Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - senkise

Oldal: 12
Mennyivel idiótább mint az, hogy mennyi 2+2 ?

Egyébként meg merem állítani, hogy sokaknak fel sem tűntek a kis négyzetek. Ergo nem értek egyet, de mindegy.
A Végzetúr baloldali menürendszere körüli keret sarkaiban összesen hány darab kis négyzet van?
3,6,9,12

Erre vajh miért kaptam "azonnal töröljétek" értékelést?
Dátum: 2009.03.02. 14:55:55
Mi Nagy Britannia fovarosa ?
Harrogate
Anglia
Manchester
London


Ezt ki kellene venni. Helyesírási hiba ezen kívűl Anglia nem város.
Dátum: 2009.03.02. 14:24:20
Mikor szünt meg a KGST (Kölcsönös Gazdasági Segítség Tanácsa) ?

1991. június 28.
1990. június 28.
1989. június 28.
1992. június 28.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ez mennyivel érdektelenebb, mint a "mikor léptünk be a NATO-ba", vagy a "Ki a ZTE kapusa" esetleg az, hogy "ki a Paprikajancsi együttes dobosa"?
Dátum: 2009.03.02. 14:21:47
Feltételezem, hogy az illető úgy gondolkodott, hogyha a XII elfelezed egy vonallal, akkor a VII -t kapod. De hát kérdés, hogy az alsó vagy felső részét nézem
Dátum: 2009.03.02. 14:20:01
Ez meg a másik:

A Végzetúrban ha vadászatot indítasz, akkor a kérdés megválaszolása után milyen szöveg jelenik meg?

Amíg vadászol, látogass el a fórumra!
Amíg vadászol, igyál egy colát!
Amíg vadászol, dőlj hátra és pihenj!
Amíg vadászol, kapcsold ki a géped!

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mi a hiba benne? Nekem az első mindig ott van, ha vadászok.
Dátum: 2009.03.02. 14:18:14
A Végzetúr baloldali menürendszere körüli keret sarkaiban összesen hány darab kis négyzet van?
3,6,9,12

Erre vajh miért kaptam "azonnal töröljétek" értékelést?
Dátum: 2009.02.26. 17:46:42
Na ez a nesze semmi fogd meg jól. Azt hiszem részemről befejeztem a kvízkérdések megírását. Ha Ez rossz, akkor mi az sok "baromság" amivel találkozom.

A mondás szerint hova dugja a strucc a fejét?

a homokba
a szárnya alá
a vízbe
nem dugja sehova

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.02.24. 03:31:34
Melyik kontinensen található Casablanka?
Dél-Amerika
Ázsia
Európa
Afrika

Dél-Amerika mióta kontinens?
inkább földrész..


egyébként meg Casablanca a helyes neve
Dátum: 2009.02.24. 03:28:41
Melyik rendszertani "országhoz" tartozik a guava?
Virusok.
Állatok.
Növények.
Egysejtűek.


Nem ország, hanem osztály. Ki kellene venni vagy javítani
Dátum: 2009.02.23. 10:36:42
Könyörgöm. Minden olyan kérdést vegyetek ki, amely arról szól, hogy mi a horoszkópja annak, aki ekkor vagy akkor született.
Az NEM horoszkóp! Lehet a születése jegye, de NEM horoszkóp.
Mondjuk én nem nevezném magyar nótának vagy dalnak a mai mulatóst .

Esetleg szükséges lett volna, hogy odaírd: Hogyan folytatódik a következő mulatós nóta:.......
A helyesírási szabályban a forint kis f betűvel van, kivéve ha rövidítés: Ft.

Nagyon optimista vagy az euro bevezetésével.

Egyébként az egész kvíz jó, csak néha bosszankodik rajta az ember. De hát ízlések és pofonok..... ugye?
Azért érdekelne, hogy ez mennyivel speciálisabb, mint az a kérdés, hogy: Ki a spartacus együttes dobosa?

Milyen alapú banki hitel nincs Magyarországon?

