve, hogy hosszú távon nekünk elegünk lesz és abbahagyjuk a játékot. Mivel ő maga is rubint, nem volt jobb ötlete a bosszúállásra.
Ugyan azt ígértem megírom adott esetben a nevét, de most mégsem teszem. Nem hivatalosan ismerte el (bár a srácok akiknek megmutattam (az egykori rubintok) kizártnak tartják a tévedés lehetőségét. Egyforma szóhasználatok, kifejezések, a háború beható ismerete, olyan dolgok idézése amik csak a klánfórumon hangzottak el, stb.) Ráadásul én nem szeretném ha bárki azért hagyná abba a játékot, mert túl sokat támadják, túl sok olyan játékost láttam, aki a kilátástalan háborúk miatt fejezte be, amikben mindig bucira van verve. Khettynek elmondtam, tőle a srác bocsánatot kért a Napkapu belekeverése miatt, amit Khetty elfogadott. Ezzel részemről korrekt befejezést adott a dolognak, a minket ért egyéb megjegyzései nem érdekelnek sem rólam, sem egykori társaimról sem édesanyámról. Tudom, hogy amíg csak játszom megpróbál majd mindent, hogy keresztbe tegyen nekem és egykori társainknak, de ezt felvállaljuk.
Szóval köszönöm kedves szavaitokat, remélem megértetek, de nem kívánom megosztani a játékos nevét veletek, nem lenne korrekt.

Jó játékot!
Dátum: 2008.12.05. 08:13:56
Nem ma még vár rám egy kellemes túra. Olyan 3/4-ed 9 felé indulok, aztán késő este jövök vissza. De holnap, holnapután leszek. Mennyit építettél nekem Cirmos? Mennyivel lógok? Meg mibe építsek?

ui. És Westen ki adja a barna nyakpántot??? Nekem kell egy olyan!!!
Dátum: 2008.12.05. 08:08:03
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.05. 08:02:35

Én is elolvastam az Írásaidat és nekem is nagyon tetszettek!


Már te is kezded?
Dátum: 2008.12.05. 07:26:40
Idézet: Edef - 2008.12.05. 07:14:43

Szóval merem fenn tartani a nézetemet, és egyre jobban megerősödöm benne, hogy a prémium tagsághoz hozzá tartozik, hogy bírálatlanul lehet feltenni kérdéseket!


Engedd meg, hogy a saját szavaiddal reagáljak:
Idézet: Edef - 2008.12.05. 07:11:41

BAROMSÁG!!!

Nagyon sok játékos van, aki tesz is ugye fel kvízkérdéseket. Ennek egy része természetes, hogy rossz kérdés lesz. Nem mindig jön össze. Én is tettem már fel olyan kvízkérdést, hogy később vertem a fejem a klaviatúrába, hogy hogy lehettem ekkora... Ezeknek az ellenőrzésére van nekünk Hatsep, akinek ha jelzed, hogy gondod van, akkor hidd el javítani is fogja. De párezer játékos kvízkérdéseinek folyamatos ellenőrzésére kinek lenne kapacitása? Úgy is mondhatnám, nekünk kell segítenünk Hatsep munkáját. Bár mondjuk azt lehetne kevésbé bicskanyitogató stílusban is... Feltűnt már Edef, hogy azok közül, akik régebben itt megvitattak egy-egy kérdést, mióta te beszálltál elmaradtak jópáran? (Hydro, cirip, stb.) Már átlagban én is csak bemásolom a kérdést azt vissza sem nézek, mert úgyis reagálsz minden egyes kérdésre, mindig ugyanazt, hogy nem jó a kvíz értékelési rendszere. Elsőre is mindenki megértette, ha eddig nem változtatták meg, akkor az azért van, mert a többségnek tetszik. Pont.
Dátum: 2008.12.05. 07:13:35
(Khettyvel való megbeszélés után, az ő engedélyével)

