Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

kérlek ezt a kvíz 5 topicba írd, ott lenne a helye
100-150 ezer léről beszél, nem 100-150 csp-ről
hmm, olvasd át mégegyszer mit írt
Egy 12. szintű kari adatlapján :

Aki megtámad az meghal!!!
(mert van egy több mint 40es szintű karim.)
Dátum: 2010.10.30. 17:06:38
Nem, nem főzi meg, hanem elmegy egy másik étterembe, enyhén szólva rossz volt a hasonlatod.
Úgyhogy mielőtt sértegetni kezdesz másokat, esetleg olvasd el amit írtak, lehetőség szerint, aztán értelmezni sem ártana.
Mégpedig azt hogy szombat van, nem munkanap, bárki problémáját majd a legközelebbi adandó alkalommal tudják megnézni, ami kedden lesz.
ha nem is ezekkel a szavakkal, de láb számolgatós már van benn, holott egynek sem kellene lennie.
Ez egy szöveges matematikai feladat, nem kvízkérdés, a már szerepelt értékelés nem csak azt jelentheti, hogy van bent pontosan ilyen kérdés, hanem azt is hogy már létezik ebből a típusból épp elég, vagy hogy nem is érdemes ilyesmivel próbálkozni, de jót akart neked az értékelő, és meghagyta az újraírás lehetőségét.
Dátum: 2010.10.27. 13:55:40
http://barrique.fw.hu/
öö, segítség, mit akar?


jaj, leesett
Dátum: 2010.10.26. 15:42:11
Mononoke Hime (A vadon hercegnője)
Sherlock Holmes (2009)
Karácsonyi lidércnyomás
Nagy hal
Tűzszekerek
Aludj csak, én álmodom
Ötödik elem
Micsoda csapat!
Las Bandidas
Moulin Rouge

Még úgy sem volt egyszerű dolgom, hogy csak kikopiztam a Tyrant kedvenc filmek topikjából a hozzászólásomat, és megnyírbáltam picit
(kiszedtem amik már szerepeltek itt például)
Mondjuk, ez a leverem akkor máson hozzáállás inkább szomorú, mint vicces, az meg még szomorúbb hogy így elterjedt.
Dátum: 2010.10.24. 10:17:45
Cras, köszönjük a játékot, kérünk még
Sok kedvenc kiesett, de hát ez van, mindkét döntős könyv nagyon jó, a maga nemében főleg
Melyik egy magyarországi megye vegyjele?

H
C
Fe
Au

Először csak néztem bambán hogy mi van?
Dátum: 2010.10.08. 13:09:54
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,215.0
van itt ez a topic, ezt szoktuk szétflémelni, használjátok légyszíves most is ezt. Lassan esélytelen lesz itt bármilyen hibajelentést megtalálni
Dátum: 2010.10.08. 12:24:37
Idézet: Crimson - 2010.10.08. 11:54:01
Nem, azért reklamálnak, mert mások nem ezt tették:)

köszi a lényegretörő megfogalmazást, sikerült egy mondatban megfogalmazni, amit oldalak óta próbálunk elmagyarázni
Dátum: 2010.10.07. 19:39:41
Leírtuk más sokszor, annyi a lényeg, hogy a lé termelő szakikat kell előre venni, kb
Ha gondolod, szívesen segítek pm-ben, de ez már tényleg nem a hibajelentés topic témája
valamint igaza van Kimadának és Bajusznak is, úgyhogy elmentem biciklizni, mert jó kint a levegő, itt meg feleslegesen irkálok
Dátum: 2010.10.07. 19:30:58
megint kém van nálunk? azért ez megtisztelő
Az admin utánanézett annak, hogy használta-e valaki a bugot a Nincs Játék szövetségben. Ez azért kicsit alaposabb, mint hogy mit mesélt a haverotok haverja.

A mostani győzelemre valóban nem lehetünk túl büszkék, mert nem igazán van ellenfél sajnos, úgy néz ki bepunnyadt a v4 intézménye

a nevemet pedig légy oly jó, és tanulmányozd, hogy helyesen tudd leírni (köszönöm )
Dátum: 2010.10.07. 19:26:29
Megdöglött
Mármint vannak más szöviben is zárolt karakterek
Nem nézegettem sokat, Bonest találtam az Ogréknél például.
Dátum: 2010.10.07. 19:21:59
Na várj, mi nem vágunk vissza, csak védekezünk, mert meg lettünk gyanúsítva hogy csaltunk.
A szövetségben a legmagasabb felejtés ha jól tudom a 15-ös, így bocsánat, de nem tudtuk jelenteni a hibát, mert nem tudtunk róla.
Ha ez a bűnünk, hát, elnézést érte, megyek hamut szórni a fejemre
Dátum: 2010.10.07. 19:14:44
ne haragudj, de ez nem túl jó átlag

edit: módosítottam kevésbé bántóra
Dátum: 2010.10.07. 19:12:34
Ok, elismerem, elvesztettem a fonalat
Mint minden világon, itt is természetesen mi mind a hatalmas Istenkirálycsászár (ejtsd: ikácsé) alidentitásai vagyunk, ti is, max nem tudtok róla

Günther és CX miért is lenne multi?