Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - tramenes

Dátum: 2008.09.30. 14:21:13
Teljesen igaz; idáig úgyis csak a pocsék/nem egyértelmű/hejjesírásos kérdéseket szapultuk; ha valaki találkozott pozitív szempontból kiemelkedő kérdéssel akkor az is jöhetne ide.
Dátum: 2008.09.30. 12:54:25
Ez egy érdekes elképzelés és nem is rossz; mondom ezt annak ellenére hogy gyémántos vagyok és óránként 4-5X is elmegyek látogatóba...

Valóban jó volna a napi portyaszám korlátozása DE ebben azért úgy kellene eljárni hogy a játékosnak lehessen valami választási lehetősége. Gondolok pl. egy olyan megoldásra
hogy


-napi max. 10 portya 120% LE szerzés (a 20% nem vonódik le hanem úgy jön mint a kreatív affinitás szakiból)
-napi max. 15 portya 100% LE szerzés
-napi max. 20 portya 90% LE szerzés (a vesztestől 100% vonódik le de ha nyer csak 90%ot kap)
-napi akárhány portya 80% LE szerzés

Minden nap az első portya alkalmával mielőtt elindulnál egy ablakban be kellene jelölni hogy aznapra melyik opció legyen érvényben. Így meglenne a kellő rugalmasság és a "droidszűrés" is működne.

Erről mit gondoltok?
Dátum: 2008.09.30. 12:28:03
Nos; az életben is ajánlott az embernek nem mindent megtennie amire képes; van egy olyan mondás hogy mindent lehet de nem minden használ. Itt annyiban más a helyzet hogy ez csak egy játék és a következmények csak a játék világát érintik.

Megjegyzem ha Gladiatuson vagy bármely GFes tucatsilánynál csináltad volna amit itt (és észreveszik) akkor reflexből véglelges bant kapsz nem 3 napot +oda-vissza kommunikáció zérus; úgy kivágnak mint a macskát sz*rni, már elnézést.
Dátum: 2008.09.29. 22:13:43
Igen de az a 3k LE azért fiadzott is (korai, instant, nagymértékű játékelőny).

A másik meg az hogy az ilyen instant előnyök bele vannak ám egyébként kalkulálva a játékmenetbe, szabályos úton is lehet szerezni egyszerre sok LE-t: Ahogy Leanthil írta 500 őskő kisütésével 2. szinten 1500 LE-t lehet szerezni teljesen szabályosan!!! De ahhoz meg kell előtte venni az 500 őskövet -ami itt a lufikból ki lett ütögetve az 1000 őskönyi LE (illetve nem is, mert havonta csak 1X max. 500 őskövet lehet kisütni); vagyis ha kicsit leegyszerűsítjük Ravenwood 1000 őskövet nem vett meg 14e Ft értékben.

A rabszolgázást a Beho nem azért tiltja mert nem etikus hanem azért hogy azok a játékosok akik gyors instant fejlődést akarnak azok fizessenek is érte. Ha ezt meg lehet szerezni ingyen is ilyen-olyan technikákkal ki az a világbolondja aki ezekután fizetne érte?!
Dátum: 2008.09.29. 21:34:12
Hát. Legalább most tisztábban látunk. Prém+rabszolgák egy átlagon felüli játéktudású player kezében -a leghatékonyabb képlet a fejlődésre amit össze lehet hozni. És még így is majdnem átcsúsztál a kontrollon.

Nagyon sajnálom hogy meglépted ezt a lépést mert szerintem jól játszottál az elejétől fogva (persze egy ekkora kezdeti boost után nehezen lehet rosszul de látszott h nem csak ez volt benne). Viszont minden szimpátiám ellenére nem értek egyet az átmeneti eltiltással, az ilyet a legszigorúbban kellene kezelni mert különben nincs visszatartó erő -hiszen kb. csak annyit bukik a kari mint ha a kezdetektől szabályszerűen játszott volna a gazdája ÉS emellett megvan rá az esély h sosem derül ki a turpisság; hát miért ne játszaná meg más is ezekután.

