Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bobebaba

Oldal: 1
Melyik vitamin található nagy mennyiségben a sárgarépában?
C
B
A
D

ez baromi jo kérdés mert az A vitamin a B vitamin és még egyéb sok vitamin van a répában elég nagy mennyiségben honan találjuk ki mejyik is a kérdezönek a szimpatikusab?????
Dátum: 2010.03.02. 12:12:09
Szerintem nagyon nem jok a szinek föleg a szövetségi forum átláthatalaná vált egybefolyik minden.
Sziasztok.Szeretném kérni hogy nézetek már utána a Cullinan Diamonds Worrior szövetségnek mert a mi szövetségünk ugy érzi náluk nagyon sántit valami pl:Az egyik szövetségi társunk 15%alati ÉP-vel volt és még is megtudta támadni na ez mi modon lehetséges?Söt továb megyek mindenképen és mindenben jobak vagyunk mint ök és még is tudnak minket ütni mi pedig akik job cucal és több Tulajdonság pontal rendelkezünk nem tudunk velük szenben csatát nyerni ,persze ha jobak lennének nem szolnék egy szot sem de igy szerintem valami nem stimel itt és az egész szövi gondolkozik hogy nem öli továb a pénzt egy ilyen játékba .Nem szégyen a jobtol ki kapni de már harmadszora vagyunk velük háboruban mert mindig támadnak és képtelenek vagyunk vissza ütni nekik?Jo lenne ha valaki rá nézne erre a szövire mert itt a hármas világon nagyon sok szövinek nyomja a tyuk szemét rajtunk kivül szt-emnem játszanak tiszteségesen vagy nem tudom de ez nem fer senkivel szenben ami itt folyik ha igy marad én biztos nem fogom a pénzem ide ölni hogy utána egy gyenge kari is csak alázon holott megnézhetitek hogy jo vagyok de ezek nem tudom mit csinálnak.Várom válaszod üdv:Bobebaba
Dátum: 2009.01.14. 09:51:07
Én is szeretném megkérdezni ugyan azt amit az elötem szolo itt is csalások vanak mint a travianon?Én becsületesen játszom és nem értem mások hogyan tudnak szintjüknél nagyob tárgyakat venni nekem sem jelenik meg csak a saját szintem beli, jo lenne ha mindenki a játék kedvért játszana és betartaná a szabályokat ne rontsák el más játékát sem föleg igy hogy nem is kevésbe kerül .Kielégitö választ szeretnék kapni mert már volt egy pár ismerös aki ezért lépet ki pedig sokat költötek öskövekre.
Oldal: 1