Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
321. hozzászólás - 2016.06.24. 14:50:40 (Válasz Offsboy #320 hozzászólására.)
A pénzed, amit a Behónak fizetsz, nem kompenzálja a lepontozásom, csak úgy mondom.
De nem bánnám, ha elmondanád, hogyan milyen játékbeli hiányosságomra figyeltél fel az előző hsz-emben.
Szívesen tanulok a nálam okosabbtól.
Pontszám: 8.08
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
322. hozzászólás - 2016.06.24. 15:01:43 (Válasz Reorx #321 hozzászólására.)
Ha elolvasnád a topicot, magadtól is rájönnél, ha meg abból nincs meg, a további magyarázatból sem lesz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.08
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
323. hozzászólás - 2016.06.24. 15:03:47 (Válasz Offsboy #322 hozzászólására.)
...
A hozzászólást mist módosította 2016.06.24. 15:04:38-kor
Pontszám: 8.99
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
324. hozzászólás - 2016.06.24. 16:28:37
LE szívás nélkül a 30K LE mindössze 21TP-ért nálam jó rablást jelent. De ha hozzá vesszük azt a szaros 80K-s szívást akkor igazad van,tényleg nem lehet rabolni
Megyek
Pontszám: 8.07
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
325. hozzászólás - 2016.06.24. 16:39:26 (Válasz Megyek #324 hozzászólására.)
Ugyan, hagyd, ez biztosan normális. Hiszen ha a szavazás úgy hozza megmaradnak a portyaszabályok. Én buta azt hittem nem jó dolog szb csata 10x-ét keresni pp-nként, de csak mert a békés világ rezgéseit nem éltem át eleinte. Jól van ez így! Csak tényleg befoghattam volna a pofámat, hogy majd 1-2 év múlva elhízott fókaként vicceljem meg pl. Arielt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
326. hozzászólás - 2016.06.24. 16:53:45
óóóóóó baszki...bocs legközelebb én is befogom
Megyek
Pontszám: 8.07
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
327. hozzászólás - 2016.06.24. 17:12:37
Ez arc. Nem számít, kit vágtok tönkre.
Hogy is számítana nektek, mini-istenek?
Offs. Korrekt vagy, isten, a legtáposabb, miért nem vagy emellett belátó is? Miután írtad, hogy itthagyod a v3-at, mégis maradtál, mert rábaeszéltek a szövitársaid...
Továbbra sem látom a v3-as Terminátorokat. Hol vannak?
Megcáfolhattok, lehet igazatok: minden v3-as csaló és hazug - de akkor, kérlek benneteket, mutassátok meg, hol vannak, melyik világon, kit rabolnak?
Az eddigiek azt mutatják, hogy Ti jöttetek ide tápolni, Ti veritek földne a v3-osakat...

