Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 6
fórumozóBzollerFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
121. hozzászólás - 2014.12.29. 21:37:44 (Válasz Miklós #112 hozzászólására.)
"A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér."

NEM MŰKÖDIK-)

És v5-ön meg nem számolt vissza az óra, és csak tippeltem mikor jár le az idő.
A hozzászólást Bzoller módosította 2014.12.29. 21:45:38-kor
Pontszám: 5.15
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
122. hozzászólás - 2014.12.29. 22:49:33
Megvan a 8 szövetség, akiknek van 3 20+ szintű tagja (ha elég a 20. szint, akkor 10 szövetség van). Kíváncsi vagyok holnap elindul-e a szövetségi bajnokság...
Pontszám: 7.85
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
123. hozzászólás - 2014.12.29. 23:17:15 (Válasz Yaksee #122 hozzászólására.)
Nem fog. Mivel mi is érintettek vagyunk, szövitárs ráérdeklődött ÜSZ-en:

sziasztok

V6 valószinüleg nem műKödik "automatikusan" A KIÍRÁS SZERINT a szövetségi bajnokság,mivel egy hete várjuk,több szövetségben hogy induljon, kérnénk egy kiindulási dátumot hogy mire számítsunk.

Thanks.
ma, 13:26
Miklós
Szia,
V6-on még nincs szövetségi bajnokság, ahhoz kicsit fiatal még a világ, várjatok türelemmel Várhatóan februártól lesz majd.

További jó játékot,
Miklós
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.05
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
124. hozzászólás - 2014.12.30. 00:52:44
Nem tudom mi történt, Baratyot sajnos nem tudom elérni, amikor jeleztem neki a problémát (ma nem dolgozott) azt mondta, kijavitja, kipróbáltam utána, és nekem működött, de ezek szerint újra lehalt. Pár nap múlva kiírunk majd egy újat akkor hogy be tudjátok pótolni. Elnézést kérünk!
Pontszám: 7.66
fórumozóLucuskaNő
Végzetúr poronty
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
125. hozzászólás - 2014.12.30. 07:28:42 (Válasz Lanmandragoran #123 hozzászólására.)
Kicsit fiatal még a világ..... ez jó duma.
A feltételek adottak. Én pedig kicsit öregnek érzem magam ezt hallgatni.
Akkor ne írjanak ki feltételeket,írjanak csak annyit,hogy majd indul,ha úgy tartja úri kedvünk.
Pontszám: 9.22
fórumozóAbcdefg2Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
126. hozzászólás - 2014.12.30. 09:53:10 (Válasz Miklós #124 hozzászólására.)
Az, hogy valami nem működik, előfordul. Az is, hogy "javítás után" sem, ez a technika ördöge. Viszont az, hogy ezek után eredményt közöltök és jutalmat osztotok, na ez valahol a dilettantizmus és a nagy ívben történő belesz@rás tökéletes egyvelege. A játékosok 98%-a nem vehetett részt az olimpián (háromból egyszer sem), eközben néhányan 2-3 kvízmedállal szaladgálnak.
Brávó, veregessétek meg a vállatokat!
---
Pontszám: 5
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
127. hozzászólás - 2014.12.30. 10:49:23
Majd csak februárban mert fiatal a világ? Na elmentek a tudjátok hova, a hsz-hez nem volt fiatal? A hsz vège óta várom az szb-t, na ne szívassatok már. Legalább egy szavazást indíthattatok volna és figyelembe vehettétek volna az eredményét, a hsz már így is borított az erőviszonyokon, már tök mindegy ha már lesz szb, vagy mitől félnek a beho részvényesei?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 5
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
128. hozzászólás - 2014.12.30. 11:11:23
Nem is tudom minek rohangálok full prém felszerelésben, a térkapuzáshoz, esetleg a 15le/tp-s portyázásért, esetleg hogy a top karik így is elverjenek? Hát nem, úgy tudtam hogy azért van az szb hogy legyen értelme mindenkinek portyázni, most akkor februárig nem kell a pénzem, hisz addig minek vegyek kavicsot, csak hogy díszmagyarban vadásszak? Nem mellékesen az szb portya több tp-t ad a simánál, gyorsabb a szintezés, hamarabb kell új felszerelés ami megint pénz tulajoknak, de látom nem kell, de akkor inkább felezzétek a kavics árát ha ilyen jól megy.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.67
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
129. hozzászólás - 2014.12.30. 11:41:05 (Válasz Miklós #124 hozzászólására.)
Nem értem mi értelme volt új szervert indítani, hogyha semmi nem működik rajta. Persze tudom, hogy ez egy játék, de a való életben már nem lennétek játékvezetők/üzemeltetők. Egy kicsit nonszensznek érzem, hogy nem tudjátok a hibákat kijavítani, aminek automatikusan kellene működnie, az nem megy, ha le vannak fektetve a szabályok, akkor azt felrúgjátok egy "én úgy gondolom" mondattal. Kezd egy kicsit telelenni a hócpőm... Miért mindig nekünk kell alkalmazkodni a Ti "b.lfaszságaitokhoz"?

Engem személy szerint nagyon zavar, hogy egyszer sem sikerült befejeznem az olimpiát, mert nem jött föl a következő kérdés, csak pörgött az óra. Most már indulni sem tudtam rajta, mert bár fut, de mégsem... A szövetségi bajnoki minden feltétele adott. Miért nem indul? Mert fiatal a világ? Akkor kezdjük 50-es szintről. Erre nem gondoltatok? A bajnoki miért nem fut rendesen? Miért kell mindig manuálisan elindítani? A toplista egy része még minidg nem működik.

Személy szerint nekem nagyon kezd elegem lenni...