Svájci frank
forint
Japán yen
Orosz rubel

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Lassan megszokom, hogy olyan kérdést kell feltenni, amin nem kell gondolkodni.
Azért azt a jó szokásom megtartom, hogy szövetségbe csak olyan emberkét veszek fel, akinek a kvizkérdésekre adott válaszok aránya aránylag magas
Dátum: 2009.02.20. 13:55:49
Ennél sokkal nagyobb hibákat is láttam már, ami bekerült az adatbázisba. pl. Hányszor tucc portyázni?, Mehecc-e ....

Ha ennyire számít a hosszú és rövid i közötti különbség, akkor a kvíz oldalon külön ki kellene emelni, hogy csak a magyar helyesírási szabályzat szerinti értelmezés kerül elfogadásra. De akkor ezt minden kérdésnél meg kellene tenni.
Ebben semmiféle kötözködés nincs, csak így olyan érzése van az embernek, hogy valami nem teljesen fair.


De ez csak magánvélemény. Meg lehet győzni az ellenkezőjéről

Lehet, hogy moderátor szerűen be kellene pár embert vonni a kvízértékelésekbe akik "előszűrnék" azokat.
Dátum: 2009.02.20. 12:32:28
Eddig úgy-ahogy elfogadtam a kvizeknél a reakciókat. Rossz valamiért (speciális, érdektelen.....).
De ez kicsit kiakasztott.

Melyik egy hires magyar együttes neve?

metro
vonat
busz
villamos

Azzal kaptam vissza, hogy helyesirási hibás. Kérdezném, hogy hol van benne a helyesirási hiba? Hosszú i (í)-t ritkán használ az ember gépelés közben. Ebben az esetben meg a magyar kisbetűvel irandó. lásd: magyar ajkú, magyar bélyeg, stb.

Lehet, hogy meg kellene változtatni az értékelést, hogy pl. a rendszer megvárja mig 5 játékos értékel. Ha abból 3 rossznak minősiti, akkor dobná vissza. Viszont ha 5-ből 4 jónak értékeli, akkor az az egy aki rossznak minősitette, kapna egy hibapontot. Adott hibapont elérése esetén, nem lenne lehetősége az értékelésre. Igy talán ki lehetne szűrni azokat, akik kapásból rossz, hibás kérdést nyomnak.
Dátum: 2009.02.19. 15:36:52
ezzel a kérdéssel találkoztam:


Hány betű van ebben a kérdésben???
27
20
25
23

természetesen 26. az "ny" nem betű. nem tudom mennyi helyes válasz érkezett erre, de ezt
szerintem ki kéne venni, vagy megjegyezni, hogy a kettőshangzók is 1 betűnek számitanak.
Dátum: 2009.02.12. 23:02:40
Sziasztok!

A V2-es világban az Angels of Hells szövetség két lehetőleg minimum 18. szinttel rendelkező játékost keres.
Csak komoly, aktiv játékosok jelentkezését várjuk.
Első a csapatmunka, de figyelembe vesszük az egyéni érdekeket is.

Jelentkezni nálam egy rövid kis bemutatkozással

Üdv
Senkise
Sziasztok!

Mintha valami gond lenne a kiértékeléssel. Eddig semmi probléma nem volt, ha visszakaptam a kérdést, hogy túl speciális vagy sokna nem tudták a jó választ, elfogadtam. De most feltettem a kérdést és kb. 2 percen belül visszajött, hogy "azonnal töröljétek". ennyi idő alatt max 1 játékos nézhette meg. Nemhiszem, hogy csak a játékosoknak kellene értékelni, vagy több választ is meg kellene várni. Ha jól tudom ált. iskolában tanitják szám. techben (legalábbis a fiaim tanulták . A kérdés az volt, hogy "Minek a röviditése a BIOS a számitógépen". Nem hiszem, hogy gépet használó ember ne tudná, mi az. Igy kicsit elhamarkodottnak látom a 3 napos tiltást. Bár kibirom

Hasonló a sok latin mondás. Egyet én is feltettem, hogy kihez köthető az "Eppur si muove" mondat. Szvsz Galilei szintén tananyag.

További jó kvízelést
Senkise
Oldal: 12