Utolsó komment. Egy béna, játéktudásban nulla karaktertől. Bocs, hogy egyáltalán fórumozni mertem.
Pontszám: 8.71
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
328. hozzászólás - 2016.06.24. 17:30:57 (Válasz Reorx #327 hozzászólására.)
Nem az a kérdés, hogy vannak-e V3s terminátorok,hanem hogy a világ szabályrendszere adott-e ahhoz, hogy minden más világnál több LE-t facsarj ki az erőforrásaidból. Erre pedig igen a válasz. Az, hogy ezt nem használták ki durván a V3asok, az nem jelenti azt, hogy nem is lehetett volna.
Szerinted ha nem lehetne V3n terminátort nevelni, akkor
1, Minek vetődött fel ez a topic?(ha eleve gyengébb karit lehet ott nevelni)
2, Szerinted Offs minek cseszett el 200 kavicsot, hogy átmenjen oda?
Nyilván azért, mert ott sokkal több LEt tud összeszedni.
Miért? Mert V3n van egy szorzó a portyalére, és ez hat a lélekszívásra is. ha sok győzelmed van, és buksz egy szívással 2000 LÉt, akkor leeht, hogy az ellenfél 15000t kapott. Mindebből te semmit nem érzékelsz, nem ért nagy kár, nem érzel kényszert az LE elköltésére, vagy a lélekszívás védelemre.
Ebből adódóan LE hegyeken ülnek V3n, és a szoró miatt a semmiből termelődik a Le, bőven nagyobb szorzóval, mint a szövibajnokságon
Pontszám: 6.38
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
329. hozzászólás - 2016.06.24. 17:33:27
Csak megsúgom, hogy ami karakterem ott van az ott is kezdte... És a TOP az igenis folyamatosan rabolt és nem vadászatból lett ennyi meg ilyen táp kari... Kicsit olvass vissza és akkor látni fogod,hogy eddig ki mire meg hogyan is reagált
Megyek
Pontszám: 8.07
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
330. hozzászólás - 2016.06.24. 17:44:41 (Válasz Reorx #327 hozzászólására.)
Egy szo: kenyelem.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.54
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
331. hozzászólás - 2016.06.24. 17:53:48
Arc, arc, arc. (Már ha szabad még az utolsó komment után írni.)
A válasz nem.
A topik miért vetődött fel? Erre én nem tudom a választ, de azt tippelném, hogy a legtáposabb VU-karakter valamivel elégedetlen volt.
Nem nézitek semmibe azt, aki nincs a TOP-lista tetején, sem azt, aki nem fizet be.
Az, hogy van lehetőség a csalásra, nem a v3-as nem befizetők hibája. Az, hogy eddig nem használta ki senki, nem azt mutatja, amit Ti mondtok, hogy mindenki potenciális csaló, hanem azt, hogy van még olyan, aki nem akarja tönkrevágni más játékát.
Mert tudom, hogy 10-20 embernek csak a LE számít, mindegy, hogy valakit ellehetetlenít-e közben.
Ez így rendben is lenne, ha nem direkt azért alakult volna olyan v3, amilyen, a szabályok szerint.
Ti jöttetek ide tápolni. Ti sírtok holmi nem létező csalás miatt. Ti feltételezitek másról azt, amit Ti csináltok (pl. napi 7-10 támadás ugyanarra, és értetlenség, ha hatába bújik vagy töröl.)
Ez a v3, amit most tönkrevágtok. És ez nektek nem elég.
Még mellékesen le kell csalóznotok mindenkit.
Hurrá....
Pontszám: 8.26
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
332. hozzászólás - 2016.06.24. 18:09:03
Látom sikerült kiragadnod a lényeget Hát haver ezek után végképp felesleges is bármit írni, nagyon nem fogtad fel, hogy miről is beszélünk. Na de mindegy, elvégre ez volt az utolsó HSZ-ed
Megyek
Pontszám: 7.69
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
333. hozzászólás - 2016.06.24. 19:55:11 (Válasz Ricskosz #328 hozzászólására.)
Mert V3n van egy szorzó a portyalére, és ez hat a lélekszívásra is.

Úgy látszik, hogy itt komoly értelmezési probléma esete áll fenn.
Leírás alapján, idézem (forrás: http://vegzetur.wikidot.com/vilag3):
"A lélekszívott lémennyiségre is hat egy *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2 és maximum 1!) szorzó!"
Azaz: minimum esetén korlát van, maximumnál 1-es szorzó, ami semmit nem változtat...
Újabb idézet, ugyanonnan:
"A portya során szerzett LE maximalizált"
Azaz korlátos. Ez V3-as sajátosság. Semelyik másik világon nincsen ilyen szabály. Adott két karakter, mindkettőnél X mennyiségű LE. Egyik legyőzi a másikat. Kérdés: melyik az a világ, ahol a győztes messze a legkevesebb LE-t fogja elvinni?

Hadd kérdezzek vissza:
1. Minek vetődött fel ez a topic? Ha senki nem tudott/akart/nem volt lehetősége erősebb karaktert nevelni itt V3-on? Egy csúcsragadozó (Offs) világváltása volt a kiindulópont, ő maga jegyezte meg, hogy az itteni legerősebb játékos milyen szinten el van maradva tőle megaesszenciák stb. terén)
2. Ha ennyire jó itt V3-on, miért is nem özönlenek ide a többi világról a karakterek tápolni? Hisz várja őket a sok fóka szeretettel!

Végtelenül elkeserítő, hogy egyetlen karakter világváltása miatt kell a teljes világot korlátozni, amikor az itt "élők" ezekkel a szabályokkal nőttek fel. Ráadásul egy vadászat közben felugró 2 lehetőséges szavazás fog dönteni, amit a játékosok ki tudja milyen százaléka tölt ki; és a kitöltők közül ki tudja hányan döntenek tudatosan, átérezve a 'problémát'. Két rossz lehetőség közül választva.

