Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Azért lenne jó, ha érdekesebbé tennéd, mert az én korosztályomnak pl nem tanították általánosban, és későbbről sem rémlik.
Persze lehet az én memóriám kicsi, de ezen tényleg segítene, ha úgy érezném érdemes utána nézni a kérdésnek.
A főváros szó nem megengedett, mert már nagyon sok kérdés szerepel abban a témában.
Ezeket sajnos nem lehet megkerülni.
Okés, de továbbra sem találok olyan verziót, ami szerint Minósz fia lett volna, tudsz nekem mutatni ilyet?
Inkább hajlok arra, hogy ugyan a nemzője nem Minósz volt, de mégis családban maradt, és emiatt emlékeztél rá így

Ha ez a feltevésem igaz, akkor jó irányban haladsz a kérdés feltevésben, de tessék leellenőrizni, mielőtt elküldöd.
Ha nem igaz, akkor is érdemes az ismertebb verziót felhasználni, hogy nehogy kiessen.
nem ezzel az indokkal lett vissza dobva, hanem mert a fellelt infók szerint pontatlanul fogalmaztál, így, ebben a formában a kérdésed rossz.
de, mivel alapvetően nem rossz gondolat, kaptál lehetőséget a javításra.
Légy szíves egy forrást megjelölni, ami szerint a félmajmok Madagaszkárról származnak, és elismerem hogy igazad volt.
De jelenleg csak annyit találtam, hogy ott élnek legtöbben, ami messze nem ugyanazt jelenti.
De legyen szerintem, amúgy onnan tudhatod, hogy visszakaptad a kérdésed ezzel az indoklással.
Írhatsz helyette újat, nem vesztettél kérdésfeltevési jogot.
Hogyan nevezik a filmekben megjelenő forróvérű, szívtipró mediterrán férfitípust?
spanyol hidalgó
latin szerető
szívtörő kos
hellén hurrikán

nekem a hellén hurrikán a kedvencem
Tényleg kár, még jó hogy a drága értékelő megtette helyetted
ezt a verziót még sosem hallottam, van valami forrásod hozzá?
A kérdésedből úgy tűnik egy személyt keresel, így valóban összevissza vannak a nevek.
Magyarország nagybetű, csak úgy mint a személynevek.
Ez igen durva helyesírási hiba.
Dátum: 2009.07.18. 22:37:18
Néhány kivételes esettől eltekintve csak vásárlás útján szerezhetsz.
(pl.: mentor, ajánlás, kérdőív)
ez már szerepelt
És tessék figyelni a helyesírásra, mondat elején nagybetű, és nem kell szóköz a kérdőjel elé.
Hű, de szép lenne ez a kérdés, de nem jó a válasz
Minósz krétai király szörnyszülött fia, akit apja bezáratott a labirintusba.*

Minosz király felesége és a Poszeidon által küldött bika gyermeke volt, nem?
Az alábbiak közül kik hordanak szkafandert?
búvárok
vájárok
sárkányrepülők
sziklamászók

tetszik hogy nem az ismertebb jelentésre kérdezett rá
-van benne helyesírási hiba, nem egy
-kezdő játékos nem tudhatja
-az árak változnak, épületektől, hordától függően, tehát még csak nem is ehlyes a kérdés
Dátum: 2009.07.17. 15:39:31
nem igazán, a hibajelentés topicba kellene
biztos hogy jól emlékszel?
nem sütöttél ki kútat, nem vásároltál tárgyat...
nem használtál 10 szimulációt...
aha, és mi volt az értékelés?
Az első két kérdéseddel kapcsolatban, nem igazán van már olyan végzetúrral foglalkozó kérdés, ami ne szerepelt volna.
Amit egy kezdő játékos nem tudhat kideríteni (állatokkal kapcsolatban erre jó esély van), az pedig speciálisnak minősül.

A Rejtős kérdéseddel kapcsolatban, ha nem idézed be, nem tudjuk megmondani mi vele a gond. De Melyik regényt nem Rejtő Jenő írta típusú kérdésekkel is Dunát lehet rekeszteni.
az ok a helyesírási hiba volt, amit leírtam/tunk ötször kb
tessék olvasni is
Dátum: 2009.07.16. 19:27:02
Ezüst Agyar neve lehet nem egyedi, de ott van mögötte a gondosan kidolgozott karakter és történet, amihez szépen passzol ez a név.

És fene beléjük, hogy mertek róla mindenfélét elnevezni
huhh, nem értem a kérdést?

a vízinél meg a vizi akkor is rossz volt

edit: izé, ez nem kérdés, tényleg nem értem a kérdést

edit2: két darab három van, azt javítani kellene, és ha jól értem a kérdést mégis, akkor a prokarána a megoldás?