Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

"nem" kisbetű, vagy ha kiakarod emelni, legyen mind nagy és erőltetett
Dátum: 2009.03.18. 19:53:10
hordázás szakértelem
Dátum: 2009.03.18. 19:36:16
Küldetés kipipálva, sírásdetektor rulez
Elég nehéz a hozzászólásod egészére válaszolni, de megpróbálom, mint a leírásod alapján kiskirálynőt játszó játékos.
Többek közt én is megpróbálok úgy értékelni, hogy érdekes, a ráfordított időt megérő kérdések maradjanak benn.
De mivel ahogy te is írtad az értékelés is szubjektív (ilyenkor gondolom mindenki próbál úgy gondolkozni, hogy a játékosok nagy számának mennyire tetszene az adott kérdés), biztos hogy vannak olyan kérdések, ami egyik ember számára teljesen értéktelen, míg másoknak biztos fontos hogy melyik távol keleti cég mit és mennyit gyárt. És lehet hogy egy ilyen kérdés szerepelt a milliomosos játékban, de ez nem látszik, nem referencia, és mint a jelek mutatják, nem is igazán 100%-os forrás.
A "szerencsétlen játékos" pedig ha már veszi a fáradtságot, hogy elmondja a gondját baját, előtte egy kicsit igazán tájékozodhatna, ha mást nem, a topic címét elolvashatná, ad absurdum, belenézhetne, hogy milyen típusú hozzászólások kerültek oda eddig.
nem kell vessző a kérdésbe -> helyesírási hiba
javíthatod, mehet vissza
Nem bírom eldönteni, hogy ezt most nyugtatásnak, vagy uszításnak szántad
Dátum: 2009.03.18. 17:31:11
többiről valóban neveztek el kisbolygókat
Dátum: 2009.03.18. 17:27:51
+2
hmm, asszem igazolást nyert a sírásdetektor megléte
Dátum: 2009.03.18. 17:23:34
Idézet: Blozbang - 2009.03.18. 17:22:07
Magasba a kezekkel! Kinek volt már aranyporos nappaligekkója?
Én nagyon szerettem volna
de a kajatücsköket macerásabb tartani mint a gekkót
minden idők valamijét - vagyis könyvét
de mondjuk nem túl szép így, ez tény, lehetne mondjuk
Ki volt az a német író, akinek könyvei minden idők legnagyobb példányszámában keltek el.
bár, ez se túl ...
Dátum: 2009.03.18. 17:04:34
mivel csak víz alatt lehet, vagy repülhetne (de az nem vízijármű) ezért a tengeralattjáró a megoldás

vagy bármelyik másik, ha léket kapott
helyesírásra klattyintottam én például, az írója szó miatt
Rákeresve azt kell hogy mondjam, óvatosan tessék másolgatni a webről.

És igen, Atreusnak igaza van, könyvét
Ennek is örültem (bár bevallom keresnem kellett):

Kit választott az 1956-os év emberének a Time magazin (és szerepelt az 1957-es év első számának borítóján)?
Mahatma Gandhit
a magyar szabadságharcost
XXIII. János pápát
Dwight David Eisenhower
Dátum: 2009.03.18. 16:00:15
+1
olyan régen megkaptad már azt a választ hogy a kérdésed érdektelen, reklám
belátom, kevés az én agykapacitásom ahhoz hogy kitaláljam, mit kellene még mondani hogy konkrétumnak tekintsed
majd azért szólj Kocoséknak, hogy hivatalossá nyilvánítottad, szerintem nem árt ha tudnak róla
Dátum: 2009.03.18. 15:45:10
Köszönöm az együttérzést.
Annyira nem vagyok kétségbeesve, csak úgy éreztem ez hozzátartozik a procedúrához.
Bár, Ricardo, a te hsz-ed után lehet elkezdek kétségbeesni (nagyon nem szeretnék 15 napig ezzel foglalkozni)
nem tudom, én nem néztem, te hivatkoztál rá
az ebben a topicban megforduló személyek játékosok, nem pedig az oldal üzemeltetői
a személyeskedés szöveget pedig szerintem nem kellene erőltetned, főleg nem ez után a hsz után
Ha szerepelt ez a kérdés a milliomosban, az nem a kérdés értékét növeli, hanem annak a műsornak a színvonalát húzza le.
Jelen helyzetben teljesen mindegy.