Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 6-os világ béta teszt elindult!
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
461. hozzászólás - 2015.01.02. 13:43:15 (Válasz Virágszál #457 hozzászólására.)
Gyorsan kilépett de a kapitulációja nem valószínű hogy sikerül.
Ez is egy gusztustalan húzás!
Itt hagyod a párodat, aztán miattad kapitulál bentről, hogy az ellenfél kezébe adja a győzelmet.
Milyen vezető vagy te Hauwi???
ez vagy te
Pontszám: 5
fórumozóHauwiNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
462. hozzászólás - 2015.01.02. 13:50:50 (Válasz Virágszál #461 hozzászólására.)
LOL.
Ezt nem tudtam, de megemlítettem neki, hogy milyen önérzetesség folyik itt.
Amúgy én meg nem mondom milyen vezető vagyok. Erről a szövetségi társaimat kellene kérdezni, meg az ellenségeinket. Nem az én tisztem megítélni, de eddig sosem volt rám panasz.

Mellesleg ebben a játékban SZAVAZÁS folyik a kapitulációról, nem egy ember dönti el - legalábbis én így tudom. Szóval ha a többség a kapitulálást szavazza meg, akkor a többség döntött.
Amúgy meg vesztettetek már. Háborút lehet megnyerni (mondjuk azt megnézem). De Ti ennél többet veszítettetek már most.

Egyébként meg bocsánat, ha miattam valami kellemetlenséget okozott nektek, de tudod a párkapcsolat már csak ilyen. Majd egyszer megérted biztosan.
---
Pontszám: 8.75
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
463. hozzászólás - 2015.01.02. 13:59:39 (Válasz Hauwi #462 hozzászólására.)
Kicsit többségi szavazatom van, ha nem emlékszel, és elég kevesen vagyunk már, talán 1 ellenszavazat is elég az enyémhez.
Veszíteni 1 dolog, de nem mindegy hogyan, ezek után érdekes lesz a szövetségünket talpra állítani. A sok veszteség ami bennünket ért !
és a háború még zajlik van még belőle 1 hét de 2 hét már nem biztos
Az ellenféltől rengetegen a Katakombákban vannak, egy ilyen kis szövetséggel szemben, ez felemelő.
Amit te csináltál ellenünk azt is beleszámítom, amit az ellenfél is tett érte a PC-vel.
Ez a veszteség Dicsőséges lesz, nah és nem utolsó szempont pc-vel sem győztek ellenünk 3 naposban. Bár megtörve , szétesve de állunk ! Ez valami.
Az elment tagok is visszajönnek.....
Pontszám: 5
fórumozóHauwiNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
464. hozzászólás - 2015.01.02. 14:05:10
Nem mindegyik - maradjunk annyiban.
Pedig szépen indult a szövetség, csak sajnos rossz embereknek a kezébe került az a többségi szavazat amire felhívtad a figyelmünket az előbb, és amitől szentül hiszitek, hogy többek vagytok.
Olvasd vissza az első hozzászólásaimat amikor a szövetségbe jöttem, és még nem lettél kinevezve se: A tiszteletet ki kell érdemelni, attól leszel vezető.

Nos, sok sikert hozzá. Ha elfogadsz/tok egy jó tanácsot: Soha többé ne hagyjátok hátra a gyengébb tagjaitokat egy ilyen esetben. Nem a szövetség érdekei vannak mindenek előtt, hanem a mások iránt kimutatott megbecsülés. A megbecsült tagok jobban érzik magukat, többet építenek, jobban harcolnak, és örömmel játszanak.
Ajánlom nektek a kapitulációt én is. Eleget veszítettetek már. Néha meg kell hajolni, mielőtt valaki letör.
---
Pontszám: 9
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
465. hozzászólás - 2015.01.02. 14:13:26 (Válasz Hauwi #464 hozzászólására.)
Nem kell kapitulálni. én mindíg azt vallottam, hogy az egyoldalú táplálkozás egészségtelen...ha viszik a LÉ.-t, adjunk hozzá tp.-t is

