Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: Szüret (szept.18-okt.4)
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
41. hozzászólás - 2014.09.18. 15:30:51 (Válasz LanMaffia #40 hozzászólására.)
Ezzel én is egyetértek. S, remélem nem 58 vadászatból sikerül szereznem holnap is egy szubplazmát.
Pontszám: 7.40
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
42. hozzászólás - 2014.09.18. 16:48:26 (Válasz NEMESIS 13 #39 hozzászólására.)
Idézet: NEMESIS 13 - 2014.09.18. 12:59:43
Le a kalappal, kezd feléledni a játék...


Köszönjük az elismerő szavakat, igyekszünk!
Pontszám: 8.22
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
43. hozzászólás - 2014.09.18. 18:31:41 (Válasz Miklós #42 hozzászólására.)
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 4.18
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
44. hozzászólás - 2014.09.18. 18:50:04
Én is örülök a sok új fejlesztésnek, köszönöm
Azt ettől függetlenül nem értem, hogyan lesznek ettől egyedibb karakterek (NEMESIS).
Pontszám: 9.05
kedvencBMikiFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
45. hozzászólás - 2014.09.18. 19:01:07 (Válasz Kwisatz #44 hozzászólására.)
Felteszem arra gondol NEMESIS, hogy egyrészt marha sok minden lehetőség van már amire gyúrhatsz a kariddal. Szinte lehetetlen minden opciót kihasználni, minden eseményen részt venni, stb, stb. Eldöntheted mivé fejleszted a karaktert. Régen ez kb kimerült a vadász / pók választásban. Mostanra azért nagyon sokféle taktika kialakult már az oldalon. Némelyik elbukott idővel, vagy mássá mutálódott, de a játék összességében kiszélesedett, színesebbé vált. Szóval, bármennyit szituk is anno szegény Miklósékat (azért néha joggal ), összességében csak jobbá vált a játék. Ahogy ma kinéz, ha ilyen lett volna kb 4 éve, nem töröltem volna az akkori karimat
Pontszám: 5
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
46. hozzászólás - 2014.09.18. 19:48:18 (Válasz Kwisatz #44 hozzászólására.)
Nagyjából ugyanaz a válaszom, mint amit BMiki megfogalmazott, csak még kiegészíteném egy példával.
Mondjuk van két végzetúr. Az egyik rágyúr, hogy megszerezze a fétiseket, de nem marad erőforrása Xenóra, Landragórra, és a többire. A másikat nem érdeklik a csatlósok, ő maximálisan akar teljesíteni a fő eventeken. Eredmény? Az első végzetúrnak lesz egy csomó csatlós szintjétől függő bónusz az összes tulajdonságára, meg egy egyedi bónusza attól függően, h melyiket használja. A másodiknak lesznek magasabb szintű (gondolok itt a bronz-, ezüst-, arany-, stb. előtagokra) eventeken beszerezhető relikviái.
Persze megint csak vissza lehet kontrázni azzal, hogy ettől függetlenül a második is szerezhet csatlósokat és az első is relikviákat. Erre csak azt tudom mondani, hogy az megint csak plusz idő. Amíg a 2. végzetúr azzal foglalkozik, hogy szert tegyen csatlósokra, addig az 1. (akinek addigra már van az adott fétisből) koncentrálhat másra.

Akárhogy csűrjük-csavarjuk, minnél több a lehetőség a játékban, annál egyedibb karakterek fognak születni.

Mód.: másik példa is eszembe jutott. Mutasson nekem bárki két darab olyan 60+os karit, ami 100%ban egyforma. Tulajdonságok, szakértelmek, AF-ek ugyanúgy fejlesztve, ugyanazok a tárgyak, fókuszkristályok és relikviák, stb. Minden karakter egyedi és minnél több dologban fognak különbözni, annál egyedibbé válnak majd...
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2014.09.18. 19:52:07-kor
Pontszám: 7.73
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
47. hozzászólás - 2014.09.18. 19:56:32
Én is örülök az új mini eventeknek, tényleg megpezsdült az élet, még szövin belül is!

Köszönjük!

Még sok ilyet!

Egyébként minél több az erőforrás lemerítő event/feladat/templom/mini event/ (meg hátha lesz még), annál élvezetesebb a játék! Én speciel törölni akartam pár hónapja, viszont az új fejlesztések újra felkeltették a játékkedvem!