Mod: közben rájöttem, miért nem indul el a bajnokság: túl hamar elérnénk az 50-es szintet (hiszen mindenki tudna portyázni, TP-t gyűjteni) és mindenki otthagyná ezt a "fiatal" világot...
A hozzászólást Yaksee módosította 2014.12.30. 11:42:40-kor
Pontszám: 9.14
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
130. hozzászólás - 2014.12.30. 12:12:50
és valóban csak azért sem indult el, pedig szerintem sokan csak ezért léptek minél gyorsabban 20as szintre nem törödve azzal, hogy nem marad erőforrás landragor eventre
jah lehet az sem lesz még akkor v6 ra ..

bezzeg a mini event ami többnyire teljesíthetetlen volt az elindult..

ki érti ezt
Pontszám: 8.77
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
131. hozzászólás - 2014.12.30. 12:41:16
nem igazan ertem en ezt az egeszet.....mindenki tudja, hogy a jatekosok 80%-a a fetis miatt van a v6-on, erre ahelyett hogy megprobalnak legalabb egy reszet ott tartani, mert valojaban sok embernek ujdonsag es erdekes elolrol kezdeni, a maradek 20% kedvet is elveszik a sok buggal, meg a szubjektiv donteseikkel....

most vagy induljon egy uj szerver minden reszevel a jateknak, vagy 200 oskoert tegyek be a huseg fetist, aztan be lehet fejezni ezt a szanalmat.....
Pontszám: 9.43
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
132. hozzászólás - 2014.12.30. 14:05:18
Ezt a nincs szovi bajnoki februarig temat elore is jelezhettetek volna. Konkretan december ota tartalekolom az eroforrasokat, hogy minel optimalisabban tudjam elkolteni. Most kezhetem ujragondolni, hogy kitalaljak valamit arra a majd` 2000 csp-re es mindjart tulcsordulo pp-re, hogy ertelmesen tudjam elkolteni.
De ugy latom, nem csak nalam csapja ki a biztositekot, hanem a topnal is. Jo volna ujragondolni ezt a "tul fiatal a vilag" opciot, mert szerintem Lucus a szubplazman kivul nem nagyon talal mas opciot a pp elkoltesere. De ezeken kivul is van 1000+1 indok az elinditasara....
Pontszám: 8.87
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
133. hozzászólás - 2014.12.30. 14:08:12 (Válasz Buildermann #132 hozzászólására.)
Teljesen igazad van.

Egyébként ez a "túl fiatal a világ", elég rejtélyes érv.Mihez? Milyen szempontok alapján? Nekem úgy tűnik ez azt jelenti hogy :" A szövibajnoksággal így is van elég bajom, a többi világon is állandóan rinyáltok, eszem ágában sincs még egy világon a nyakamba venni egyelőre..." Csak ez így túl nyersen hangzana ugye, és igaza lehet Yaksee-nak is :
közben rájöttem, miért nem indul el a bajnokság: túl hamar elérnénk az 50-es szintet (hiszen mindenki tudna portyázni, TP-t gyűjteni) és mindenki otthagyná ezt a "fiatal" világot...


( a pp.-re nincs ötletem,de a csp. tuti jó lesz Landira is )
A hozzászólást Azazel módosította 2014.12.30. 14:18:23-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.73
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
134. hozzászólás - 2014.12.30. 15:47:19
Még hány felháborodott felhasználó kell? Ha kevés, akkor szólhatok pár egyébbként csendes de felháborodott játékosnak hogy az ő szavuk is kellene, mert nem vagyunk elegen. Vagy egy normális kifogást, vagy az szb haladéktalan indítását szerintem megérdemeljük.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 10
fórumozóDzsipiFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
135. hozzászólás - 2014.12.30. 18:04:04
Üdv. Második kvízolimpia írja azt hogy nem fut, viszont az eredményeket meg tudtam nézni és azt látom, hogy nem mindenkinél van így, mivel vannak eredmények Magyarul: Én nem tudtam belépni a kvízolimpiába, más viszont igen.
???????????

Előre is köszi a választ

Üdv.: Dzsipi
Pontszám: 5
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
136. hozzászólás - 2015.01.02. 00:33:28
1. Tök jó, sikerült megcsinálnom az olimpiát! Ennek örülök.
2. Az eredményemnél viszont most is az látszik, hogy 900 másodperc alatt sikerült végezne, ami nem igaz. Ennek már nem örülök, mivel ezúttal 3-at elcsesztem, így ezen úszhat a medál. Valójában kb 670 másodperc alatt végeztem. Jó lenne orvosolni a hibát!
Pontszám: 8.09
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
137. hozzászólás - 2015.01.02. 07:10:52
A V6-on a bajnoki érdeklődés hiányában maradt el? Nem mintha érintene a dolog, viszont elég gáz ez a szerver!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
138. hozzászólás - 2015.01.02. 09:02:38 (Válasz Zooleee #137 hozzászólására.)
Faszt nyavajogtok állandóan...
Se a kvíz olimpia, se a bajnoki nem egy olyan dolog, ami ne csúszhatna pár órát. TÁNYLEGES kár még nem ért senkit szerintem ilyen okokból!
Pontszám: 5.53
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
139. hozzászólás - 2015.01.02. 09:06:07
Mi van öreg, megártott a szilveszter?
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 9.15
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 6
140. hozzászólás - 2015.01.02. 09:41:39
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és holnap éjfélkor véget ér.

naná, hogy már milliomodjára se tudom megcsinálni az olimpiát

biztos azért van , mert még fiatal a világ és gyermekbetegségben szenved vagy influenzás a szerver vagy alapból nem egy selejt szervert kellett volna lemásolni mint v5

BUÉK asszem többet nem gyakorlok ezen
Pontszám: 7.54
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője