Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2010.01.15. 17:17:19
49% vs 51% (100 epik vs 50 epik)
nem értem miért a kisebb felé dőlt el a mérleg
100 epiknyi monoton darálásnak semmi értelme nincs
Számos országban az angol a hivatalos nyelv, azonban Angliában 600 éven keresztül valami más volt. Melyik nyelv volt ez?

gael
latin
francia
német

Szerintem érdekesség, hogy az annyi más ország hivatalos nyelveként ismert angolt kiszorította a francia Angliából, igen hosszú időre. A francia a normann hódítók, később uralkodók nyelveként nyerte el a hivatalos nyelv tisztségét, ám ettől a nép még az angolt használta továbbra is a mindennapok során.
Dátum: 2009.12.28. 17:38:52
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.

ellenfeled kivégzett téged, így ő nyerte meg a csatát.
Kivégzés szakértelemről: http://vegzetur.wikidot.com/skill15
Igen, tovább ment a fenyegetőzés mint kellett volna, már az első üzenettel is.
ööö, mintha te kezdtél volna fenyegetőzésbe, és nem NoFear
tévednék?
Dátum: 2009.12.22. 14:26:54
Igenis, anyu!

Bocsi, teljesen igazad van, csak a reflexek
fenéket, ezen az alapon mindegyiknek van még másik öt
Több nemkvízadmin teszi ezt meg, mint kvízadmin, mire következtetsz ebből?
Nem tudom nagy általánoságban használják-e, akiről tudom hogy kvízadmin, az konkrétan nem használja, sem a Jerikó félét, sem sajátot.

De ebben a kérdésben teljesen mindegy, hogy kvízadmin-e avagy sem, hiszen bárki használhatja Jerikó adatbázisát, vagy dönthet úgy, hogy nem teszi ezt.
Mondjuk tippre nem is éri meg használni, hiszen a késleltetéssel valószínűleg igen messzire kerülnél a még beleférős időlimittől.
az olimpiák ideje alatt a kvízadminok nem férnek hozzá a kérdésekhez, így amit elérnek, azt saját kútfőből érik el.
Így nem hiszem hogy fair lenne elvenni tőlük a lehetőséget, hogy medált szerezzenek.

Mondjuk Birka javaslata meg a ló túloldala
Dátum: 2009.12.18. 14:08:50
juj
Dátum: 2009.12.17. 12:01:11
nyugodtan kérj meg valakit, egyszerűbb, de legalábbis gyorsabb
Dátum: 2009.12.17. 11:50:48
adott (nem tudom pontosan mennyi) hozzászólás szám, és talán hatos átlag kell hozzá

Illetve esetedben, aki villámokra gyúr, egy illető aki megnyitja neked
Dátum: 2009.12.16. 17:00:59
hát te meg ki vagy?
Drizzt Do'Urden egy renegát sötét elf R. A. Salvatore Forgotten Realms (ez egy dungeons and dragons világ) világára írt igen csak sok kötetes regényciklusából.
de ez már egy másik topic, a kötetlen csevely témája
Talán még beleférne, hiszen a fantasy irodalom elég fontos szereplője, viszont már van belőle, az tuti.
Dátum: 2009.12.11. 12:17:02
a kedvedért
Dátum: 2009.12.11. 10:25:06
Nem a méret a lényeg
és szóközök is kellenének a : és a vesszők után
Dátum: 2009.12.08. 18:18:44
mindenesetre én piciként simán tudnék venni, és én tényleg nem vagyok top 15 szintű