Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buildermann

Dátum: 2015.01.10. 13:17:32
V5 megint nem megy, hihetetlen. Vegulis csak a 4. nap a heten amikor valami gond van vele...
Dátum: 2015.01.09. 23:22:10
Akkor jol ertelmezem, annyit lehet nyerni az uzleten, hogy minden elkoltott csp-t (mindegy hanyadik szinten tortent) ugy veszi szamitasba, mintha azon a szinten lett volna elhasznalva, amikor a jutalmat a vegen atveszi az ember? Ez a bonusz LE, amit aztan 6 vagy 7 tulajdonsagra oszt el? Plusz a tulajdonsagok ugyanakkora szammal nonek, ami a fejlesztesukbol adodoan eltero LE-nyi elosztast jelent? Illetve a +5 szerencsenyi LE.
Dátum: 2015.01.08. 17:11:58
Oszinten meglepodve olvasom, hogy mennyire szivat egyeseket az event. Nekem 3-as a masodlagos tamadasom, es semmi gond nincs az allatsebzodessel. Ez furcsa, hogy masoknak felejtes utan is durvan sebzi az allatot. Esetleg annyit megprobalhattok, hogy ismet raktok ra egy pontot, hatha akkor a sajatotokat klonozza es nem kapnak akkora pofonokat a blokik. A masik amit furcsallok, hogy nehezen nyeritek a csatakat. Az en karakterem nem egy harci gep, de meg csatat sem veszitett a kukacok ellen (az is igaz, hogy osszesen 12* tamadtam eddig), sot igen siman nyerte mindet a max ep-m kb. 30 %-at sebzodve osszesen. Szerintem reszben a tul magas ero es/vagy tau okozhatja a problemat nalatok. Ezt nem konnyu kompenzalni, sok tulfejlesztest igenyel, de azert ne adjatok fel. Hosszu meg az event, meg tudjatok forditani a csatak kimenetelet. Hajra!
Dátum: 2015.01.06. 21:39:41
Ez nagyon nagy. Megkaptam a korabbi inspiracios bonusz hibaja miatt a kompenzaciot, amivel 298 pp-re kerultem (ha nem lepek be veletlenul, siman tulcsordult volna). Koltottem belole, de eleg gyorsan regeneralodik. Ennek tetejeben most meg szerverhiba miatt fog tulcsordulni a pp, amire megint kerhetek kompenzaciot...

*Miklos nem tudott portyaitalt adni (amit kertem pp-k kompenzacionak pp helyett), mert pp regeneralodik, az ital pedig raktaroz. Az nem szamit, hogy az elozoleg hianyzo pp-k miatt 60 portyaitalt ittam meg...
Dátum: 2015.01.06. 07:27:40
Mert mar nincs ertelme kikapcsolni. Vadaszattal pontosan ugyanannyi ido alatt szerzel ugyanannyi TP-t, mint ahogy eddig is. A kvizidon kivul semmit sem vesztettel, viszont egy rakat pp-t es tkp-t nyertel melle, amit ha reszben/egeszeben nem hasznalsz fel ugyanott tartasz mint eddig (tanacsolom, hogy ne igy tegyel). Illetve a feladatokkal is joval kevesebbet fogsz szivni.
A vadaszat TP-d elnezve meg messze vagy a top lassitastol. Sokkal-sokkal erosebb karaktert tudsz fejleszteni, mint a regi inspiracioval. Kesobb meg halas leszel az uj rendszerert.
Dátum: 2015.01.06. 01:01:08
Gondolom azt is eszrevetted, hogy ezekkel egyidoben a pp-, csp- es tkp-regeneraciod ugyanilyen aranyban novekedett, valamint a vadaszatido is ugyanekkora mertekben csokkent. Mindennek az oka az uj inspiracioban keresendo, ami a hirek kozt is szerepelt.
Dátum: 2015.01.04. 22:23:58
Egyfolytaban adatbazis kapcsolodasi hibat kapok mar percek ota, barmit is probalok csinalni. Mas is tapasztal hasonlot?
Dátum: 2015.01.03. 20:06:31
Azert hogy kinek mit celszeru fejleszteni az erosen fugg attol, mi a celja a szerveren. Ha az 50. szint mihamarabbi elerese, akkor pl. a csapda es a sajt majdnem teljesen feleslegesek, az ef es a valosagformazas pedig annal fontosabbak. Ebben az esetben az hogy milyen eros a karaktered egeszen addig teljesen lenyegtelen, amig az eroforrasaid el tudod hasznalni gyoztes csatakat produkalva.
A fetishez nagy allat szerintem felesleges, mivel csak 50. szintet enged a fetis.
Dátum: 2015.01.02. 16:06:42
Igaz. Premiumot 30 husegszilankbol lehet vasarolni, az pedig ingyen jar. Cserebe 1 het vedelmet kapnak, ha pedig ennyire sarkallatos pont a haborusdi egy szovetsegnek, akkor a kovetkezore mar lehet keszulni. De felreertes ne essek, nem eszt osztani szeretnek. Igyekeztem irni valamit, ami segitseget jelenthet, de ugyanakkor konnyen kimegy az ember fejebol.

