Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Ne aggódj lesznek helyette mások, majd V1-n a MI szövink tuti célkereszt lesz, a mai csatáimnak mind 100%át megnyertem...egész jó kis kezdés

Amúgy Zantetsukenékkel V2-n már szövetséget kötöttünk, hogy nekik is legyen egy kis jó az egészben.

S0laris!

És akk én mit szóljak nekem volt mikor óránként 24-et lőttem el...XD
Dátum: 2009.07.21. 19:37:51
Köszike!! Életet mentettél...
Dátum: 2009.07.21. 19:18:10
Héy Valaki, segítsen please!!

Már 8 hónapja játszok ezzel a játékkal, de még mindig nem tom miaz a JV, valaki megmondaná...
Hadd válaszoljak a MAGAM nevében"

Nekem az első világon 38 helyes válaszom van a 2.-on 0 a harmadik világon momentán nem játszok, de tom mi a dörgés mert mivel a másik címemem tegnap töröltem a karimat ott 62 helyes kérdést tettem fel a harmadik világon meg 27 kérdést tudnék feltenni...
Harcos tipusnak nincs helye, de örjöngő vadállatnak igen?!

Sajnálom hogy elkell keserítselek, de elég régóta ismerem Lant és tudom, hogy nagyon segítő kész. És tudom hogy nagyon kedves is tud lenni, ha úgy szólítják meg, úgy nyílványulnak meg a fórumom. Általában Ő az aki elsőként válaszol azokra a kérdésekre, amik ebbe a topicba kerülnek.

Ahelyett hogy Teis ezt tetted volna úgy viharoztál be erre a helyre, mintha te lennél az AtyaIsten, és csak a magad igazát adtad. Ha viszont tudod hogy neked van igazad akkor mért nem mentél rögtön Hatsepsuthoz? Ő az aki javítja a kérdéseket...és ha szépen "normális" módon kérted volna, biztos kijavítja.

És szerintem ha rögtön hozzáfordulsz már rég lenne egy jó kérdésed...Ui: Az első oldalán megtalálod, a nevét piros színűt keress.

***Többet nem foglalkozok veled fölösleges, úgy is csak lepontozol, úgyhogy szevasz! ***
Nanana!!

Az tény hogy Lan kicsit harcos tipus, de azért nem kéne ilyennek titulálni...

Kicsit moderáld magad a fórumon, ha szabad kérnem!

Köszönetettel: Yuurei,
Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Rohanás közben egy energialövedék varázslatot idézel. (-10 VP). 30 sebzést okoztál.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást.

XY vicsorogva sújt rád a mithril buzogánnyal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 28 sebzést okoztál.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva XY megpróbál oldalról támadni. Könnyedén félrehajolsz.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 24 sebzést okoztál.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor XY egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

A csatában összesen 82 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 445 lélekenergia és 1 TP!


Alakul ez, csak akarni kell...
Dátum: 2009.07.21. 09:12:23
Néha azért kell a változatosság!
Dátum: 2009.07.20. 22:34:17
Az arénás csatákban nem változik meg a max sebzés, mivel az csak fikció, ha a térkapuban sebzel annyit akkor ott már változik, viszont az arénában marad annyi, amennyi volt...
Akkkor ezek szerint 2 karid volt egy világon??!

Érdekes nekem is annyi volt máig...
Sziasztok!

Ezeket a karikat mintha egy ember írányítaná és egy szövetségben vannak, amúgy meg nagy csaló lehet ürge, mindegyik láthatatlan nagyon magas LÉ diffel, lehetne zároltatni Őket?

Irgalmatlan
Frenky
Báró Csekonics

Világ 1
Dátum: 2009.07.20. 17:15:45
Az egy épület, ami a szövetségben belül lehet felépíteni. A kémgömböt 30 VP-ért lehet használni.
Dátum: 2009.07.15. 13:31:01
Mi nem lehet Orion?

Kitalált faj a Star Trek univerzumban
Csillagkép
Magyar elektronikai vállalat
Kínai aranyfácán

Nem értem a kérdést valaki segítsen pls!


Ezek szerint van ilyen vállalat: http://hu.wikipedia.org/wiki/Orion_(magyar_v%C3%A1llalat)
Csillagkép: http://hu.wikipedia.org/wiki/Orion_csillagk%C3%A9p
És ilyen faj a Star Trek ben: http://hu.wikipedia.org/wiki/Orion_(Star_Trek)

Viszont ilyen fácán nincs.
Dátum: 2009.07.14. 14:23:14
Jajj nagyon köszönöm ezer hála...
Dátum: 2009.07.14. 14:10:33
Sziasztok!

Előbb sajna rossz helyre írtam...bocsánat

Lehet valamit azzal kezdeni, ha a mentort elutasítottam? És hol találok még több információt, ha van erről a játékról?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv Yuurei,
Bocsi rossz helyre írtam, sry!