Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Skozo

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.13. 18:53:25
Kezd a tököm tele lenni...


Szeretnék végre én is értékelni, kb minden 80. kérdés m,enne át ANNAK ALAPJÁN? amilyen értékelést az én kérdéseim kaptak...


Ki a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya 2009-ben?

Erwin Koeman
Ronald Koeman
Kibédy Ervin
Erwin Sanchez

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

VAGY

Melyik TV-csatorna NEM létezik Magyarországon?

tv1
tv2
m1
m2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.


VAGY

Melyik budapesti kerületnek nem volt soha NB 1-es labdarúgócsapata?

V.
III.
IX.
IV.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

AKKOR VISZONT EZ IS AZ, MEG KB 87 ezer kérdés is...
Kinek a felesége Angelina Jolie?
Brad Pitt
Antony Hopkins
Sir Elton John
Barack Obama

de ez mehet, köszönöm szépen...

ezek után az tegyen fel kvízkérdést akinek 2 anyja van..
Kezd a tokám tele lenni...

"Ki/mi ellen NEM küzdhetsz a Végzetúrban?

fogszuvasodás (- ezt jelöltem meg!!!)
más végzeturak
fertőzés
felszínen élő lények

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."

Annyi nyelvtanilag hibás kérdés van, sőt olyan is, ami 6-7 éveseknek nehéz, szóval írtam 1 primitívet én is, de úgy látszik nem elég primitívet...

A következő azt hiszem az lesz:

Az alábbi számok közül melyik a legnagyobb:

1
2
3
4000000

Hátha ez már jó értékelést kap...
Dátum: 2009.03.27. 12:58:14
Holnaptól keresek Döntetlenhez partnereket V1-en: Kozso - rubin

MÁTÓL keresek döntetlenhez embereket V2-n: Magnus - zafír

Előre is kösz
Dátum: 2009.02.28. 17:43:54
EZ MI??!?!?!?!?!?!?!

ATI vagy Nvidia? Az-az Fej vagy Gyomor? Milyen VGA-d van? Nekem Nvidia van.
Nvidia
ATI
Leadtek
Tesla

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Nvidia


A helyes válasz az lett volna, hogy ROSSZ KÉRDÉS? AZONNAL TÖRÖLNI!!!!!
vegzetur.wikidot.com

EGYRÉSZT.

másrészt fórum
Hány befogott állatod lehet egyszerre maximum a Végzetúr-ban?

Akármennyi
3
5
11 - ezt jelöltem helyes válasznak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


IGEN - az a speciális réteg, amelyik EZZEL A JÁTÉKKAL JÁTSZIK!!!!!!!!!!
Nem HKK, nem MAGUS, nem VÉGZETÚR!

Könyörgöm:

Ha felteszem a kérdést, hogy asztali PC-n - nem Laptop, palmtop, stb. - melyik perifériával lehet szöveget bevinni, akkor az is rossz kérdés, mert PC-t csak egy speciális réteg használ?!?!?!?!

Tovább megyek: hányadik osztályban kezdenek a gyerekek OLVASÁST tanulni?
Rossz kérdés, mert csak egy speciális érdeklődési kör tudja a választ - IGEN, aki járt iskolába...

KB ez a szint.

SZÓVAL:

ezek alapján az ÖSSZES, nem általános műveltséghez tartozó kérdést - kb 80%... - KÉREM TÖRÖLNI!!!!!!

VAGY - zárolni annak az értékelését, aki az enyémet így értékelte...
szerintem a főváros

mégpedig azért gondolom, mert:

"Melyik főváros nem egy volt jugoszláv utódállam székhelye?" - ezt akarom kérdésnek írni,

és ez a játék válasza: "A kérdésben nem megengedett szó szerepel!"

De mégis mi a jó firnyákos mackósajtért ?!?!?!

JA, kitöröltem a "fő" előtagot, és rögtön elfogadta...