És Reorx védelmében: minden véleményre szükség van, függetlenül játéktudástól, toplistától, befizetéstől, és a többi. Semmi szükség személyeskedésre. A játékosok döntő többsége nem csúcsragadozó.

Offs: maximálisan elismerem a játékbeli képességeid, tisztelet érte. Remélem elhiszed, hogy mind a fentieket, mind az alábbiakat nem személyed elleni támadásnak szánom; hanem ténynek - ahogy én látom. Nem jönnél át hozzánk egy hétre? Esetleg pár szövit végigjárva? Csak kíváncsiságképpen, hogy ugyan mit szólnak a jelenlegi szövitársaid.
Tudom, hogy kicsit ezzel messze kanyarodok, de: ha valaki képes megtenni valamit, akkor meg is kell tennie?
Pontszám: 9.04
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
334. hozzászólás - 2016.06.24. 20:37:07 (Válasz Kondor76 #333 hozzászólására.)
Minek vetődött fel ez a topic?
Mert 1 pp V3-on átlag 130k LE-t termel (nagyszámú mintavétel!), míg máshol csak 17k-t, maxos EH esszencia használata mellett 32k-t. Ezek számok, tények. Moralizálásnak nincs helye amikor erről beszélünk. Tudom nem mindenkinek ennyi LE-t hoz, de csak tápolódás és erő+támadás+LE szívás kérdése, és ennyit hozhat.
Ha ennyire jó itt V3-on, miért is nem özönlenek ide a többi világról a karakterek tápolni? Hisz várja őket a sok fóka szeretettel!
Ha nem változnak a szabályok, jönni fognak ne félj.
Végtelenül elkeserítő, hogy egyetlen karakter világváltása miatt kell a teljes világot korlátozni, amikor az itt "élők" ezekkel a szabályokkal nőttek fel.
Szerintem az az elkeserítő, hogy valakik évekig képesek röhögni a markukba, tudván, hogy más világokon mennyivel kevesebbet ad 1 pp, aztán a hattyú halálát eljátszani mikor előjön a kérdés.

Köszönöm az invitálást, inkább most nem élnék vele.

Tudom, hogy kicsit ezzel messze kanyarodok, de: ha valaki képes megtenni valamit, akkor meg is kell tennie?
Ez egy játék. Lehet holnap elpukkan az összes szerver, a beho beint a játéknak, vagy akármi, és ennyi volt. Attól hogy sokan tolják bele az őskövet, és hosszútávú terveket szövögetnek, ez még csak egy játék lesz, amit nem kell komolyan venni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.60
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
335. hozzászólás - 2016.06.24. 21:22:53
https://youtu.be/_5ozGWLYeFY

Szerintem kimerítettétek a témát.

Miklós, mi az eredménye a második szavazásnak?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
336. hozzászólás - 2016.06.24. 21:24:32 (Válasz Offsboy #334 hozzászólására.)
Köszi a válaszaid! V3-on írtam neked privátot. Remélem tudsz rá majd egy kis időt szakítani.
Pontszám: 8.65
közkedveltPocokomFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
337. hozzászólás - 2016.06.26. 11:53:58
Nem játszom már V3-on, de egy inaktív karakteren keresztül szemlélem az eseményeket.
Minden tiszteletem Offs! Ugyanolyan "negatív karakter" vagy mint amilyen szerettem volna lenni, és jelenleg is.
Tévedés ne történjék. Nem akarok legyőzhetetlen lenni, csak az a karakter akit nem éri meg támadni.. Magas lopás/másodlagosok stb stb..
Nincs azzal semmi probléma, ha valakinek nagy a lopása, ez is egy opció.
Bárki fejlesztheti, ez nem egy egyedi képesség. A lélekszívás pedig a legegyszerűbben ellensúlyozható tulajdonság volt.
Példaként hoznám, egy, már régen törölt karakter elleni ténykedésem.
Yaksee napi szinten 3-4 alkalommal támadott, mert jó küldi célpont voltam. Nem volt kábítás ellenállásom, magas kritikusok, és LE szívás védelmem sem volt túl magas.
100 őskövet költöttem akkoriban (+100 kiégett), csak arra, hogy Yaksee, az egyetlen támadóm kedvét elvegyem a további támadásoktól.
A LE szívás védelmem 4%-kal volt magasabb mint az ő LE szívása, és a kábítása is csak néhány százalékkal volt magasabb, mint az én ellenállásom.

