Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Sajnos a jelenleg a rendszerben szereplő kérdések nem mindegyike etalon, érdemes józan paraszti ésszel felülbírálni az ott szerzett tapasztalatokat
ezt kicsit durvább megfogalmazásban Craslorg aláírásában olvashatod
De az általad idézettben sem "egészítsd ki" felszólítás, sem egyéb nincs, csak egy félbe vágott mondat.

Hogy már szerepelt, csak akkor jelzi ki, ha azt jelöli az értékelő, de mivel jelölte a helyesírási hibát és az előbb van, ezért hozzád már csak az érkezett meg (lehet be volt pipálva a már szerepelt is).

És, de nyugodtan írd a nemet csupa nagy betűvel, mert sokan amiatt rontják el a válaszadást mert elsiklanak felette, kb ez az egyetlen kivétel a kiabálástiltás alól

Igaz hogy a Pitagorasz tétel matematikai téma, de nem matematikai feladvány, bár, hmm, végülis a tiéd ebben határeset.
1. mi a kérdés?
2. matematikai feladvány, nem kvíz kérdés
3. szerepelt már 62478 példányban

Ergo a helyesírási hiba egy kedves lépés volt az értékelőtől, írhatsz mást, mindenféle hátrány nélkül.
Dátum: 2009.02.20. 11:12:26
Zounoknak hívták maximum, nem ZOUNOKnak, de amúgy már egy helyesírási hibával is jó ha visszakerül a kérdés, mert akkor a kérdés feltevője ügyesen kijavítja, és felteszi újra, immár helyesen.
Ekkor lesz egy elégedett kérdésírónk, plusz egy helyes kérdés az adatbázisban, és még a Föld tengelye sem ferdült el bele.
Dátum: 2009.02.20. 11:10:04
Miért? a néhány vessző hibán kívűl mi a gond vele?
Az előzőt sem kellett volna.
Nem túl időtálló kérdés, a helyesírási hiba egy újra játszhat kártya jelen esetben. Szerintem.
Sport eredményeknek utána lehet nézni (más kérdés hogy ott sem szabadna túl részletekbe menő kérdést feltenni), de a Barátok közt 130. epizódjának cselekménye nem sok helyen érhető el.
Valamint egy sport eredménnyel kapcsolatos kérdés jelentősen értékesebb információ.
Dátum: 2009.02.20. 09:57:16
A hármas világon, ami elvben békés világ, kevesebbet vesztesz, de a nyertes fél megkapja a teljes lé mennyiséget. Ezáltal különböző lesz amit te vesztettél, és amit ő nyert.
Nem bug, így mükszik.
Az okosabbak jobban is el tudnák magyarázni
"A kérdésre eddig 12 jó és 0 rossz válasz érkezett."
Lehet hogy végignézhetem az első 100%-os kérdés kiesését?
izgulok
Én is hasonlóképp gondolkodtam mint sokan mások, és könnyebb kérdést tettem fel, na de ennyire?
Dátum: 2009.02.19. 21:59:01
nem akartok idézni?
Dátum: 2009.02.19. 21:34:17
Öhm, elengedhetetlen a vakító fény, de ráérsz később megvenni
És nem szeretnéd kicsit kifejteni, mondjuk az érdekes kiesett kérdéseknél?
Amúgy tényleg jó kérdés
Hát, már elég unalmasak azok a kérdések, hogy melyik filmnek ki volt a főszereplője, hogy ugyanezt négy filmről kell tudni, az még kevésbé kellemes.
Mindenesetre szerintem az értékelő nem a lexikális, inkább az érdektelen részre gondolt.

Nem tudom, mivel híres filmek, én nagy puffogva beengedtem volna, vagy már szerepeltet kap, hiszen Dunát lehetne rekeszteni ezzel a kérdés típussal.
Dátum: 2009.02.19. 17:28:44
szerintem nem
bár kaptam már nagy pofonokat miatta
Dátum: 2009.02.19. 16:58:47
Tupac lelövése is elég nagy port vert fel, de a másik kettő nekem is kérdőjel
Írd be légy szíves a kérdést a kvíz 2 topicba, hogy más ne rontson miatta
persze csak ha jól értem a problémát
Dátum: 2009.02.19. 16:16:23
Na szép, akkor nekem már nem jut külön..
Dátum: 2009.02.19. 16:10:09
Az Agria Volán ZRt. melyik megyénkhez kapcsolódóan lát el helyközi-távolsági autóbusz-közlekedést?
Heves
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar

Ez elég érdektelen...

____________
Ezt még tudtam értékelni, csak úgy mutatóba, játékostársaink naprakészségét tekintve.
Legalább megnézte volna hogy mik az újak, hiszen nem csak az akadémia került be, hanem több új épület, valamint a szakértelmek is, amiket ugyan még elég kevesen látnak, de azért léteznek...

2009.02.19-én milyen fejlesztés került be a játékba?
semmi
új menüpont
nem fejlesztik a játkékot
akadémia
írd be légy szíves a kvíz 2 topicba