Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 3-as világ szerezhető LE
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
401. hozzászólás - 2016.07.07. 17:22:01 (Válasz Mortal55 #399 hozzászólására.)
Példa : V3.

Miért is kellene feltétlen a zár?

Nem, nem értem miért baj a végtelen erőforrás, ha mindenkinek végtelen.
Báró Samedi
Pontszám: 7.46
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
402. hozzászólás - 2016.07.07. 17:25:14 (Válasz Azazel #400 hozzászólására.)
Az számít, hogy nem marad világon belül. Volt rá szavazás, hogy mi legyen a megoldás, nerf vagy zár, 200 játékos szavazott, és ez lett. Világos, hogy te a zárat szeretnéd inkább, de attól, hogy ennek igéjét hangosan szórod, attól még ugyanúgy csak 1-et ér a te szavazatod is.
Ha nem most derül ez ki, hanem 3-4-5 éve jelzik az ott élők, hogy "figyi, LE-t teremtünk a semmiből, biztos így akartátok?", akkor nem fájna ez most ennyire, mert nem fajult volna idáig. Amúgy én lennék a szar arc aki irigységből ütöttem ezt a nerfet? Ahelyett, hogy a mindenkinél magasabb erőmmel és taummal szárazra szippantok mindenkit napi 90pp-ből? Tényleg mekkora önző állat vagyok.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.80
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
403. hozzászólás - 2016.07.07. 17:51:10 (Válasz Offsboy #402 hozzászólására.)
Nem, nem a zár a megoldás.Legalábbis nem az a zár, amit lehetett választani. Leírtam, hogy szerintem mi lett volna a megoldás.

Nem, nem vagy szar arc. Tetted amit jónak láttál, még azt is elhiszem(rólad igen), hogy jó szándékkal, csak épp nem jól értelmezted a problémát.Nem a v3 szabályai okozzák.Azzal van bajom, aki/akik a két megoldást felvetette, és azzal, aki csak ezt a két lehetőséget hagyta.Mert lehetett volna másképp is. A másik probléma pedig, az igazi gyökere a dolognak, a világok közti átjárhatóság.Ha zár, akkor zár mindenhová.Persze ez már halottnak a csók, felesleges lenne.Soha nem lett volna szabad megengedni.

Nem kell önkéntes mártírnak lenni. Teljesen mindegy, ki, miért megy át másik világra, a gond az, hogy át lehet menni. Az átjárást kell ésszerűen szabályozni, nem lezárni, most már nem, ha már eddig nem volt zárva, és ki lehetett használni.


Amúgy 3-4 éve ki jelezte, hogy figyi: babszemért vesszük a legtáposabb cuccokat a néptelen világokon az AH.-ban, ha átruccanunk? Ha jelezte volna, akkor is az lett volna a megoldás, hogy befalazzuk az adott világot, vagy adunk egy 200 szoros minimál árat??? Az tetszett volna?
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.07. 17:55:15-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.46
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
404. hozzászólás - 2016.07.07. 18:00:57 (Válasz Azazel #403 hozzászólására.)
Én több, mint 2 éve jeleztem. Többször is. A mostani találkozón is. Eredmény semmi, de simán el tudom képzelni hogy egyszer majd csak lesz. (mondjuk mintha pont az előző után lett volna egy olyan új szabály, hogy találkozó után/előtt x ideig nem lehet világot váltani)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
405. hozzászólás - 2016.07.07. 18:12:34 (Válasz LanMaffia #404 hozzászólására.)
A francba...erre most nem tudok mit mondani Jól tetted.

