Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nover

Oldal: 12
Dátum: 2012.02.18. 11:46:22
Úgy látom hiába írom le a gondomat senki nem reagál rá, pedig a küldiért járó jutalom eltűnése nem kis hiba Így nem merem a következő küldiért átvenni a jutalmat, hátha az is eltűnik
Dátum: 2012.02.17. 08:50:03
Ma, 08:35 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sebezz 15-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!. A jutalmadat, 28500 lélekenergiát, 1 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.

Rá is nyomtam az átvétel gombra, csak a jutalmakat nem kaptam meg Már kezd betelni a pohár, lassú a játék oldala, sok a bug, úgy látom már csak a pénzt akarják beszedni a játékélménnyel nem törődnek Én a hármas világ indulásától prémiumos vagyok, de erősen elgondolkoztam rajta, hogy ezek miatt végleg abbahagyom a játékot
Dátum: 2011.12.11. 17:13:37
Milyen szín szerepel Líbia zászlajában?

1, piros
2, fekete
3, zöld
4, x(erre már nem mlékszem)
Helyes válasz (mármint a kiagyaló szerint) zöld

Érdekes, szerintem jó a fekete és a piros is http://hu.wikipedia.org/wiki/L%C3%ADbia
Dátum: 2011.07.22. 19:10:49
Jó lenne valami újítás a kiégett őskövekkel kapcsolatban, ugyanis amióta felépült az Energiakristályosító utolsó szintje a fölös igazira át nem váltott darabokkal nem tudok mit kezdeni. Talán ha db. x 1000 lélekenergia értéken be lehetne építeni a többi épületbe, vagy esetleg szakértelmet fejleszteni maximum fölé( pl.: intelligens kedvenc 51. szint 21000 LE+ 2db. kiégett őskő)
Dátum: 2010.03.07. 12:40:58
Melyik II. világháborús harckocsi volt szovjet az alábbiak közül?
Sherman
Katyusa
Pershing
Tigris

Szerintem a Katyusa( és mások szerint is pl:Wikipédia) nem harckocsi hanem rakéta sorozatvető amit esetenként teherautó alvázra szereltek. Érdekes hogy ilyen blőd, tudatlanságról tanúskodó kvízkérdéseket csuklás nélkül elfogadják
Ilyen formában a kvíz teljesen értelmetlen, hiszen ha valami érdekeset és nehezet kérdezel akkor azt elutasítják, de az amatőr tudatlanságot csak úgy sugárzó "kvíz" kérdések simán átmennek a rostán(lásd a fentit)
Ha az a helyzet, hogy csak idióta és helyesírási hibával teletűzdelt vagy esetleg kétmillió emberből egy embert érdeklő témájú kérdést lehet feltenni, akkor inkább lemondok a kérdésfeltevésről
Hát ezt érti valaki? Mi ebben a megválaszolhatatlan? Hosszú időn keresztül nem tettem fel kvízkérdést mert az értékelés elvette a kedvem, és most hogy újra próbálkozom megfenyegetnek azzal hogy megvonják tőlem a kvízírás jogát Szerintem nagyon sok embertől az értékelés jogát kéne megvonni.

Mennyi a teljes magassága a világ legmagasabb épületének a Burj Khalifa-nak?

828 méter
640 méter
1020 méter
nem a Burj Khalifa a legmagasabb

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ma, 12:34A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Ma, 12:34Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
Dátum: 2010.02.03. 13:03:34
Hát ezt érti valaki? Mi ebben a megválaszolhatatlan? Hosszú időn keresztül nem tettem fel kvízkérdést mert az értékelés elvette a kedvem, és most hogy újra próbálkozom megfenyegetnek azzal hogy megvonják tőlem a kvízírás jogát Szerintem nagyon sok embertől az értékelés jogát kéne megvonni.

Mennyi a teljes magassága a világ legmagasabb épületének a Burj Khalifa-nak?

828 méter
640 méter
1020 méter
nem a Burj Khalifa a legmagasabb

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ma, 12:34A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Ma, 12:34Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
Dátum: 2009.05.27. 20:07:01
Ha két vadászatot indítok, akkor csak egy kvízkérdést kapok és az első vadászatnál ezt írja : "Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni." Ez egy kicsit bosszantó!!

Üdv: Helldog
Mikor volt az első nagy gazdasági világválság?

1972-73 között
1929–33 között
2008-tól és még mindig tart
1867-1900 között

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Ezt azért megmagyarázhatná valaki
Dátum: 2009.03.08. 09:18:50
A Klónok háborúja hányadik rész a Star Wars sagában?
Második.
Hatodik.
Első.
Ötödik.

A Klónok háborúja a 2008-ban megjelent rajzfilm, ami a második és harmadik rész közé helyezhető el! Gondolom a kérdés feltevője a Klónok támadására gondolt, ami a második rész valóban.
Dátum: 2009.03.05. 22:42:27
Melyik könyvet írta Stephenie Meyer?
Alkonyat
Hajnal
Este
Délelőtt

Ha ez hozzátartozik az általános műveltséghez valamilyen módon én megeszem a kalapom, pedig igen rágós!!!!!
Dátum: 2009.02.23. 13:05:13
Mivel játszják a boccia-t (bocsa)?
Tarott kártyával.
Golyóval.
fa ütőkkel.
Francia kártyával.

Bár maga a kérdés jó, de azért ez durva "játszják"
Dátum: 2009.02.16. 18:45:46
A skandinác mitológiában ki Thor?
görög főisten
a világ ura
bölcsesség istene
mennydörgés,vihar,termékenység istene

Sokácokról már hallottam, de skandinácokról még nem.
Dátum: 2009.02.15. 10:25:12
Esetleg: melyik Star Wars film készült másodiknak
Dátum: 2009.02.15. 10:14:11
Mi a Star Wars 2. részének a címe?
Predator
Jason X
A birodalom visszavág
Macskafogó

Szerintem A birodalom visszavág az 5. rész, a második a Klónok támadása. És ez a tuti!!!
Na ugye ugye már kapott is egy rossz értékelést egy jóval szemben
Félve tettem fel a következő kérdést:

Melyik kontinensen található a Viktória-vízesés?

Afrika
Európa
Ázsia
Ausztrália

Kíváncsi vagyok, hogy értékelik? Valószínűleg száraz lexikális tudás lessz a vége. "Elvégre nekünk MAGYAROKNAK semmi közünk hozzá"
Nem értek veled egyet Hunzs:
"Most mar eldontottem minden kerdest rossz kerdesnek jelolok be. Mert hat miert ne? Nem igaz? Masok is igy csinaljak."

Nem mindenki csinálja így csak a rosszindulatú buta emberek. Én csak a tényleg rossz kérdésekre reagálok, nem pedig bosszúból ha nem tudom a választ!
Dátum: 2009.02.05. 09:50:27
Melyik város neve volt régen Leninváros?
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Dunaújváros
Na szerintem meg nem, de mások szerint sem!

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából.

Tiszaújváros (1970. április 21-éig Tiszaszederkény; 1970. április 22. – 1991. február 1. között Leninváros) ipari város Észak-Magyarországon, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Miskolctól 35 kilométerre, a Sajó Tiszába folyásánál.
Oldal: 12