Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pocokom

Oldal: 12
Dátum: 2016.06.28. 16:13:38
Itt csak azzal lesz probléma, ha valakinek magasabb a lopása mint amekkora a korlát lesz. Már ha magának a szakinak lesz maximuma.
És persze ha mindenkinek maxos lesz akkor kb semmit nem fog érni a lopás szaki..
Dátum: 2016.06.28. 14:45:25
Túl sok LE van a játékosoknál...A landragórra sokan rámennek a minél nagyobb töltéssel, pedig nagyon nem éri meg.. Főleg ha közben feltápolják vele az ellenfeleiket...
Dátum: 2016.06.28. 14:22:02
Igen...

Látom hogy egész más szerelésben van ilyenkor...
Így viszont, igaz ami igaz...

A LE szívás erősen manipulálható...A világok közti átjárhatóságra pedig elég nagy hatással lesz majd, ha ide jönnek a nagykutyák v1-v2-ről tovább táplálkozni.
Ettől függetlenül ez nem versenyzik a korlátlan rablással a normál világokon.

Viszont a LE szívásban igazat kell adjak...
Dátum: 2016.06.28. 14:08:19
Offs ezt tedd ki kérlek nyilvános csatába...Ilyen nincs...Nekem is volt 200 feletti lélekszívásom, és ha azt redukálták 33%-ra az nem így nézett ki....

Nyilvános csaták közt kérjük a megosztását...köszi

Ha viszont ennyit szívsz el valójában, ami majd kiderül, amint megosztottad a csatát, akkor nem a szorzókkal van baj, hanem azzal hogy nem működik a lélekszívás védelem...
Dátum: 2016.06.27. 21:09:14
Írtam Privátban Offs....

Levezettem, elmagyaráztam mindenkinek a LE szívást és a prémium módosító hatását... kicsit kevesebb mint felét veszíted el prémiumként ...
Ha 10.000 LE-t szívnak el egy ütésből, akkor prémiumként 3700 körül veszítek.. Ez mai adat, Offs mai támadásából számolva egy szövetségi társam ellen...Amennyit prémiumként veszítek, ő annak a 2,68x-át viszi el valójában. Ez még mindig közel sem 10x-es arány
Ez a pont a végén... szerintem
Dátum: 2016.06.26. 20:43:25
Szó volt a toplistál lélekrablókról...Nem érdekes, hogy 1mrd látszik a toplistán vagy 2mrd a rabolt lélekenergiánál...
Miért is került egyáltalán szóba? Ha a V3 karakterek 10x annyi lélekenergiát szívtak el eddig, mint amennyit raboltak a toplista szerint, akkor is feleolyan erősek mint a v1 és v2 karik...
Magatok alatt vágjátok a fát az érvelésekkel. Miért baj az ha csatánként elszívok 150k lélekenergiát maximum 2 embertől? Ti csatánként milliókat is rabolhattok egy erősebb karaktertől. Jelzem ilyen soha nem volt, a legnagyobb 100k volt Rachman ellen...És 2-3 karakteren kívül senki más nem üt akkorát hogy ilyenek lennének.
Azért mert Offs átjött és iszonyatos sebzés mellett el tud szívni ilyen összegeket a v3 top kariktól az más...Ettől függetlenül nem hiszem hogy Kis Pista 100. szinten 150k lélekenergiát szívogatna....Egy példa:

Ha jól számoltam (kémkedni nem tudom) Offsnak 236 % a lélekszívása...ez elleni védelem : (Lélekszívás-védelem: 203%)

Offsboy rád veti magát, sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 12115 pontnyit. Kritikus sebzés! Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-1926 lélekenergia)