Megoldásképp zárjuk a v2-t, vagy euróval kelljen licitálni, játékbeli pénz helyett. Esetleg a v1-t zárjuk le,vagy legyen fizetős szerver.
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
406. hozzászólás - 2016.07.07. 18:24:16 (Válasz Azazel #401 hozzászólására.)
Rossz példát hoztál fel, ami ráadásul nem is példa már, egy szép nagy tervezési hiba amit igyekeznek korigálni, mivel eleve nem ez volt a cél, olyan példát hozzál fel aminél a korlátlan erőforrás "politikája" valós, szándékos és működő. Minek a világzár, kérlek mond hogy ezt te se mondod komolyan, ha mégis, akkor még egy tökönrúgást kapott az emberekbe vetett hitem. Mert ha ezek a klónmester hiperkockák kiszabadulnak más szerverre, akiknek ez a lehetőség nincs meg, azoknak esélyük sincs a hiperkockák örjöngése ellen. Na akkor hol is az az egyellő feltétel és a mindenki hozzájuthat úgyis a lehetőséghez érvelésed alapja? Arra miért nem lázadsz hogy miért nerfelték olyan csúnyán a kincskeresést? Ne mond hogy az csak a komolyan fizető játékosok kiváltsága, mert szép nagy tévedés, nem kell hozzá komoly befizetés, mindenkinek adott a funkció, mégis nerfelték, ráhadásul komolyabb ellenvetést se kapott. Meg ott a mito robbanás, úgy kiherélték hogy azt várom hogy mikor esik teherbe, az se probléma. Nyugodj meg, ez már így marad ha a fejed tetejére állsz is és egy két hónap múlva már a kutyát se érdekli a téma.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
407. hozzászólás - 2016.07.07. 18:47:37 (Válasz Mortal55 #406 hozzászólására.)
Totál nyugodt vagyok...csak nem tetszik, hogy egy elképzelt, esetleges katasztrófa miatt, szavazni kellett, hogy a tüdőm, vagy a májam akarom kivetetni, most. De valamelyiket mindenképp kiveszik.

Az általad említett nerfek nem csak egy világot érintenek, hanem mindet. Annak meg direkt örülök, ha valami csatlósos szarságot nerfelnek, mert az egész csatlós téma egy iszonyat hiba ebben a formában.

Idézet: Mortal55 - 2016.07.07. 18:24:16
Mert ha ezek a klónmester hiperkockák kiszabadulnak más szerverre, akiknek ez a lehetőség nincs meg, azoknak esélyük sincs a hiperkockák örjöngése ellen. Na akkor hol is az az egyellő feltétel és a mindenki hozzájuthat úgyis a lehetőséghez érvelésed alapja?


Ott az egyenlő feltétel, hogy te is válthatsz világot, és lehetsz klónmester. Meg aztán, ha akkora nagy királyság a v3, minek menne el onnan? Pláne tömegesen?
Meg ugye elhangzott itt, hogy "lehet védekezni...", lehet, és akkor esetleg majd azoknak is kell, akiknek eddig nem kellett. HA lesz olyan, hogy mennek....de egyelőre csak jöttek ide, nem mentek innen ugyebár...
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
408. hozzászólás - 2016.07.07. 18:47:42
Na, ez már sok, "klónmester hiperkockák", akik ráadásul csalók, mert kussoltak a hűdeszuper nerfről?
Azon a világon, ahol nem lehet LE-t rabolni? Mond, Te magadnál vagy?
"Kiszabadulnak más szerverre?"
Örülnek - illetve örültek, hogy itt békén hagyják őket, mármint a túlnyomó többség.
Volt szavazás - nem is egy, miért is nem egy??? - van ma déltől szankció, le lehetne szállni a v3-asok szapulásáról most már tényleg.
Innen senki nem ment máshová rabolni, ahhoz túl kicsik, vagy azt is elfelejtettétek, hogy az egész probléma (?) onnan indult, hogy páran ide jöttek LE-t rabolni?
A csalás lehetőségét kellett volna megszüntetni, és meghagyni a békés világ jelleget.
Ne abból induljunk ki, hogy egy karakter egy ütőtávban LE-t tud szívni, hanem gondoljuk át a témát globálisan.
Illetve ezt kellett volna.
Most pedig ideje lenne lezárni a topikot, mert durva, hogy még most is azok a hunyók, akikkel kibasztxk.
Már bocsánat.
Pontszám: 9.35
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
409. hozzászólás - 2016.07.07. 19:00:23 (Válasz Azazel #407 hozzászólására.)
Tudtam én hogy nem kellett volna magyarászkodnom, komolyan bármit mondok, kicsit megbuherálod és vissza vágsz aztán azt is magyarázhatom, de megint buherálsz és kész a végtelen vita, ehhez meg kedvem éppen nincs, bocsesz hogy eddig is feltartottalak, olyan dologra kár is energiát pazarolni, ami úgy is elcsendesül magától.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
410. hozzászólás - 2016.07.07. 19:13:02 (Válasz mist #408 hozzászólására.)
Kár hogy nem címezted konkrétan a hsz-edet, de van egy olyan érzésem hogy nekem szántad, ebben az esetben, "mond, te magadnál vagy?". Mondtam én hogy köcsög csalók a v3-as játékosok, szóltam én konkrétan is egy rossz szót ez ügyben bármelyik v3-as játékosra? Hát még én magam mondtam hogy vissza minden és még hívok is oda pár új játékost és elökörködünk, majd ha az ottani békés ökörködést megunva szétszéledünk vandálkodni más szerókra aztán akinek nem tetszik annak mondom hogy akkor menjen a v3-ra ha békét akar. Elvégre úgy néz ki hogy egyesek szerint ez teljesen elfogadott opció. Nem is tudom minek töröm itt magam és pazarlom az időmet, több értelme lenne vagy motorozni mennem vagy kockulni valamit a gépen mint hogy itt pötyögök a telón. Jut eszembe, ha nem nekem szólt a hsz-ed akkor ezen okoskodásomat vedd tárgytalannak és én kérek elnézést.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.07.07. 19:14:56-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
411. hozzászólás - 2016.07.07. 19:15:09 (Válasz mist #408 hozzászólására.)
A csalás lehetősége meg lett szüntetve mist, azáltal hogy most már lehet LÉ-t bukni LÉ szívás esetén. A téma át lett gondolva globálisan. Még új tárgyakat is kaptatok, holott LÉ védelemre öltözve így is majdnem tökéletesen védelmet lehetett felépíteni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
412. hozzászólás - 2016.07.07. 19:25:24 (Válasz LanMaffia #411 hozzászólására.)
A csalás lehetősége úgy lett megszüntetve, hogy a Békés világ jelleg lett megkurtítva, holott máshogy is lehetett volna.
Én emlékszem rosszul, hogy a topiknyitó hsz-nél a csalás lehetősége volt az egyik fő szempont, de a szavazásnál (szavazásoknál...) nem volt olyan opció, ami a Békés világ jelleg meghagyása mellett oldotta volna meg a gondot?
Most komolyan, olyan nehéz lett volna egy ilyen megoldás?