Egyebkent a Galaxis Orzoinek sem feltetlen eri meg szubplazmaval lefele tamadni sokaig. Kevesebb LE es TP egy csata, mintha szint kornyekere utnenek. Cserebe kapnak 15K LE-t a kutba. Persze ha mindezt a jatek elvezeteert teszik, akkor az dicseretes.
Dátum: 2015.01.02. 15:36:42
x/2x/3x... %-ot levesz a targyak okozta visszacsatolas %-bol.
Dátum: 2015.01.02. 15:34:36
A szubplazma ellen a beallitasoknal lehet vedekezni: ki kell kapcsolni, ennyi.

A TP-rol: nem tudom ki hogy van vele, de azoknak a szamara, akik kifejezetten fetisert vannak jelen mindegy hogy jon a TP -LE-vel/Le nelkul- az tap, hiszen kozelebb kerul az 50. szinthez minden egyes darabbal.
Dátum: 2014.12.30. 23:44:50
Kitől származik a következő idézet: " Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. " ?

George W. Bush
Otto von Bismarck
Isaac Asimov
Benito Mussolini

Lol, meg 2008-ban tettem fel ugyanezt a kerdest, csak azota van bent...

Melyik nem whiskey marka?
Chivas Regal
Jim Bean
Kalinka
Jack Daniels

Azon tul, hogy Jim Beam helyesen leirva is hibas a kerdes. A Chivas az jofajta scotch, azokat pedig whiskynek szoktak irni, nem whiskeynek.. Szoval helyesirasi hibas, ket helyes valasz is van, es a whisky/whiskey miatt spec is.
"Ami nekem személy szerint nem tetszik a szövi bajnokságban egyébként - és ezzel nem tudom, mit lehet kezdeni - hogy a nevezés után mindenki beugrál a katakombába, és "egyfős" szövi versenyezget, neki a szervezés nyilván nem gond, így előnye van."

Ezt konnyen ki lehetne szurni, ha nem csak nevezeskor, hanem minden kor/fordulo kezdetekor lenne ellenorzes, hogy van-e 5 aktiv tag.
Illetve a szervezes konnyebbsege csak egyetlen elony, vannak azert hatranyai is. Pl. elso korben szukosebb a taktikai lehetosegek szama. Ami viszont sokkal fontosabb, 4-5-6. korben egy kis letszammal harcolo szovetsegnek a rugalmassaga meg sem fogja kozeliteni egy nagy letszamu szovetseget, ha a nagy letszamu szovetseg azt "ugy akarja". Persze ehhez a nagy letszammal rendelkezo szovetseg tagjainak egyeni szinten kell lemondaniuk nehany bajnoki tokenrol.
Dátum: 2014.12.30. 14:05:18
Ezt a nincs szovi bajnoki februarig temat elore is jelezhettetek volna. Konkretan december ota tartalekolom az eroforrasokat, hogy minel optimalisabban tudjam elkolteni. Most kezhetem ujragondolni, hogy kitalaljak valamit arra a majd` 2000 csp-re es mindjart tulcsordulo pp-re, hogy ertelmesen tudjam elkolteni.
De ugy latom, nem csak nalam csapja ki a biztositekot, hanem a topnal is. Jo volna ujragondolni ezt a "tul fiatal a vilag" opciot, mert szerintem Lucus a szubplazman kivul nem nagyon talal mas opciot a pp elkoltesere. De ezeken kivul is van 1000+1 indok az elinditasara....
Eleg sok erv torpedozza meg a masodlagos pontszam ilyen elokelo prioritassal valo beszamitasat. Fokent ha meg bugos is. Mi lenne, ha az uj masodlagos pontszam az osszes tamadasszam/tagok szama osztva az osszes tamadasszam/aktiv tagok szamaval volna? Vagy szinplan csak osszes tamadasszam/tagok szama, vagy osszes tamadasszam/aktiv tagok szama? Nem tudom, javitana-e barmelyik is a helyzeten, csak probalok otletelni..
Dátum: 2014.12.29. 19:52:05
Eleg szomoru, hogy 3/3 kviz olimpia esett ki eddig, mert egyiknel sem mukodott rendesen az oldal. Remelhetoleg meg lesz hosszabbitva, bar akkor meg a helenat es jerikot is lehet mar hasznalni hozza. De legalabb ha uj templomban kviz olimpias feladatot kapok, akkor tudnam teljesiteni...
Dátum: 2014.12.29. 19:47:44
1/2/3 (ezust/platina/kryxonium) perccel csokken az epikus ujratamadhatosaga.
Dátum: 2014.12.29. 13:02:44
Szerinted mit jelent a zillion szó?

egy pillangó fajta
egy természetfeleti jellenség
létező legnagyobb szám(angolok szerint) *
a pavilon régebbi elnevezése

A csillaggal jelolt a helyes valasz. De szerintem nem az, hanem a masik 3 valasz mindegyiket jelenti. Megjeloltem az egyiket, es megsem fogadta el.
Dátum: 2014.12.23. 15:59:28
Szerintem ezt a 20 kalandot nem sokan fogjak megcsinalni V6-on. Inkabb ez a karacsonyi ajandek:
1 Relikviakupon, 1 Lélekkút generátor, 3 Karácsonyi süti, 3 Sorsjegy, 5 bontatlan ajándékcsomag

Dátum: 2014.12.23. 12:27:48
Sajnos nincsenek meg a szovetsegi bajnoksag feltetelei: "...A bajnokság 3-6 fordulóból áll..."
Ennek megvalosulasahoz minimum 8 szovetseg kellene.