Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Peater

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.06. 13:34:36
sziasztok!!
Szeretném jelelezni hogy aki ilyenm jó kérdéseket ki tud találni az sztem tartsa meg magának!! mert nem hiszem hogy sokan mennének ki az udvarra és szobai szönyeget feldarabolják h kipróbáljanak mindent!!

Melyik nem úszik a vízen?

Parafadugó
Szőnyeg
Kalapácsnyél
Alumínium csónak
Megjegyzem a kutya ki nem találja h. a szönyi nem uszik!! ugyh sztem törörjük a kérdést
Sziasztok!!
A kérdésem az lenne hogy ez a kérdés miértkapott rossz értékelést?
Melyik nem egy rádióadó?

Rádió 1
Danubius
Sláger
Viva
Dátum: 2009.03.13. 14:31:08
Jaj már elnézést hogy egyszerü kérdést tettem fel!!!
már az is baj ha valaki egyszerü kérdést tesz fel??? ha nehéz akkor az a baj!!
az hogy Melyik nem Micimackó szereplö? Malacka, Róbert Gida, Füles Törpapa
az jo kérdés? érdekes lassan ez a játék is értelmét veszti se egyenlö erö se normális színvonal!! erröl ennyit
Jah ha jól tudom a topic címe hibajelentés!! jelentettem a hibát hogy 7 jó és 1 rossz értékelés mellett a rosszat kaptam meg!!
Dátum: 2009.03.13. 13:37:22
Melyik évszak tart Márciustól Májusig?

Tavasz
Nyár
Ősz
Tél


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Ezt a kérdést tettem fel tegnap!! Szeretném jelezni hogy aki nem ismeri az évszakokat az iratkozzon be az általónos iskolába!!!valamint a vezetöség felé is jelezném hogy érdekes volt mert 7 jó és 1 rossz volt érdekes módon a rossz értékelést kaptam!!
mindenkivel szeretném tudatni hogy lehet bunkózni, de ennek meg lett az eredménye ha jó a kérdés ha nem ROSSZ ÉRTÉKELÉST fogok adni! ennyi a történet!!
Dátum: 2009.02.17. 22:54:06
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy azt h csinálják egyesek hogy 6. szinten méregfelhöt tudnak vásárolni?
A méregfelhő alapból 7 es szintü és 4 es szakértelemszintel nem tudom hogy hogyan lehet azt megvásárolni. ezt valaki magyarázza el légyszi.
Köszi: Peater
Dátum: 2009.02.14. 21:36:49
Üdvözletem minden harcolni és nem harcolni vágyó Végzetúrnak/úrnőnek!!!
Gyémánt szív a szövetségünk neve, melynek van 3 üres helye!! Szövetségünk a 3.világon található!
Ha kedvet érzel egy kellemes kis csapathoz akkor csatlakozz hozzánk! Az épületeket építjük mert azzal csak nyerhetünk, de azért a fejlődéseket sem vetjük meg
Várunk mindenkit aki úgy érzi hogy csatlakozna a szövetségbe és ezzel eröítené a közösséget
Üdvözlettel minden Gyémánt hordás bajtársunknak!!
Peater
Dátum: 2009.02.08. 21:48:48
Mennyi (5!-119)*3?

4
3
2
1
A 3 a megoldás csak kérdés hogy mi is volt akérdésben a "!" jel?
Azért irjuk oda sztem
Dátum: 2009.02.05. 22:26:27
Szia!! Köüszi a vélaszt de akkor is sztem nem ártana odairni hoyg meik nevét is keressük. én pl. a Wiki-t nem szeretem ezért ott nem is néztem. dehát ez van!! További jó játékot!!
Dátum: 2009.02.05. 22:01:50
Sziasztok!
KAptam kvizben a következő kérdést!!
Mi volt Sztalin születési neve?

