Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buildermann

Dátum: 2016.02.17. 13:34:45
Nem ezt kerdezem. En azokra a mezokre gondolok, ahol meg nem jartam, de az elozetes elorejelzes szerint (szomszedos mezok felderitesebol szerzett info) nincs semmi sem.
Dátum: 2016.02.17. 13:10:01
Ertem, koszi a valaszt.

Par masik kerdes. Ha jol latom, mozgas utan, az adott mezore megerkezve a terkep megjeleniti a szomszedos mezokon lathato esemenyeket, melyek masik mezore mozgaskor el is tunnek. Mezore erkezeskor mindig megmutatja a szomszedos mezoket vagy erre csak bizonyos esely van? Nem lehetne, hogy ott is maradjanak a jelzesek, ne pedig eltunjon miutan tovabb mozgok? Ha mindig mutatja, es mar nincs olyan mezo ami nem ures, abban az esetben ezekre a mezokre kell pocsekolni az energiat csak hogy a szint foellenfelevel valo megkuzdeshez szukseges pontszam meglegyen?
Dátum: 2016.02.17. 12:42:13
Valakinek dobott mar kalandot es csak engem szivat a rendszer, vagy ez szimplan elfelejtodott Miklosek altal, es nincs a szornytalizmanhoz hasonlo cucc kalandtalalasra (pl. kalandtekercs)?
Dátum: 2016.02.12. 13:45:21
Most sem lenne nehez valtozast eszkozolni. Ha jol ertem (lehet hogy nem), akkor igazabol a puffer merete az egyik gond. Ezt barmikor at lehetne irni 1 milliardra, vagy egy a szovetseg lelekkut-nagysagatol fuggo ertekre. Az ebbol fakado tulcsordulas konnyen kikerulheto lenne, ha az igy beepitett LE automatikusan a kijelolt epuletbe menne. Ami a tarolo toltesenek modjat illeti, ha nem csak a nyers LE szamintana a tolteskor, akkor meg tul egyszeru lenne annak feltoltese. Bizonyosan ki lehetne talalni erre mas, koztes megoldast is ami nem tulzo. Szerintem siman lenne is valtozas megfelelo otlet eseten, leven eleg szeles jatekosreteget erint.
Dátum: 2016.02.05. 17:19:10
Szerintem nem.
Indok1; Aki akar, az mozoghat ide-oda mar most is.
Indok2; Aki ellene lenne ilyen-olyan okbol kifolyolag (pl mert orul az egyeduralmanak), az egesz egyszeruen torlne a karakteret. Ezek pedig az eredeti celt es otletinditot negalnak, mely szerint keves a celpont.
Indok3; Az otlet forrasa a keves portyacelpont volt, azota van SzB
Indok4; Aki tobb jatekos ellenfelet szeretne maga kore, annak ott az `indok1`, ellenervnek az `indok2`

Nem vagyok meggyozhetetlen, de nem latom jelenleg az ertelmet. Mi az ami megvaltozna a jelenlegihez kepest az osszevonassal? Mi az, amit ugy gondoljatok megvaltozna egy esetleges osszevonassal?
Dátum: 2016.02.05. 13:37:22
Hoppa! Akkor en nagyon tevhitben eltem, mert azt hittem kulon fetiskrol van szo. Azt hiszem, neki is latok elszorni a mytokat amiket erre a celra tartalekoltam. A kekkel kapcsolatban igazad van, azt siman beneztem.
Dátum: 2016.02.05. 12:34:44
Jo az 17-nek is, az vegzest ezust fetiset is figyelembe veve, vagy 18-nak az aranyat is beleszamitva. De maradjunk a 15 csatlosnal az egyszeruseg kedveert. Azert ahhoz szep mennyisegu kavicsot kellene elkolteni, hogy barki is 200-ra novelje a hatalmat 15 csatlosnal. Nem tudom, van egyaltalan olyan, akinek 2-nel tobb csatlosanak van 150 vagy afelett. Ha van is, nem hiszem, hogy tizezres keszletei lennenek kek mytobol.
Dátum: 2016.01.30. 22:27:50
Mivel epp eszembe jutott es erre is jartam, gondoltam jelzem, hogy tavalyhoz hasonlo mod iden is varhato valentin napi befizetesi akcio. Az info nem 100 % biztos, meg kevesbe hivatalos, de ha az elozo evi akcioterv a minta 2016-ra is, akkor varhato.
Aki teheti, szovetsegi forumon ossza meg a tarsaival, hogy minel kevesebb jatekosnak okozzon kellemetlenseget egy esetleges par nappal korabbi befizetes! Ha nem surgos a kovasarlas, 2 hetet lehet megeri varni.