Mortal: igen, direkt nem címeztem Neked a hszt, bár az idézet Tőled van. Remélem, nem sértettelek meg, ha mégis, bocsánatot kérek.
A hsz összességében a topiknak szólt.
Pontszám: 9.03
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
413. hozzászólás - 2016.07.07. 19:26:16 (Válasz Mortal55 #409 hozzászólására.)
Ahogy érzed. Bár egyetlen szavad sem csavartam ki, értelmeztem át, " buheráltam meg."

Mik a tények?

v3-on lehet a semmiből lét termelni. Bárki megteheti aki v3-on van. Lehet világot váltani.

Fikciók :

termelik is
nagy tételben
világot fognak váltani
másik világokon agyonvernek mindenkit

Tudsz mondani egyetlen példát, ami a fikciók közül bizonyítottan megvalósult?
Mernél egy évi fizetésedben fogadni, hogy a fikciók közül bármelyik is megvalósul?
Ha megvalósul bármelyik is, biztos hogy nem olyan karakter lesz, aki más világról jött a v3.-ra, direkt ezzel a céllal?
Ha valaki tart tőle, hogy a fikciók közül, bármelyik megvalósul, átjöhet v3.-ra, hogy hasonló módon feltápolva magát, védekezhessen ellenük ?
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
414. hozzászólás - 2016.07.07. 19:33:58 (Válasz mist #412 hozzászólására.)
Mi az, hogy békés világ jelleg? Ez így sehol nincs leírva szerintem, de sokan pufogtatják. Mi ez a jelleg és mitől változott meg? Mert az a "jelleg" amivel elindult az egész, arra irányult, hogy csökkentse a portya iránti lelkesedést, amit korlátokkal oldott meg. Ha mindenki azért játszik ezért a világon, mert jobban tetszik a vadászat, mint a portya, akkor ezen jelleg továbbra sem változott.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.74
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
415. hozzászólás - 2016.07.07. 19:49:41 (Válasz LanMaffia #414 hozzászólására.)
A békés világ jobban preferálja a karakterfejlesztést, a hangsúly nem a másoktól elrabolt lélekenergián van. Ezért a többi világhoz képest a szabályok valamelyest eltérnek.
http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

Ha már mindenképp a válaszokat kerülöd meg, és újabb kérdéseket hozol elő.