Ennek a sebzésnek a 33%-át szívja el elméletben Offs, ami ha jól számoltam 3997,95. Prémiumként veszítettem helyette 1926 lélekenergiát...EZ NEM A 10%!!!!!
Miről beszélünk? Ki találta ki hogy a lélekszívásnak csak a 10%-át veszítjük el??
Meséljetek....
Dátum: 2016.06.26. 11:53:58
Nem játszom már V3-on, de egy inaktív karakteren keresztül szemlélem az eseményeket.
Minden tiszteletem Offs! Ugyanolyan "negatív karakter" vagy mint amilyen szerettem volna lenni, és jelenleg is.
Tévedés ne történjék. Nem akarok legyőzhetetlen lenni, csak az a karakter akit nem éri meg támadni.. Magas lopás/másodlagosok stb stb..
Nincs azzal semmi probléma, ha valakinek nagy a lopása, ez is egy opció.
Bárki fejlesztheti, ez nem egy egyedi képesség. A lélekszívás pedig a legegyszerűbben ellensúlyozható tulajdonság volt.
Példaként hoznám, egy, már régen törölt karakter elleni ténykedésem.
Yaksee napi szinten 3-4 alkalommal támadott, mert jó küldi célpont voltam. Nem volt kábítás ellenállásom, magas kritikusok, és LE szívás védelmem sem volt túl magas.
100 őskövet költöttem akkoriban (+100 kiégett), csak arra, hogy Yaksee, az egyetlen támadóm kedvét elvegyem a további támadásoktól.
A LE szívás védelmem 4%-kal volt magasabb mint az ő LE szívása, és a kábítása is csak néhány százalékkal volt magasabb, mint az én ellenállásom.

És hogy visszatérjünk a lopás szakira, 600 ponttal megnöveltem. Elég volt 1x veszítenie, és utána soha többé nem támadott.

Sem küldizni nem tudott rajtam, sem szívni, és még 32 követ is elloptam tőle. Ugyan ez nem tétel az elhangzottakhoz képest (170-200), de megmutattam neki, hogy elég 1x nyernem hogy neki ne érje meg többet próbálkozni.
Ezt bárki meg tudja tenni, tud védekezni.
--------------------------------------------------

Az viszont, hogy a rabolható/ szívható LE "maximalizálásán" gondolkodik a vezetés, hányingerkeltő.
Békés világ címén folyik a játék a v3-on ahol a rabolható Le eddig sem volt túl sok, mert lényegtelen volt hogy 100 millió vagy 500 millió LE volt nálam, csak a GY/V arányom függvényében rabolhattak. Más világokon ugyanilyen arányokkal ha van nálam 4-5 millió lélekenergia, már 1 milliótól biztosan el is köszönhetnék.
Az nem probléma ha V1-V2-n valaki 2-3 milliót rabol egy portyában? De ha V3-n a lélekszívással rabolt LE eléri a 3000/TP-t akkor már boszorkányság és feketemágia....

Ki találta ki ezt az eszméletlen nagy baromságot? Birka megint unatkozik vagy mi? Offsboy megjelenésével megint előjöttek a V3 "Hibái"...
Ha valaki többet fizet a játékért mint az átlagos, akkor az ő szava szent. Ezt eddig is tudtuk, hogy nem az őskőmentes karakterek alakítják a játékot, de most arról van szó, hogy a fizető karakterek is zúgolódnak. Miklós egy kicsit el kellene gondolkozni azon, hogy miért is az 1% szavára hallgattok és nem a maradék 99% a fontos.


És ebbe nem tartozik bele az, hogy az elismert hibátokért még csak elnézést sem kértetek.. Arról nem is szólva hogy nem állítottátok vissza az az előtti állapotot, annak ellenére hogy egy játékost kár ért...egy fizető játékost. Nem véletlenül ez a sokadik karakterem a sokadik világon. Alapvetően a hozzáállásotokkal is problémák vannak. 8. karakterem ami a törlés szélén áll....


Semleges vagyok , annak ellenére hogy több évig Illuminatis voltam. Mindkét oldalról személyesen ismerek játékosokat, elnézést ha bárkit sikerült megbántanom
Dátum: 2016.06.11. 09:55:11
Megint előjött a random TP osztás a játékosoknak...
16 órája láthatatlan vagyok, 1 hete nem vadásztam, és preventorixpikusszal ácsorogtam támadás nélkül... Kaptam +1 szintet
Köszönöm szépen, nem kérem, rakjatok vissza egy szinttel. Ha lehetséges akkor a hétvégén javítsátok és vegyetek el egy szintet, mert így semmit nem csinálhatok addig a játékban, hogy bizonyítani tudjam, semmiféle tp-t generáló dolgot nem csináltam

