Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - majnx

Oldal: 123
Dátum: 2009.04.15. 22:10:59
Bevallom, nem olvastam el mind a 8 oldalt, lehet hogy lerágott csontra vetődök.

Egy dolog zavar. A péppé vert állatom felgyógyítása 2 lehetséges módon történik:

1. szintet lép.
2. fél óránként pöckölök neki egy gyógyítást. Ez szerintem egy teljesen felesleges aktus, semmi más nem indokolja, mint a "légy online egész nap" elv.
Elhiszem hogy másként van, ha majd lehet egyszerre sok gyógyítást (vadászathoz hasonlatosan) indítani. Akár bűvös kunyhó szintjéhez hangolva.
Dátum: 2009.04.14. 23:57:36
Ja, Darah, épp ezt akartam reagálni... csak megelőztél.
Az a hivatkozott háború akár kinézhetett péntek reggel sima győzelemnek is...egy nap alatt új szabályok meg felborítják a számítást.
Lásd v1 Lélekőrök, a top 5 szövivel (-TGY) vannak háborúban, és a legerősebbjeik nők. Lehet, hogy ők bőven buktak az ügyön.

Amúgy én láthatatlan voltam végig, ami nem nagyon érdekelte a +5 szintűeket. 14-ből 13 elvert, az állataim sebződését 950-ig számoltam, aztán feladtam.

Katakombába meg nem lehet minden hétvégén berohangálni.
Dátum: 2009.04.14. 19:37:02
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.14. 11:47:09
j

én kb 350 lélekenrgiát kaptam minden egyes nőtől és saccperkbra olyan 14 000 lléét profitáltam belőlük a 2 nap alatt azé ez egész szép kis összeg...úgyhogy én elégedetten dőlök hátra...

ám az tény hogy jövőre majd valmivel humánosabb megoldást kell kitalálni hogy a nőstények se húzzák a szájukat az iylenkor ugrásszerűen megszaporodó látogatók láttán...


Nekem meg esélyem volt a nulla lére, ami pont 14000-rel kevesebb a tiédnél. Mi az két szakértelempont? Semmiség... *irónia*

De a max átgondolatlanság a következő:
Háború. Y, a nő, péntek reggel lemegy a térképről (rokonok, család, akármi), és kedd reggel a következőt látja: Ellenfelei, pasik, úgy támadták 30 percenként, hogy minden győzelem után felgyógyították vissza 15% közelébe, de legalább fél órányi gyógyulásra attól. Ezen a női karakteren -milyen pompás ünnepi meglepetés- lehetett hozni a két nap közel száz győzelmet, tehát a háború ezen eldőlhetett. Úgy, hogy péntek reggel ez még nem volt ismert.

Na ezzel van a bajom!

Nem tudom volt-e ilyen,
Dátum: 2009.04.14. 07:58:16
Semmi bajom a szerepjátékkal, ha a szabályok mindenkire egyformán működnek...és a meghirdetett szöveg szerint.
Dátum: 2009.04.14. 01:00:54
Az a baj, hogy sok top játékos megszokta a jóvilágot, hogy egy hét az 2-3 kész küldetés.

Hát nem. Igaz, hogy a ki-be lépkedések megfékezésére ez egy teljesen alkalmatlan módszer, de mint küldetés egyedi. Jobban tetszik, mint hogy lépj x szintet.
És a legmókásabb küldetés akkor is az 5 döntetlen. Mindenki arra emlékszik, aki kész van vele.
Szerepjáték kell? Akkor miért lázadsz ha jön egy kevés belőle?
Dátum: 2009.04.14. 00:30:16
Huszonhét perce kedd van, és még mindig megy ez a locsolós genya! Ha most azon megy el a háborúnk, hogy a pasik 5 percenként betámadnak és felgyógyítanak gyakorlatilag ugyanoda míg alszom (hogyan is képzelem, nem?), akkor reggel 8kor törlöm a p!csába a karakteremet. 45. szinten 72 kővel együtt!

Nem vicc
Dátum: 2009.04.13. 21:54:14
Kijövök láthatatlanságból egy zűrös háború közepén, maxép, gyorsan egy epikus, egy térkapu, meg egy táposállat, lepattanás, elájulás, remek, nem hoztak rajtam csatát. Vígan klikkelgetek, amikor észreveszem, hogy 900Ép-m van, pedig most ájultam el. mert így is kaptam gyógyitalt! Meg adtam tojást. Emancpáció van, mentem meglocsoltatni magam...?

Hát most menjen a fejlesztő, aki ezt leprogramozta, oda, ahová reggelig kitalálom, de gyalog!

"Húsvét alkalmából egy kis meglepetéssel kedveskedünk: húsvét vasárnap és hétfőn ha a fiúk (azaz végzeturak) meglátogatják (!!!) a lányokat (azaz végzetúrnőket) (!!!) meglocsolhatják őket, tojásért cserébe."
Dátum: 2009.04.13. 08:25:23
Ha lenne Ghallán ombudszman, most panaszt tennék. Ez alapvető diszkrimináció! A férfiak kapnak +LE-t, a nők nem. A nők nem bújhatnak 15% ÉP alá, mert a támadás után visszagyógyulnak. Az állatom eddig 812Ép-t sebződött, mert meglepetés! Nem volt információm, hogy időben mind a kenellbe vágjam...