Ioszeb Dzsugasvili
Vlagyimir Iljics Uljanov
Lev Davidovics Trockij
Iván Dumanovszkij Mezsgyelejev

A Keresöben utánanézve egyik választ sem hozta be szóval valami nem hiszem hogy jó lenne!! aki nem hiszi itt a keresö linkje!!
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Sztalin+&meta=

Várom a hozzászólásokat!!
Dátum: 2009.02.05. 21:57:13
Sziasztok!
KAptam kvizben a következő kérdést!!
Mi volt Sztalin születési neve?

Ioszeb Dzsugasvili
Vlagyimir Iljics Uljanov
Lev Davidovics Trockij
Iván Dumanovszkij Mezsgyelejev

A Keresöben utánanézve egyik választ sem hozta be szóval valami nem hiszem hogy jó lenne!! aki nem hiszi itt a keresö linkje!!
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Sztalin+&meta=

Várom a hozzászólásokat!!
igy már értem hogy miért baj hogy ékezetek lemaradtak. csak annyit hogy aki külföldröl játszik azzal is igy lehet szivatózni mert akkor ezentul én is ugrok mindenre. nekem spec. német laptopom van és arrol játszok amin egy dkg magyar betü nincsenigy mire kikeresem hogy meik az ékezetes letelik 2 hét.
de mind1 ezt is megtudtam. majd erre is figyelek meg máséra is
Ha helyesírási hiba volt benne akkor valaki jelezze most hogy mi volt az! én nem tudok rájönni magamtol ezért kérem a segitségeteket!Köszi!
nem rosszbol mondom
Hello Ifju Titánok!!
Egy olyan kérdésem lenne hogy az alábbi kérdés miért Rossz, hibás kérdés?
Mivel irányítjuk az autókat?

Kormánykerékkel
Lábbal
Amerre a szél fujja
Mi az az auto?
(a válasz a kormánykerék volt!)
Válaszokat várom: Üdv Petya
Dátum: 2009.02.01. 20:47:53
Sziasztok!! Egy olyan észrevételem lenne amely azt javasolja hogy az olyan kérdéseknél hogy milyen pnznem van a szlovákoknál és ehhez hasonlóak szten odakéne irni hogy mikor mert eléggé ugratós. ugyan a kérdést nem tudjuk hogy mikor készült és ezáltal a tippek rossznak is minösülhetnek.
Valamint volt egy olyan is hány magyar és magyar származásu nóbel dijas van? hát én összeszámoltam és bizony nem 13 hanem 15 jött össze(Lénárd Fülöp, Bárány Róbert, Zsigmondy Richárd, Szent Györgyi Albert, Hevessi Görgy, Békéssy györgy, Wigner jános, Gábor Dénes,Milton Friedman, Carleton D. Gajdusek,Polányi János, Elie Wiesel,Oláh György, Harsányi János, Kertész Imre
Dátum: 2009.02.01. 09:02:05
Szevasztok!!
Egy olyan kérdésem lenne hogy ha a 3. világban támadok ugyanolyan fegyverrel és péncéllal rendelkezö de kisebb tuél összeggel biro játékost akkor miért van az hogy állandóan veszivtek? de ez a nálam nagyobb szakértelüeknél is íggy van. sztem ez a vilád valahogy nem a gyémánt hordákat támogatja:(
Dátum: 2009.01.29. 10:21:46
nem enged be a rendszer a 3. világra pedig már mikor regiztem és a másodikban is játszom!! Azt irja hogy a karakter ezen a világon nem létezik!!
Dátum: 2009.01.04. 22:47:01
Hello!!
Találkoztam az emlult vadászatomban egy olyan kérdéssel hogy mi Magyarország hívószáma?? ezekkel a válaszokkal:48, 53, 67, 32 Szeretném kérdezni hogy nem lehetne e utánanézni mert szerintem nem igazán jo a 48 mert Mo. hivoszáma 36 tudomásom szerint.
Köszönettel: Peater
Oldal: 1