Meg egyszer hangsulyozom, ez mindossze feltetelezes, ha konkretum lesz Miklos ugyis jelzi par nappal 14-e elott.
Az asztralszilank es a csatloskristaly esesi aranyait figyelembe veve a 30/50 realisabb volna szerintem. Kb ilyesmi a realitas sajnos.
Dátum: 2016.01.15. 19:36:40
Aki ezt megcsinalja, az szetveri az elol haladokat, nem megszorongatja. A gond az, hogy optolas nelkul, 'felgozzel' is versenyre kell veluk.
Arra en is kivancsi vagyok, lesz-e olyan aki ezt megcsinalja.
Dátum: 2016.01.15. 16:25:37
A problema igazan az inspiracio megvaltozasa utani fejleszteseknek koszonhetoen sulyosbodott, ez igaz. Sok sikert kivanok Miklos meggyozesehez ezzel kapcsolatban, remelem mas nalam nagyobb sikerrel jar.

Turul, ha marad a regi inspiracio, most valahol 240. szint kornyeken lennek. Ha csak a lassitas kerult volna be mint inspiracios oszto, akkor 230.
Dátum: 2016.01.15. 13:50:47
En pedigarra vilagitottam ra, milyen igazan szamottevo elonyt jelent az inspiracio.
Dátum: 2016.01.15. 12:32:25
Hirtelen par dolog amu miatt egy inspiralt karskter erosebb, es nem is olyan hosszu tavon barmelyik karaktert beleverne a foldbe.
1 x eves karakternek 1 eve vannak csatloskepessegei es 2 eve csatlosai. Egy inspiralr karakternek 60. szinttol az osszes eroforrasara lesznek (kb 4x-es szorzoja van mwg ott). A csatlosai osszessegeben sokkal-sokkal tobb tp-t kepesek szerezni, sokkal tobb szurke, feher, piros es narancs mytot szerez. De sargabol is sokszorosat szedi ossze, igy meg tobb asztralis kincset szerez.
Egy top karakter evekig csak 15 pp-n tudott jatszani (reflexek konyve reszben ezt kiiktatja), szb nelkul. Egy uj inspiralt karakter szinte minden pp-jet szb-n tudja elhasznalni vegig 30-as beallitason. Raadasul szb ota a karakter ereje szinte semmit sem szamit, ugy taktikazik ahogy akar, pl siman varhat a tulfejlesztessel a megaesszenciakra, csak szakertelmeket+ szerencset fejlesztve addig.
Visszaterve a csatlosokra: a tobb eroforrasnak koszonhetoen kesobb sem fog nagyon lassulni az elinye novekedese, mert annyival tobb szurke es sarga kronitot szerez be, es olyan magas kincskeresest van lehetosege osszeszedni, hogy abbol 3-4hetente uj vegzet fetist szed ki.
Stb...
Dátum: 2016.01.12. 17:32:42
2 arany ladikoban kryx fokusz es fetisszilank.
Dátum: 2016.01.07. 03:02:48
Osko nelkul a havi 150 kulonosebb megeroltetes nelkul osszehozhato.
Dátum: 2016.01.07. 02:59:40
Pontosan az a celom, hogy a tobbieknel jobban toljam, szerencsere eleg surun kapok kerdeseket ezzel kapcsolatban. Kerdezni azert nem szeretek, mert nagyobb oromot okoz, amikor magamtol latom meg a lehetosegeket, illetve amikor azt/hasonlot olvasom/k az altalam legjobbnak tartott jatekosok iromanyaibol, amit en is igyekszem csinalni (csak a magam modjan). Ez a vastag boros dolog nagyon meglepett viszont, kovetkezo xenora fel is fogom rantani jo magasra. Megtettem volna ezt korabban is, de miutan haromszoros vastag bor ertek mellett is ugyanakkora sebzeseket kaptak a joszagok, azt hittem fixen sebzodnek szakertelemszinttol fuggetlenul. Ezert nem foglalkoztam a fejlesztesevel. Tevedtem. Annyi elonyom viszont szarmazik belole legalabb, hogy valamivel olcsobban fogom kifejleszteni a kovetkezo xenora.
Dátum: 2016.01.05. 20:11:10
Orulok, hogy jo peldaval szolgaltam.