SZÓVAL, a következő primitív kérdésem majd az lesz:

"Mi Magyarország VÁROSA?" válaszok: Miskolc, Budapest, Debrecen, Szeged - kíváncsi lennék milyen értékeléseket kapnék

Ezek alapján viszont: ROSSZ, HIBÁS ELLENŐRZŐ PROGRAM, AZONNAL TÖRÖLNI !!!!

Üdv mindenkinek!
Dátum: 2008.12.24. 09:01:38
(6-2·4)+2·(6+7)Mennyi?


28
37
19
Nem tudom


A kérdés írója szerint 28. De HOGYAN?!?!?!
akárhogy is számolom: ha a kérdés írója ha tud számolni, akkor beírja a 24-et, mint helyes megoldást, vagy rosszabb esetben a 42-t, mint egy hibás berögződés után kihozható eredményt.

ROSSZ KÉRDÉS, TÖRÖLNI, a feltevőjét pedig (érettségi) pótvizsgára küldeni, meg az(oka)t is, akik(k) elfogadtá(k)...

az esetleges elírásokért bocs, kicsit érdekes a laptop-billentyűzet reakcióideje...
Dátum: 2008.12.22. 14:27:31
az a baj, hogy csak 2 válaszra emlékszem, DE:

Ki jelenleg az Egyesült Államok elnöke? - a kérdést MA kaptam - 2008 dec 22.

Barack Obama
George H W Bush
+ még 2 válasz

a kérdés írója szerint Barack Obama - a kérdést AZONNAL TÖRÖLNI!!!!!!


Olyannyira nem ő az elnök, hogy Bush a héten saját hatáskörben 10 milliárd dolláros nagyságrendben mentett meg 2 autógyárat...
Dátum: 2008.12.19. 11:05:13
Üdv Mindenkinek!

A Dicsőség harcosai! szövetség felvételt hirdet a Világ 2-n 2, max 3 fő részére!

Mit kell tudni rólunk? 1 hónapja alakultunk, és az 1. nagy bővítés 2 és fél hete ment végbe. Azóta - bár a háborúkkal egyelőre kicsit cudarul állunk - mégis a 3. legnagyobb zafír szövetséggé küzdöttük fel magunkat.

Akit érdekel egy jó és összetartó, a lehetőségekhez képest elég demokratikus szövetség, ahol azért tenni kell ahhoz, hogy előrébb jussunk közösen, az miután elolvasta a szövetségi oldalunkat bizalommal jelentkezhet be nálam - Magnus!


Világ 2 dicső zafír harcosai, bizonyítsuk be közösen, hogy a zafírokkal is lehet eredményesen játszani prémium nélkül is!!!
Dátum: 2008.12.14. 14:27:26
Mikor nyerte az aranylabdát az Ac Milan?
2007
2008
1000
2004


Megkaptam a kérdést mindkét világban. Kis szépséghiba, hogy az Aranylabdát NEM egy csapat, hanem egy JÁTÉKOS nyeri...
Dátum: 2008.12.10. 14:10:49
Most kaptam kérdésnek, mindjárt beírom a "helyes" választ:

Mi az olimpia utolsó versenyszáma?

Férfi vízilabda döntő
Női 100 m-es gyorsúszás döntő
Női kajak 1500 döntő
Férfi kosárlabda döntő


A HELYES VÁLASZ: a férfi maraton!!!!!!! - miután beérnek a stadionba, azután 1 órával van a záróünnepség!!!!

ezt KI és MIÉRT fogadta el ?!?!?!

u.i.: a kérdező szerint a férfi vízilabda döntő - megjelöltem, elfogadta, de ROSSZ KÉRDÉS, mert nincs bent a jó válasz!!!!
Dátum: 2008.12.08. 11:13:26
Aktív forma 1 es pilóták közzül kinek van több világbajnoki címe?
Kimi Raikkonen
Rubens Barrichello
Fernando Alonso
Michael Sumaher