1hónap múlva indul a világ2, ott tiszta lappal lehetne kezdeni az egészet.
Dátum: 2008.09.29. 21:06:40
Ha emlékeztek (jómagam azért mert akkor még az én karim vezetett a szerzett LE arányban) volt egy olyan mozzanat amikor pár óra alatt hirtelen szerzett vagy 3k LE-t. Na ott padlóztam. Ez volt az egyetlen gyanús mozzanat egyébként amikor megfordult a fejemben hogy esetleg LE lufijai vannak valahol és azokat üti. De utána is ilyen ütemben fejlődött és nehezen hiszem hogy rabszolgákat futtatott volna érte, a hsz-ei is értelmesek. Elképzelhető hogy nagyon komolyan számolgathatott ezekért az eredményekért.
Dátum: 2008.09.29. 20:23:15
Idézet: Syck - 2008.09.29. 20:19:07
kiderult rola, h beholder alkalmazott es stikaban jatszott?


Akkor már értem miért írta Miklós valamelyik posztban hogy napi 14-16 órát ül a játék mellett
Dátum: 2008.09.29. 20:16:57
Talán neki megmondták, ezt tőle kellene megkérdezni. Viszont ha normálisan szerzett 2X annyi LE-t portyából mint az akkori 2. helyezett akkor respect neki és hatalmas szerencsesorozata lehetett.
Dátum: 2008.09.29. 20:04:09
De igen, ha a Föld lakosságáról tudjuk hogy folyamatosan és egyre gyorsuló ütemben növekszik akkor igen. Egyébként eszembe nem volna az embert a puszta számosságával azonosítani; a kérdés logikája volt az ami csak ezt vette figyelembe.
Dátum: 2008.09.29. 19:58:51
Egyet lehet találni....
Dátum: 2008.09.29. 19:25:39
Idézet: Kex596 - 2008.09.29. 19:17:36
Melyik évben született több gyermek a földön?
1452
1918
2007 (ez a helyes)
1919

Ezt honnan találjam ki ? Google a barátom tudom, de ott sem akadtam semmire.


Ez a gugli vs. józanész klasszikus esete Több embernek több gyermeke is születik ha az abszolút értéket vesszük. A Föld lakossága 1918 körül ~1.8 milliárd volt, jelenleg több mint 6 milliárd és növekszik.....
Dátum: 2008.09.29. 18:59:53
Hogyan tudnám megoldani hogy a kari ne lőjön minden harcban varázslatot? Vannak ellenfelek akikre fölösleges mert anélkül is nyerek, viszont mivel automatikusan lövöm rájuk is pont azok ellen nem marad VP akikhez mindenképpen kéne.
Dátum: 2008.09.29. 14:23:05
Hát ha nem lennék magam is gyémánt hordás ezek után biztos h. szabad perceimben gyakran frissíteném a karilapodat
Dátum: 2008.09.29. 14:17:52
A gyakorlótér által adott bónuszokat az állatkák is megkapják támadásra vagy az csak a végzeturaknak jár?
Dátum: 2008.09.29. 13:49:08
Nekem is kezd eldurranni az agyam az ilyenektől...
Dátum: 2008.09.29. 09:21:51
Csapdakészítéshez min. 4-es tanulás kell; tulajdonságkövetelmény nincs.
Dátum: 2008.09.29. 07:31:35
Teljesen egyetértek; éppen ezért egy ideje direkt olyan kérdéseket írok amit nem lehet guglival kikeresni. Illetve tényleg lehetne egy 1-10es skálát bevezetni a pontozáshoz (amin a kérdés általános tetszési indexét lehetne bejelölni) és emellett lehetnének még olyan opciók hogy pl.

túl specifikus
pontatlan/hibás kérdés
"junkie" (rajongói) kérdés

ilyesmik. Szóval valóban kellene finomítani egy kicsit a kvízen, kérdés persze hogy a feldolgozásra volna-e elég kapacitás.
Dátum: 2008.09.29. 07:21:21
Elfogtam egy állatot, beidomítottam, harcol is mellettem csatákban. Az volna a kérdésem hogy hol lehetne megnézni az adott lény sebzését és támadási értékét? A "karilapján" látom az ép-it, a morálját és a szintlépéshez szükséges tpket de semmi mást; így mégis hogyan döntsek az elengedése vagy megtartása mellett ha elfogok egy másikat? A vásárolható felszerelés szempontjából sem mindegy hogy mekkora alaptámadáshoz akarok még +5öt vagy mekkora alapsebzéshez +1-et vásárolni.
Dátum: 2008.09.28. 17:27:18
PL. írd ide a kérdést
Dátum: 2008.09.28. 17:16:28
Kb. a max ép 15%-a a limit; ha ez alatt vagy nem támadhatsz és nem támadhatnak.