Később, mikor a varázslók Dankát leszámítva már mind visszatértek vadászataikról, a Napkapu tornyának kapujában ismerős alak állt meg. A varázslók tapasztaltabb tagjai még emlékeztek a nagydarab harcosra egy elhibázott háborúból. De valami megváltozott. Incubus fellegszürke szemei, kopasz feje és csápokból font szakálla a régi volt, de hiányzott a kék fekete egyenruha. Most gyaloglóbakancs, bőrnadrág, széles fegyveröv és füles bőrsapka alkotta a ruházatát. És eltűnt melléről Tharr két kard szimbóluma is. A kapu kitárult a hegekkel borított képű marcona férfi besétált és fejet hajtott az elé siető Fantasylia előtt. A lány meglepetten látta az érkező követek tradicionális tartását. A harcos szavai megerősítették ezt:
- Úrnő! - hajtott fejet. - A Napkapu mágustanácsa elé szeretnék járulni, amennyiben fogadnak.
Lia bólintott, majd magával vezette a tanács elé, jobb híján egyenlőre a nagyjából helyreállított konyhába. Az asztal körül ülve várta a Napkapu tanácsa. Khetty kíváncsian nézett rá, Camelus udvarias érdeklődéssel, Csirguz mosolyogva, Mortazor inkább unottnak tűnt. Gill pedig talányosan mosolygott. Ő már tudta mi következik. Incubus megállt az ajtóban, majd kétrét görnyedt és feltűnően tiszteletteljes hangon szólalt meg:
- Tiszteletre méltó tanács. Kéréssel jöttem hozzátok, mint egykori nemes ellenfeleinkhez. Kérem engedélyeteket, hogy szólhassak.
- Emelkedj fel harcos - mormolta Csirguz az ősi formulát. - Kérésed meghallgatjuk, szavaid megfontoljuk és bölcsességgel döntünk felőlük. Míg falaink közt tartózkodsz vendégünk vagy, épséged becsületünkkel szavatoljuk.
- Elfogadom a vendéglátást, tolmácsolom mit reám bíztak. Amikor a rubintok kaszárnyája megalakult, mi hitet tettünk. Hitet Tharr a becsületes harc és a föld Istene mellett. Az hogy róla tudomást szereztünk annak köszönhető, hogy vezérünk egy ősrégi, leomlott kolostor romjai között talált nyolc tekercset. Ezeket.
Ezzel az oldalán függő tarisznyából kopott, ősrégi, de igen vastag pergamentekercseket halászott elő. Az egyiknek fehér szalagja volt, a töretlen pecséten egy napkoronggal. A második szalagja kék, pecsétje egy nyitott női szem. A harmadik zöld szalaggal volt átkötve, virágszimbólum függött rajta. A negyediket sárga kötés ölelte körbe, villámszimbólum zárta le. Az ötödik földbarna szalagját láthatóan felbontották már, két kardos pecsétjét feltörték. A hatodik láttán a varázslók, különösen Mortazor, megborzongtak. Gyászfekete szalag, koponyás pecsétje érintetlen. A hetedik pergamentekercset lángvörös kötés tartotta össze egy különös denevérszimbólummal. Az utolsó láttán azonban mindannyiukat hideg borzongás fogta el. Amit a harcos bizonyosan nem is vett észre, az a sötét, éjfekete, kavargó aura volt, amit a pergamenek árasztottak magukból. Szalagja sötét lila, pecsétje lefelé forduló félhold, a káosz ősi jele.
- Ezek a pergamenek rejtik az őseink által követett istenek szertartásrendjeit, tanításait, imáit, hitelveit. Mi esküt tettünk, hogy életünk árán is megóvjuk ezeket, hiszen a világnak, ha egyszer sikerül újra élhető világot teremtenünk magunk körül, szüksége lesz az isteneire. Híveiknek tanításokat, elveket, vigaszt adnak. De elbuktunk.
A harcos lehajtotta a fejét miközben alig hallhatóan mormolta:
- Nem vagyunk elég erősek, hogy elérjük Tharrt. Nem vagyunk méltóak az ő hitére. Társaim egy része mostanra halott. Asmodeus, Curuphan, Legendás Druss, Hidrobbantoo... Mind meghaltak a hitükért. Egy jobb világért. Bubbleguard, nos ő méltatlanná vált Tharr hitére. A kaszárnya falai és a hit nem védheti meg ezeket. Pedig a bennük hordozott tudás fontos lehet.
Kis ideig csendben maradt, kereste a szavakat és nehézkesen forgó nyelvvel folytatta:
- Amikor a parancsnokom eldöntötte, nem kockáztathatjuk tovább, hogy egy újabb ostrom során ezek elpusztuljanak, reám bízta ezeket. Ők elmenekültek, roninként kívánnak élni, isteneiket hátrahagyó zsoldosként. De nekem még feladatom van. Ezeknek biztos helyet kell találnom. Ezért jöttem most ide. Emlékszem erőtökre és hatalmatokra, amellyel elsöpörtetek minket. Ti megóvhatnátok ezeket... Hiszen varázslók vagytok... Ki értékelné jobban a tudást nálatok...
Hirtelen térdre rogyott. Valahogy a varázslók már nem az egykor oly büszke, kirobbanó erejű katonát látták. Egy vén, hegekkel borított képű zsoldos térdelt már előttük, aki elveszítette barátait, hitét, otthonát. És, óh csoda!, mindenféle mentális trükkök nélkül is megcsillantak a könnyek a szeme sarkában.
- Persze, lehet, hogy csak mi hittük elveszettnek ezt a tudást... Hogy ez felétek mindennapos ismeret... Akkor... Akkor... Akkor az egész harcunk értelmetlen volt... De ha nem... Ha nem, akkor kérlek fogadjátok el...
Az utolsó szót alig suttogta, mégis mindenki hallotta a teremben.
- Könyörgöm...
Utána nem szólt, csak lehajtott fejjel térdelt, és válaszra várt.
Dátum: 2008.12.05. 07:04:53
Idézet: Edef - 2008.12.05. 07:03:19
és a vessző hiányt miért nem húzod alá?


