Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldetések
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Ismételhető küldetések
1. hozzászólás - 2016.01.04. 12:25:05
Az utóbbi időben egyre többen keresnek meg azzal a kérdéssel / kéréssel, hogy adjak nekik tanácsot, hogyan tudnának több ismételhető küldetést megoldani.
A topik célja az, hogy nekem időt spóroljon, és természetesen az, hogy mindenki, aki szeretne a minimálisnál kicsit komolyabban is foglalkozni az ismételhető küldikkel, az itt útmutatót találjon hozzá.

Ha maradnak nyitott kérdések, akkor azokat is feltehetitek itt, ebben a topikban.

Mindenek előtt azt le kell szögeznem, hogy nincs "ultimate" módszer, ami mindennél jobb és hatékonyabb. Ilyen tanácsokat én sem tudok adni. A játék folyamatosan változik, szerteágazó, és ami működik magas szinten, az lehet, hogy döcögni fog alacsony szinten.

Ha sok küldit akarunk teljesíteni, akkor a cél tulajdonképpen nem más, mint a lehető legkevesebb erőforrásból a legtöbb küldit megcsinálni, és folyamatosan fenntartani ezt az állapotot. Ha ezt az alapelvet követjük és folyamatosan törekszünk arra, hogy még hatékonyabbak legyünk, akkor bárhogy is indítjuk a küldizést, bármilyen kombinációval, szép lassan eljuthatunk odáig, hogy a módszerünkön már nincs mit csiszolni, vagy csak nagyon nehezen tudnánk gyorsítani a tempón. És ez a legfontosabb összetevő is egyben. Ha nincs meg a folyamatos törekvés a hatékonyabb küldizés felé, akkor mondhat bárki bármilyen tippet, vagy trükköt, a végeredmény a közelébe sem lesz annak, mint amit saját motivációval érnénk el.

Ahogy én csinálom:
Mindennek az alapja a kábítás - 12 szintlépés - sajtolás

Kábítás:
kevesebb pp-ből megvan mint a kritikus ütés vagy a kritikus varázslat. 6-7 (szívósság öve nélkül 7-8) pp-ből megvan. A nehézséget a megfelelő kábítós cuccok beszerzése okozhatja. Ezek a tárgyak gyakran ócskábbak is mint a többi cucc, de szerencsére létezik már szövetségi bajnokság, ahol nincs nagy jelentősége.

12 szintlépés:
Egyszerűnek tűnik, csak el kell küldeni az állatokat gyakorolni és kész. Valójában ez az egyik olyan küldi, amin nagyon sokat lehet optimalizálni. Mivel van egy sajtolós küldetés is, így a szintlépéseket úgy tervezem, hogy az állatok úgy menjenek gyakorolni, hogy elérjék a 20-ik szintet. Gyakorolni egyéb esetben csak akkor küldöm el az állatokat, ha már végeztem a napi teendőkkel. Ha aktív küldizés közben gyakorló állatok foglalják a helyet a többitől, akkor "dugulást" okoznak és csak hátráltatnak. A szövibajnokin, xeno csatákban, landragoron remekül lehet fejleszteni a sajtolandó állatokat, így sokkal hamarabb érhetik el a 20-ik szintet, előbb lehet őket elküldeni gyakorolni is. Ha ez a küldi akad meg, pedig még meg tudnék oldani más küldiket is, akkor jöhet a templomkristályból vehető kiképzés, és máris megvan a 12 szintlépés, jöhet a többi küldi. Ezt a részt még bővebben ki lehetne fejteni, de a "finomságokra" úgyis egyénileg fog mindenki ráérezni és optimalizálni.

20-as állat sajtolása:
Napi 50 csp-ből 4 állatot lehet átlagosan befogni. Ha sikerül napi 4 állatot sajtolni, és folyamatosan fenntartani ezt az állapotot, akkor már jók vagyunk. 4 kábítás, 4 szintlépős küldi és 4 sajtolás már önmagában havi 360 küldetést jelent.

Eddig tartott a küldik gerince, minden más azt szolgálja, hogy a fenti trio tovább gördüljön.

Kalandok:
Van aki megvárja míg összegyűlik a 15 kaland és akkor teljesíti őket. Sőt, valószínűleg a legtöbben így csinálják. Nem mondom, hogy az én módszerem jobb, csak azt, hogy más, nekem ez vált be. Én a kalandokkal a sajtolandó állatokat fejlesztem akkor, amikor arra szükség van. Ha kéne még pár szintlépés a 12 szintlépős küldihez, akkor megoldok pár normál kalandot. A 15 kalandos küldit akkor veszem fel, ha már túl sok epikus kalandom van, és ki kell takarítani őket a hatékony állatfejlesztés miatt.