1.: helyesírási hiba - kérdésben és válaszban egyaránt

2.: ez jövőre aktualitását veszítheti, szóval 2008-as évszám hiánya...
A 2010-es felvetést aláírom, az előrehozott választást nem, azt hogy miért nem, azt 2 okból nem fejteném ki: ez egy játék fóruma, másrészt pedig kevés a hely - ezt leendő politológusként is mondom... - aki kíváncsi a levezetésrre, annak szívesen leírom privát üzenetben, de azt gondolom hogy ez nem erre a fórumra való téma

VISZONT:

akkor legyenek büntetve a kérdést értékelők is - arról nem is beszélek, hogy még mindig találni 1-1 rossz választ jóként megjelölő kérdést, ezt ugye már utólag nem lehet értékelni.

De miért is írom az értékelők "büntethetőségét"?

"Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést."

Csak ma 4 évszámos kérdést találtam, tegnap 1-1 HKK-sat, M.A.G.U.S.-osat.
Ezeket a kérdéseket már NEM lehetett értékelni, szóval az értékelők NEM választották a "Rossz kérdés"-t.
Az évszámok 99%-át azért tudom, és persze nem túl nehezek általában, de az általam a Kvíz menüpontból idézettek alapján ezeket NEM lett volna szabad Jó kérdés-ként értékelni.

Csak azért is fel fogom tenni a kérdést újra, 2008-as évszámmal, és kíváncsi leszek az értékelésre, remélem tényleg csak az évszám volt a baj.

Viszont ennek alapján káérjem az általam felsorolt típusok törlését?

Nagy dilemma.
Üdv! Eddig mindkét világban elfogadták 4-4 kérdésemet, de ez a mostani kicsit fájt. Különös

"Az 1989-es rendszerváltozás óta hány parlamenti választást tartottak Magyarországon?

3
4
5
6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott! -

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel."


Ezen mit nem lehet értelmezni?!?!?!?!?!?!?!

1989 óta hány választás volt, amikor parlamentet választottak/választottunk.
Ugyan nem olvastam a felhasználási feltételekben életkort, de azt gondolom, hogy 9-10 évesnél fiatalabb NEM játszik a játékban. Ők pedig már ismerik a wikipedia-t, vagy a google-t...
Ezen kívül: 7 éves voltam 89-ben, mikor kikiáltották a köztársaságot. Az iskolában 2. osztályban kivitt bennünket a tanárnőnk az aulába egy kis Junoszty fekete-fehér TV-hez, és tudtam/tudtuk, hogy valami ez nagy dolog, szóval azt hiszem, hogy egy ilyen korú gyerek valamit felfog a történésekből, de utánakeresni mindenféleképp utána tud. Ja, és azt hiszem, hogy a játékosok jelentős többségének a kora alapján minimum VAN személyi igazolványa (minimum 14 éves), sőt közülü(n)k sok talán már szavazott is - tehát minimum 20 éves, szóval ha mást nem, akkor számolni illene tudni, a kérdés megválaszolásához elég 1 kéz is...

Én eddig NEM voltam szőrös szívű, de ehhez a kérdéshez képest, a "Hányadik elnöke az USA-nak Barack Obama?" azért kicsit nehezebb/speciálisabb, stb.
Ráadásul MÉG NEM ELNÖK - az amcsik is komolyan veszik a dolgot: "elected president" - megválasztott elnök... - szóval ez a kérdés több sebből vérzik, de tőlem pl megkapta a jó kérdés értékelést. MOSTANÁIG. Innentől, ezek után, olyan szőrszálhasogató leszek, amennyire csak a helyesírás, a józan ész, stb. megengedi!

Bocs mindenkinek a zavarásért!

Magnus
ROSSZ VÁLASZT fogad el jónak a kérdező!!!!!!!!!!!

Mikor alakult meg az OMEGA együttes?

1959
1960
1961
1962

a kérdező szerint:

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: 1960


de a wikipedia szerint 1962, én a wikipedia-nak hiszek

lehetőleg legyen egy utólagos értékelés is a válasz alapján!

köszi:

Skozo
Oldal: 1