Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Legalább válogathatnánk az indokok közt miért is rossz kérdés
Ha az hogy mindenki tudja rá a választ nem azt jelenti hogy 1+1, akkor igen
Egyrészt a pont után kell szóköz, másrészt érdemesebb lenne híresebb írót választani, mert az ő könyveit tényleg nem túl széles réteg olvassa.
Valamint Dunát lehet rekeszteni a "Melyik nem XY mű?" jellegű kérdésekkel.
Gabbby, a kérdésed rossz, nem értelmes és érdektelen.
De érdemes értelmes magyar mondatként megfogalmazni a kérdést, az sokat segít a bírálatnál, valamint ha már ilyen tucat kérdést teszel fel, valamivel híresebb író műveit választani, plusz legalább az író nevét helyesen leírni.
Nem jó a kérdésed, mert nem lehet tudni hogy mi alapján keresed a kivételt.
és a zárójeles részek tényleg ott vannak a válaszokban, vagy csak most a mi kedvünkért írtad be?
igaz
hát, én már így is visszaküldök már szerepelttel minden matematikai feladványt, kivéva ha az valami érdekesebben megfogalmazott szöveges példa.
Dátum: 2009.02.10. 23:45:56
elköltöttem a tartogatott képesség pontjaimat, vissza kell vennem a legjobb párbajozó címet
Dátum: 2009.02.10. 23:28:53
neked, egész Bible Black rámjár, mióta nem vagyok otthon, útközben meg csak a hotelre valót tudom kisanyargatni
Dátum: 2009.02.10. 23:25:14
láttam, láttam, de ennyire részletesen nem maradt meg
Dátum: 2009.02.10. 23:24:37
Lan, nem szeretlek, mondtam már?
igazad van, szerintem is túlzás az azonnal törölni, de a túl spec kérdést simán megérdemelte volna
mikor írsz végre olyan kérdést, amit egy kezdő játékos is megfejthet?
Sántít a hasonlatod.

A lélekenergiáért, amit a citadella miatt el kell költened a semmire, az életerődet, portyapontodat vagy cselekvéspontodat adtad, felhasználhatod saját célra, vagy a szövetséged érdekében, az épületekre.
A "banki kamat" nem a tiéd, nem rendelkezel felette, csak és kizárólag a szövetségedbe, vagy ha már bankos példa, a cégedbe forgathatod vissza.
És meg kell hogy mondjam, nekem kevésbé fájna ha a céges számláról eltűnne valamennyi, mintha a saját pénztárcámból.
Ha már hasonlatokat gyártunk.
Idézet: Magusocska - 2009.02.10. 22:41:39
A haiku az OpenBeOS operációs rendszer 2004 óta használt elnevezése.
Jé, ezt nem tudtam.
Dátum: 2009.02.10. 22:34:10
Zuul?
Dátum: 2009.02.10. 21:03:11
pedig cuki
Dátum: 2009.02.10. 20:28:28
Amateon itt vagy még?