Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.11.27. 12:11:02
miért rossz lefelé támadni?
ott olyan vf-esek vannak, akik sokkal több lét költöttek már a karakterükre mint mondjuk én. Ergo erősebbek.

Az hogy "lefelé támadás" teljesen értelmét vesztette mostanra.
Dátum: 2009.11.27. 12:01:41
Olvastam, különben nem válaszoltam volna rá. Az a szomorú hogy az ilyen hozzáállás jellemzi az egész fórumot. Csak lehessen egy jót beszólni másoknak, lerángatni mást a sárba. Elkeserítő olvasni, főleg úgy hogy még csak indok sem volt rá, csak jól esett egy kis spontán beszólogatás.

Szóval "tudatosultam vele"
Dátum: 2009.11.27. 11:46:57
Csak válaszolnak a stílusodra, mit vártál, csak neked szabad sértegetni?
Ami jó, azt kell fogadni, de ez a kérdés nem az.
Fogalmazz pontosan legközelebb, és ne feltételezz gondolatolvasást a játékosokról, mert nincs nekik.
A stílusodat meg tartsd meg otthonra, itt nincs szükség rá, csak magadat járatod le vele.
Dátum: 2009.11.27. 11:00:57
Ez a legrosszabb a VÚ-ban, az ilyen értelmetlen rosszindulat.

Most ennek mi értelme van, berontani egy szövetség topicjába és mindenféle ok nélkül elkezdeni vagdalkozni és leszólni másokat?
Dátum: 2009.11.27. 10:09:35
aki a top tízben volt és zafír, annak két medál járt
utókompenzációt pedig mindenki kapott akit megilletett
(én legalábbis nem panaszkodtam, mégis jött a Mikulás )
idézőjel nem kell szerintem
Dátum: 2009.11.26. 12:08:15
gratu
Kérlek szépen, ha már ennyire magyar vagy, sajátítsd el kicsit jobban az anyanyelved helyesírását.
Egy magyar ember, aki mellesleg európai is, azt is tudná például, hogy Európa hosszú ó-val írandó.
Ezek annyira durva hibák, hogy érdemes lenne konzultálni a kisfiad tanárával, korrepetálás kérdéskörben.

Ez volt részemről a hiszti rész, elnézést.

Maga a kérdés nem igazán érdekes, Attilával, a hun vezérrel kapcsolatban annyi mindent lehet kérdezni, nem a halála időpontja a leglényegesebb, legérdekesebb.
Mellesleg Radnóti Miklós például Attilaként említi meg József Attilát is, aki szintén kultúránk kiemelkedő alakja. Az ő halálának időpontjára is vonatkozhatott volna a kérdés, legközelebb érdemesebb lenne pontosan fogalmazni.
Mivel az értékelést, valamint a válaszokat nem osztottad meg velünk, első nekifutásra ennyit tudok válaszolni a feltevésedre.
Dátum: 2009.11.24. 17:49:05
nem is lenne ezzel gond, ha nem előbb tudnának téged leportyázni, minthogy 15% fölé kerülnél
Dátum: 2009.11.24. 16:11:03
ne portyázhasson, az oké...
Dátum: 2009.11.23. 16:14:34
Köszi az infót
és a javítást is
Dátum: 2009.11.23. 15:10:35
általam pl nem ismert
Az ex libris jelentése nem ez, amit leírtál
ex libris meis blabla jelentése: ...könyveim közül való

Maga az ex libris az, amit leírtál.
Ennek megfelelően módosítsd a kérdést, vedd ki a szóközt a kérdőjel elől, hagyd el az idézőjelet, és teljesen jó kérdés lesz
Az adatlapod passzolt a topicba, a pénzeddel pedig nem foglalkozott senki, személyeskedéseket ha lehet privátban, ha már mindenképpen kötelező.
.
Dátum: 2009.11.19. 13:14:17
mindenesetre valóban létezik a másik véglet is, akinek unalmas három hétig ugyanazon a szinten tengődni
Dátum: 2009.11.19. 13:03:59
jó, plusz kivéve a stöpszli pókokat, így jó?
Dátum: 2009.11.19. 12:58:21
Már rá van erőltetve mindenkire, kivéve aki a vf-es mezőny előtt jár már valamivel.
Mindenki másnak kötelező szakértelem, különben a földbe döngölik.
Dátum: 2009.11.19. 12:54:40
Idézet: CaveMaN - 2009.11.19. 12:52:31
Javasolnám a kristály horda betiltását és 100. szinttől minden egyes szinten a VF növekedjen +1-el. így 150-re mindenkinek maximális VF-e lesz. Egyúttal 100+-on a szinguláris is elkezdhetné elveszíteni a hatását...
nem lenne egyszerűbb kevesebb tp-t kapni a vadászatért?