Ez azért nem volt bonyolult kérdés, most jöhetnének a Te válaszaid is, mert elég sok minden mellett elsiklottál.
Pontszám: 9.03
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
416. hozzászólás - 2016.07.07. 19:54:10 (Válasz Azazel #413 hozzászólására.)
Tudod, volt már olyan fikciónak hitt lehetőség aminél állítottam hogy kivitelezhető ezért fogadni mertem volna rá hogy nerfelni fogják, erre jött hogy az úgyis lehetetlen, de azért csak bátran próbálkozz csak, úgyse nerfelik, mondom kihívás elfogadva, komolyan rá is feküdtem de hopp a semmiből bumm a nerf. Most komolyan megintfussak felesleges köröket az igazamért, hogy aztán még úgymond a képedbe se röhöghessek, mert előbb utóbb úgyis nerfelik? Szerintem meggondolatlanság fikciónak gondolni ezeket a lehetőségeket. Meglehet hogy te csak csupa törvénytisztelő kedves és fair play szellemében végletekig hívő emberrel vagy körülvéve, de sajnos nem mindenki ilyen. Vannak emberek, nem is kis számban, akik direkt annak élnek hogy széjjel szívvassák a többi embert, irígyellek hogy téged nem sodort össze a sors ilyen emberekkel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.01
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
417. hozzászólás - 2016.07.07. 20:08:29 (Válasz Mortal55 #416 hozzászólására.)
Én is ezen a bolygón élek, bár a lehetőségeimhez mérten igyekszem megválogatni a társaságomat

Értem amit mondani akarsz, de ennek ellenére, amiket fikciónak minősítettem, tényleg fikciók. Azért, mert megtörténhetnek, még koránt sem biztos, hogy meg is történnek.
Bő negyven év alatt bőven volt esély rá, hogy belefulladok a fürdőkádba, de azért nem dobtam ki, puszta prevencióból...(Lan, ha olvasod, bocs hogy megint példa )
Báró Samedi
Pontszám: 6.62
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
418. hozzászólás - 2016.07.07. 20:32:15
Lassan tényleg érik a globális világ...ahol egymásnak esnek a végzeturak és végzetúrnők és végre halomra lehet mészárolni egymást...óó igen, mesés káosz. Már csak a tudatlanokkal kell elhitetni, hogy ez nekik is jó lesz...

Viccet félretéve, össze kell vonni a világokat és megoldódik minden probléma
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.69
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
419. hozzászólás - 2016.07.07. 20:41:54 (Válasz Azazel #417 hozzászólására.)
Akkor kidobott pénz volt az a bukósisak amit vettem (egyébként nem azért mert kötelező, mivel segéd motoros kerékpárra nem az, bizonyos teljesítmény alatt), hiszen csak olyan legetőség az hogy bezúzódjon nélküle a koponyám, amire nagyon kicsi az esély? Nem attól lesz valami fikció mert kicsu rá az esély, akkor lottó szelvényt se vegyek (amúgy se szoktam soha) mert csak egy fikció hogy nyerhetek? Nemtagadod hogy a lehetőség adott erre a forgatókönyre, de attól még fikció hogy bekövetkezik. Az USA is fikciókra alapozva fordít komoly összegeket egy idegen faj támadásának vészforgatókönyvének megalkotására? (nem én találtam ki, ha ez is fikció, akkor nem az én agyam szüleménye). Meg sorolgatnám a anti fikciós példákat, de hiába ha te fikcionárius vagy. Hidd el megértelek, nem is kicsit és ez nem fikció, áll valami fontos infó róllam az aláírásomban, lehet még meg is mosolyogtatott mikor elsőre olvastad, vagy csak most nézed meg. Szóval el leszünk még egy darabig.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.67
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 3-as világ szerezhető LE
420. hozzászólás - 2016.07.07. 20:54:47 (Válasz mist #415 hozzászólására.)
Nagyon szívesen válaszolok bármilyen erre a témára irányuló kérdésre. Szerintem most is a kérdésed pontosítása miatt kérdeztem vissza.

A kérdéseid továbbra is nagyon határozatlanok. Mit kéne válaszolni? Azt hogy de? Vagy azt, hogy nem? Szerintem te most semmivel sem lennél elégedett.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.16
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!