És hogy visszatérjünk a lopás szakira, 600 ponttal megnöveltem. Elég volt 1x veszítenie, és utána soha többé nem támadott.

Sem küldizni nem tudott rajtam, sem szívni, és még 32 követ is elloptam tőle. Ugyan ez nem tétel az elhangzottakhoz képest (170-200), de megmutattam neki, hogy elég 1x nyernem hogy neki ne érje meg többet próbálkozni.
Ezt bárki meg tudja tenni, tud védekezni.
--------------------------------------------------

Az viszont, hogy a rabolható/ szívható LE "maximalizálásán" gondolkodik a vezetés, hányingerkeltő.
Békés világ címén folyik a játék a v3-on ahol a rabolható Le eddig sem volt túl sok, mert lényegtelen volt hogy 100 millió vagy 500 millió LE volt nálam, csak a GY/V arányom függvényében rabolhattak. Más világokon ugyanilyen arányokkal ha van nálam 4-5 millió lélekenergia, már 1 milliótól biztosan el is köszönhetnék.
Az nem probléma ha V1-V2-n valaki 2-3 milliót rabol egy portyában? De ha V3-n a lélekszívással rabolt LE eléri a 3000/TP-t akkor már boszorkányság és feketemágia....

Ki találta ki ezt az eszméletlen nagy baromságot? Birka megint unatkozik vagy mi? Offsboy megjelenésével megint előjöttek a V3 "Hibái"...
Ha valaki többet fizet a játékért mint az átlagos, akkor az ő szava szent. Ezt eddig is tudtuk, hogy nem az őskőmentes karakterek alakítják a játékot, de most arról van szó, hogy a fizető karakterek is zúgolódnak. Miklós egy kicsit el kellene gondolkozni azon, hogy miért is az 1% szavára hallgattok és nem a maradék 99% a fontos.


És ebbe nem tartozik bele az, hogy az elismert hibátokért még csak elnézést sem kértetek.. Arról nem is szólva hogy nem állítottátok vissza az az előtti állapotot, annak ellenére hogy egy játékost kár ért...egy fizető játékost. Nem véletlenül ez a sokadik karakterem a sokadik világon. Alapvetően a hozzáállásotokkal is problémák vannak. 8. karakterem ami a törlés szélén áll....


Semleges vagyok , annak ellenére hogy több évig Illuminatis voltam. Mindkét oldalról személyesen ismerek játékosokat, elnézést ha bárkit sikerült megbántanom
A hozzászólást Pocokom módosította 2016.06.26. 11:57:32-kor
V5 Vitathatatlan - Shibusen
V3 Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.81
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
338. hozzászólás - 2016.06.26. 13:25:04
Én továbbra sem értem, hogy mások miért nem értik mi a probléma. A probléma az, hogy elszívok LÉ szívással 100k-t egy portyában, a vesztes fél meg bukik 5k-t. Az összes többi (lopás, világok közötti átlépés, másodlagosok, őskövek) csak mellékzönge.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.10
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
339. hozzászólás - 2016.06.26. 14:42:08 (Válasz LanMaffia #338 hozzászólására.)
Azért nem értjük mert ez nem újdonság.
Mindig így volt. A világ alapjait kérdőjelezik meg ezzel azok, akik a világot kitalálták.
Továbbra sincs baj ezzel. A baj a világ megnyitásával lett. És abból fakad, hogy mikor ezt tették, nem gondolták át a különböző szabályokat, és még sok minden mást.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.06.26. 14:42:59-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.39
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
340. hozzászólás - 2016.06.26. 14:55:51 (Válasz Tigrisnyul #339 hozzászólására.)
Amikor elkezdődött a világ még szerintem LÉ szívás sem igen volt. Vagy ha igen, akkor ultraminimális és semmilyen tényleges hasznot nem hozó. Ahogy teltek az évek egyre erősebb felszereléseket lehetett beszerezni, amivel ezt a LÉ szívást az egekbe lehetett emelni. Senki nem szólt JV-nek, hogy itt nagyon elcsúsztak a dolgok. Most igen.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.37
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!