Így tovább!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.78
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
48. hozzászólás - 2014.09.18. 20:02:49 (Válasz NEMESIS 13 #46 hozzászólására.)
Én ennél kicsit pesszimistább vagyok. Nem ez lenne a játékban az első lehetőség, hogy megjelenjen a változatosság a karakter fejlesztésben. Van egy halom fejleszthető szakértelem, de hosszútávon csak 2-3 olyan van, ami komolyabb fejlesztést igényel. Elkészült az AF képességek rendszere, ami tökéletes lehetne, ha folyamatosan olyan képesség kínálat lenne, hogy a játékos választás elé kerüljön, és ne tudjon mindent maxolni. Ezzel szemben a helyzet sajnos az, hogy az AFP gyűlik, de nincs képesség, amire érdemes lenne költeni.

Rövid távon az új fejlesztések mindig hoznak különbségeket a karakterek között, de hosszú távon minden a közös mederbe folyik vissza, nincs meg az állandó választási lehetőség.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.50
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
49. hozzászólás - 2014.09.18. 20:09:33 (Válasz Ariel #48 hozzászólására.)
Talán néhány ismételhető küldi lecserélése is teremthetne némi változatosságot, lehetnének ezek is az újak között:

Lopj kiégett őskövet X alkalommal!

Végezd ki ellenfeled X alkalommal!

Okkozz X sebzést ellenfeled állatainak!

Nyerj X kihívásban!

Lépjen csatlósod szintet X alkalommal!

stb.
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.52
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
50. hozzászólás - 2014.09.18. 20:17:23
Még egy-kettő:

Regenerálj X ÉP-t portyázásaid során!

Gyógyulj X ÉP-t miközben pihensz!

Költs el X kristálypontot kalandozásaid során!

Ilyen apró változtatások még az AF-pontok elosztását is befolyásolhatnák!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.52
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
51. hozzászólás - 2014.09.18. 20:22:07 (Válasz Zooleee #49 hozzászólására.)
A baj szerintem most sem azzal van, hogy kevés dolgot lehet csinálni a játékban, mert elég bő a választék, inkább azzal, hogy a végeredmény, maga a karakter minimálisan fog különbözni a többitől. Mindegy, hogy őskő lopással szerzed a LE-t, kritikus ütéssel, vagy kábitós küldivel, ha a végén mindössze 2 szakértelem közül választhatsz, amire költeni tudod.

Most már bőven van mit tenni a játékban, jó lenne, ha a megszerzett LE-t és AFP-t is legalább ennyi dologra el lehetne költeni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.01
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
52. hozzászólás - 2014.09.18. 21:43:35 (Válasz Zooleee #47 hozzászólására.)
Tényleg tök jó, hogy fel lettek rázva a napi teendők, meg minden, engem inkább a hosszabb távlatok gondolkodtatnak el. A soksok Le és táp amit begyűjtök, mire költsem el? A dolgok jelenlegi állása szerint erőt és taumaturgiát a büdös életbe nem fejleszthetek, ha nem akarom magam még jobban szétszivatni napi 40+ csatában, az összes portyapontom elhasználásakor, a szövetségi bajnokságban. Szerencsét, kritikusokat hiába fejlesztek, ezek a csaták megint csak ezektől sem lesznek könnyebbek, mivel ezeket is másolja, hozzáad valamennyit, és kezdődhet a csata. Mivel nincs SEMMILYEN profitja a karakterfejlesztésnek (erő és tau kimondottan káros), semmilyen jövőképet nem tudok elképzelni, ami sikerélményt adna. Mert az nem ad, hogy kapok 50k-t egy csatában UGYANAZÉRT a jutalomért, amit a szintemen lévő őskövet sosem látott karakter megúszik 10k sebzésből.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.87
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
53. hozzászólás - 2014.09.18. 23:27:08 (Válasz Ariel #48 hozzászólására.)
Dejóneked. Én nem tudok már mit csinálni, hogy mégtöbb AFP-t szerezhessek. Van még jópár, amit szeretnék kimaxolni, de a felénél sem járok. A fejlődés hatalmát még el sem kezdtem, pedig a maga 11000AF-ével jól feladja nekem a leckét.
+ a 2000 elköltött AFP, hogy egyáltalán engedje a rendszer fejleszteni.
Légyszives adj tippet, hogy hogyan érhetném el azt a szintet, amikor már azért panaszkodhatok, hogy túl sok AFP-m van...
Pontszám: 7.73
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
54. hozzászólás - 2014.09.19. 00:47:01
Azért Offs mond valamit. Talán valami új LÉ költési és karakterfejlesztési lehetőség kéne?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
55. hozzászólás - 2014.09.19. 03:25:19
Szövetségi csatából esik szüreti kosár?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
56. hozzászólás - 2014.09.19. 04:12:52 (Válasz LanMaffia #55 hozzászólására.)
Igen!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.55
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
57. hozzászólás - 2014.09.19. 04:22:01 (Válasz Zooleee #56 hozzászólására.)
Köszi!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.53
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
58. hozzászólás - 2014.09.19. 09:46:50
Éjfélkor, vagy 10-kor van fordulónap/napforduló?

