Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gabibácsi

Dátum: 2009.11.28. 18:13:50
OFF.

Az ilyen szánalmas embereket ki kellene tiltani a fórumról (ahogy elnéztem négy helyre is feltette a szánalmas önreklámját. Amúgy azt hiszi, hogy valaki bedől neki?)

OFF. vége
Üdv,

ehhez nem kell kétszer kémgömbözni, hiszen 24 alatt gyógyul valaki 100%-ba, azaz Excellben egy jó kis függvénnyel ki lehet számoltatni, mp-re pontosan a megfelelő %-ot. (Én is így csinálom )
Ráadásul helyesírási hiba is van benne: megkülönböztető
Dátum: 2009.09.14. 21:40:48
Sírásdetektor ON

Jaj, jaj mikor esik ki már egy puttonyból a Portyagömb? Sírás, sírás
Dátum: 2009.09.13. 16:54:04
Nem tudjátok, hogy a Térkapus döntetlen beleszámít a a döntetlenes küldetésbe?
Dátum: 2009.09.13. 16:32:31
Én kipróbáltam a Haladóknak > Küldetések-ben a sírásdetektort. A következő manó (Látondi Zan) zsákjából ki is esett. Mostmár bárki mondja, hogy a SÍRÁSDETEKTOR (csupa nagybetűvel) hülyeség, nem hiszem el.
Dátum: 2009.09.13. 16:22:01
ez nem küldetés, de

Sírásdetektor ON

Jaj, jaj hol van már a Mágiaelnyelő? Sírok, sírok...

Sírásdetektor OFF

Basszus, ez tényleg működik, a következő manózásra azonnal meglett. Ezt nem hiszem el...
Dátum: 2009.08.28. 21:30:10
amikor megérkezik a 100 dukátos licit, akkor az aki 99 dukátot licitált, licitálni fog 101 dukátot, mert így csak egy dukátot bukik, és így tovább. Ennek a dollárárverésnek (dukátárverés) megvan a saját pszichológiája, aminek utána tudsz nézni Mérő László könyveiben (Észjárások, Mindenki másképp egyforma). Ezeket a könyveket egyébként is érdemes elolvasni, mert hétköznapi problémák hátterét világítja meg a játékelmélet szempontjából. Egyébként a világ erőforrásainak nagy része is dollárárverés szintjén osztódik el (ezt nem tudtam szebben fogalmazni, többszörös birtokos szerkezet)
Dátum: 2009.08.14. 19:04:25
És mi van akkor, ha létrehozok egy szövetséget, belépnek a haverok, és CSAK mannakonstrukcióval építenek (ha jól tudom, akkor az nem növeli a kút méretét). Azt hiszem láttam is ilyen szövetségeket (amiknél a kút mérete 5k, és már Kennellel is rendelkeznek)
Dátum: 2009.08.12. 21:44:19
szerintem amire antilop gondolt az egy zsebtérkapu, esetleg portérkapu (tudod mint a zacskós leves), amihez csak fél liter vizet kell tölteni, oszt kész a Térkapu. Esetleg lehet, hogy egy tényleges térkapu, amit az állataival cipeltet (a cipelő állatot nem lehet harcba hívni), ha meg nincs állat, akkor saját maga viszi a hátán (viszont akkor -50 Támadás, -50 Védekezés, mert nagyon nehéz)
egyébként úgy tűnik rájött a megoldásra és már nincs nála LE. Na nem baj fog még vadászni (majd sűrűn kémlelem). azért a biztonság kedvéért jelentettem
Hát hogyne
ezt a levelet ma kaptam, kinek kell jelezni, hogy a megfelelő "jutalmat" megkapja érte? (V2)

Küldő: Allaher
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum: Ma, 16:22:04
na te kis geci most már jó lenne ha laszállnál rólam te kis punci. van más is akit lehet támadni vakegér. bazd tuti hogy egy kis hugyos vagy akinek ez az egyetlen vigasza van az életben mert nem jutott neked punci azért vagy ilyen kis fasztöcskölő. ugyhogy takarodj a közelemből bazd.
Dátum: 2009.07.26. 07:27:15
A Lélékkutat feltöltötted már? Mert csak akkor tudod használni a szövetség épületeit, ha már feltöltötted a Lélekkutat. A karakterlapodon kiír olyat, hogy védekezés +akármennyi (Védőfal)?
Dátum: 2009.07.22. 22:59:19
ebben lehet, hogy igazad van. Amint tudom megnézem. Köszi.

megnéztem, és igazad volt. Mégegyszer köszi.
Dátum: 2009.07.22. 16:23:59
bocsi Craslorg, de nem értem amit írtál.
Egyébként meg amit én írtam, azt kétszer is kipróbáltam (egyszer véletlenül, egyszer direkt, azaz, ha pihenő állatot gyógyítok, akkor vele együtt gyógyul a harcra kijelölt állatom is, pedig ezt nem akartam)
Dátum: 2009.07.20. 22:17:57
most vettem észre, hogy ha több állatom van (jelen esetben 3) és ha egy nem aktívat (nem harcra kijelölt) gyógyítok, akkor a harcra kijelölt állaton is gyógyít (akkor is, ha nem akarom, azaz, ha nem lenne még egy állatom, akkor fél órára állat nélkül merednék). A gyógyításom csak 1-es, úgyhogy nem valószínű, hogy tudnék több állatot is gyógyítani.
Dátum: 2009.07.05. 15:38:52
Én a V1-en kipróbáltam, és ketten nem tudtuk aktivizálni a citadellát
Dátum: 2009.06.18. 22:31:46
Basszus, és átment az értékelésen? Akkor a francnak arénázok, hogy az igényesebb kérdéseket nem fogadják el. Úgy látszik ez kell a népnek. Ez már katasztrófa. Iszonyú nagy gondok vannak.
Dátum: 2009.06.18. 19:14:40
"Kedves Játékostársunk!
A Végzetúr Kvízben a feladatod annyi, hogy válaszolj az alább felsorolt 10 kér-
désre. A kérdések mellett lévő ellenőrző szelvény kitöltésével és annak leadá-
sával veszel részt a játékban. A szelvény csak kitöltött név és e-mail cím-ro-
vattal érvényes! Ha ismered a karakterszámodat, akkor azt is írd oda! A leg-
több találatos szelvények tulajdonosai között ősköveket osztunk szét a szintjüktől
függően. A Kvíz megfejtéseket 17.00-ig az elárusító pultnál adhatod le.
Sok szerencsét!"

Mondd meg légyszíves, hogy ebben hol van az, hogy sorsolás lesz.
Én egy iskolában tanítok, ahol ha túl könnyű dolgozatot íratok, amiben sok ötös lenne, akkor nem mondhatom azt, hogy csak 5 ember kap ötöst, és azt is kisorsoljuk , a többiek pedig nem kapnak jegyet