Hagyni kell, hogy támadjon az ellenfél, legyen az övé mind az 50 csata tp.-je...
Báró Samedi
Pontszám: 7.08
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
466. hozzászólás - 2015.01.02. 14:14:58 (Válasz Virágszál #463 hozzászólására.)
És a vicc az egészben, hogy nem a támadó fél húzásai, PC-zése miatt törtetek meg és estetek szét, hanem a vezetés elhamarkodott, le nem kommunikált taktikai húzása miatt, amivel ti magatok többet ártottatok a csapatnak, mint az ellenfél a napi 2 szintes csapással egy héten keresztül....

Tudod mi a dicsőséges vereség? Amikor nem tudnak megtörni titeket, amikor két hét után az ellenfél gratulál a kitartáshoz, elismeri a teljesítményeteket, netán hosszú távú békét és szövetséget ajánl.

Na ez nem az lesz.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.83
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
467. hozzászólás - 2015.01.02. 14:43:07 (Válasz Azazel #465 hozzászólására.)
162 / 206 Háborús statisztikák Dec. 29. 00:40 kezdődött, mi vagyunk ebben a pillanatban a vesztesek.

4 db PC kellett ehhez az álláshoz, sokkal gyengébbek is voltunk. PC-nélkül is megnyerhettétek volna a háborút, de az első napon jött a PC. Jelezve, nyerni akarunk!

És kiírtam magamból ezt az állapotot, az ellenfél nevét direkt nem írtam ki, mert az nem lényeg, amit csinálnak, az számított, és ahogy jártunk vele.
Így jártunk
Pontszám: 5
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
468. hozzászólás - 2015.01.02. 14:49:40 (Válasz Virágszál #467 hozzászólására.)
Egyetértek Lannal...saját belső ügyeitek, a vezetés alkalmatlansága miatt jártatok így, függetlenül a támadók vitatható taktikájától...
Báró Samedi
Pontszám: 7.07
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
469. hozzászólás - 2015.01.02. 14:58:21 (Válasz Azazel #468 hozzászólására.)
Ez egészben az irónia mi csak egy kis le-t szerettünk volna erre kiderült hogy az ellenség nem teljesen ura önmagának
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 3.04
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
470. hozzászólás - 2015.01.02. 15:06:21 (Válasz Kurusaki Ichigo #469 hozzászólására.)
Azért menekültél katakombába, hogy itt adjad a nagy szavakat!
A LE-ért dolgozni is kell
Pontszám: 5
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
471. hozzászólás - 2015.01.02. 15:10:10 (Válasz Virágszál #470 hozzászólására.)
Félre értés ne essék nem azért menekültem a katába mert gyáva vagy bármi más lennék egyszerűen el fogytak a szubplazmáim és csak célpont lennék ezért le mentem önszántamból hogy készüljek az eventre én így támogatom a szövimet
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 5.27
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
472. hozzászólás - 2015.01.02. 15:34:36
A szubplazma ellen a beallitasoknal lehet vedekezni: ki kell kapcsolni, ennyi.

A TP-rol: nem tudom ki hogy van vele, de azoknak a szamara, akik kifejezetten fetisert vannak jelen mindegy hogy jon a TP -LE-vel/Le nelkul- az tap, hiszen kozelebb kerul az 50. szinthez minden egyes darabbal.
Pontszám: 8.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
473. hozzászólás - 2015.01.02. 15:44:28 (Válasz Buildermann #472 hozzászólására.)
Tény. Azok viszont nem erőltetnék a rövid háborút, mert minél hosszabb, annál több tp., ugye...