Mod: közben rájöttem, csak elolvastam az infót.
A hozzászólást Yaksee módosította 2014.09.19. 09:55:26-kor
Pontszám: 7.83
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
59. hozzászólás - 2014.09.19. 10:18:00
Bmiki, Nemesis, sajnos nincs igazatok. Lazán végig lehet tolni az összes eventet és mini eventet maxon egyben, nincs olyan, hogy kihagyok valamit a másik miatt. Saját tapasztalat. MAx nem vagyok a toplistában az első 10 között, de mindig fullos jutalmakat kapok. Többféle feljődési lehetőség sincs, ahogy eddig sem volt. Mire költsem ez az LE-t? Szakértelmekre teljesen felesleges, mit növeljek, csapdaészelést vagy idpmítást? A templom úgyis kötelez minimális fejlesztésre, azon felül nincs értelme. AF pontok? Ugyan, Ha eléred a 2000 AFP-t, onnantól csak gyűjtöd, és várod, hogy ki tudd fejleszteni a következő fejlődés hatalmát. Már nem is szabad költeni (meg nem is lenne mire).
Tulajdonságok? Offsboy leírta a lényeget (bár én nem teljesen értek vele egyet), de a trend azt mutatja, meg a kémkedések is, hogy gakorlatilag az IQ-t tolja mindenki, a maradék tulajdonságokat max utánhúzza, ha muszáj.
Itt egy jelentős befolyásoló tényező van. Ősköves vagy, avagy sem. Nekem van mindkettő karakterem, az ősköves tud fétist szerezni, végigtolja a BU-t, a nem ősköves pedig ebből csak részben tudja kivenni a részét (ami nem feltétlenül baj).
Az új eventekben gyakorlatilag őskőért veszel fétist, ez tény, csak nem egyben 150-ért a relikviák oldalon, mint az ősi fétist. De ezzel sincs gond, jó fejlesztés, hogy tettek rá egy szép ruhát a direkt pénzköltésre.
Ettől függetlenül nincs többféle fejlődi út.
Pontszám: 9.25
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szüret (szept.18-okt.4)
60. hozzászólás - 2014.09.19. 13:56:29
Pedig van többféle fejlődési út, méghozzá nem is kevés. Nézd csak meg az én karimat, annyi IQ-ja van, hogy sötétebb, mint az éjszaka, a szintemhez képest a tulajdonságösszeg szánalmasnak mondható, mégis elég jól elboldogulok. Biztosan többen is le tudnának verni, ha akarnának, de összesen két támadóval büszkélkedhetek, akik közül az egyik már csak megszokásból látogat, mert rendszeresen lepattan szegény.

Azt, hogy IQ-t, meg támadást kell húzni, mert hatékony-valóban az-, valaki egyszer kitalálta, utána mindenki szentírásként kezelte, aki hatékony karaktert akart magának. Néhány szakértelem kellően magasra húzásával is igen jó hatásfokot lehet elérni, ha valaki elég megszállott hozzá, hogy párezer pontot rak a kivégzésre, elegendő mennyiséget a védekezésre, mágiára, kritvarira, azzal is elég szép sikereket érhet el. Ha valaki az állatokra próbál specializálódni, akkor húzza az erőt mint a félőrült, a többit hozzáigazítja, és megint csak egy más módját választja az érvényesülésnek. Ha valaki a csatlósokra megy rá, bár ez maximum annyiban LE igényes, hogy a felzabáltatott állatok miatt bukja a sajtolásból bejövő zsetont, az megint csak egy más életformát választ, mert a fő fejlesztési vonala az állattartás és a fétisek megszerzésével/felhasználásával kombinál. De még igen sok lehetőség lenne olyan karit csinálni, ami nem az IQ vonalon van leragadva, mégis végigdarálja a portyalistát. Ez elhatározás és kitartás kérdése, a szűklátókörűség elfelejtéséé, és az abba való beletörődés, hogy elég nehéz olyan karit létrehozni, ami mindenben a legjobb.
Pontszám: 7.59
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője