Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bagolyesz

Oldal: 1234
Dátum: 2009.06.28. 00:15:41
Panaszt szeretnék tenni, ugyanis a kínzókamrába raktam egy illetot még reggel és 0:07 kor kiszabadult! Hogyisvanez? Tudtommal a nap végéig lenne lehetosége rá..nem? 7 perc az 7 perc.
Ha valaki felvilágosítana az ugyben, akkor szívesen venném... koszonom
Dátum: 2009.04.07. 13:22:49
Egyetértek. Drága a játék. Olcsóbbá kellene tenni!
Hát akkor mi van ha politikai fehangú? A politika tetszik-nem tetszik az életünk része. Csak a sok pisis ezt a növény agyával nem birja felfogni. Tudtommal a diplomáciai kapcsolatok egyes klánok között is politikának minősülnek, igyaz kicsiben.
Rendkívul fel vagyok háborodva! Ma ezt kaptam: Ma, 21:08 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Valakik mero szórakozásból a rossz választ nyomják! Nem megy nekik a játék és ezt így bosszulják meg! Eddig problémám nem volt a kvízekkel, de hirtelenjében már a másodikat utasítják el. Ezzel eljutottam a 6. rossz kérdésig.

Hogy hívják a magyargyűlölő szlovák politikust, aki tankokkal le akarta rohanni Budapestet?

Ján Slota
Spejbl Hurvinek
Jeden Kokot
Milan Rúfus

Ebben mi a hiba?!! Ki az a alulinformált ember, aki erre ne tudná a választ?!!!
34 kvízkérdést feltettem helyesen. Nehogymárt valami gyengeelmu miatt megfosszanak a kvízkérdésfeladástól! Ha ez megtorténik, akkor keservesen csalódni fogok a játékban és valószínuleg abba is hagyom...
Kérem szépen a játék készítoit, hogy mérlegeljék eme helyzetet. Valami reformra van itt szukség.. surgosen, mielott elveszik az ember kedve mindentol. Koszonom
Bizony nagy harc volt anno!
Dátum: 2008.12.22. 17:58:16
Helló. Hiba van a karakterlapomon. Osszecsúsztak az ero, támadás stb. pontok. Légyszives javítsátok ki, mert nagyon zavaró. Nem tudom mi torténhetett!
Oldal: 1234