A prémeseknek ki lehet kapcsolni, de csak nekik..
A hozzászólást Azazel módosította 2015.01.02. 15:47:09-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.11
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
474. hozzászólás - 2015.01.02. 15:47:04
Illetve az sem mindegy, hogy a szubplazma kikapcsolásához prémium tagnak kell lenni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.08
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
475. hozzászólás - 2015.01.02. 16:06:42
Igaz. Premiumot 30 husegszilankbol lehet vasarolni, az pedig ingyen jar. Cserebe 1 het vedelmet kapnak, ha pedig ennyire sarkallatos pont a haborusdi egy szovetsegnek, akkor a kovetkezore mar lehet keszulni. De felreertes ne essek, nem eszt osztani szeretnek. Igyekeztem irni valamit, ami segitseget jelenthet, de ugyanakkor konnyen kimegy az ember fejebol.

Egyebkent a Galaxis Orzoinek sem feltetlen eri meg szubplazmaval lefele tamadni sokaig. Kevesebb LE es TP egy csata, mintha szint kornyekere utnenek. Cserebe kapnak 15K LE-t a kutba. Persze ha mindezt a jatek elvezeteert teszik, akkor az dicseretes.
Pontszám: 7.27
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
476. hozzászólás - 2015.01.02. 16:43:05 (Válasz Virágszál #470 hozzászólására.)
Eszednél vagy virágszálam? Még szép hogy bemegy a katába, ha már egyszer megszabadultatok minden célpontjától és csak veszteni tud, de magától tette, nem parancsra, nem azért mert beszavaztuk. Végig olvasva az egész témát, a célodat nem érted el, vagyis kèt szövetség egy egy tagja kijelentette hogy nem hagyja hogy a szövetségük segítsen nektek. Ott rontottad el hogy itt kértél segítséget és én unalmamban rátaláltam. Tépheted a szádat, rágalmazhatsz minket. Szerintem is dúrva volt az azonnali pc de a többibe nem lehet belekötni. Én inkább a diplomatikus gyerés híve vagyok de nem az enyém a szövi (szerencsére). Most csak azt érted el hogy kiderült hogy mit meg nem tesz a szövink a nyerésért és talán több egy perces háborúnk lesz, ha igen, akkor hála érte.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.50
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
477. hozzászólás - 2015.01.03. 07:21:34 (Válasz Mortal55 #476 hozzászólására.)
Köszi a Kapituláció ösztönzést mára is, tényleg
Jelenleg 4. szintű pusztító csapás van a szövetségeteken, amit összesen 20000 lélekenergia elköltésével semlegesíthettek.
Egymás tetejére külditek, mert még itt van az ez előtti is!
Kapituláció elvi kérdések miatt nem lesz, (173 / 235 Háborús statisztikák Dec. 29. 00:40 ).
Legyetek büszkék magatokra!
Pontszám: 5
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
478. hozzászólás - 2015.01.03. 10:27:30 (Válasz Virágszál #477 hozzászólására.)
Miért, mit vártál, a tegnapi után majd elszégyellik magukat és nem küldenek többet? Ha én lennék nekik, még direkt húznék is pár szintet rá két csapás közt. Ja és ha továbbra sem semlegesítitek, akkor továbbra is halmozódni fog a csapás, mert annyi szintű csapás lehet a szövin, ahány tagja van.
Vagy kirúgtok még néhány embert az úgyis megy nektek....
Kiképző - v3
Pontszám: 8.40
fórumozóVirágszálNő
Végzetúr poronty
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
479. hozzászólás - 2015.01.03. 10:31:15 (Válasz Hanspeter #478 hozzászólására.)
Most jönnek vissza a "kirúgottak" , hogy a 100 különbség lehetőségével nyerjenek
Pontszám: 5
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 6-os világ béta teszt elindult!
480. hozzászólás - 2015.01.03. 11:09:39 (Válasz Hanspeter #478 hozzászólására.)
Én pusztán jófejségből akartam dobni rájuk, de nem engedte a játék, mert én is rubin vagyok
Pontszám: 9.02
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!