Kritikus ütés/varázslat:
A kritikus ütés olyan töltelék küldi, amit akkor veszek elő, ha a bevált hármas egyikével megakadnék, de a többi még mehetne tovább. Ilyenkor a beragadó küldi helyére, vagy elé veszem fel ezt, hogy átsegítsen a dugón. A kritikus varázslat költséges és nagy benne a random, sosem csinálom.

Térkapu:
A funkciója ugyan az, mint a kritikus ütésnek, továbblendít. A 7 tárgy megszerzése rizikósabb, de hosszútávon olcsóbb. A 25 lény leölése drágább, de bosszúságmentes.

Két entitás legyőzése:
Ezt olyan ritkán csinálom, hogy tegnap is elfelejtettem felvenni a küldit, miközben a VT miatt ütöttem 20x őket. Bele lehet venni a sorba, gyorsan megvan.

8 kiégett őskő vadászattal:
Szerintem ezt a küldit még sosem vettem fel. Túl sokat kell hozzá vadászni, rizikós, hogy megtelik az állatparkunk, és ha már egy állatot is 20-ik szint alatt kell kisajtolnunk, vagy nem fogtunk be, mert tele vagyunk, akkor pont annyit buktunk, mint amit ez a küldi hoz.

50 győzelem a xenók alatt csp-ből:
Sosem csinálom, egyszerűen azért, mert a 12 szintlépés a xenókat támadva sokkal kevesebb csp-ből összejön, mint ez a küldi.


Biztos vannak dolgok, amiket elsőre kifelejtettem, de az alapokhoz ennyi elég.

Fontos hozzátenni, hogy a sajtolandó állatokra mindig rakok őskőért vehető állatfelszerelést, hogy gyorsabban haladjon a dolog. Az állatfelszerelés nélkül jóval nehezebb elérni a napi 4 sajtolást, így minden mást lassítva.



Aki pedig elemezgetni szeretne, annak álljon itt a tegnapi teljesített küldetéseim sora:

Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!
A hozzászólást Ariel módosította 2016.01.04. 12:58:34-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
2. hozzászólás - 2016.01.04. 13:12:49 (Válasz Ariel #1 hozzászólására.)
Jó hogy összeszedted.
Tippek amikkel kiegészíteném (18tp-s felszereléssel, +20% xenó állatfejlesztős relikkel):
- 3 db 1-es állat 20-20-20 órára küldve kiadja a 12 szintlépést
- 2 db 14 es állat (80tp-vel) 48 órára kiadja ~
- 3 db állat (szintlépésük előtt) 28-28-28 órára kiadja ~; ha gyakorlás előtt 10. szintjük végén járnak, akkor 14. szint elején fognak kijönni kennelből másnap->mehetnek 20ra.
- 4 db akármilyen állat 24 órára biztosan kiadja ~
Attól függően, hogy másnap mikor tudsz játszani, 20-28 órára küldözgeted el az állatokat. Inkább maradjon ki 1-1 állat, és az menjen üresben gyakorlatozni a végén, a fő cél, hogy minél hamarabb kifussanak 20.szintre.
- Ha az összes vágóállat 5-13 szint között van, akkor a tk-ból kiképzés maximális hatásfokú, ilyenkor ezt kell csinálni.

* az idei megaesszencia kiárusítással maxolt megák mellett 1-1 valóságformázás esszencia +47pp-t ad majd annak aki használja, 24 óra alatt. Ennyi pp-vel jóval több állatot lehetne 20-ra vinni, mint amennyit befog egy inspiráció nélküli karakter. A csp ital lesz a szűk keresztmetszet, hűségszilánkot erre javaslom félretenni.

1 mp-es vadászat elérése must-have, ha nem akarsz a gép előtt megőszülni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.01.04. 13:18:51-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.21
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
3. hozzászólás - 2016.01.04. 14:28:09 (Válasz Ariel #1 hozzászólására.)
Respect
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.52
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
4. hozzászólás - 2016.01.04. 15:30:05
Tehat a natur sajt abszolut nem eri meg, valamint csak addig vadaszik az ember, amig meg nincs a fullos allatpark?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.52
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
5. hozzászólás - 2016.01.04. 16:13:37
Mekkora vastag bor szukseges a xeno es landra csatakhoz 0-s masodlagos szakertelmek melle? 150-es vastag bor turboval es anelkul is alig par csatara volt eleg xenon, de volt hogy 10. szintu allatokat mar az elso csatan bedaralta a kiralyno turbozott szakertelem mellett is. Sot, igazabol abszolut semmi kylonbseg nincs az allatokat ert sebzodesben a turbozott es turbo nelkuli csatakban.

