Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2010.06.05. 20:15:04
ellenben van vala fincsi kamracélpont, sok
(na jó, csak viszonylag sok )
deja vu, deja vu
köszi a gyors és autentikus választ
Nos, most pl érdekelne mi történt Tonyval?
"törödés" áldozata lett, és ezért kapta a zárolást?
Dátum: 2010.05.31. 14:43:37
http://www.youtube.com/watch?v=HSS7ds1jO5s
mire nem elég egy furulya és egy kanapé?
Dátum: 2010.05.30. 23:42:28
ha egyforma a birtoklás is akkor a torony senkié
jelen esetben elég szerintem ha a háromból a két toronyesélyes szövi birtoklása egyezik meg

ui: jó későn reagáltam, bocsi
Dátum: 2010.05.30. 00:47:13
szia
beírnád a kvíz 5 topicba is? az oda beírt hibás kérdések javításra kerülnek, itt elveszik sajna
hörrrr, durva, gratulálok
Dátum: 2010.05.28. 14:18:56
oh, már a múlt vagytok?

mint ex-lélekőr, én csak örülök neki, hogy sikerült feltölteni a taglistát ilyen szépen
Lan: Megaszonták ne hisztizzek idekint (Kócos volt ), úgyhogy tanulván az esetből, visszavonultam, max a JV válaszát írom be ide.
Hiszen az állásfoglalás mindenkire tartozik.

Hype: lehet hogy igazad van, nem tudom
sajnos az ip szűrést az nem veri át, aki nem akarja (izé, nem tapasztalatból mondom, mielőtt az jönne )
és kollégiumok, vagy nagyobb otthonok esetében is elég nagy szívás lenne

DE dícséretes a megoldáskeresés
hát, én konkrétan meg vagyok győzödve róla, hogy a légiósok nagy részével nincsen semmi gond
amin hisztizünk, az az hogy konkrétan tudunk olyan esetről amikor is egy ember több karaktert "futtat", és ezen esetben valóban nem történik semmi, de ha ez szabályos, akkor legyen mindenki számára az.

hogy őszinte legyek én még a kiskarakterek létével is kiegyeznék, bár bevallom nem tetszik, hiszen az is a jelenlegi szabályok megsértése.

Régen volt egy olyan közhiedelem (javítsatok ki, ha le is volt írva valahol), hogy az még hagyján ha valaki belép más karakteréhez, de például portyázást nem indíthat.
Emlékszik még erre valaki?
sem időben, se stilusban nem stimmel, a másik három teljesen jó válasz lehetőség volt
ezzel most már nincs mit kezdeni, sajnos, de érdemes beírni az új kérdésed az elfogadják-e topicba ha újra összejön a 100 válaszod, és akkor ezt például előre megírják neked
nem kaptál semmi indoklást?

lehet gond az oda nem illő válasz (Gyurcsány Ferenc), valamint többször is szerepelt már ez a kérdés.
nem a légióra ment a mutogatás, én még asszem jelen voltam a vitaindításánál, konkrétan egy példát hoztam fel.
légiósok a résztvevők valóban, ettől miért kell az egész szövetségnek magára venni?
Bagatell terelésnél meg sokkal többet érne, egy "ugyan, dehogy ez nem így van, hanem...", vagy "megkérdezzük mit mondanak" vagy "igen, egy ember viszi a karaktereket már egy ideje, de ez szerintünk jól van így".

vagy igen, az agyatlan pontozás is egy válasz
ezért írtam az elévülést
attól még hogy most már más viszi, a saját karaktere mellett, anno Solina vitte, délelőttönként, mert az akkori tulaj nem ért rá, megjegyzem a VÚ-sok nagyrészével egyetemben
szuper, akkor mostantól JV-s áldással mehet a multi
nem, én azt szeretném, ha következetesek lennénk.

akkor kapják vissza a Chaosok is a karaktereiket, mert a tört részét csinálták annak mint a másik felemlegetett esetben.
Vagy Solina és Tony Ramirez is kapja azt a büntetést, amit ők (elvégre egy végleges tiltás nem évül el, ezek szerint).
a vicces hogy még tesztelésben sem vettem részt, ha erre szeretnél utalni
ööö, az idézett szövegben portyázásról volt szó