Azt hogy húzzam alá?
Dátum: 2008.12.05. 06:52:30
Mi az feldobom zöld leesikk piros?

sárga dinye
görög dinnye
nincs ilyen
zöld dinye

Tessék Hatsep, aláhúzogattam amivel bajom volt benne.
Dátum: 2008.12.05. 06:42:04
Idézet: Atreus - 2008.12.05. 00:48:08
J Meg talán az a 9-es is jelez valamit a jobb alsó sarokban


Igen, sajnos jelez. Azt, hogy túl kevesen írnak szerepjátékos hsz-kat, ezért már bármit ami ilyen felpontoznak.
De azért örülök, ha tetszett.

Hé Cirmos! Te belőled meg Wyzcanzi szirén lett világ2-n? (Amúgy szerintem Bugyula Gyula nem izmos, hanem harcias manó ). És már megint brutál erős vagy!!!! Ekkora össz tulajdonságot...
Dátum: 2008.12.05. 00:45:11
Jó éjt emberek!
Dátum: 2008.12.05. 00:34:13
Tessék, néhány szerepjátékos hsz-om, csak,hogy bebizonyítsam az igazam:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,44.20#hsz29

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,16.120#hsz136

Remélem ez végre eloszlatja minden kételyedet Atre, és belátod az igazamat.
Dátum: 2008.12.05. 00:16:16
Idézet: Khetty - 2008.12.05. 00:13:11
Igazságot szolgáltatok! Byzon igenis tud írni! Olvassátok el magatok is, amiket alkotott eddig és akkor meggyőződtök róla!
Karakter- és környezetleírásban mindenképpen kenterbever engem!


Na mit mondtam? Elfogult.
Karakter és környezetleírás terén sokat számít a szerepjátékos múltam ennyi.
De se fantáziám, se stílusom se vénám hozzá.
Dátum: 2008.12.05. 00:12:54
Mondom, hogy elfogult!!!
Dátum: 2008.12.05. 00:06:56
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.05. 00:02:53
Khettynek biztos igaza van!
Mindenkinek további jó játékot és szép álmokat kívánok! Byzon! Nagyon jó pihizést a sok munka után!


Nem. Ez egyszer kivételesen Khettynek nincs igaza.
Köszi, de holnap du még dolgozom. Aztán pihi!
Dátum: 2008.12.04. 23:56:11
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.04. 23:44:30
Hát úgy néz ki Byzon nem segít nekünk. Na de holnapig még van időnk.


Nem tudok segíteni. Angolos név illene a vadnyugathoz, én meg nem beszélni angol...

Nem, valóban nem egyenlet megoldások vannak benne, de csak Khetty feltételez rólam írói vénát.
Dátum: 2008.12.04. 23:41:05
Idézet: Atreus - 2008.12.04. 23:39:50
Remélem Byzonnak, mint friss erőnek, és jó írói vénával megáldott tehetségnek van valami frappáns ötlete, ami esetleg humoros is


He? Te kiről beszélsz?
Dátum: 2008.12.04. 23:38:33
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.04. 23:35:20
Holnap meglesz a város a vadnyugaton. Gyorsan találjatok ki neki egy nevet.


Nem én alapítom. Nem is én fogok kitalálni.

Kitartást neked, majd meglesz az a 3. jószág!
Dátum: 2008.12.04. 23:32:53
Ne csüggedj, csak szerencse kérdése. Nekem világ1-en egyessel jött a coca. De szerintem te már túl magas szintű vagy a fattyhoz.
Dátum: 2008.12.04. 23:31:25
Idézet: Cirmos cica - 2008.12.04. 23:25:49
Az én manóm is kész. Az lett a neve,hogy Bugyula Gyula. Aranyos nem? Indulsz a bajnoki viadalon?


Bugyula Gyula? Ez aranyos... Én itt nem leszek prémiumos, de világ1-en viszont szombattól igen. Tehát a nyomoronc orglingnak nem lesz neve. Viszont ott elnevezem mindkét dögöt: a vademberemet Marcangolónak, a morfinderem (ami csak arra van, hogy meglehessen nálam csinálni az üss le egy állatot küldit) nos őt val'szeg Áldozatnak. Igen indulok mindkét világon, de természetesen ki fogok kapni az első körben.
Dátum: 2008.12.04. 23:20:14
Cirmos! Nagyon de nagyon hálás vagyok a coca beidomításáért, ha még nem mondtam volna. Angyal vagy!
Dátum: 2008.12.04. 23:13:44
Szép jó estét emberek! Hihetetlenül fáradt vagyok, de már nem bírtam nélkületek.