Altalaban nem kerek tanacsot a jatekban, csak a legritkabb esetekben. Szeretek kutfobol jatszani. Igyekszem magamtol optimalizalni, es ezaltal a kornyezetem fele noni. Jelen esetben azonban jobbnak lattam megkerdezni a szamokat, miutan elozetesen azt gondoltam mindegy mekkora a vastag bor, a kiralyno ugyis szetveri. Ezt arra alapoztam, hogy 100-as es 300-as vastag borrel is ugyanaz volt az eredmeny, nyoma nem volt a legkisebb valtozasnak. Orulok neki, hogy kiderult szamomra, lehet csinalni a 12 szintlepest xenos csatakkal is, ha megfeleloen magas a vastag bor. Ez szamomra elegendo motivacio, most mar legalabb van elkepzelesem mekkora szakertelem szukseges hozza, ebben nagy segitseg volt az elozo par hsz, megfelelo tampontot nyujtottak. Ez is orom, az mar kevesbe, hogy nagyban az erotol es szinttol fugg a megfelelo ertek. Igy mar jobban megertem, miert volt mindegy a kitalynonek, hogy 100 vagy 300 a vastag bor..
Dátum: 2016.01.04. 16:26:31
Landrat en is minimumon csinalom, mert nem fejlesztek minden tulajdonsagot. Xenon viszont szerettem volna porgetni az allatszintlepost, de eselytelen volt, akkora sebzeseket kaptak. Kb 200 szintu voltam a legutobbin. Nekem oersze mas, mert en minden csp-t elhasznalok, a karaktered elnezve te viszont csak annyit amennyi az allatelfogashoz kell a szinttartomanyodban a megakat is figyelembe veve.
Dátum: 2016.01.04. 16:20:17
Illetve te/ti milyen aranyban tartotok allatokat kesobbi csatlossa emeles celjabol? Nalam ez minimum 3, mert a kesobbi indulas miatt igen nagy hatranyt kell(ett) ledolgoznom.
Dátum: 2016.01.04. 16:13:37
Mekkora vastag bor szukseges a xeno es landra csatakhoz 0-s masodlagos szakertelmek melle? 150-es vastag bor turboval es anelkul is alig par csatara volt eleg xenon, de volt hogy 10. szintu allatokat mar az elso csatan bedaralta a kiralyno turbozott szakertelem mellett is. Sot, igazabol abszolut semmi kylonbseg nincs az allatokat ert sebzodesben a turbozott es turbo nelkuli csatakban.

*pontositas: 200-as szinten semmi kulonbseg nem volt turbo nelkuli 100-as vastag bor, majd novelest kovetoen 150+150-es szakertelemmel az allatokat ert sebzodesben.