*pontositas: 200-as szinten semmi kulonbseg nem volt turbo nelkuli 100-as vastag bor, majd novelest kovetoen 150+150-es szakertelemmel az allatokat ert sebzodesben.
A hozzászólást Buildermann módosította 2016.01.04. 16:32:28-kor
Pontszám: 8.88
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
6. hozzászólás - 2016.01.04. 16:16:29 (Válasz Buildermann #5 hozzászólására.)
Jó a topik. Én a landragórt nem szoktam a kincseknél tovább pörgetni, mivel az állatelfogás nélküli csp használat lenne. Az állatfejlődés miatt megéri még így is?
Buildermann: Én kb 135. szintűként kezdtem a legutóbbi xenót, 150+150s vastag bőrrel elég jól bírták.
Pontszám: 5.85
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
7. hozzászólás - 2016.01.04. 16:20:17
Illetve te/ti milyen aranyban tartotok allatokat kesobbi csatlossa emeles celjabol? Nalam ez minimum 3, mert a kesobbi indulas miatt igen nagy hatranyt kell(ett) ledolgoznom.
Pontszám: 8.88
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
8. hozzászólás - 2016.01.04. 16:26:31 (Válasz Ricskosz #6 hozzászólására.)
Landrat en is minimumon csinalom, mert nem fejlesztek minden tulajdonsagot. Xenon viszont szerettem volna porgetni az allatszintlepost, de eselytelen volt, akkora sebzeseket kaptak. Kb 200 szintu voltam a legutobbin. Nekem oersze mas, mert en minden csp-t elhasznalok, a karaktered elnezve te viszont csak annyit amennyi az allatelfogashoz kell a szinttartomanyodban a megakat is figyelembe veve.
Pontszám: 8.88
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
9. hozzászólás - 2016.01.04. 17:25:22 (Válasz Buildermann #5 hozzászólására.)
Én 200. szinten 500+500-as vastag bőrrel csináltam. Az extra kényelem híve vagyok, nem fogok idegeskedni azért meg megdöglenek az első varázslattól

A csatlósokhoz pedig: először tartottam őket nevelésre, de mióta ilyen könnyen elérhető a fejlesztésük: húsvéti csatlós, zöld esszenciák, épület, zabáltatás, kristályok, az utolsó 3-4 csatlóshoz már csak úgy kineveztem egy állatot, felhúztam 50-re és rögtön felemeltem.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
10. hozzászólás - 2016.01.04. 19:41:45
Ekkora vastag bőrrel (az orcádon ) már térkapuban is lehet a vágóállatot fejleszteni, akkor legalább nem kell azon idegeskedni, hogy akkor most esett kincs vagy nem, a 7 kincses vagy a 25 szörnyes lett volna meg előbb stb.
Persze nem árt figyelni, hogy minden 10.-nél pakolj másik állatsort, ami jobban bírja a strapát.

No igen, és persze találd el azt is, hogy melyik az a bizonyos 10.
Pontszám: 8.89
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
11. hozzászólás - 2016.01.04. 20:12:19
Xenó erőssége a saját erősségedtől függ. Addig kell növelni a vastagbőrt, amíg a bakapott közelharci találatnál minden esetben 1et kapnak csak az állatok. Minél magasabb az erőd annál több vastag bőr kell. Xenónál másodlagost úgy emlékszem nem másol.

Landragór nem éri meg csak amíg minden kiesik addig kell csinálni.

Csatlósnak nem nevelek soha, ha bejön egy fétis, 5-6 nap alatt megvan 50.szintű az alap állat, egyből emelkedik. Mivel egyre több asztrális kincs esik,csatlóskristályból is egyre több van, és napi 4-5-6 20.szintű állat zabáltatása mellett olyan gyorsan magas szintű lesz a csatlós, hogy nem éri meg vágóállathelyet hetekig elfogni emiatt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
12. hozzászólás - 2016.01.04. 21:58:27 (Válasz Buildermann #5 hozzászólására.)
Idézet: Buildermann - 2016.01.04. 16:13:37
Mekkora vastag bor szukseges a xeno es landra csatakhoz 0-s masodlagos szakertelmek melle? 150-es vastag bor turboval es anelkul is alig par csatara volt eleg xenon