Emellett a respecializátor relikvia nem működik.Rákattintok és csak kidob az állatok oldalról...
Dátum: 2016.06.01. 21:11:44
Háborús statisztika alatt ez van kiírva:

(Legutolsó frissítés: 1970.01.01. 01:00:00)
Mindegyik kódot le tudtuk olvasni, de a teremben a 7-es sehogy sem ment.. Mi arra gondoltunk hogy valaki aki már megcsinálta, adni akart magának egy kis esélyt, és belefirkált
Azon kívül, hogy volt egy kód, amit 20 percnyi próbálkozás után sem olvasott a telefon egész okos próbálkozás volt.

Viszont aki okostelefon nélkül érkezik, mert van ilyen is, hisz elég változatos korban játszanak az emberek, azokkal szemben nem igazságos.
Kaptál egy nagyon jó választ,és csak megerősíteni tudom.
Egyszerűen fölösleges felmenni. Az okokat feljebb megtalálod.
Mi is elindultunk haza, amint vége lett az aukciónak.
Kordában tartottuk drága barátunkat
Skyle ha jöttél volna, tudnád hogy semmi érdekes nem volt

Volt egyszer egy nevezetes karakter: Vitathatatlan


Köszi
Idén nem túloztátok el a befizetés mellé a jutalmat... Nem érzek akkora kényszert a vásárlásra, mint eddig. Ezért most biztos nagyobb lesz a befizetésem
Dátum: 2016.05.04. 12:29:57
Alacsony szintű karaktereknek nagyon hasznos lehet a mitokronit csomag.... 15. szinten pont erre van szükségem. 7 ládából 7 csomag. Köszi Beho
Dátum: 2016.04.04. 12:58:57
Jogosnak tartom Thalia felvetését az enegiatéglával és a hasonló hulladékokkal kapcsolatban.
Alacsony szinten is annyi értelmét látom mint ő 200 feletti karakterrel.

Akkora tápot egy alacsony szintű karakternek sem ad 5 energiatégla... hát akkor egy 150-200 szintű karakternek?


A szinthez kötött jutalmak eddig is részei voltak a játéknak, ezért nem értem, miért ne lehetne bevezetni az eddig
meglévőkhöz néhány -magas szinten kukába való- dolgot.
Dátum: 2016.03.15. 01:33:47
Én azt hittem az egész eventre szól a buff, nem csak az adott szintre. Így már más a helyzet
Dátum: 2016.03.13. 19:44:46
Jogos
Dátum: 2016.03.13. 14:54:42
A szörnyek erejével semmi baj nem volt. 11. szinten kezdtem az eventet és 14 voltam mikor befejeztem. Előfordult hogy a klónomtól kikaptam, de nem volt egetrengető probléma. Ha valaki erősnek érzi/érezte őket, legközelebb vegye meg a 10%-os gyengítést.

A kincsek teljesen rendben voltak. Közel 100 templomkristály mellett 54 szörnytalizmánt
25-30 hűségszilánkot, 37 energiakoncentrátum és egyéb apróságokat szedtem össze, a fétis mellett. Ha valakinek ez nem elég, akkor szerezzen másképp ilyen tápot 10-15 szint között. Magasabb szintű karakterrel nekem is "gyengének" tűnt a jutalmazás, de az event végére összejött egy szép nagy adag, ezekből az igen is hasznos dolgokból.
Nem is említve az akciós vásárlásokat és sorsjegyeket, platinákat.

Egyetlen hibának a hordatrófeák mennyiségét keveslem. Ha nem tudtam az első néhány napon többet játszani, már esélyem sem volt a fétisre. Ha ilyen lenne a következő is, az újak/újrakezdők csak évek alatt tudnának ehhez a fétishez hozzájutni.

Összességében 10-ből 9-es az event. A fölösleges grafikai megoldás lassította egy kicsit a telefonos játékot. A sétáló emberkét el lehetne hagyni vagy mozdulatlanná tenni és kattintásra, mozgás nélkül ugrana a következő mezőre...
Oldal: 12