Jól el lett cs3szve az ünnepem, köszönöm Beholder!
Dátum: 2009.04.09. 15:00:33
Hogy hívták az első atombombát amit ledoptak.

Bigboy
Bigmum
Bigbool
Bigdad

én kérek elnézést...
Dátum: 2009.04.02. 13:29:46
Ki most Magyarország miniszterelnöke?

Gyurcsány Ferenc
Orbán Viktor
Horty Miklós
Kádár János

Jó lesz ez a kérdés két hét múlva?
Ki volt az a kr*tén aki ezt átengedte?
Dátum: 2009.03.30. 08:13:31
Az Imperium Galactica-nevü PC-s játékban milyen népel nem lehet leni?
Kra'Hen
Liten
Cheblon
Antari

Ez átfér, az én hibátlan kérdésem meg-mert gondolkodni kéne rajta-rossz válasz lesz nem létező helyesírási hiba miatt.

Meg aszongya:
Melyik hegy magasabb?
Csomolungma
Mount Ewerest

No comment...

Ez az egész kvízesdi arra jó, hogy fölcs3ssze az ember idegeit, mert a vacak, igénytelen kérdések simán átmennek, hasonló kvalitású minősítők segítségével. Normális kérdéseket meg elkaszálnak. Ugyanazok.
Dátum: 2009.03.28. 08:15:46
Egyelőre nulla tipp érkezett a hibámra vonatkozóan, de én nem adom fel.
Várom tovább a megfejtéseket!
Dátum: 2009.03.27. 22:35:50
Alkotmányunk szerint az alábbiak közül mi kell ahhoz, hogy köztársasági elnök lehess?

Elmúltál 35 éves
Jogász végzettségű vagy
Magyarország területén születtél
Soha még nem voltál pártnak a tagja

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Nos sem én, sem a winword nem lelt hibát benne. Lelkesen várom a tippeket, mi a hiba a szövegben!
Dátum: 2009.03.10. 13:02:21
Apád fia, de nem a testvéred. Ki az?

én
papa
anya
hugom

Itt a kérdés egyes szám második személyben van, míg a jó válasz nem.
Ebből én azt a tanulságot vonom le, hogy valójában ezt a kérdést én tetem fel, nem valaki ismeretlen...
Pedig emlékeznék rá.
A jó válasz erre a kérdésre "saját magad" lenne
Dátum: 2009.03.08. 09:08:30
Mi Kina pénzneme?
Renminmi
Kínai frank
Renminbi
Kínai dollár

-> A kínai pénz alapegysége a jüan, amely tíz jiaóból áll, utóbbi pedig további tíz fenre osztható.
Azért, mert valamit megtalálunk a Wikin, még nem biztos hogy nem marhaság, ezt ajánlom az értékelők figyelmébe is!
Tisztelettel
A "lesz" jövőidő kifogásod jogos, de számomra továbbra is rejtélyes ez a méretes hajtóvadászat és negatív diszkrimináció, amit az additív egységelem (nulla) ellenében végrehajtotok.

Szerintem a nulla semmivel sem rosszabb válasz, mint a 386, elvégre azzal meg azt az elvi hibát vétem, hogy keverem az EU és a Magyar Parlamantet.
Utolsó kérdés, mert mindre lehet ellenideológiát találni, ezért minden kérdés törlését meg lehet indokolni a naplementével vagy hamupipőke napirendjével.

Hány képviselője lesz Magyarországnak az EU Parlamentben a 2009-es választásokat követően?

386
24
22
0

Így jó lett volna???

"Ad2. Idiótáknak nézed a válaszolókat."
Megdöbbennél, hogy hányan nem tudják, mi az az Európa Parlament!
mer' a reklámtáskádban van egy pendrive, csak nem vetted észre!
"Hány évig aludt Hamupipőke? - semeddig), elfogadott ez a válasz."

Élt legalább 30 évet, ebből napi 8 órával is kijön tíz év alvás, amit Te simán elhanyagolsz, meghajlok az érveid súlya alatt!
Én meg nem írok egyértelmű kérdéseket/válaszokat!
Milyen színű az ég?
Zöld.
Ezek szerint ez rossz válasz, tagadja a kérdést (logika a köbön!), mert MINDENKI tudja, hogy az ég kék.
GYK: a párhuzam:
Magyaro. tagja-e az EU-nak?
Nem
Mert szerinted ez hibás válasz (nem hamis állítás, hanem rossz, törlendő kvízkérdés, mert mindenki tudja, hogy ez nem lehet a megoldás)

az egy sem válasz be nem jelöléséhez minimum tudni kell, hogy MO. EU tagállam, ÉS küldhet EU parlamentereket a képviseletre.
Oldal: 123