Pont erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy a legfontosabb a saját motiváció, az mindennek a hajtóereje. Ha ez nincs meg, akkor kaphatsz bármilyen jótanácsot, a végeredmény sokkal gyengébb lesz.
A xenókra nincsenek fix számok és értékek, hiába elég Pistikének a 200-as vastagbőr, Móricka állatai attól még simán kifeküdhetnek egy ütéstől ekkora szaki mellett.
Akkora vastagbőr kell, hogy ne ájuljanak el az állataid, pont. Ha van motivációd akkor próbálgatod, addig növeled a vastagbőrt, amíg nem elég. Ha nincs, akkor rárakod a turbót, és ha úgy is elájulnak, akkor hagyod a fenébe az egészet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
13. hozzászólás - 2016.01.05. 09:46:49
Nekem annyi kérdésem lenne, hogy a karácsonyi és egyéb költési akcióknál ki, mennyi állatfelszerelést (2köves) és gradut vesz?
Pontszám: 7.79
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
14. hozzászólás - 2016.01.05. 09:55:01 (Válasz Multifilter #13 hozzászólására.)
Sokat. Annyit célszerű, amennyivel kihúzod a következő költési akcióig. A 20% az mégiscsak 20% kedvezmény.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
15. hozzászólás - 2016.01.05. 10:17:32 (Válasz Offsboy #14 hozzászólására.)
Most csak 200-at vettem mindenből, de ahogy nézem jobban fogy december elejétől mint eddig. Tali óta álltam rá erre ahogy Ariel mondja.
Pontszám: 7.79
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
16. hozzászólás - 2016.01.05. 10:28:08 (Válasz Multifilter #15 hozzászólására.)
A speciálisból többszöröse kell majd, mert a katalizátorból jóval több kell, meg nyilván a TP-s cuccból is. Ha napi 4 állattal számolsz, 4 hónap alatt, az 500 sajtolás, 500 db TP-s tárgy. Egyben megvásárolva az 500 TP-s már egyből 300 őskő spórolást eredményez. Nem biztatok senkit arra, hogy költsön többet mint egyébként tenné, de ha amúgy is megvenné, akkor érdemes így időzíteni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.01.05. 10:29:32-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
17. hozzászólás - 2016.01.05. 20:11:10 (Válasz Ariel #12 hozzászólására.)
Orulok, hogy jo peldaval szolgaltam.

Altalaban nem kerek tanacsot a jatekban, csak a legritkabb esetekben. Szeretek kutfobol jatszani. Igyekszem magamtol optimalizalni, es ezaltal a kornyezetem fele noni. Jelen esetben azonban jobbnak lattam megkerdezni a szamokat, miutan elozetesen azt gondoltam mindegy mekkora a vastag bor, a kiralyno ugyis szetveri. Ezt arra alapoztam, hogy 100-as es 300-as vastag borrel is ugyanaz volt az eredmeny, nyoma nem volt a legkisebb valtozasnak. Orulok neki, hogy kiderult szamomra, lehet csinalni a 12 szintlepest xenos csatakkal is, ha megfeleloen magas a vastag bor. Ez szamomra elegendo motivacio, most mar legalabb van elkepzelesem mekkora szakertelem szukseges hozza, ebben nagy segitseg volt az elozo par hsz, megfelelo tampontot nyujtottak. Ez is orom, az mar kevesbe, hogy nagyban az erotol es szinttol fugg a megfelelo ertek. Igy mar jobban megertem, miert volt mindegy a kitalynonek, hogy 100 vagy 300 a vastag bor..
Pontszám: 8.88
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
18. hozzászólás - 2016.01.05. 22:05:05 (Válasz Buildermann #17 hozzászólására.)
Tanácsokat nyugodtan kérj, legfeljebb nem fogadod meg őket Már csak azért is érdemes kérni, hogy tudd, a többiek nagyjából hol állnak optimalizálás terén De ha a környezeted fölé akarsz nőni, akkor érdemes kicsit többet kockáztatni, hogy megtaláld azokat a lehetőségeket is, amiket a többiek még nem. Ebbe bőven belefér némi extra vastagbőr fejlesztése, hogy tényleg lásd, működik-e. Mások megtették, ezért tudtak most válaszolni a kérdésedre. Ha jobb akarsz lenni a többieknél, akkor légy te az, akitől a többiek megkérdezik: ezt meg hogy csináltad?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
19. hozzászólás - 2016.01.06. 21:40:57
A kérdésem csak annyi Arielhez, hogy a felvázolt módszer működik-e ilyen formában, ha nem vásárolsz a 20. szint alatti állatoknak felszerelést? Gyanítom, hogy borulna az egész.
Ha igen, akkor tudsz mondani olyat, mi nem őskő zabálós küldi boost?
Pontszám: 8.10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldetések
20. hozzászólás - 2016.01.06. 23:18:04 (Válasz Kwisatz #19 hozzászólására.)
A módszere napi minimum 8 őskő, nem beszélve granulátumok áráról, azzal napi 16 őskő, nem mellékesen oda kell figyelni. Kő nélkül nem csinálhatod utánna, ha lehetne, ő se kövezne. Én havi kényelmes 130 körüli küldetést csinálok, napi 5 őskőből átlag. Az arányok hasonlóak, amennyivel kevesebbet kövezek, annyival lassabban megy, de annyival kevesebb figyelemmel. Tök ingyen nem is tudom, havi 60-80 küldi hozható lehet talán.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.23
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője